Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Audi A2 1.4 16v 55kW ´02 (Vastuseid: 76 | Vaatamisi: 28107)
raimo21
huviline



Registreerunud 21.08.09
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 08.10.15 08:05 Tsiteeri


Sirgendab hästi üks vanem meesterahvas Saku küljeall metsasees.Olen ka ise kasutanud teenust ja jäin väga rahule.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 13.10.15 19:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
No nii. Mis sa teed olukorras, kui varuosad on tootmisest maas?!

Vaja on uut tekstiilist porimatti juhile. Esindusest saaks tellida ainult kummist. Nüüd tuleb hakata kammima Balitkumi/ Saksa romulaid. On kellelgi kogemusi väljas poolt Eestit sellel teemal?


Mingi päev enda autole matte otsides jäi silma: http://www.tori.fi/uusimaa/Audi_A2_kangasmatot_21912713.htm?ca=18&w=1



Super. Tegin täna ülekande ära Tirax Oy-le ja nüüd jään ootama terveid porimatte pakiautomaadist. ;)


Tekstiilist jalamatid on käes: 1drv.ms/1LLYKuW. Vasakul on originaal ja paremal kasutatud uus.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 19.04.16 14:50 Tsiteeri
Vahatatud Audi A2



Kevad tuleb. Ja omalt poolt aitasin kaasa kevade saabumisele vahatatud autoga. ;)

A2 sai peale Infinity Nano Polish vaha.

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/439/318/0109909227077e9.jpg http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/439/318/01099092251e950.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 19.04.16 20:43 Tsiteeri
Rehvide läbisõit



Milline on isiklik kogemus rehvide läbisõidul?

Minu kogemus ütleb, et kui auto läbisõit on väike, siis ennem sureb rehv kätte ära, kui seadus hakkab keelama sõitmist.
Panin just alla kuuendat korda Pirelli P7000. Hooaja lõpuks on rehvide läbisõit ainult 35 tuhat.

Sama nali oli lamellidega Nokian WR XL, mis käisid all kokku seitse hooaega ja läbisõit tuli u40 tuhat.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 22.04.16 13:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Silmarõõmul on sünnipäev tulemas ja nii on plaanis järgmise suvise hooaja alguses veljed korda teha.

Esmalt on vaja üks kolmest veljest sirgendada. Teise tööna tuleb veljed korrastada. Tuleb tunnistada, et suured rotid on mitu korralikku lõua täit välja hammustanu, ning pilt on päris hirmus. :mad:


Kas keegi soovib oma kogemusi nii häid kui halbu jagada sirgendamise + taastamise osas?


17" intra veljed, mis on sõidurõõmu pakkunud viimased 10 aastat.

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/439/326/010991313306d5a.jpg http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/439/326/0109913139ecb53.jpg http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/439/326/01099131358d057.jpg http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/439/326/01099131377dda8.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 22.04.16 18:44 Tsiteeri


See päris viisakas ja viks A2. Mis nende rehvidega on siis? Eks kulumine olene rehvi tootjast, hooajast kui juhi sõidustiilist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 23.04.16 11:42 Tsiteeri
Kas miskit puudu pole?



http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/439/326/0109913139ecb53.jpg


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 26.04.16 14:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/439/326/0109913139ecb53.jpg


Ikka on. Mul õnnestus rummul keere maha keerata. ;) Nii ma siis ilma üheta juba mõnda aega sõitnud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
J.Aru
huviline



Registreerunud 28.07.12
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 26.04.16 16:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/439/326/0109913139ecb53.jpg


Ikka on. Mul õnnestus rummul keere maha keerata. ;) Nii ma siis ilma üheta juba mõnda aega sõitnud.
Võib proovida keermelõikajaga keere uuesti sisse keerata. Passatil igastahes sedasi sai valesse keermssse väänatud poldi (rehvitöökojas püssiga lasti) tõttu rikutud keere taastatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 10.06.16 19:54 Tsiteeri
Hammasrihm ja 40th



Kas keegi oskab kaasa rääkida? A-varuosa otsustas otsad anda 40 peal. Ma saaks aru, et B jupats aga et A, võtab sõnatuks.

