Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: AC Talvepäevad 2013 - 23-24 veebruar - Kohtla Kaevanduspark (Vastuseid: 66 | Vaatamisi: 14874)
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 23.02.13 22:07 Tsiteeri
AC Talvepäevad 2013 - 23-24 veebruar - Kohtla Kaevanduspark



http://marekpotti.com/pics/2013/act/images/090.jpg


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
m0cc
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: W213, 5008

postitati 23.02.13 22:22 Tsiteeri


Häid talvekaid kõigile!

Eliini stange sai väga katki?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 23.02.13 22:27 Tsiteeri


Mismoodi selline olukord üldse tekkis, et stange tuli küljest ära??? Tuimalt tiriti hange otsast maha? Mehi polnud, kes oleks labida kätte võtnud ja esiotsa aluse lumest puhtaks visanud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
otto
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.07.06
Asukoht: L-Virumaa, Venevere
Kasutaja on eemal

Auto: 200 2.2 10V TQ Avant 1990, V8 D11 3.6 1988, 100 Sport 2.2TQ 1990

postitati 23.02.13 22:49 Tsiteeri


No rada oli lihtsalt nii pehme viimane lõpp (ajakavaliselt), et paljud istusid seal kinni lihtsalt peale starti.


Audi OOOO - Lord Of The Rings
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 23.02.13 23:03 Tsiteeri


Hei - hei, võtame nüüd asja rahulikumalt, foorumis kohtu mõistmisega ei jõua me kuhugi.

Kohapeal oli abilisi rohkem, kui auto ümber mahtus - lõpptulemus oli imo. lihtsalt halbade asjade kokkusattumus.
See stange on homme lõunaks, kui juba mitte ei ole auto küljes tagasi.

Ärge võtke mingist väikesest asjast kinni, üritus ise oli/on hea ja tundke rõõmu kui keegi midagi teeb. Alati ei lähe kõik nii kui plaanitud, kuid raskused viivad edasi ja loodetavasti õpetavad.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 23.02.13 23:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Hei - hei, võtame nüüd asja rahulikumalt, foorumis kohtu mõistmisega ei jõua me kuhugi.

Kohapeal oli abilisi rohkem, kui auto ümber mahtus - lõpptulemus oli imo. lihtsalt halbade asjade kokkusattumus.
See stange on homme lõunaks, kui juba mitte ei ole auto küljes tagasi.

Ärge võtke mingist väikesest asjast kinni, üritus ise oli/on hea ja tundke rõõmu kui keegi midagi teeb. Alati ei lähe kõik nii kui plaanitud, kuid raskused viivad edasi ja loodetavasti õpetavad.


Ei olnud mõtteski kedagi süüdistada, lihtsalt tekkis korraga suurem hulk küsimusi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kaido.
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 2.2 avant

postitati 24.02.13 00:05 Tsiteeri


http://www.youtube.com/watch?v=0A5ITQjU-WU&feature=youtu.be


Naine ütles kord:kas sul ple üldse mingeid traditsioone peale AC dragi ma mõtlen.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kikkike
huviline



Registreerunud 25.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 24.02.13 10:52 Tsiteeri


Pildi pealt paistab asi ikka teistmoodi, kui ta tegelikult oli.


Muutuste tuuled....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 24.02.13 12:23 Tsiteeri


Lumi oli väga lahtine raske pudru, kohati keset rööpaid ja ka loomulikult raja äärtes. Kes aga kõhupeale tõmbas, omas suurt võimalust ka midagi plastosadest sinnasamma välja tõmmates maha jätta(ülesmäge ei suutnud nad ükski peale kinnijäämist enam minna, ikka allamäge). Enamust lund lihtsalt ei saa kätte, kuna see on nagu betoon, kaeva siis plast või plekklabidaga. Eliini auto alt kaevati mingi 10 minutit kolme labidaga seda soga ja betooni vähemaks, resultaat ikka seesama. See stange oli juba 'natuke tuunitud' kinnitustega(tüüblid), mis muidugi ka kergendasid lume tööd.

