Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Imeliku veaga A8, vaatajaid on käinud? (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 4650)
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 15.01.13 16:50 Tsiteeri
Imeliku veaga A8, vaatajaid on käinud?



Kas keegi seda masinat on vaatamas käinud http://www.auto24.ee/used/1091554 . Kui jah siis võiks natuke infot jagada masina kohta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RevoP
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 28.07.11
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.13 17:13 Tsiteeri


ennastki huvitab aga keegi võiks jagada kogemusi või mis selle käigukastiga võib olla? kas aitab ka niisama remont või peaks kasti ära vahetama? hind ju täitsa OK;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 15.01.13 17:20 Tsiteeri


Sellise hinnaga ilmselt minutite küsimus, millal see ära läheb.
Mingite vigade üle arutada peaks teil häbi olema :D


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 15.01.13 17:25 Tsiteeri


Ärge nüüd tormi jooksma hakake, endal juba käpp peal aga enne sajaste lugemist mõtlesin uurida kas keegi juba on seda vaatamas käinud. Homme autot vaatama ja ka ostma kui mingeid huvitavaid anomaaliaid ei ole. Huvitav on muidugi see, et auto on juba 2 kuud küll müügis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 15.01.13 17:31 Tsiteeri


Tean vaid niipalju, et väliselt oli masin sügisel küll väljast täitsa korralik. Minu lammutatud autolt läks sinna korralik 2,8 mootor, ls oli 200k ligi tollel mootoril.

Edit: ls öeldud siis kella peal olnud järgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 15.01.13 17:40 Tsiteeri


Julged väita siis et mootor on ok? See hea aga kui palju sellisele kast võib maksta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 16.01.13 09:36 Tsiteeri


Kasti veaga auto vahelt pärit. Ise ei sõitnud. Mootori seisukorra saad enamvähem teada kui sa proovima lähed. Kasti hinda pead uurima neilt, kes A8 varuosadeks teinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 16.01.13 10:10 Tsiteeri


Mingit vahekasti A8-l loomulikult ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Priit86
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Lõuna- Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 2,5Tdi 103kW (mälestus), A6 Tdi (mälestus), Mazda 323 J-Spec (mälestus), Vw Passat 3C

postitati 16.01.13 10:13 Tsiteeri


Mootor töötas ebaühtlaselt ja lekkis, nagu 2,8-le kohane, summuti või midagi põhja alt plärises + väliseid iluvigu oli ka (stange oli ka nurgast vist veidi katki). Ei tulegi enam kõik meelde. Sai käidud seda vaatamas, kuid just kasti pärast jäi asi katki.


Sõidame ikka mõistusega !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 16.01.13 15:44 Tsiteeri


Ei vasta keegi telefonile ega ka meilidele, loobusin ja ei viitsi sellise asjaga tegeleda. Leidsin uue mis pakub huvi, kas keegi selle masina kohta oskab infi jagada: http://www.auto24.ee/used/986360 või äkki selle kohta: http://www.auto24.ee/used/1226585
Tänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 16.01.13 19:00 Tsiteeri


Ma nii igaks juhuks küsin, miks Sa tahad nõrga mootori ja vanatüübi neljase kastiga a8't? Ma ei suuda peale mõnevõrra parema mugavuse eriti midagi näha ja sedagi mitte karupõrnast pottistmes. Mul olnud D2 4,2 5hp24'ga ja ka väga pikalt sama kompotiga (mootor+kast) c4 ja no kuidagi ei kutsu isegi vaatama sellist kooslust D2 peal :(. Kui tõesti D2'te vaatad, siis julgen soovitada pigem kooslust 3.7 169kw ja 5hp24 kastiga. Rääkigu kõik mis räägivad, aga korras mootorite puhul on sel isendil väga viisakalt optimeeritud kütusejuhtimine peal, mis teeb sellele 2.8 vanakooli mootor + neljasele kastile isegi kütusekulus igati "silmad ette". Kui tekib küsimus, et miks siis mina seda juba ei oma - mul on avante vaja koos kärukonksuga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 16.01.13 20:03 Tsiteeri


Olgem ausad, et hind oli üks mis kutsus vaatama. Olen isegi omanud 4.2 bensukat A8-t ja sainisegi sinu (kps) A8-lt ju põhjakaitse oma kunagisele liikurile. Ega jah see 2.8 ikka pole see mis 4.2 või kunagi proovitud W12 6.0. Ega jah ikka kui A8 siis ikka 4.2 sellega vähemalt jalgu ei jää. Käisin täna ka seda Sepa Autopoe S4 vaatamas, käis hästi aga kas sellel masinatüübil ja mootoritüübil on ka mingid varjatud küljed mida peaksin kindlasti jälgima? Küsin kuna S-klassi masinatega ja RS-klassi masinatega kokkupuude puudub. Enda puhul ikka enne süda rahu ei anna kui mingi korralik A8 hoovil seisab taaskord ja mu rahakotti tuulutab:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 16.01.13 20:10 Tsiteeri


C4 S4 2.2 automaat, samahästi võid ka 1.8 A4-ga sõita, käivad mõlemad suht mittemidagi edasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RistoN
huviline



Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal


postitati 16.01.13 20:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
C4 S4 2.2 automaat, samahästi võid ka 1.8 A4-ga sõita, käivad mõlemad suht mittemidagi edasi.


