Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  22
Autor:
Pealkiri: A6 C6 kehvad esituled (Vastuseid: 539 | Vaatamisi: 159303)
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 19.12.12 17:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andero
Kõigil xenonitega C6-tel (millel ei ole veel LED riba) peaks olema sisemine tuli päevasõidu tuli. Samas pole 100 % kindel, kas 2004 aasta mudelitel see nii oli.


Oli ikka. Vähemalt minu omal ja nendel mis näinud olen :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.12 10:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andero
Kõigil xenonitega C6-tel (millel ei ole veel LED riba) peaks olema sisemine tuli päevasõidu tuli. Samas pole 100 % kindel, kas 2004 aasta mudelitel see nii oli.
Mhh, et seesmistes reflektorites on xenonitega C6-tel lisaks parktule pirnile ka mingi pirn päevavalguse tekitamiseks? Mis pirn seda päevavalgust seal tekitab, halogeen või led? Ja alles led-riba päevatulega tuli xenonitega C6-tele topelt kaugtuli? Sellist varianti polnud nagu D3-edel, et päevatuld lihtsalt polnud ja oli topelt kaugtuli?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 20.12.12 10:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: andero
Kõigil xenonitega C6-tel (millel ei ole veel LED riba) peaks olema sisemine tuli päevasõidu tuli. Samas pole 100 % kindel, kas 2004 aasta mudelitel see nii oli.
Mhh, et seesmistes reflektorites on xenonitega C6-tel lisaks parktule pirnile ka mingi pirn päevavalguse tekitamiseks? Mis pirn seda päevavalgust seal tekitab, halogeen või led? Ja alles led-riba päevatulega tuli xenonitega C6-tele topelt kaugtuli? Sellist varianti polnud nagu D3-edel, et päevatuld lihtsalt polnud ja oli topelt kaugtuli?


Ta mõtles vast päevasõidutuld, ehk seal jah eraldi üks tavaline pirn veel lisaks xenonile ja parktulele... päevasõidutuli- tavaline pirn, mis põleb ainult päeval sõites... Topelt kaugtulest ei tea midagi, minu omal seda vähemalt pole...


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.12 10:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
.. seal jah eraldi üks tavaline pirn veel lisaks xenonile ja parktulele... päevasõidutuli- tavaline pirn, mis põleb ainult päeval sõites...
Halogeen siis?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.12.12 10:15 Tsiteeri


Päevasõidu tules on tavaline ühe niidiga 21w hõõglamp.Eile vahetasin oma C6-l õhufiltri ja mõlemad xenonid. Paras nikerdamine, kuid nüüd on ikka väga valge sõita võrreldes vanade Osramitega, mis arvatavasti tehases külge pandi.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.12 10:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Päevasõidu tules on tavaline ühe niidiga 21w hõõglamp.Eile vahetasin oma C6-l õhufiltri ja mõlemad xenonid. Paras nikerdamine, kuid nüüd on ikka väga valge sõita võrreldes vanade Osramitega, mis arvatavasti tehases külge pandi.
Vaatasin pildi pealt järgi, et tavaline halogeen jah. See on huvitav, sest D3-el on samas kohas samuti halogeen ja kasutatakse topelt kaugtulena.

Siis on küll huvitav lugu, kui kõikidel xenonitega C6-tel on päevasõidutuled aga ikka annavad luubireflektorid saba. Samas eelkõneleja sai abi uutest xenoni pirnidest. Aga ilmselt on ka inimesi, kes kasutab nimme xenoneid kogu aeg.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.12.12 10:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Päevasõidu tules on tavaline ühe niidiga 21w hõõglamp.Eile vahetasin oma C6-l õhufiltri ja mõlemad xenonid. Paras nikerdamine, kuid nüüd on ikka väga valge sõita võrreldes vanade Osramitega, mis arvatavasti tehases külge pandi.
Vaatasin pildi pealt järgi, et tavaline halogeen jah. See on huvitav, sest D3-el on samas kohas samuti halogeen ja kasutatakse topelt kaugtulena.

Siis on küll huvitav lugu, kui kõikidel xenonitega C6-tel on päevasõidutuled aga ikka annavad luubireflektorid saba. Ilmselt osa inimesi kasutab nimme xenoneid kogu aeg.