Mäkketõus oli vinge(mis siis, et kehvavõitu traktorimees oli - ta andis endast parima), rahvas oli piirajas(osad ka natuke üle piiraja :P), korraldustiimi töö Audiklubi alatine tubli tase. Kaevanduses oli kah lahe(olin varem käinud), kahju, et fotoka koju unustasin(loll pea jne). Viktoriin oli nagu ikka suhteliselt kontimurdev, Kivitare sai meid harida päris mitme möödasõiduteemalise küsimusega. Ma usun, et kõrvallaua seminaripidajad ei unusta oma piinu eal. Järgmine kord jälle! Suured tänud kõigile, kes välja mõtlesid ja osalesid.

Oli tore,
veekaheksa


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 24.02.13 17:05 Tsiteeri
järelkaja



Täitsa äge üritus oli. Usun, et ma ei ole ainuke kes sellega väga rahule jäi. Siinkohal tänaks kõiki kes selle võimalikuks tegid.

Eriti ägedaks tegi asja see, et mina ei olnud ainuke kes rajal tagurdada sai ning mis kõige tähtsam, mul õnnestus A8 quattrost kaugemale saada (A8 quattro 0m, mina ~10m) :D .


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 24.02.13 17:41 Tsiteeri


Tänud ka siitpoolt korraldajatele ja osalejatele laheda ürituse ja seltskonna eest :) Täna oli sigailus ilm veel väikeseks jätkuks Kiviõli tuhamäel, mis lõppes Hely-le peale elu esimest nelja meetrit lumelaual Kohtla-Järve traumakas :D Õnneks mahtus ta ka sirge jalaga Rassi autosse nii et siiski õnnelikult kodus nüüd ja järgmiseks korraks paraneb vast ära ka :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
Vihane-Tihane
huviline

Avatar


Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 TQ 20v avant ja 120 Prado

postitati 24.02.13 18:01 Tsiteeri


Meie poolt ka suured tänud AC meeskonnale ning eriti dlinnõile. Üritus oli lahe nagu alati. Täna pole kahjuks pikemalt aega teemat lahata.


BLOW-JOB is better then NO JOB
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vihane-Tihane
huviline

Avatar


Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 TQ 20v avant ja 120 Prado

postitati 24.02.13 18:05 Tsiteeri
järelkaja



Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
Täitsa äge üritus oli. Usun, et ma ei ole ainuke kes sellega väga rahule jäi. Siinkohal tänaks kõiki kes selle võimalikuks tegid.

Eriti ägedaks tegi asja see, et mina ei olnud ainuke kes rajal tagurdada sai ning mis kõige tähtsam, mul õnnestus A8 quattrost kaugemale saada (A8 quattro 0m, mina ~10m) :D .

See ei olnud mitte A8 vaid presidendi eskalaator. A no arvestades "juhti", kes selle rooli taga oli, siis ma ei imesta millegi üle. Sellised tuleks kõik uuesti autokooli saata:P


BLOW-JOB is better then NO JOB
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eliin
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Civic

postitati 24.02.13 19:45 Tsiteeri


Asjaolude täpsuse huvides selgitan, et stanget ei tõmmatud ära, vaid see sai tahtlikult eelnevalt eemaldatud, kuna oli näha, et tõmmates saaks viga. Osa tüübleid oli tõepoolest juba varasemalt puudu. Stange läks tervena (v.a üks murdunud kinnitus logari juurest) täna hommikul tagasi külge.

Hoolimata rajaga seotud ikaldustest ja sekeldustest oli üritus siiski lahe ja korraldajatele tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.02.13 20:19 Tsiteeri


Kui mõned jooksvalt esile kerkinud probleemid välja arvata, siis võis üritusega rahule jääda. Teeme sellest omad järeldused ja püüame järgmine kord jälle paremini. Kuna ajavõttu pisikene miinus ei mõjuta, siis proovime sobivama raja leidmisel järgmine talv uuesti.

Talvepäevade raamas toimunud võistluse AC Up-Hill Snow Drag 2013 tulemused.