Asjale lisab nüanssi veel aeg. Kui tehase rihm oli ka 10 aastal kõbus ja vahetus tuli läbisõidust, siis nüüd on koos vaid närused 4 aastat.

Esindus esimese hooga veel kuu peale ei saatnud aga jah, kes sellise jamaga tahaks tegeleda
...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 21.06.16 19:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Kas keegi oskab kaasa rääkida? A-varuosa otsustas otsad anda 40 peal. Ma saaks aru, et B jupats aga et A, võtab sõnatuks.

Asjale lisab nüanssi veel aeg. Kui tehase rihm oli ka 10 aastal kõbus ja vahetus tuli läbisõidust, siis nüüd on koos vaid närused 4 aastat.

Esindus esimese hooga veel kuu peale ei saatnud aga jah, kes sellise jamaga tahaks tegeleda
...


Pool kuud hiljem on olukord järgmine: Audi A2-l ei ole hammasrihmale vahetusvälpa. Tuleb vaid silmad lahti hoidja ja vajadusel vahetada. Täna esinduses rihma kontrollides pragusid ja puudusid ei tuvastatud. Olukord on fikseeritud ja südamerahu taastatud.

From: Audi Tallinn
Date: 2016-06-21 16:22 GMT+03:00
Subject: FW: rihmvahetus

Seoses teie hammasrihmaga sain maaletoojalt sellise vastuse, et rihma vahetatakse ainult siis kui rihm vajab remonti.
Vahetusvälpa antud rihmal ei ole.
Lisan ka vigade kirjelduse millistel juhtudel vahetatakse.

Renewing the toothed belt is a repair measure.

When checking the condition, particular attention must be paid to the following possible types of damage:
A - cracks (on cover side)
B - flank wear
C - fraying of cord strands
D - Cracks (at base of teeth)



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 21.06.16 19:57 Tsiteeri
Esimesed 100 tuhat Eesti teedel



See aasta võib tähistada kahte sündmust ühes -- Auto on peres olnud kümme aastat ja selle ajaga vuranud Eesti teedel 100 000 kilomeetrit. Kokku on nüüd autol vanus 14 aastat ja läbisõit pea 160 tuhat.

Kui nüüd kellasid ja vilesid ei otsi, siis teise autona võiks A2 pereliige olla veel 5-6 aastat ja ka oma kahekümnenda juubeli ära oodata. Saab siis näha, kas odomeeter jõuab selleks ajaks 200 või lausa 240-ne tuhandeni.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 21.06.16 22:35 Tsiteeri


Ja ma veel arvasin, et selliseid velgi rohkem ma ei kohta kusagil :D. Aga võta näpust.

Veljekaaslased :D:

https://c6.staticflickr.com/2/1597/25429125301_563d990bca_z.jpg


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 27.04.17 06:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
See päris viisakas ja viks A2. Mis nende rehvidega on siis? Eks kulumine olene rehvi tootjast, hooajast kui juhi sõidustiilist.

Tuleb välja, et kui auto on pikemalt sinu käes, läbisõit on väike ja sõidustiil rahulik, siis tulemuseks on amortiseerunud legaalsed rehvid. Mustrit on rohkem kui vaja, aga mida ei ole on pidamine. Rehvi segu on kaotanud oma parimad omadused ja tulemuseks on lehm libedal jääl ...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 11.04.18 14:15 Tsiteeri
2015-17 aasta(d)



Laiskus on oma töö teinud ja viimane kanne hooldusest on tehtud lausa 3 aastat tagasi jaanuaris ´15. Võtan ennast nüüd kokku ja vaatan ajas veidi tagasi.

Läbisõit linnateedel on odoka järgi u30 tuhat ehk keskmiselt 10 tuhat aastas. Auto on viimased 5 aastat ehk ´13. aastast käinud hoolduses Forssis.

Suurematest töödest on vahetusse läinud esimesed ja tagamised vedrud koos tugilaagritega. Esimesed vedrud kestsid Tallinna tänavatel 4 aastat. Ning ka ABS anduri juhe kuna suured papud oli selle läbi kulutanud ;)

Materjal ja töö kokku 1366,- kolme aasta peale. Keskmine kulu aasta peale summas 455,-.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 11.04.18 14:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
See aasta võib tähistada kahte sündmust ühes -- Auto on peres olnud kümme aastat ja selle ajaga vuranud Eesti teedel 100 000 kilomeetrit. Kokku on nüüd autol vanus 14 aastat ja läbisõit pea 160 tuhat.