Meil on enamus aastast sitt suusailm ja kui just päike ei paista, paneb "auto" asend ikkagi xenonid põlema. Mingi kanali alt saab seda tundlikkust reguleerida, kuid C6 kohta pole kahjuks eriti infot selle kohta. Keegi äkki teab täpsemalt.
Pole aega katsetada olnud, kuigi mõte liigub selles suunas. B7 kohta ilusti info välja toodud näiteks.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.12.12 10:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Mhh, et seesmistes reflektorites on xenonitega C6-tel lisaks parktule pirnile ka mingi pirn päevavalguse tekitamiseks? Mis pirn seda päevavalgust seal tekitab, halogeen või led?

Midagi päevavalgusele lähedast ei tekita seal küll miski. :D Nagu Jann juba kirjutas, on seal tavaline 21W suunatulepirn. Üsna kollane selline. :)

Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Siis on küll huvitav lugu, kui kõikidel xenonitega C6-tel on päevasõidutuled aga ikka annavad luubireflektorid saba. Samas eelkõneleja sai abi uutest xenoni pirnidest. Aga ilmselt on ka inimesi, kes kasutab nimme xenoneid kogu aeg.

Need kõõrdis seasilmad on ju lihtsalt koledad. Ma olen C6 pildistades näiteks alati xenonid põlema pannud. Kui põlevate tuledega pildistada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.12 10:49 Tsiteeri


Kusjuures olen linnas sõites kohanud suht samal ajahetkel nii xenonitega, kui ka päevatuledega sõitvaid C6-si. Kas küsimus on automaatikas või inimeste eelistustes, on juba iseküsimus.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 21.12.12 07:12 Tsiteeri


Googeldasin huvi pärast, kas seda kollast päevatule halogeeni millegagi asendatakse. Leidsin sellise teema: http://forums.audiworld.com/showthread.php?t=2791858

I went with the 68 SMD 1156 LED looking to pull more juice to prevent the error code...
I am glad to report.. No Error code & Its been a month with no problems. (KNOCK, KNOCK)

The only down fall is an occasional flash/flicker
But, with 68 of them,,, its hard to really notice unless you are staring at them..

It really does make that much of a difference...
and well worth the 20-30 mins for install ..(pulling the air box & moving the reservoir)



torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 21.12.12 09:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Googeldasin huvi pärast, kas seda kollast päevatule halogeeni millegagi asendatakse.

Seal on tavaline BA15s sokliga 21W hõõgpirn (sama suunatules, piduritules jne.) Kollasust lisab ka asjaolu, et pirn DRL-is ei põle nimipingega, VCDS-ga võimalik kohendada. Võin eksida, aga minu mälu järgi oli tehaseseades ehk DRL Un-70%.

Läheb küll teemast välja - B7 näide
http://www.tyresmoke.net/forum/audi-rs/100461-how-fit-leds-rs4-b7-drls.html

Peale reinstalli ei saa seda nimetada enam DRL-ks.

Mõni võiks proovida sinna installida halogeeni, ehk on valgem. Tõenäoliselt hakkab FIS karjuma, et prin läbi.
http://www.autokaubad24.ee/et/tooted/13w-pirnid/autopirn-ba15s-halogen

Leiab ka 20W-se
http://www.bulbtown.com/JC12V_20W_20_WATT_T3_HALOGEN_BA15S_BASE_p/l6091.htm


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
GertR
huviline



Registreerunud 09.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6

postitati 07.01.13 21:17 Tsiteeri


Tere!

Kas selline variant ka võimalik on, et paneks nende keskmiste päevasõidu tulede asemel põlema hoopis ududtuled ja ühtlasi teeks ka nii, et päevasel ajal põleks ka tagumised tuled?

Kes teeks ja mis raha eest? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ojapoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.06
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 Avant Quattro 3.0 TDI 165kW & Audi A8 D2 Quattro 4.2 220kW

postitati 08.01.13 07:43 Tsiteeri


Sellise versiooniga, et udukad põlevad saad varsti trahvi, ilus on küll aga kahjuks pole lubatud :(


Kui ma olin väike siis mu vanemad kolisid tihti...
aga ma leidsin nad alati üles...
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 08.01.13 07:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ojapoiss
Sellise versiooniga, et udukad põlevad saad varsti trahvi, ilus on küll aga kahjuks pole lubatud :(

Päeval tohib, kui pannakse päevatulede või lähitulede asemel. Aga sa vist mõtled mingit muud olukorda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ojapoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.06
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 Avant Quattro 3.0 TDI 165kW & Audi A8 D2 Quattro 4.2 220kW

postitati 08.01.13 08:07 Tsiteeri


Siis peaks endal ka nii panema... teadsin, et keelatud on... :P


Kui ma olin väike siis mu vanemad kolisid tihti...
aga ma leidsin nad alati üles...
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 08.01.13 08:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ojapoiss
Siis peaks endal ka nii panema... teadsin, et keelatud on... :P

