Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: K: Aju või kompu tuuning kiipe? siis`ki 10V`le. (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 4492)
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 30.12.04 14:00 Tsiteeri
K: Aju või kompu tuuning kiipe? siis`ki 10V`le.



kas on kuskilt saada 1B mootori aju jaoks ja kui siis, mis maksavad?


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 30.12.04 18:35 Tsiteeri


Ei usu... Ma otsisin kaua aega omale (MC, MAC-11) chipi ja ütleme nii, et MC-le ikka isegi leiab, aga 1B-le küll mitte.

1B on üldse üks omapärane ja haruldane asi... ju siis ei ole piisavalt turgu chipidele...

Aga noh, kurat seda teab, meil siin foorumiski tuuninguhuvilisi palju - äkki keegi annab kasuliku vihje!


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 31.12.04 20:01 Tsiteeri


vastus minu enda küsimusele ....
surfasin ja leidsin... neid lehti on veelgi.... üritan sealt nende ninadega ühendust saada ja uurin seda kah mida sel lehel kirjas pole....
http://www.atb-tuning.de/


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 31.12.04 22:50 Tsiteeri


No ma vaatasin ainult neid hinnakirju, mis saitidel ülesse riputatud... aga atb 1B-le küll ei paku http://www.atb-tuning.de/shop/?hersteller=7&produkttyp=4&fahrzeugtyp=44&steps=10

Neid firmasid, kus 200-le chipe saab, on PÄRIS palju, aga kas konkreetselt 1B-le...?

Kui tahad hakata erinevatele firmadele mailima ja uurima 1B chippimise kohta, siis nendelt ehk tasuks ka küsida:
http://www.blauparts.com/
http://www.tots.ch/
http://www.isham-research.com/quattro/index.html
http://www.intendedacceleration.com/
http://www.sjmautotechnik.com/index.html


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Uss
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A7+S6 2.2t man.96a.+MB W221+Civic Type s

postitati 02.01.05 11:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaits
Ei usu... Ma otsisin kaua aega omale (MC, MAC-11) chipi ja ütleme nii, et MC-le ikka isegi leiab, aga 1B-le küll mitte.

1B on üldse üks omapärane ja haruldane asi... ju siis ei ole piisavalt turgu chipidele...

Aga noh, kurat seda teab, meil siin foorumiski tuuninguhuvilisi palju - äkki keegi annab kasuliku vihje!
kas sa leidsid siis omale chipi ?Oleks ka huvitatud,mul ka mc mootor.


Quattro.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 02.01.05 11:52 Tsiteeri


Kui Sa oled Sakslastelt vastuse saanud,siis anna mulle ka teada,palju nad pappi tahavad.

Mingi variant on,et saaksin müüdud 10V chippe kopeerida...
1B oli mootor tollel :)


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 02.01.05 13:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Uss
Tsitaat:
Algselt postitas: Kaits
Ei usu... Ma otsisin kaua aega omale (MC, MAC-11) chipi ja ütleme nii, et MC-le ikka isegi leiab, aga 1B-le küll mitte.

1B on üldse üks omapärane ja haruldane asi... ju siis ei ole piisavalt turgu chipidele...

Aga noh, kurat seda teab, meil siin foorumiski tuuninguhuvilisi palju - äkki keegi annab kasuliku vihje!
kas sa leidsid siis omale chipi ?Oleks ka huvitatud,mul ka mc mootor.


Ütleme nii et tean kust saab... Kuna pole veel kätte saanud, siis ei hakka praegu valju häälega välja karjuma, et olemas on. Never knows, müüja võib vabalt ka suller olla...


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 02.01.05 13:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JohnDoe2200T
kas on kuskilt saada 1B mootori aju jaoks ja kui siis, mis maksavad?


Mis aju 1B-l on, MAC-12?


