Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Audi A2 1.4 16v 55kW ´02 (Vastuseid: 76 | Vaatamisi: 27828)
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 15.04.14 04:38 Tsiteeri


Nagu ma aru saan siis oled juba lapsevanem, kuid miks osta selline väike auto kui isegi lapse peab pagasnikusse mahutama, mina aru ei saa. Kui tahad lihtsalt erineda siis osta avant kerega A6 ja värvi oranziks. Igatahes väga väga väike auto ikka. Naisele kärutamiseks küll kõlbaks, aga edu sellegipoolest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 15.04.14 04:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raimo21
Järgmised amordid ei hakka läbi minema ?
oleks sulle pakkuda esimesed koni amordid hea hinnaga :)


Ei välista. Eelmine vahetus sai tehtud 60 tuh. peal. Nüüd on järgmine 60 tuh. täis.
Autol on all 17" veljed, mille peal on olematu rehv. Tõenäoliselt siit ka vahetuse vajadus.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 15.04.14 05:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Nagu ma aru saan siis oled juba lapsevanem, kuid miks osta selline väike auto kui isegi lapse peab pagasnikusse mahutama, mina aru ei saa. Kui tahad lihtsalt erineda siis osta avant kerega A6 ja värvi oranziks. Igatahes väga väga väike auto ikka. Naisele kärutamiseks küll kõlbaks, aga edu sellegipoolest.


Ilma naljata. Auto osteti lapsevankri järgi. Panin käru pagasnikusse ja sõitsin BRC proovima. Kas ikka saame mahutatud teise A2 peale või mitte? Vanker ise kaalub enamasti 10-15 kilo. Eesmärk on see ilma keerukate liikutusteta autosse saada. Sedaani olin ma selles osas eos välistanud.

Tuli välja, et kui kokkupandud vanker keerata külje peale, siis mahub see ilma toole liigutamata sisse. Rattaid samuti ei tule vankri küljest ära võtta, vaid käru tuleb tõsta rattad salongi suunas sisse.

Mis puudutab lapsetooli, siis see on ikka salongis. Üks tagumistest istetest on võetud lihtsalt välja, et paremini mahutada tooli tagurpidi autosse. Turvalisuse aspektist on see väike lastele ideaalseim tooli paigutus. Õnnesse sattudes on kael ja pea kaitstud.

Erinemise pärast autot ei ostetud. Auto on igapäevaselt naise käes ja ma tõesti ei ole palunud tal käia sellega töökojas. ;) Kuid kui võimalus on A2 rooli saada, teen ma seda rõõmuga. Auto tühimass on alla tonni ja sõidurõõm on lammellidega piiritu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 15.04.14 06:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Kuid kui võimalus on A2 rooli saada, teen ma seda rõõmuga. Auto tühimass on alla tonni ja sõidurõõm on lammellidega piiritu.


Vot sellise vägeva emotsiooni väljendamist on juba ka rõõm lugeda :D:D


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raimo21
huviline



Registreerunud 21.08.09
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 15.04.14 07:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Tsitaat:
Algselt postitas: raimo21
Järgmised amordid ei hakka läbi minema ?
oleks sulle pakkuda esimesed koni amordid hea hinnaga :)


Ei välista. Eelmine vahetus sai tehtud 60 tuh. peal. Nüüd on järgmine 60 tuh. täis.
Autol on all 17" veljed, mille peal on olematu rehv. Tõenäoliselt siit ka vahetuse vajadus.



http://www.okidoki.ee/item/3144067/ selline toode siis pakkuda. Täiesti uued ja karbis. Letihind oli vist ala 200 tk, kui ei eksi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 15.04.14 10:09 Tsiteeri


Ma olen musta 17" (RS4-style) veljega A2 mingitel aegadel näinud kesklinnas Laikmaa tn kandis. Mul oli toona kogemata kättekukkunud MB A210 Evo, millel samuti 17" velg 205/40 rehviga ja tundsin hingesugulust, et keegi veel peab kahe käega rooli hoidma Tallinnas liigeldes. Mulle sellised väga väiksed autod täitsa meeldivad, neis on oma võlu, kuna nad on nii kerged ja vilkad. See on nagu rolleriga sõitmine tsiklimehe jaoks - iga päev nagu ei viitsi, aga vahel on jumalast äge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 15.04.14 11:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raimo21
Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Tsitaat:
Algselt postitas: raimo21
Järgmised amordid ei hakka läbi minema ?
oleks sulle pakkuda esimesed koni amordid hea hinnaga :)


