Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Soovitage A4 B8`le häid kojamehi (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 1962)
Summutaja
huviline



Registreerunud 13.11.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 176kW 2010 Quatro Full S-Line

postitati 10.12.12 15:03 Tsiteeri
Soovitage A4 B8`le häid kojamehi



Tere,

Kuna mingid noname kojamehed hakkkavad otsi andma, siis on plaan osta korralikud kojamehed. Mida soovitate? Sooviks ilma raamita kojamehi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.12.12 15:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Summutaja
Tere,

Kuna mingid noname kojamehed hakkkavad otsi andma, siis on plaan osta korralikud kojamehed. Mida soovitate? Sooviks ilma raamita kojamehi.


Ega sinna erilist valikut pole Bosch Aerotwin A297S või Valeo rohkem pole silma jäänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 10.12.12 15:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Summutaja
Tere,

Kuna mingid noname kojamehed hakkkavad otsi andma, siis on plaan osta korralikud kojamehed. Mida soovitate? Sooviks ilma raamita kojamehi.


Audi Tallinna esinduses hetkel originaalklaasipuhastajate kampaania -20%


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Summutaja
huviline



Registreerunud 13.11.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 176kW 2010 Quatro Full S-Line

postitati 10.12.12 17:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Tsitaat:
Algselt postitas: Summutaja
Tere,

Kuna mingid noname kojamehed hakkkavad otsi andma, siis on plaan osta korralikud kojamehed. Mida soovitate? Sooviks ilma raamita kojamehi.


Audi Tallinna esinduses hetkel originaalklaasipuhastajate kampaania -20%

Helistasin, kampaania läbi :S


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 10.12.12 18:40 Tsiteeri


Olen siiani 2-he brandi austanud. Champion ja Bosch. Nüüd võtan mütsi maha ja ütlen, et Bosch on siiani parim. Ma ei viitsi detailidesse laskuda mis kamm mul tutikate Championidega oli, aga seda brandi ma enam enda auto peal näha ei soovi. Maby oli jama partii aga praktiliselt 2-3 päeva ja 18 eurone komplekt oli selline et lööks hea meelega mõnele vaenlasele sügavale tagumikku kinni. Autoraadio üürgas kah ikka omajagu palju, et igasuguseid huvitavaid helisid summutada, ebameeldivast vaateväljast rääkimatagi. Seega BOSCH Rulez !!! Sai ostetud peale 2 kuud kannatuste kadalippu need ja pilt on klaar ja vaikus majas. Seega muretud kilomeetreid. (NB. Valeo kojameeste kvaliteedi osas kahjuks kaasa rääkida ei oska)


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Summutaja
huviline



Registreerunud 13.11.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 176kW 2010 Quatro Full S-Line

postitati 10.12.12 19:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ultra2005
Olen siiani 2-he brandi austanud. Champion ja Bosch. Nüüd võtan mütsi maha ja ütlen, et Bosch on siiani parim. Ma ei viitsi detailidesse laskuda mis kamm mul tutikate Championidega oli, aga seda brandi ma enam enda auto peal näha ei soovi. Maby oli jama partii aga praktiliselt 2-3 päeva ja 18 eurone komplekt oli selline et lööks hea meelega mõnele vaenlasele sügavale tagumikku kinni. Autoraadio üürgas kah ikka omajagu palju, et igasuguseid huvitavaid helisid summutada, ebameeldivast vaateväljast rääkimatagi. Seega BOSCH Rulez !!! Sai ostetud peale 2 kuud kannatuste kadalippu need ja pilt on klaar ja vaikus majas. Seega muretud kilomeetreid. (NB. Valeo kojameeste kvaliteedi osas kahjuks kaasa rääkida ei oska)


Kas need on OK?
http://www.autokaubad24.ee/et/varuosad/AUDI-A4-3.0%20D-176-2007-2012-239/klpuhasti-saribosch-a297s-85089


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 15.12.12 15:24 Tsiteeri


ma arvan küll .... Üldiselt boschi kvaliteedis ei ole mul siiani ühtegi halba sõna olnud. Mõned muidugi arvavad, et valeo on parem aga mina jään Boschi juurde kindlaks.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jass
huviline



Registreerunud 24.02.05
Asukoht: Tallinn-Tartu-Elva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 1,8TQ & A6 2,8 & BMW 525

postitati 15.12.12 16:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ultra2005
Mõned muidugi arvavad, et valeo on parem aga mina jään Boschi juurde kindlaks.


Bosch pole paha, aga proovi Valeo ära. Mul on ühel autol seitse aastat tagasi ostetud Valeo raamita kojamehed ees ja alles nüüd on hakanud üksikuid kergeid triipe klaasile jätma. Aga kaugeltki mitte nii hullusti, kui uued Championid tavaliselt jätavad. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 16.12.12 11:40 Tsiteeri


Põhimõtteliselt määrab korraliku kojamehe eluea see, kui vana on teie esiklaas ning kui palju seal peal täkkeid on, mis kojamehe kummi rikuvad. Samuti sõltub paljuski sellest, kui tihti te sõidust tulles talvel unustate kojamehe kangi esimesse astmesse ja peale süüte sisse keeramist käivad kojamehed üle konarliku jääkihi. Mõned üritavad jää kaapimisega vedeliku ja kojameeste abil peale autosse istumist enda vaatevälja mingilgi moel parandada. Nende kojameestega pole varsti kahjuks midagi teha. Mõned arvavad, et oleks kasulik tõsta kojamehed klaasist eemale nii kaua kui autot ei kasuta aga minu kogemustele tuginedes tapab see varte pingutusvedru ning raamideta kojameestel oli minu meelest kuskil isegi kirjas et seda teha ei tohi. Igatahes 1 aasta peab keskmiselt kojamees vastu, mitte kõige uuema klaasi puhul ja minu meelest on see hea tulemus, kui arvestada, et auto24-s juhtusin lugema artiklit, kus soovitati iga poole aasta tagant turvalisuse huvides kojamehi vahetada. Rahakott puuga seljas on - siis andke minna :D

Kui tahate lähemalt klaasipühkijate kohta lugeda siis vajutage ---[S I I A]--- kuigi siin aetakse sama tarka juttu, et kojamehi
peaks vahetama 2x aastas. Kevadel ja sügisel. Rahabosside asi :D


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.7% - SQL: 69.3%]