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 02.01.05 14:47 Tsiteeri


üritan üle vaadata sest hetkel kahtlustan seal aju lähedal mingeid jamasid... aga ehk mainite kuda see aju peale kirjutatud on? pole just enne rohkem selliseid asju lugenud...
aga kui selle kiibi kätte saad ehk annad teada.
ma lähengi vist täna õhtul vaatama seda aju ümbrust.


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 02.01.05 16:42 Tsiteeri


Ajul on silt andmetega peal...

Aga ma vist leidsin sulle chipi ka. Siin on kirjutatud, et 2.2T ja 147kW - see võib olla 1B, MB, WR, GV:
http://www.skiba-tuning.de/index2.html
...pead uurima.

Aga MC-le näiteks saab siit ja on üks odavamaid pakkumisi, mis mulle silma jäänud:
http://www.2bennett.com/

Odavaim on SJM: http://www.sjmautotechnik.com/parts_products/prod.html#ecumod

Odavad need asjad pole.


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 05.01.05 07:58 Tsiteeri


:o kas 1B`l peabki olema MAC-05 peal?
sellise aju ma leidsin...

Milline Aju seal olema peaks ?
Ehk on kellegi kuskil tabeleid silma jäänud mootorite ja Ajude sobivuse kohta, kardan et minu A`l on peale mootori vahetust jäetud 134 kw aju ja sellest ka need probleemid kui minekut tahaks siis nagu tõrgub ei anna piisavalt kütet.


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 05.01.05 19:50 Tsiteeri


Niipalju netist leidsin, et MAC-05 hakati paigaldama alates 1986a. 1B mootorit hakati tootma 1988a lõpus... Need asjad ei klapi. 1B kohta on raske infot leida ka...


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 06.01.05 09:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JohnDoe2200T
:o kas 1B`l peabki olema MAC-05 peal?
sellise aju ma leidsin...

Milline Aju seal olema peaks ?
Ehk on kellegi kuskil tabeleid silma jäänud mootorite ja Ajude sobivuse kohta, kardan et minu A`l on peale mootori vahetust jäetud 134 kw aju ja sellest ka need probleemid kui minekut tahaks siis nagu tõrgub ei anna piisavalt kütet.


Pead, ei anna, aga arvan, et MAC-12, samas siin ju 1B omanikke on...
1B-mootor peaks sarnanema rohkem MC-mootorile (v.a. lambda andur ja kat.), seega võib sealt rohkem juppe puudu olla: näiteks turbo rõhuklapi juhtimine. Või peaks seda teistpidi vaatama: kui kõik peale plokikaane on KG-mootorilt, siis on tegu hoopis KG-mootoriga, millel on kaas vahetatud?


Ulvar
Ma olen selle autoga paar aastat tagasi proovisõitu teinud, minekut ei olnud võrreldes minu tolleaegse KG'ga üldse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 06.01.05 10:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ulvar

Ma olen selle autoga paar aastat tagasi proovisõitu teinud, minekut ei olnud võrreldes minu tolleaegse KG'ga üldse.


Eh kas siis oli sel masinal juba 1B moto peal? kui proovisid.


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 06.01.05 10:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JohnDoe2200T
Eh kas siis oli sel masinal juba 1B moto peal? kui proovisid.


Juba siis oli sama mootor, sama aju. Kui ikka on tegemist pruuni avandiga aastast 86, ühed rattakoopad kaarega, teised ilma.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 06.01.05 10:35 Tsiteeri


Tsitaat:

Juba siis oli sama mootor, sama aju. Kui ikka on tegemist pruuni avandiga aastast 86, ühed rattakoopad kaarega, teised ilma.


Ulvar

ei mul hall Avant


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 06.01.05 12:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JohnDoe2200T
ei mul hall Avant


Jah, mis iganes ;). Mul nende värvide ja mäletamisega on, nagu on.
Riidest istmed, nahast äärtega, tagumised tuled punased, üks oli vist tol ajal katki.


Ulvar
PS: Üsna offtopic juba!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 06.01.05 12:23 Tsiteeri


sama masin jah.
Minek on alguses kuni 3,5k või kuni 4k pööret kuid siis nagu tõrgub.
Et siis mis aju seal olema peaks ikkagi....


