Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Mõttes on osta A4 2.4 121kW , aga... (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1349)
Fearless88
huviline



Registreerunud 18.01.13
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.13 12:00 Tsiteeri
Mõttes on osta A4 2.4 121kW , aga...



Mõttes osta selline auto...esimeseks autoks http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1218526
muidu pidi auto korras olema ja lähi ajal ainult rihma vahetus (umbes 15000 km pärast). Kuna eelarve ei ole kummist siis tahaks siiski korralikku autot millega saab mõnda aega muretult sõita ilma suuremate töödeta, kuid samas kui ostaks selle auto tahaks kindluse mõttes rihmavahetust, rullikute, veepumba ja termostaadiga ära vahetada ja küsimus siis selline et kui palju see maksma läheks kokku ja lisaks ka töö hind?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 18.01.13 12:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fearless88
Mõttes osta selline auto...esimeseks autoks http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1218526
muidu pidi auto korras olema ja lähi ajal ainult rihma vahetus (umbes 15000 km pärast). Kuna eelarve ei ole kummist siis tahaks siiski korralikku autot millega saab mõnda aega muretult sõita ilma suuremate töödeta, kuid samas kui ostaks selle auto tahaks kindluse mõttes rihmavahetust, rullikute, veepumba ja termostaadiga ära vahetada ja küsimus siis selline et kui palju see maksma läheks kokku ja lisaks ka töö hind?

Nagu v6-l ikka, kasuta otsingut saad mingi pildi asjast, mis on aga täpne hind, selle saad ikka teada, kui küsid hinnapakkumist remondikohast. v6-d on vist suht sarnased, vaja läheb mootoririhma, jooksurullikut, pingutusrullikut, veepumpa ja termostaati, minul küll coupe 2,6, aga hea tootja jupid mingi 140eur ja vahetus soodsas kohas 50eur, seega kokku ikka suht vähe. Sul läheb vahetusele natulke rohkem, sest nina tuleb masinal lasta service asendisse, kuid siiski väga hull ei ole. Muidugi läheb asi väga kulukaks, kui lasta teha näiteks esinduses ja A-varuosadega, siis vist pole ka näiteks 700eur mingi piir sellise töö puhul:) Nendele minu poolt loetletud töödele lisaks võib muidugi kuluda veel mingite simmerite vahetus, mitmikkiilrihmaga seotud asjad jne, aga kui need korras, siis neid üldiselt vist ei puuduta, sest otseselt midagi muud katki ei lähe, kui need jupid alla annavad, tegelt ka termostaadiga sama lugu, et kui töötab, siis ma isiklikult asja ei puutuks, võbiolla saad mittetöötava uue asemele.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
klenn
huviline



Registreerunud 06.07.10
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.13 16:47 Tsiteeri


Seda bensu kulu ära ka tõsiselt võta. 10 sajale ikka läheb ja talvel rohkemgi.
Aga sõita on mõnus:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fearless88
huviline



Registreerunud 18.01.13
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal


postitati 19.01.13 05:59 Tsiteeri


Olen samas vaadanud ka 1.8 ja 1.8T mootoriga audi a4, need pisut ökonoomsemad aga samas olen lugenud et turbo pidi lagunema. Kas turbot saab kusagil kontrollida ka et kui korras ta on ja kui valida yks neist siis kumb oleks parem? Ise kaldun arvama 1.8T kasuks kui leiaks korraliku kusagilt ja hinda kuni 1900.-.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.01.13 09:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fearless88
Olen samas vaadanud ka 1.8 ja 1.8T mootoriga audi a4, need pisut ökonoomsemad aga samas olen lugenud et turbo pidi lagunema. Kas turbot saab kusagil kontrollida ka et kui korras ta on ja kui valida yks neist siis kumb oleks parem? Ise kaldun arvama 1.8T kasuks kui leiaks korraliku kusagilt ja hinda kuni 1900.-.

Kasuta otsingut siin foorumis!


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.2% - SQL: 70.8%]