Ei välista. Eelmine vahetus sai tehtud 60 tuh. peal. Nüüd on järgmine 60 tuh. täis.
Autol on all 17" veljed, mille peal on olematu rehv. Tõenäoliselt siit ka vahetuse vajadus.



http://www.okidoki.ee/item/3144067/ selline toode siis pakkuda. Täiesti uued ja karbis. Letihind oli vist ala 200 tk, kui ei eksi.


Elu ikka vilistab sajaga. ;) Mul juhtus olema kartoteek kaasas ja ma vaatan, et Reval müüs mulla eelmised 2007. aastal 105,- tk. Mitte nüüd Koni-d aga mingi viisaka B-varuosa.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
raimo21
huviline



Registreerunud 21.08.09
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 15.04.14 13:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Tsitaat:
Algselt postitas: raimo21
Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Tsitaat:
Algselt postitas: raimo21
Järgmised amordid ei hakka läbi minema ?
oleks sulle pakkuda esimesed koni amordid hea hinnaga :)


Ei välista. Eelmine vahetus sai tehtud 60 tuh. peal. Nüüd on järgmine 60 tuh. täis.
Autol on all 17" veljed, mille peal on olematu rehv. Tõenäoliselt siit ka vahetuse vajadus.



http://www.okidoki.ee/item/3144067/ selline toode siis pakkuda. Täiesti uued ja karbis. Letihind oli vist ala 200 tk, kui ei eksi.


Elu ikka vilistab sajaga. ;) Mul juhtus olema kartoteek kaasas ja ma vaatan, et Reval müüs mulla eelmised 2007. aastal 105,- tk. Mitte nüüd Koni-d aga mingi viisaka B-varuosa.


Mina siin pakun 150 euri 2tk. ja reguleeritava koni, ning viisakal b varuosal on muidu vaks vahet sees :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 17.06.14 19:52 Tsiteeri
2013 aasta



Koos aastanumbri vahetusega, läks vahetusse ka hoolduspartner.

Aastatel 2007 - 2012 käis auto margi esinduses. Nüüd kus autol oli vanust 10+ aastat ja läbisõit 120+ tuhande, tundus igati mõistliku otsusena keerata uus leht. Valik tuli Forssi kasuks, kust oli ka varasem teenindus kogemus olemas.

Esimene aasta uues kohas kergendas rahakotti 1 086,73 võrra. Odomeeter keris end edasi vaevalised 7 500 km. ;)

Kui aasta varem oli tööde fookus 120 tuh. välbaga seotul, siis nüüd vajas esisild korrastamist. Aasta esimese pooles läks vahetusse esimesed piduri kettad*, klotsid, esivedrud, tugilaagrid, rooliotsad jne.
*läbisõit alla 35tuh. Kuna aga kettad olid kõverad ja iga pidurdamine oli elamus omaette, oli ka otsus ühene - vahetada kettad. ;)

Enne sügist jõudsin vahetada veel õliseparaatori ja esimese lamda anduri. Mõlema detaili vahetust oli esindus juba varasemalt soovitanud, aga tööd olid jäänud ootele.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 17.06.14 20:01 Tsiteeri


Ja pilte pole ikka. :)

Peaks minema oma C7 RS6 kurjaks ajama vahepeal, aga pilte ma ka ei pane. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 17.06.14 20:24 Tsiteeri


Jokeraudi, mis pirised :), esimesel lehel ikka mõni pilt on :P, kuid teeks siis meelerahustuseks ühe googeltüüpi tsikipriki.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 18.06.14 08:28 Tsiteeri


Väike jalkakõrvane pirin lihtsalt, ei midagi halvustavat. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 01.11.14 12:37 Tsiteeri
Ukse lukusti ja keskluku juhtplokk



Auto on keskea kriisis. ;) Kui eelmise talvel andis otsad juhiukse lukusti, siis nüüd esimeste külmadega lõpetas töötamise keskluku juhtplokk.

