Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php on line 48

Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/database.interface.php on line 33

Deprecated: Optional parameter $type declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 93

Deprecated: Optional parameter $pass declared before required parameter $fid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1056

Deprecated: Optional parameter $user declared before required parameter $tid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1550

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 146

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 147

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 148

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 890
Eesti Audi Klubi foorum - Navigaatori cd plaat?
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Navigaatori cd plaat? (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1633)
raspuutin
huviline



Registreerunud 17.02.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 2,0TDI

postitati 17.02.13 16:56 Tsiteeri
Navigaatori cd plaat?



Tervist!Sai soetatud Audi a4 Avant,2,0TDi,2009a.Ja ehk oskate selle auto kohta miskit infot anda,mis head küljed,mis halvad!!Kuna auto toodud saksast ja ka hooldusraamat olemas ja hoolduseid tehtud aga millegi pärast ei ole seal nagu märgitud,et oleks rihmavahetus tehtud,auto läbisöit hetkel 155000km,Mis kilometraasi pealt seda teostatakse ja mis vöib maksta,kuigi kompuuter näitab et järgmine hooldus peaks tulema 25000km pärast!Ja veel küsimus selline et kas navi cd-plaati saab ka uuendada vöi tuleks uus osta,kus müüakse ja mis maksavad.Hetkel sees plaat mis eestit suht kehvasti vötab,aga soomet hästi.Tänud,ootan vastuseid!!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.02.13 17:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raspuutin
Tervist!Sai soetatud Audi a4 Avant,2,0TDi,2009a.Ja ehk oskate selle auto kohta miskit infot anda,mis head küljed,mis halvad!!Kuna auto toodud saksast ja ka hooldusraamat olemas ja hoolduseid tehtud aga millegi pärast ei ole seal nagu märgitud,et oleks rihmavahetus tehtud,auto läbisöit hetkel 155000km,Mis kilometraasi pealt seda teostatakse ja mis vöib maksta,kuigi kompuuter näitab et järgmine hooldus peaks tulema 25000km pärast!Ja veel küsimus selline et kas navi cd-plaati saab ka uuendada vöi tuleks uus osta,kus müüakse ja mis maksavad.Hetkel sees plaat mis eestit suht kehvasti vötab,aga soomet hästi.Tänud,ootan vastuseid!!!!!


Navi cd-ga? Uus tuleb endal kõrvetada või osta, siin link - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=115088

Siis vaata siia... http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=106239

Ja rihmavahetus Saksas oli vist 180000, meil 120000...hind oleneb, kus teed ja mis ära vahetad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raspuutin
huviline



Registreerunud 17.02.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 2,0TDI

postitati 17.02.13 17:26 Tsiteeri


et siis sakslased teevad alles 180000km pealt rihma vahetuse ja eestis 120000km pealt,kuradi suur vahe ikka aga kas ta ikka kestab 180000,ni vastu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.3% - SQL: 55.7%]