Kui nüüd kellasid ja vilesid ei otsi, siis teise autona võiks A2 pereliige olla veel 5-6 aastat ja ka oma kahekümnenda juubeli ära oodata. Saab siis näha, kas odomeeter jõuab selleks ajaks 200 või lausa 240-ne tuhandeni.



Jah, Kui ma veel 2 aastat tagasi hõiskasin tegin suuremaid plaane pereliikme püsimise osas, siis oma järgmise juubeli peab A2 pidama uues peres ... Meil jookseb temaga 11 aasta ja kui proua ütleb, et ta soovib uut silmarõõmu, siis on ju asjad otsustatud. Võtame käesoleva ´18 aasta Audi müügiks ette valmistada ja seame eesmärgiks järgmisel kevadel uue omanikuga käed lüüa. Nii, et minu järgmised postitused saavad olema selle suunitlusega.

Hetkel on mõtted ja märksõnad järgmised -- Aknad toonkilega katta, et anda rohkem privaatsust | Kasutatud ja korralikud 16" veljed ja uued lamellid (olemasolevate korda tegemine ei tasu ära ja müügiks on need liiga kulunud olemisega) | Esimesed pidurikettad ja klotsid | Rattarumm, millel üks keermetest on maas | Poleerimine ja püsivaha | Nipet, näpet veel nagu käikangi vutlar ja käsipiduri hoova kate. Aeg siis näitab, mis saab ka tegelikult tehtud või mitte.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 13.04.18 06:45 Tsiteeri
Valuveljed



Olen nüüd mõne aja googeldanud, et leida A2-le uusi velgi. Aga vajan ikkagi targemate abi ;)

Olemasolevate korda tegemine on liiga kallis lõbu. Sain pakkumise 100,-/ velg ja nii on otsus leida kasutatud korralikud veljed. Kui auto 10+ aastat tagasi Saksast toodi, olid Audil all juba 17" intra valukad. Aastad on näidanud, et suured papud kulutavad läbi ABS juhtme. Kirss tordil on TÜV ääremärkus, et nendega enam ülevaatuselt läbi ei tohiks saada ...

Paberite järgi on suurim lubatud velg mõõdus 16", PCD 5x100, Ofset 28-33 ja keskava 57. Kui nendest piirangutest oleks vähe, siis soov on saada võimalikult OMG lähedane look like.

Ja, mida ei ole seda lihtsalt ei ole. Siit ka küsimus suuremale ringile, kas ma peaksin olema lihtsalt kannatlik, et leida 16" ja 5x100 veljed järelturult? Hetkel parim tulemus, mille ma leidsin on 17" ja ideaalse look likega.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 04.05.18 07:27 Tsiteeri
Keretööd



Nagu kingitusena, "poleeris" liinibuss märtsi lõpus juhipoolse külje ära. Õnneks suuremaid kahjusid, kui muljutud küljekarp ei olnud. Tänaseks on külg uue värvi all ja elu tiksub edasi ...

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/446/146/0111573129bfebd.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 04.05.18 08:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Olen nüüd mõne aja googeldanud, et leida A2-le uusi velgi. Aga vajan ikkagi targemate abi ;)

Olemasolevate korda tegemine on liiga kallis lõbu. Sain pakkumise 100,-/ velg ja nii on otsus leida kasutatud korralikud veljed. Kui auto 10+ aastat tagasi Saksast toodi, olid Audil all juba 17" intra valukad. Aastad on näidanud, et suured papud kulutavad läbi ABS juhtme. Kirss tordil on TÜV ääremärkus, et nendega enam ülevaatuselt läbi ei tohiks saada ...

Paberite järgi on suurim lubatud velg mõõdus 16", PCD 5x100, Ofset 28-33 ja keskava 57. Kui nendest piirangutest oleks vähe, siis soov on saada võimalikult OMG lähedane look like.