Lukusti auto igapäevast kasutamist isegi ei seganud. Armatuuril oli küll lahtise ukse märk ja laetuli põles nagu jõulupuu.
Nii tuli leppida, et välistemperatuur jäigi nägemata. Laetule pealülitiga tuli pidevalt mängida, et õigesse kohta õiget valgust saada.

Suve möödus ilma salongi valgustiteta. Talved on aga meil pimedad, ning nii ma valmistusin sügisel lukustit vahetama.
Kuskil nädal paar enne töökotta minekut olid esimesed öökülmad kohal ja siis andis juhtplokk otsad.

Minu esimene pakkumine läks tegelikult aku peale. Oletasin, et voolu on vähe ja küllap see paneb keskluku jukerdama. Nii sai hommikuti "võimeldud" valvesse, valvest maha, et tagumised uksed lahti saada.


Audi käis oktoobri keskel teeninduses. Soojas oli kõik korras. Vigu mälus polnud. Auto tuli "korras" koju tagasi. Ning järgmine hommik peale külma ööd oli juhtplokk oma trikkidega tagasi ...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 25.01.15 11:48 Tsiteeri
Keskluku juhtplokk



Jipikajee. Esmaspäeval läheb auto hooldusesse, et siis parandatud juhplokk peale panna. Kas tõesti saab "cabriost" töötav luukpära?!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 25.01.15 12:11 Tsiteeri
2014 aasta



Auto on nüüd jällegi igapäevaselt aktiivses kasutuses linnasõitudeks ja läbisõit tuli aastaga pea 13 tuhat. Suvel kuumade ilmadega tundus, et miskit ei ole nagu peaks ja nii sai 12 aasta järel 250g "külma ainet" konditsioneeri lastud.


Suurematest töödest sai sügisel tehtud siduri komplekti (läbisõit 140th), starteri hooldus (eelmine oli 100th juures), käsipiduri trosside ja eelnevas postituses jutuks tulnud lukustite ning aku* vahetus. Kokku olid ´14 aasta kulud ca 1140,-.

Mis aga jällegi tuska tegi on margi esinduse suhtumine. Miks oli vaja F17 marki akut bensiinimootoriga ja ilma eriliste elektrilisadeta autole paigaldada?!? Taksot ei sõida ju. Nüüd oli endal aru nii palju, et kodutöö sai tehtud ja seekord maaletooja juurest E9 mark ostetud.


*aku osas ei saa jätte mainimata ja kiitmata Varta kestvust! Eelneva (F17) aku ost oli aastast 2007 jaanuar. Kokku 7,5 aastat ...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 17.02.15 04:59 Tsiteeri
Porimatid



No nii. Mis sa teed olukorras, kui varuosad on tootmisest maas?!

Vaja on uut tekstiilist porimatti juhile. Esindusest saaks tellida ainult kummist. Nüüd tuleb hakata kammima Balitkumi/ Saksa romulaid. On kellelgi kogemusi väljas poolt Eestit sellel teemal?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 05.10.15 17:58 Tsiteeri
Pidurikettad



Mis on normaalne läbisôit pidurikettal, kui sellist asja saab üldse môôta?

Viimased kettad on läinud kôveraks 25-35 tuhandese läbisôiduga. Suurel kiirusel pidurdades väriseb rool mis kole.

Oma esimese kettaste vahetuseni jôudsin 90 tuhande juures. Kas need olid aga veel originaalid ma täna enam ei tea.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 05.10.15 18:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
No nii. Mis sa teed olukorras, kui varuosad on tootmisest maas?!

Vaja on uut tekstiilist porimatti juhile. Esindusest saaks tellida ainult kummist. Nüüd tuleb hakata kammima Balitkumi/ Saksa romulaid. On kellelgi kogemusi väljas poolt Eestit sellel teemal?


Mingi päev enda autole matte otsides jäi silma: http://www.tori.fi/uusimaa/Audi_A2_kangasmatot_21912713.htm?ca=18&w=1


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 06.10.15 05:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Mis on normaalne läbisôit pidurikettal, kui sellist asja saab üldse môôta?