KLASS FWD

I - Martin Ott - Audi A4 Avant TDI
II - Märt Teder - Audi A4 Avant
III - Indrek Hindreus - Audi 100


KLASS 4WD

I - Kaido Reisser - Audi S4 Avant
II - Ramon Torop - Audi RS6
III - Rainer Hanni - Audi A6

Ülejäänud tulemused püüame paari päeva jooksul kodulehele üles saada.

Lõpetuseks suur-suur http://www.tqhq.ee/forum/emoticons/hail.gif kogu korraldusmeeskonna ees!
Samuti tänan Glassdrive ja Petrolheads.ee´d.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 24.02.13 20:20 Tsiteeri


Suured tänud asjaosalistele :cool:.

Roland, sa ei pea millegi pärast põdema, kõike ei saa ette näha.
Sa peaks Mareki/lynxi käest seda asjadesse suhtumist õppima :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 24.02.13 20:47 Tsiteeri


Janek, mul paraku on nii, et mõtlen asju hullemaks kui need on. :)
Aga õnneks saan samakiirelt need mõtted peast minema ja leiame lahenduse!
Kirjutan ehk õhtul või homme pikemalt, praegu on 23 töömeili, millega pean tegelema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.02.13 23:00 Tsiteeri


Laupäevane mäkkerallimine andis tunnistust, et ega neid neliveolisi niisama heast peast tehta. :P Ükski esiveoline üles välja ei jõudnud. Siis üks sama hariv, kuigi pisut rõske allmaa-ekskurssioon, õhtusöök, viktoriin, mille küsimuste eest oleks tahtnud Tarmot vahepeal millegi käepärasega visata :P ja saun oma tuntud headuses. Kuskil 4 paiku sai vist magama ka. :) Suured-suured tänud korraldajatele!

Tugevamad aga läksid veel pühapäevalgi, kui hommikusöök juba kõhus, mäkke ronima. Seekord 18 km eemal Kiviõlis asuva Baltimaade kõrgeima tehismäe otsa, kus on värskelt avatud suusakeskus. Nagu kingitusena siia sombu vahele super ilm - pilvitu taevas, päike, -8°C ja võrdlemisi tühi mägi. Mina tegin lõpuks teoks juba aastaid venitatud soovi lumelaud ära proovida. Seda siis pärast ca 20-aastast pausi igasuguses suusanduses, mille jooksul ma mõtlesin, et talisport pole absull minu ala. Aga näe - käidud, kondid terved ja hammas nüüd verel. :) Lõpuks lubas julgus juba täitsa tippu ronida ja sealt ka lauaga alla tulla. :) Kahju ainult Helist, kes juba esimeste meetrite peal varbakandiga nõlva kündis ja põlve tagurpidi keeras. Edasi kiirabiga Kohtla-Järve traumapunkti. Sain isegi korra tunda, et langusepoolne kant on liigagi tõhus pidur, õnneks palju kergemate tagajärgedega. Siis aga hakkas juba tulema ja polnud üldsegi nii hull, kui arvasin. Marek (rat_013) oli juba varasemate kogemustega laudur ja tuli siuh ja siuh nagu nool alla, meie siis Martiniga (ee-martynas) täielikud rookie'd. Rasmus (rass), Siim (ICE) ja üks neiu, kelle nime ei mäleta, kimasid suuskadega. Tarmo nautis värsket õhku (kulus talle ära :P) ja tegi oma pikkade torudega mõne klõpsu. Mul oli varustus tükk maad lahjem, aga tegin ka:

http://pildid.audiclub.ee/yritused/2013_talvep2evad/day2/content/images/thumb/IMG_0186.jpg

Nädalavahetus, mille võib julgelt täiega elatud elu kontopoolele kanda. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 24.02.13 23:24 Tsiteeri


Huh!
Olemine on peale tööd pisut paremaks ka läinud ja nüüd suudab miskit asisemat kirja panna (krdi AT oma karika kokteiliga :P)
Kui need mõned apsakad, millega päris 100% arvestada ei osanud, välja jätta, siis oli kogu päev super.
Minu vahepealsele mornile näole tõi naeru tagasi seltskondadest kuuldud sõnad, et siiski oldi rahul. Aitähh kõigile, kes kohal käisid ja hoolimata raja olukorrast, mille ettevalmistamisega kellelgi kogemusi polnud, säilitasid rõõmsameelsuse ning nakatasid sellega uuesti ka mind.

