Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: B5 tagumine uks ei avane (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2380)
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 08.12.12 11:41 Tsiteeri
B5 tagumine uks ei avane



Tekkis selline probleem, et ust ei saanud enam väljast lahti. Link toimetas nii nagu peab, ei olnud "ripakil", pakuks nüüd, et probleem oli tekkinud temperatuuri tõttu. Küll aga oli minu esimene reaktsioon see, et titelukk on peal, tegin ukse seestpoolt lahti (titelukk toimetab ju tegelikult täpselt vastupidi, dumdum) ja lükkasin titeluku lüliti teise asendisse ja lõin aga ukse kinni. Nüüd, nagu kõik juba aru said, ei avane uks ei seest ega ka väljastpoolt :D On kellegil kogemusi sarnase asjaga, kuidas olete ukse lahti saanud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.12.12 12:09 Tsiteeri


Tark ei torma ja enne igasugust tööriistadega sekkumist ning määretega möllamist mõistlik auto sooja ruumi viia.

Kui 15-20min jooksul uks väljast ikka ei ole avatav siis põhjust edasi mõelda, kas näiteks:
- otsid abi,
- tutvud tehnilise kirjandusega ja selgitad töövõtted + töövahendid,
- lähed a la romulasse ja vaatad, kuidas uks seest välja näeb ning teed töövahendi.


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 08.12.12 12:52 Tsiteeri


Mul kundepoolne esimene samuti ei avane väljast. Link liigub tihkelt ja kenalt aga no ei midagi. Vahepeal kui mitukorda klõbistasid siis tuli väljast lahti kas täielikult või poolikult nii, et on nagu pooleldi lahti. Nüüd on täiesti null. Kogu värk hakkas pihta siis kui kesklukk läks. Kas siis need asjad kõik kuidagi seotud selle keskluku pumbaga? Mul siis vaakumiga süsteem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 08.12.12 13:04 Tsiteeri


Vaakumiga süsteem minulgi. Viidati mulle ka korra keskluku jamale, aga kui ma näen et ta nupu üles lükkab siiski, ei tohiks probleem vast seal olla?! Mis see nupp sul teeb, jääb alla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 28.02.13 13:57 Tsiteeri


Uks tuli ise lahti, lukusti varda fiksaator oli lahti tulnud, tänud Eintsile. Teinekord äkki kellegil sama probleem, siis teab põhjuseid otsida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.1% - SQL: 72.9%]