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 06.01.05 13:35 Tsiteeri


Kas saab keegi kusagilt vaadata mis aju vastab Audi numbrile 857 905 383


vist ongi vale aju.
Rebvalist ei öeldud aju marki.


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 06.01.05 16:39 Tsiteeri


MAC-12...

Vaata siit:
http://www.mktfabian.de/uri/10v.html

Mäletan täpselt, et kusagil mingis foorumis müüs keegi MAC-12 ECUt MB mootorile...
MB, 1B ja 2B kasutavad üht ja sama aju -> MAC-12.

Edit: http://www.racemagic.com/Any.asp?AdNumber=1015


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 07.01.05 09:51 Tsiteeri


väga fain...
millele siis MAC-05 istub huvitav... kas on see äkki võimalik et mingil 134 kw mootoril on esinemud sellist aju?
sest enne oli sel masinal peal 134kw mootor.
Kui leiaks kusagilt selle MAC-05 Audi nr`i siis saaks küll teada kuid kuskil pole sellist crossreferenc`i sarnast asja.

järelikult pean ka juhtmed uued koos pistikutega aretama kui selle õige aju saan.


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 07.01.05 11:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JohnDoe2200T
väga fain...
millele siis MAC-05 istub huvitav... kas on see äkki võimalik et mingil 134 kw mootoril on esinemud sellist aju?
sest enne oli sel masinal peal 134kw mootor.
Kui leiaks kusagilt selle MAC-05 Audi nr`i siis saaks küll teada kuid kuskil pole sellist crossreferenc`i sarnast asja.

järelikult pean ka juhtmed uued koos pistikutega aretama kui selle õige aju saan.


MAC-05 (+ mingi täht B või C) on jah KG (134kw) aju. Ja ikkagi, kui vahetatud on ainult mootor ning andurid, toite- ja süütesüsteemid vanad jäetud, siis tasubki seda ehk hoopis KG mootoriks nimetada.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 07.01.05 13:11 Tsiteeri


Tsitaat:


MAC-05 (+ mingi täht B või C) on jah KG (134kw) aju. Ja ikkagi, kui vahetatud on ainult mootor ning andurid, toite- ja süütesüsteemid vanad jäetud, siis tasubki seda ehk hoopis KG mootoriks nimetada.


Ulvar


NIMETATAKSE ABORDI AUTOKS :)

Sellest teen ma veel auto.
Niisiis teema lukku ja MAC12 aju ja juhtmeid otsima....
Tänud kes infi jagasid!


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 07.01.05 17:08 Tsiteeri


MAC-05 on jah KG oma.

Sellistele inimestele, kes autost "kompoti" tegid, tuleks peksa anda...

Ma ei usu, et see korda tegemine sul kerge olema saab. Sealt võib veel igasugu jamasid välja ujuda!
Ja MAC-12 otsimine on ilmselt ka suht lootusetu/mõtetu. Selgita kõigepealt välja, mis "kompott" sul seal on. Ilmselt on enamus KG-lt ja on tõesti õigem korralik KG kokku panna kui hakata 1B-d kompunnima!

Internetis küsitakse MAC-12 (ja ka teiste, tavalisemate) eest 1400 - 1800.- $. Sel minu antud müügi kuulutusega lingil on isegi "sooduspakkumine" - 200.- £. Aga eks kohalikud jupimüüjad tee kah soodustusi ehk...

Paned kenasti KG kokku, tarts müüb sulle 134 - 162kW chipi 1000.- EEK jne...


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 28.01.05 19:50 Tsiteeri


No minu chip jõudis täna kohale...
Aga installiga läheb aega... mitmel erineval põhjusel.

Siinkohal küsiks, et kas kellegil on või kas keegi teab Eestis mõnda chipitud MC mootoriga autot? Tahaks võrrelda... ;)


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 79.0% - SQL: 21.0%]