Viimased kettad on läinud kôveraks 25-35 tuhandese läbisôiduga. Suurel kiirusel pidurdades väriseb rool mis kole.

Oma esimese kettaste vahetuseni jôudsin 90 tuhande juures. Kas need olid aga veel originaalid ma täna enam ei tea.


Aeg siis vahetada originaalide vastu: Pakkumine
Originaalkettad


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 07.10.15 09:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
No nii. Mis sa teed olukorras, kui varuosad on tootmisest maas?!

Vaja on uut tekstiilist porimatti juhile. Esindusest saaks tellida ainult kummist. Nüüd tuleb hakata kammima Balitkumi/ Saksa romulaid. On kellelgi kogemusi väljas poolt Eestit sellel teemal?


Mingi päev enda autole matte otsides jäi silma: http://www.tori.fi/uusimaa/Audi_A2_kangasmatot_21912713.htm?ca=18&w=1



Super. Tegin täna ülekande ära Tirax Oy-le ja nüüd jään ootama terveid porimatte pakiautomaadist. ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Aimarrr
huviline



Registreerunud 07.09.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.15 10:42 Tsiteeri


Auto liigub hästi jah, maanteel saab viiendaga mööda ja kütust ainult nuusutab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 07.10.15 20:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aimarrr
Auto liigub hästi jah, maanteel saab viiendaga mööda ja kütust ainult nuusutab?


:cool: Peab tunnistama, et A2 on krapsakas. Olen siin samas kirjeldanud sõidurõõmu, mida pakkuvad kooslus nagu lamellid + tühimass 970kg + lumised/ märjad teed.

:o Siiski mahutades neljakohalisse linnaliikurisse neli suuremat meest, siis viiendast jääb möödasõiduks väheks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Aimarrr
huviline



Registreerunud 07.09.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.10.15 04:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Tsitaat:
Algselt postitas: Aimarrr
Auto liigub hästi jah, maanteel saab viiendaga mööda ja kütust ainult nuusutab?


:cool: Peab tunnistama, et A2 on krapsakas. Olen siin samas kirjeldanud sõidurõõmu, mida pakkuvad kooslus nagu lamellid + tühimass 970kg + lumised/ märjad teed.

:o Siiski mahutades neljakohalisse linnaliikurisse neli suuremat meest, siis viiendast jääb möödasõiduks väheks.


Endal oli üks vahe uuemat sorti golf 3 ukseline 1.4 55kw ja ei saanud sellega mööda sõita ja kütet võttis 8 keskmiselt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 08.10.15 06:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aimarrr
Tsitaat:
Algselt postitas: kenkaljas
Tsitaat:
Algselt postitas: Aimarrr
Auto liigub hästi jah, maanteel saab viiendaga mööda ja kütust ainult nuusutab?


:cool: Peab tunnistama, et A2 on krapsakas. Olen siin samas kirjeldanud sõidurõõmu, mida pakkuvad kooslus nagu lamellid + tühimass 970kg + lumised/ märjad teed.

:o Siiski mahutades neljakohalisse linnaliikurisse neli suuremat meest, siis viiendast jääb möödasõiduks väheks.


Endal oli üks vahe uuemat sorti golf 3 ukseline 1.4 55kw ja ei saanud sellega mööda sõita ja kütet võttis 8 keskmiselt


Tänu alumiiniumkerele on A2 Golfist kergem


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenkaljas
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.07.10
Asukoht: Laagri, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant quattro 2.0 TDI 125kW ´07 | Audi A3 Sportback g-tron 1.4 TFSI 81kW ´14

postitati 08.10.15 07:00 Tsiteeri
Velgede taastamine



Silmarõõmul on sünnipäev tulemas ja nii on plaanis järgmise suvise hooaja alguses veljed korda teha.

Esmalt on vaja üks kolmest veljest sirgendada. Teise tööna tuleb veljed korrastada. Tuleb tunnistada, et suured rotid on mitu korralikku lõua täit välja hammustanu, ning pilt on päris hirmus. :mad:


Kas keegi soovib oma kogemusi nii häid kui halbu jagada sirgendamise + taastamise osas?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 74.7% - SQL: 25.3%]