Seadus ju muutus mingi aeg tagasi, loogiline ka, sest keda need häirivad, kui inimesed soovivad valgel ajal pooltuleksenoone säästa, kui aga päevatuled ka olemas, siis vist ainult välimuse asi:)
Aga otsi ikka uuest seadusest see välja ka igaksjuhuks:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ojapoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.06
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 Avant Quattro 3.0 TDI 165kW & Audi A8 D2 Quattro 4.2 220kW

postitati 08.01.13 10:22 Tsiteeri


Täitsa olemas jah uues seaduses:

§ 42. Udutulede kasutamine

(1) Eesmised udutuled võivad põleda sõidu ajal koos esituledega udust või sajust põhjustatud halva nähtavuse korral.

(2) Eesmisi udutulesid võib kasutada ka käesoleva seaduse § 40 lõikes 1 nimetatud juhul lähitulede asemel.

(3) Tagumisi udutulesid võib kasutada sõidu ajal ainult asulavälisel teel udust või sajust põhjustatud halva nähtavuse korral või kui sõidutuulest ülestõstetud lumi, tolm või pori halvendab oluliselt tulede nähtavust tahapoole.

§ 40. Tulede kasutamise üldnõuded

(1) Sõidu ajal peavad mootorsõidukil põlema lähi- või kaugtuled ning ääre- ja numbrituled. Trammil peavad sõidu ajal põlema lähi- ja ääretuled. Haagisel peavad sõidu ajal põlema ääre- ja numbrituled.

(2) Valge ajal võib lähitulede asemel kasutada päevatulesid. Päevatuled võivad põleda ilma ääre- ja numbrituledeta.

(3) Autorongil (välja arvatud autorong, mille veduk on B-kategooria auto) ja masinrongil, millel puuduvad ees ülemised ääretuled, peab veduki kabiini või kere esiosa kohal olema valgustatud autorongi tunnusmärk.

(4) Halva nähtavuse korral või pimeda ajal valgustamata teel peatatud või pargitud mootorsõidukil ja selle haagisel peavad põlema ääre- ja numbrituled. Asulavälisel teel tuleb lisaks kasutada ka ohutulesid.

(5) Halva nähtavuse korral või pimeda ajal valgustamata asulavälisel teel peatatud või pargitud sõidukil ei tohi põleda lähi-, kaug- ega udutuled. Asulateel peatatud sõidukil ei tohi põleda kaug- ega udutuled, välja arvatud juhul, kui udutulesid kasutatakse lähitulede asemel. Asulateel pargitud sõidukil ei tohi põleda lähi-, kaug- ega udutuled. Asulatee vasakul teepoolel peatatud sõidukil ei tohi põleda ka lähituled.

(6) Asulas võib käesoleva paragrahvi lõikes 4 nimetatud ääretulede asemel kasutada mõlema- või liiklusepoolseid seisutulesid juhul, kui:
1) mootorsõiduk ei ole üle kuue meetri pikk ega üle kahe meetri lai;
2) mootorsõiduk on ilma haagiseta.

(7) Käesoleva paragrahvi lõigete 4 ja 6 nõuded ei laiene peatatud ja pargitud sõidukile, mis asub:
1) teel, mis on valgustatud nii, et sõiduk on piisavalt kaugele näha;
2) väljaspool sõiduteed ja kattega teepeenart;
3) asulas sõidutee ääres, kui on tegemist jalgratta, pisimopeedi, mopeedi või kaherattalise külghaagiseta mootorrattaga, millel puudub aku;
4) õuealal.


Kui ma olin väike siis mu vanemad kolisid tihti...
aga ma leidsin nad alati üles...
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
GertR
huviline



Registreerunud 09.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6

postitati 08.01.13 12:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ojapoiss
Siis peaks endal ka nii panema... teadsin, et keelatud on... :P


Pidasin silmas päevatulede asemel ehk siis kui lüliti "auto" peal siis põleks nende keskmiste tulede asemel udutuled ja kui hämaraks läheb lülitab automaatselt xenonitele ja udukad kustuvad.