See on nüüd küll väga huvitav väide. Ise olen ka sõitnud korraliku S4 2.2T automaat kastiga ja läks väga hästi edasi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 16.01.13 20:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RistoN
Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
C4 S4 2.2 automaat, samahästi võid ka 1.8 A4-ga sõita, käivad mõlemad suht mittemidagi edasi.


See on nüüd küll väga huvitav väide. Ise olen ka sõitnud korraliku S4 2.2T automaat kastiga ja läks väga hästi edasi.


Kõik oleneb millega võrrelda :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 16.01.13 20:19 Tsiteeri


Sõita ei proovinud jah, seepärast uuringi kas tasub see masin soetada. Hmmm, ei suudagi ära otsustada üks laidab ühe masina maha ja teine teise masina, saan aru jah et eelkõige hakkan mina mingi spagetiga ju ikka ringi sõitma kuid hea on kuulda mida targemad soovitavad või ei soovita. Tuleb vist oma vanade neljarõngaliste juurde nutma minna ja nendega edasi kulgeda, sealt vähemalt ei saa enam petta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 16.01.13 20:20 Tsiteeri


No kuulge kuulge, mis selle 1,8 nüüd häda??? Tavainimese jaoks on seda küll ja veelgi! Kõigil ei pea olema hullud relvad ju istumise all.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on foorumis

Auto: Avant Q

postitati 16.01.13 20:21 Tsiteeri


Kui kast hukas, siis peaks ju 2.8 mootoriga A4 ja A6-te kastid ka sinna alla sobima?
Ma tean ühte (küll monovedust) 2.8 A8-t, kus vahetati vist 2 korda kasti ja vaevalt need sinna A8 alt jõudsid...

Oletan valjuhäälselt hetkel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reff20
bännitud topeltkonto



Registreerunud 21.10.12
Asukoht: Võru maakond
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2.0 85KW

postitati 16.01.13 20:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Helina
No kuulge kuulge, mis selle 1,8 nüüd häda??? Tavainimese jaoks on seda küll ja veelgi! Kõigil ei pea olema hullud relvad ju istumise all.

Ma arvan, et nad mõtlesid ilma turbota varianti. Turboga on täitsa korralik igiliikur.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 16.01.13 20:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reff20
Tsitaat:
Algselt postitas: Helina
No kuulge kuulge, mis selle 1,8 nüüd häda??? Tavainimese jaoks on seda küll ja veelgi! Kõigil ei pea olema hullud relvad ju istumise all.

Ma arvan, et nad mõtlesid ilma turbota varianti. Turboga on täitsa korralik igiliikur.


OT.Kui see minu postitust puudutas, siis mõtlesin jah 1.8 92 kw mudelit :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 16.01.13 20:30 Tsiteeri


No aga seda tavalist 92 kw ei anna nüüd küll 2,2t 169kw võrrelda :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 16.01.13 20:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Helina
No aga seda tavalist 92 kw ei anna nüüd küll 2,2t 169kw võrrelda :)

Jube mööda juba algsest teemast :)

Korralik 1.8 ja äraaetud 2.2 automaat on suht ühte auku, välja arvatud kütusekulu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 16.01.13 20:59 Tsiteeri


Kellele ema, kellele tütar. Isiklikult väikseid mootoreid üldse ei poolda... Rohkem ka diisli inimene... Ise tahaks a8 4.2 d aga kahjuks pean vist q7 leppima kuna kaks koera...


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 16.01.13 21:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Ei vasta keegi telefonile ega ka meilidele, loobusin ja ei viitsi sellise asjaga tegeleda. ...

Ohoo, ma sain aru, et käsiraha juba makstud või mille baasil väitsid, et "endal juba käpp peal"?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reizor
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.10
Kasutaja on eemal

Auto: Õnnetud S6 2.2T, S6 4.2

postitati 17.01.13 02:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Sõita ei proovinud jah, seepärast uuringi kas tasub see masin soetada. Hmmm, ei suudagi ära otsustada üks laidab ühe masina maha ja teine teise masina, saan aru jah et eelkõige hakkan mina mingi spagetiga ju ikka ringi sõitma kuid hea on kuulda mida targemad soovitavad või ei soovita. Tuleb vist oma vanade neljarõngaliste juurde nutma minna ja nendega edasi kulgeda, sealt vähemalt ei saa enam petta.


Ära tee sellist viga, et ostad 2.2T automaatkastiga. See kast ei sobi kohe törts mitte selle mootori iseloomuga kokku, rikub kõik selle mootori poolt pakutava võlu. Kui automaat on kohustuslik, siis vaata S4 4.2-te. Palju mugavam kooslus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.7% - SQL: 54.3%]