Ja, mida ei ole seda lihtsalt ei ole. Siit ka küsimus suuremale ringile, kas ma peaksin olema lihtsalt kannatlik, et leida 16" ja 5x100 veljed järelturult? Hetkel parim tulemus, mille ma leidsin on 17" ja ideaalse look likega.


Enamik replicaid, millel keskel kapsel katab ka poldiaugud ära, on topelt auguvalemiga, ehk siis 5x112 ja 5x100. Näiteks Auto24-ja pannakse 99% sellistest velgedest kirja ainult 5x112 valemiga. Seega tasuks seal ka 5x112 vaadata ja otsida piltide põhjal topeltvalemiga velgi. ET-d saab flantsi abil väiksemaks teha ja keskava tsentreerimisrõngastega samuti väiksemaks, ehk see laiendab natuke valikut. Ühe variandina ehk võiks kaaluda originaal 5x112 velgedele teise auguvalemi juurde puurida laskmist (kuid kas see rahaliselt ennast ka õigustab, pole õrna aimugi).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 08.05.18 21:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Olen nüüd mõne aja googeldanud, et leida A2-le uusi velgi. Aga vajan ikkagi targemate abi ;)

Olemasolevate korda tegemine on liiga kallis lõbu. Sain pakkumise 100,-/ velg ja nii on otsus leida kasutatud korralikud veljed. Kui auto 10+ aastat tagasi Saksast toodi, olid Audil all juba 17" intra valukad. Aastad on näidanud, et suured papud kulutavad läbi ABS juhtme. Kirss tordil on TÜV ääremärkus, et nendega enam ülevaatuselt läbi ei tohiks saada ...

Paberite järgi on suurim lubatud velg mõõdus 16", PCD 5x100, Offset 28-33 ja keskava 57. Kui nendest piirangutest oleks vähe, siis soov on saada võimalikult OMG lähedane look like.

Ja, mida ei ole seda lihtsalt ei ole. Siit ka küsimus suuremale ringile, kas ma peaksin olema lihtsalt kannatlik, et leida 16" ja 5x100 veljed järelturult? Hetkel parim tulemus, mille ma leidsin on 17" ja ideaalse look likega.


Enamik replicaid, millel keskel kapsel katab ka poldiaugud ära, on topelt auguvalemiga, ehk siis 5x112 ja 5x100. Näiteks Auto24-ja pannakse 99% sellistest velgedest kirja ainult 5x112 valemiga. Seega tasuks seal ka 5x112 vaadata ja otsida piltide põhjal topeltvalemiga velgi. ET-d saab flantsi abil väiksemaks teha ja keskava tsentreerimisrõngastega samuti väiksemaks, ehk see laiendab natuke valikut. Ühe variandina ehk võiks kaaluda originaal 5x112 velgedele teise auguvalemi juurde puurida laskmist (kuid kas see rahaliselt ennast ka õigustab, pole õrna aimugi).



Oma otsingutega on jäänud silma S3 veljed. Auguvalem on õige ehk 5x100. Mõõt on samuti soovitud 16". Sama on keskavaga, mis on 57. Üks ja ainus asi, mis kogu pildi ära rikub on offset. Kui A2-l on vahemik 28-33, siis S3 omal on see 46. Teisisõnu lisa 13.

Kui ma nüüd googeldades ja youtubitasin õigesti, siis coolim on negatiivne offset ja positiivne on ok. Kui ma aga saan selle uue S3 veljega lisa laiust juurde, siis on oht, et miskit kannatab ... ... proovima ma veel ei tormanud, kuigi küsitav hind 50,- / velg on hea pakkumine.

http://www.auto24.ee/products/veljed/audi-s3-originaal-audi/1229621/


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 08.05.18 22:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Oma otsingutega on jäänud silma S3 veljed. Auguvalem on õige ehk 5x100. Mõõt on samuti soovitud 16". Sama on keskavaga, mis on 57. Üks ja ainus asi, mis kogu pildi ära rikub on offset. Kui A2-l on vahemik 28-33, siis S3 omal on see 46. Teisisõnu lisa 13.