Öösel kui kohale jõudsime (reedel 22.veebruaril) käisime veel rada vaatamas. Kõik tundus hea, kuid rajani viiv tee seda polnud. Kolme autoga läksime, kaks tulid tagasi.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/554249_484286304966411_1961742507_n.jpg

Keskööl võtsin veel kõne tegevjuhile ning hommikuks olid rajamehed kohal ja lükkasid tee puhtaks. Tänaseks päevaks ei ole ta minu peale vist ka vihane, et öösel üles ajasin.
Ussi S6 diisli saime hommikul kätte ja nii, et mäetraktoriga tõstsime konksust auto maast lahti.

Päeva jooksul muutus pind niipalju, et pidime vähemalt stardiala puhastama. Aega-läks, aga asja sai. Pisukese juhendamise peale oli tulemus ok ja proovisime veel paarisrajal startida. Paraku oli 20cm ja üle lund ikka liiga palju. Pind oli küll kõva, kuid ratastega kraapis jälje sisse ning kõik autod läksid "sama rada" mööda üles.
Peale kerget turgutavat suppi võtsime vastu otsuse, et teeme võistluse lõpuni ainult ühel rajal.
Sellega said vist kõik soovijad vähemalt 1-2 korda üles sõita enne kui Sistah 3 või 4 korda kinni jäi. :D Rass sai ka lõppeks üles välja. Küll mees ikka üritas ja üritas.
Võistluste lõpp läks nagu alati - hirmsaks painutamiseks, kui Kaido Ramoni päeva kiireimat aega üle sõitma. See ka õnnestus ja aeg oli 9.7xx. Ramon paugutas oma RS6-ga ikka mitu korda üles, kuid rada oli piisavalt kehva juba, et parandust ei tulnud.
Auhinnatud said mõlema klassi esikolmikud. Kõik said Petrolheads.ee T-särgid ja diplomid ning võitjatele karikas ning Glassdrive'lt garantiikiri auto esiklaasivahetuseks. Suured, suured tänud Matile, kes Glassdrive-ga suhtles. Ahjaa, loodan, et need 2 burksi ikka oma eesmärgi täitsid. :)
Õhtune programm oli väga lahe. Kaevandusmuuseumi lisamine andis loodetavasti kõigile eheda emotsiooni edasi.
Saun viis mind ja Tarmot selleni, et enne magamaminekut püüdsin vähemalt mina saata e-maili vana trükimasinaga. Vist ei läinud kohale. Põhjus lihtne - kiiresti trükkides jäid need "tähed" puntrasse ja sellega ummistasid signaali!

Igatahes kõige suurimad tänud lähevad veelkord Atsile, Jaanile, Kellyle ja Henryle. Teiega on väga hea koos üritusi korraldada.
Tiku-taku värki Indrole, Kristole, Priidule ja Marilile vastu. Saime teada, et ajavõttu saab ka talvel kasutada.
Mainimata ei saa jätta ka Arsit, keda võib päevalõpuks pidada "turvaautoks". Mees oli koguaeg valmis abistama nööriga. :)

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/548727_10151453984404222_1886432437_n.jpg

Mis edasi saab, näitab aeg, aga midagi põnevat saab ka järgmisel aastal tehtud.
Tänan kõiki väga laheda nädalavahetuse eest ning jääme ootama lisa pildi- ja videomaterjali. Need ei anna vist edasi seda emotsiooni, mis päevast jäi, kuid väike aimdus ehk siiski. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kikkike
huviline



Registreerunud 25.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 25.02.13 07:28 Tsiteeri


Siitpoolt tulevad ka vaid kiidusõnad, väga tore üritus oli. Aga ma olen ennegi öelnud, et muudmoodi ei olegi ju võimalik, korraldus on alati hea, seltskond tore.
Õues päris kringliks ei külmunud :-P, kaevanduses oli tore ja viktoriin - mnjaaaa, aga eks seda oli arvata, kui Tarmo küsimuste kallale lasta, Kivitare ei teinud ka asja sugugi lihtsamaks. Ja siis tuli ja väitis, et tema ei tea üldse midagi :-P

Suurimad tänud kõigile toreda päeva eest.