Kes ära tuuniks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 08.01.13 17:35 Tsiteeri


Tagatulede põlema panemine koos päevasõidutuledega pole probleem, udukate põlema saamine päeval Auto asendis pole vist kodeerimisega võimalik. Pole väga uurinud ka, kuna vajadust pole olnud. Tegelt meeldiks omale ka selline variant. Kellegil äkki inffi?


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 08.01.13 19:37 Tsiteeri


Ma omale tellisin prooviks sellised DRL jaoks.
http://www.ebay.com/itm/140717328897
Ootavad juba detsembri algusest riiulis, plaanisin koos xenoni pirnidega ära vahetada. Xenonid vahetasin küll ära aga kuna selgus, et DRL pirnide vahetus ilma tuld maha keeramata on paras "kõrvaoperatsioon läbi sellesamuse" siis seekord ajapuudusel loobusin. Plaanin siiski uuesti mingi hetk asja käsile võtta, kannan siis ette kas õnnestus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 08.01.13 19:58 Tsiteeri


Kohalik Madara tn produkt andis veakoodi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 08.01.13 20:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bob
Ma omale tellisin prooviks sellised DRL jaoks.
http://www.ebay.com/itm/140717328897
Ootavad juba detsembri algusest riiulis, plaanisin koos xenoni pirnidega ära vahetada. Xenonid vahetasin küll ära aga kuna selgus, et DRL pirnide vahetus ilma tuld maha keeramata on paras "kõrvaoperatsioon läbi sellesamuse" siis seekord ajapuudusel loobusin. Plaanin siiski uuesti mingi hetk asja käsile võtta, kannan siis ette kas õnnestus.

Ära aja... Ma just eile vahetasin niisama endal park tuled ja tavalised päevasõidu omad ära. Xenoneid vahetan tihedamini... Ei näe mõtet tuld maha võtta... (üks park oli surnud ja üks tavaline)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.13 20:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: GertR
Pidasin silmas päevatulede asemel ehk siis kui lüliti "auto" peal siis põleks nende keskmiste tulede asemel udutuled ja kui hämaraks läheb lülitab automaatselt xenonitele ja udukad kustuvad.
Tean kindlalt, et seda saab teha D3-ga, millel on topelt kaugtuled. Ehk siis seal, kus sinu autol on päevasõidutuled, on D3-el teine kaugutuli.

Vaata ka siia ja siia. Kuna mul on vajalikud vahendid olemas, siis sportlikust huvist võin proovida. Helista mulle homme või saada U2U.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 08.01.13 20:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: GertR
Pidasin silmas päevatulede asemel ehk siis kui lüliti "auto" peal siis põleks nende keskmiste tulede asemel udutuled ja kui hämaraks läheb lülitab automaatselt xenonitele ja udukad kustuvad.
Tean kindlalt, et seda saab teha D3-ga, millel on topelt kaugtuled. Ehk siis seal, kus sinu autol on päevasõidutuled, on D3-el teine kaugutuli.

Vaata ka siia ja siia. Kuna mul on vajalikud vahendid olemas, siis sportlikust huvist võin proovida. Helista mulle homme või saada U2U.

C6-l peaks ka sinna teise kaugtule panema. Siis peaks nähtavus ka hea tulema :P


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jantz73
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.09
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q 7; A6 C7 Q

postitati 08.01.13 21:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: GertR
Pidasin silmas päevatulede asemel ehk siis kui lüliti "auto" peal siis põleks nende keskmiste tulede asemel udutuled ja kui hämaraks läheb lülitab automaatselt xenonitele ja udukad kustuvad.
Tean kindlalt, et seda saab teha D3-ga, millel on topelt kaugtuled. Ehk siis seal, kus sinu autol on päevasõidutuled, on D3-el teine kaugutuli.

Vaata ka siia ja siia. Kuna mul on vajalikud vahendid olemas, siis sportlikust huvist võin proovida. Helista mulle homme või saada U2U.

C6-l peaks ka sinna teise kaugtule panema. Siis peaks nähtavus ka hea tulema :P

Tere. Kusjuures Facelift C6.-el on seal juba lisakaugtuli (ja on temast väga palju abi pimedas), ainult seda ei saa muud moodi kasutada kui vaid vilgutamiseks! Seal keskmises pesas istub H7 pirn ja põlema läheb vaid tulede kangi rooli poole tõmmates! Kardan, et sinna udutule ehitamine ei õnnestu kuna tuleklaasil või reflektoril puudub udutule funktsioon(kui just leiab sinna sobiva reflektori)!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  22
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.7% - SQL: 66.3%]