Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A4 B5 istmed Sedaan vs. universaal (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 3312)
marek89
huviline



Registreerunud 19.09.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.13 11:31 Tsiteeri
A4 B5 istmed Sedaan vs. universaal



Tere!
Mure selline, et pakutakse tumedat sisu müüa mulle, Nüüd küsimus on, et kas sedaani tagaiste sobib ka universaal kerele, et kas hakkab alla ka käima ilusti? On kellelgi kogemusi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 18.01.13 12:21 Tsiteeri


Seljatoe kinnitused pidavat erinevad olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 18.01.13 17:11 Tsiteeri


Sedaanil ei käi istmed alla


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.13 17:14 Tsiteeri


Kindlasti ei sobi, endal ära proovitud. Universaalil istme ääred teistsugused, kuna neil veel lisapadjad külgedel. Vist oli laius ja kinnitused teise kohta peal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 18.01.13 17:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Sedaanil ei käi istmed alla

Ikka käivad.
Klapitav ja mitte klapitav.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Erksolen
huviline

Avatar


Registreerunud 19.09.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.8TQ

postitati 18.01.13 17:41 Tsiteeri


Tahtsin just kirjutada, et käivad ikka alla, omalgi olemas sellised. Need olid lisavarustuses lihtsalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
melnits
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 3.0 (162 kw) sedaan 2002.a

postitati 18.01.13 20:23 Tsiteeri


Omal oli a4 96.a. sedaan ja ostsin universaali sisu ja mu meelest sobis väga hästi sisse. Ainult jah taga need seljatoe ääred veidi teistsugused ülevalt, sedaanil need ülevalt peale kaart pikemad. Seega jäi mul väike tühimik üles kuid selle kattis suht kenasti turvavöö suunaja või mis ta on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 18.01.13 21:33 Tsiteeri


Tegin sama asja. Universaali sisu sedaanile. Lukustused tegin ümber ja ülevalt, nagu ees kirjutati, küljepadja pikkus erinev. Aga kes seda suudab tähele panna, saab küll medali (turvavöö plastikosa katab ära).


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
marek89
huviline



Registreerunud 19.09.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.01.13 16:29 Tsiteeri


Tegin läbi!
Sedaani istmed sobisid ka universaali IDEAALSELT, kuid küljepadi sedaanilt universaalile ei taha küll kuidagi minna.
Vahetasin jüljepatjadel lihtsalt katted ära ja kogu asi jäi 5+. Kõik kinnitused sobisid ka nagu valatult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 20.01.13 22:47 Tsiteeri


Väike vahe tuleb siisse pre-facelift ja facelift mudeliga. Ostsin endale hiljuti seljatoe suusaluugi auguga pre-facelift B5 universaalilt ja lukustusmehhanism facelift B5 universaaliga ei klapi. Tõenäoliselt saaks seda ümber ehitada, tõstes raamilt ümber lukustuse osa. Aga lahtiseks jääb sel juhul siiski eelpingutiga turvavöö, mis FL mudelil on seljatoe sees aga pre-FL mudelil 3-punkti vöö keskel puudub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 21.01.13 09:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Aga lahtiseks jääb sel juhul siiski eelpingutiga turvavöö, mis FL mudelil on seljatoe sees aga pre-FL mudelil 3-punkti vöö keskel puudub.


Mul on 98a Avant (mõistagi, et PFL) ja on taga 3x 3-punkti vöö, seega see ei pruugi 100% tõele vastata ja ei usu mina, et keegi selles autos istmeid on vahetatud, kuna tavaline riidest sisu...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 21.01.13 09:51 Tsiteeri


Millal see keskmine vöö teil viimati reaalselt kasutuses oli?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 21.01.13 10:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X

Mul on 98a Avant (mõistagi, et PFL) ja on taga 3x 3-punkti vöö, seega see ei pruugi 100% tõele vastata ja ei usu mina, et keegi selles autos istmeid on vahetatud, kuna tavaline riidest sisu...


Ok, tõenäoliselt sõltub see siis ostja valikust või varustusastmest. Ma arvasin ekslikult, et enne FL'i oli keskel taga 2-punkti vöö. Mul on jah FL taga on 3x 3-punkti vööd, sealjuures kõik kolm on püro eelpingutitega.

Ja maanteesõidul on mul väga tihti autos 5 inimest, linnas küll jah ei mäleta, millal seda viimati kasutati :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 21.01.13 10:20 Tsiteeri


Ma vahetasin FL avandi naha FL sedaani riide vastu. Istmepoolsed kinnitused olid teised. Võtsin tagaistme pulkadeks ja tõstsin kinnitused ümber. Korralik päevatöö oli. Vööd läksid kuidagi sujuvalt, ei mäleta et nendega mingi jama oleks olnud.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 21.01.13 10:45 Tsiteeri


Ilmselt nii FL avandil kui FL sedaanil on 3-punkti vöö keskel ja need on suht identsed. Võtsin ka olemasoleva pre-fl istme aatomiteks ja lõhkusin niimõnegi riide kinnituse liistu ära :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.1% - SQL: 65.9%]