Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Hinnapäring Audi 100 c4, 94" , 85kw (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 2013)
smiley
huviline



Registreerunud 16.01.13
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6, C6, 3.0tdi, S-line, Quattro

postitati 08.04.13 10:58 Tsiteeri
Hinnapäring Audi 100 c4, 94" , 85kw



Peres on välimuselt ja olemuselt suht tavapärane audi 100 millele ei oska kuidagi müügihinda panna ja vaadates teisi 100 siis kohati tekib üldse kahtlus kas üldse müüa.

http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=13&t=106606

Kuna Audi foorum siis küsiks ka, mis asi see pagassis on kus see kaart sees on. Kõrval istuja vasaku jala juurest läheb nagu mingi jätk sellele.


Rääkides üldiselt auto kohta siis teha oleks vaja : termostaat, kässar, parempoolne uks kunde poolt seest lahti käima. Ja see oleks ka kõik, kere on väga vähe roostes. Mu 97" c-klass on ka 15x rohkem roostes kui see audi, kuid samas on sellel autol väga imelikke asju. Puudu on juhi käetugi, kõlarid on mingid kahtlased küles väga mingit häält ei tule ja autol on sinised istmed, väike kellaplokk , aga samas on olemas konditsioneer mille tööolukorda ma ei oska öelda...mingisugune pump või asi nagu tööle hakkaks.

Küsimusi on siis esitage ja üritame mingi hinnani jõuda. Üks inimene pakkus mulle näiteks 750€ auto eest. Olles vaadanud paari teist 100 siis on mõningaid ka kuni 1400€ juures. Ilmselgelt minu oma 1400 euri just pole, aga 1000€ vast ikka?


Miks ma nii kahtlev olen kas müüa või mitte on see, et ema mul sõidab enamus ajast üksi selle autoga. Kuid samas miks müüa ei taha seda autot on see, et küttekulu on suhteliselt väike, suur-turvaline auto ja samas on see väga korras auto. Peale bensupumba ja rehvi purunemise mäo viaduktilt pole suuremaid probleeme olnud aasta jooskul.
Pigem olen mina see utsitaja kes tahaks mõnda teist autot kuna minu enda mb c-klassi käigukast ajab sita keema pidevalt ja see audi mulle ei meeldi.


Lauri


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Dr.Rammstein
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 171kw universaal

postitati 08.04.13 11:08 Tsiteeri


750€ on õiglane hind selle eest, peaks ütleb et suhteliselt maksimaalne, seega võta selle inimesega ühendust , kes pakkus ja müü ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
smiley
huviline



Registreerunud 16.01.13
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6, C6, 3.0tdi, S-line, Quattro

postitati 08.04.13 17:37 Tsiteeri


750 eest jätan preagu kindlasti endale...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Priit86
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Lõuna- Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 2,5Tdi 103kW (mälestus), A6 Tdi (mälestus), Mazda 323 J-Spec (mälestus), Vw Passat 3C

postitati 09.04.13 00:17 Tsiteeri


Usu, rohkem sa selle eest ei saa. Ise müütasin paar aastat tagasi avant kerega ja 2,8l, millel kliima, 4xel.aknad jne. Auto oli väga heas korras, ilma roosteta ja just läbinud üv. Pakuti samuti 750euri ja pidin veel ise sõitma näitama.


Sõidame ikka mõistusega !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Madisx
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 2,8 30v ja a4 facelift 2,8 Quattro

postitati 09.04.13 10:54 Tsiteeri


Lisan siis oma poolse kommentaari ka, kuna ilmselgelt see 1400 eur 2,0 100 on minu auto.
Hind on sellel autol selline esiteks sellepärast, et ma otseselt ei müü, olen lihtsalt nõus selle raha eest loobuma sellest autost. autole on tehtud täielik mootori , veermiku, jm kap remont. Olen lihtsalt täiesti kindel selles autos, ja tean et ei tule mingeid probleeme kuskil teepeal. Ka ülevaatused läbib 100 protsenti puhtalt. Aga nn müügi hind on neil jah olenevalt seisukorrast 600-1000 eur. ja kehvemas seisukorras sellise vraki saab ka 300 eest.
Kui raha puudust just pole, siis soovitan ka täieliku kap remondi teha ja sõita palju palju aastaid muretult, ja kui kõik korras, siis kütusekulu sellel autol olematu ja jõudu jätkub 2,0 kohta üllatavalt palju. muidugi tuleb kasutada kvaliteet varuosasid. ja teha kõik asjad korraga, kui miskitki vahele jätta, siis võib üsna varsti avastada, et jälle mingi jama.
Edu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
smiley
huviline



Registreerunud 16.01.13
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6, C6, 3.0tdi, S-line, Quattro

postitati 10.04.13 10:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Madisx
Lisan siis oma poolse kommentaari ka, kuna ilmselgelt see 1400 eur 2,0 100 on minu auto.
Hind on sellel autol selline esiteks sellepärast, et ma otseselt ei müü, olen lihtsalt nõus selle raha eest loobuma sellest autost. autole on tehtud täielik mootori , veermiku, jm kap remont. Olen lihtsalt täiesti kindel selles autos, ja tean et ei tule mingeid probleeme kuskil teepeal. Ka ülevaatused läbib 100 protsenti puhtalt. Aga nn müügi hind on neil jah olenevalt seisukorrast 600-1000 eur. ja kehvemas seisukorras sellise vraki saab ka 300 eest.
Kui raha puudust just pole, siis soovitan ka täieliku kap remondi teha ja sõita palju palju aastaid muretult, ja kui kõik korras, siis kütusekulu sellel autol olematu ja jõudu jätkub 2,0 kohta üllatavalt palju. muidugi tuleb kasutada kvaliteet varuosasid. ja teha kõik asjad korraga, kui miskitki vahele jätta, siis võib üsna varsti avastada, et jälle mingi jama.
Edu.


:)

Tänud vastamast kõigile. Jätame auto veel endale.


Adminid võivad teema kustutada!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 10.04.13 14:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Madisxautole on tehtud täielik mootori , veermiku, jm kap remont.

Mida mootori kap. remont endast kujutas antud juhul?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Madisx
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 2,8 30v ja a4 facelift 2,8 Quattro

postitati 10.04.13 15:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: Madisxautole on tehtud täielik mootori , veermiku, jm kap remont.

Mida mootori kap. remont endast kujutas antud juhul?

Tahad ära osta ?
Kui mitte, siis kõik mis vaja oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 10.04.13 17:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Madisx
Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: Madisxautole on tehtud täielik mootori , veermiku, jm kap remont.

Mida mootori kap. remont endast kujutas antud juhul?

Tahad ära osta ?
Kui mitte, siis kõik mis vaja oli.

Sportlik huvi kõigest. Mõni liigitab küünalde, õli ja paari tihendi vahetamise ka kap. remondi alla.
Mitte, et Teid silmas peaks sellega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Madisx
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 2,8 30v ja a4 facelift 2,8 Quattro

postitati 11.04.13 13:15 Tsiteeri


Ei, olen ise selle ala mees, ja näpuotsatäis ei ole kap. Tehtud ikka korralikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.0% - SQL: 70.0%]