Muutuste tuuled....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 25.02.13 08:21 Tsiteeri


Väga šeff üritus. Jätkakem samas vaimus.
Ainuke miinus oli lahja õhtusöök (päevase supi üle ma isegi ei nurise :)). Kuna päevakava oli aktiivne ja päev otsa õues jala peal, siis õhtusöögiks oleks oodanud midagi tummisemat/suuremat. Siiski, päris nälga ei jäänud ja endal ka piisavalt moona kaasas, et hiljem veel kõhtu täita :).

Kolm kehvapoolset pilti tegin ka mäe otsast ning lisaks on video mäetraktoriga sõidust. Vaatan, kas selle ka kuskile üles viitsib laadida. Olgu siis kõigile öeldud, et kui juhilt küsisin kaua ta seda tööd teinud on, siis tuli vastus, et tema üldselt ei teegi, asendas lihtsalt õigeid mehi :). Sellepärast tal natuke keeruline seda rada lükata oli.

Tervitused tiimile Veenilaiendid ning õhtusele-öisele saunaseltskonnale. Viimaste vapratega vabastasime ruumi vist suts peale poolt viite.

PS! Kas keegi võttis endale sauna riietusruumist kogemata vale särgi? Must elastaaniga V-kaelusega t-särk, M suurus. :)

http://kaaku.wiseman.ee/albums/nodi/2013_02_23_15_45_24.sized.jpg

Pilt1
Pilt2

Kaaku ja Maki tänavad.


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sistah
huviline



Registreerunud 14.08.06
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.13 09:27 Tsiteeri


2 katset ja mõlemad lõppesid kinni jäämisega - peale traktorit oli rada pudru mis pudru :D Kokkuvõttes on mul hea meel, et stange jäi ühte tükki... Igal juhul rohkem ei tahtnud. Autost hakkas kahju, pole teine suurem asi põllurallikas (põldu see rada nagu rohkem meenutas ka) :D Seega kipitama ei jäänud midagi :)


Mõni teine kord ;)


Tänud korraldajatele :cool:


The more you know, the faster you go!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 25.02.13 09:57 Tsiteeri


Minu suurimad tänud lähevad nendele, kes olid nõus mind üldse kaasa tarima ja välja kannatama.
Pühapäevane tuubiraja külastus aitas tänu heale seltskonnale leida endas taas pisike poisipõnn:D Teinekordki ja pikemalt!
Kui kunagi peaks sama üritus uuesti tulema, siis olen kindlasti platsis.

Kokkuvõttes, mina tänan!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 25.02.13 12:07 Tsiteeri


Üritusega väga rahul - tänud kõigile, kes korraldamisega seotud olid.

Kaasa saime hulgaliselt positiivseid emotsioone ja lausa kahju oli sealt tagasi sõitma hakata pühapäeval.

Kuna selline meeldiv väsimus on siiani kallal, siis midagi pikemalt kirjutada praegu ei suuda, kuid tänaks ka kõiki klublisi, kes kohale tulid, sest sellise seltskonnaga on lausa lust sellistel üritustel osaleda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.13 12:22 Tsiteeri


Näe, elus, isegi viktoriini eest peksa ei antud. Ja tuletan meelde, et liiklusküsimused olid Kivitare tehtud.
Aga muidu talvekad oma vanades heades traditsioonides. Alustatakse mingi tehnikaalaga, siis mõttemängud, siis saun. Traditsiooniliselt ka Raigo ja Ramon järgmine hommik kaheldavas konditsioonis :D


Mäkketõusust tuleb petrolheads.ee blogisse eraldi artikkel koos videoga, eks kui Siim video valmis saab, siis viskame siia ka lingi. Mitu tundi GoPro materjali.

Pilte ka:
http://galerii.tarmotomson.net/talvekad2013/IMG_8099.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 76.6% - SQL: 23.4%]