Kui ma nüüd googeldades ja youtubitasin õigesti, siis coolim on negatiivne offset ja positiivne on ok. Kui ma aga saan selle uue S3 veljega lisa laiust juurde, siis on oht, et miskit kannatab ... ... proovima ma veel ei tormanud, kuigi küsitav hind 50,- / velg on hea pakkumine.

http://www.auto24.ee/products/veljed/audi-s3-originaal-audi/1229621/


ET46 istub 13mm seespool (koopas peidus), kui ET33. Sinna tuleks julgelt 15mm flants panna, saaks ET31. ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 09.05.18 20:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Oma otsingutega on jäänud silma S3 veljed. Auguvalem on õige ehk 5x100. Mõõt on samuti soovitud 16". Sama on keskavaga, mis on 57. Üks ja ainus asi, mis kogu pildi ära rikub on offset. Kui A2-l on vahemik 28-33, siis S3 omal on see 46. Teisisõnu lisa 13.

Kui ma nüüd googeldades ja youtubitasin õigesti, siis coolim on negatiivne offset ja positiivne on ok. Kui ma aga saan selle uue S3 veljega lisa laiust juurde, siis on oht, et miskit kannatab ... ... proovima ma veel ei tormanud, kuigi küsitav hind 50,- / velg on hea pakkumine.

http://www.auto24.ee/products/veljed/audi-s3-originaal-audi/1229621/


ET46 istub 13mm seespool (koopas peidus), kui ET33. Sinna tuleks julgelt 15mm flants panna, saaks ET31. ;)


Jälle yx tarkusetera juures. Inimene õpib terve elu ... ... ait´h!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 30.10.18 18:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Jah, Kui ma veel 2 aastat tagasi hõiskasin tegin suuremaid plaane pereliikme püsimise osas, siis oma järgmise juubeli peab A2 pidama uues peres ... Meil jookseb temaga 11 aasta ja kui proua ütleb, et ta soovib uut silmarõõmu, siis on ju asjad otsustatud. Võtame käesoleva ´18 aasta Audi müügiks ette valmistada ja seame eesmärgiks järgmisel kevadel uue omanikuga käed lüüa. Nii, et minu järgmised postitused saavad olema selle suunitlusega.

Hetkel on mõtted ja märksõnad järgmised -- Aknad toonkilega katta, et anda rohkem privaatsust | Kasutatud ja korralikud 16" veljed ja uued lamellid (olemasolevate korda tegemine ei tasu ära ja müügiks on need liiga kulunud olemisega) | Esimesed pidurikettad ja klotsid | Rattarumm, millel üks keermetest on maas | Poleerimine ja püsivaha | Nipet, näpet veel nagu käikangi vutlar ja käsipiduri hoova kate. Aeg siis näitab, mis saab ka tegelikult tehtud või mitte.


Pool aastat hiljem on (müügi)ettevalmistuse käigus tehtud ära 180th hooldus sh ühe oksüdeerunud süütepooli vahetus ühes juhtmete vahetusega ja uus starter. Vahetatud välja summuti sukk ja esimene pütt. Kojamehe vars. Ostetud kasutatud uuemad 16" S3 valukad, mis ootavad aga uusi lamelle. Olemas olevad lamellid tuleb lihtsalt ära "kulutada" enne. Kusjuures need Nokian WR A3 rehvid (215/40 R17) on ostetud sügisel ´14. Läbisõit u20th läbisõit neli hooaega ja viies ootab ees ;)


Rahakott on kergem 0,72th euro võrra. Kohe aga kirjutame siia juurde vahetusse minevad esimesed piduri kettad ja klotsid. Sellega peaks olema suuremad hooldustööd ka tehtud. Kevadel teeb ära poleerimise ja vahatamise. Siis paar klõpsu ja auto läheb müügikuulutusega välja.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 31.01.19 09:23 Tsiteeri
Müüdud



Audi A2 leidis endale uue omaniku.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 31.01.19 13:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Audi A2 leidis endale uue omaniku.


Kui samal autol oli number taga klaasi vahel (veljed olid igatahes samad), siis seisin ilmselt uue rõõmsa omanikuga kõrvuti foori all enne lõunat. :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 80.6% - SQL: 19.4%]