Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: peatuvatest autodest varastamine (Vastuseid: 78 | Vaatamisi: 16347)
s
huviline



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.04.03 08:39 Tsiteeri
peatuvatest autodest varastamine



eile umbes kella 23.30 paiku veeresin tuttava hoovi poole majaette Pae
tänaval. Parkisin auto ja silmanurgast paistsid et minu suunas liiguvad kaks
kahtlast vennikest, lükkasin küünarnukiga uksed lukku. Hetk hiljem astus üks
vennikestest parempoolse tagumise ukse juurde ning üritas selle avada, kahte
korraga jälgida ei jõudnud aga tundus et teine üritas avada pagassi. Selgunud et
uksed lukus hakkasid nad lahkuma, käivitasin mootori ning tagurdasin kiirelt
paar meetrit neile järele ning käratasin vennale kes ukse kallal käis, tüüp
kohmetus ja väitis et sõbral samasugune masin ja pidi neid seal ootama. Autost
lahkuda ei riskinud ja nii see jäigi... Krt peaks tõesti "pesapalluriks" hakkama :(


K6ik arvamused on isiklikud!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Hanc
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Accord

postitati 11.04.03 09:35 Tsiteeri


jälle Sa seal kahtlaste majade ees sellisel kellaajal :)
Praktika näitab seda, et ilusamad naised elavadki sellistes kohtades.

Härrad nägid ilusat masinat ja tahtsid ilmselt niisama vaadata salongi...vaevalt, et nad midag varastada oleks soovinud :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
s
huviline



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.04.03 09:55 Tsiteeri


ptsi mingu esindusse! :P


K6ik arvamused on isiklikud!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 11.04.03 11:33 Tsiteeri


Kui sa olid selle autoga, mis avataris, siis nad vaevalt "tuttava omaga" segamini ajasid :D

Omal on samamoodi uksed sõidu ajal kinni - parem karta, kui kahetseda. Kui foori taga midagi autost pihta pannakse, siis on ku..ne seis:( Tagaajamine kujuneb keeruliseks..


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Piret
huviline

Avatar


Registreerunud 08.11.02
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 4,2; Audi Coupe Quattro, vette 96 ja üks tsikkel :)

postitati 11.04.03 11:54 Tsiteeri


Kui ma üksi sõidan, siis lükkan ikka ka iga kord, kui meelde tuleb, ikka uksed lukku. Kindlam värk igal juhul...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jõmm
klubiliige



Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.04.03 12:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Kui sa olid selle autoga, mis avataris, siis nad vaevalt "tuttava omaga" segamini ajasid :D

Selle autoga peaks tagauksest sissetungijatega ka suht vähe muret olema :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 11.04.03 12:05 Tsiteeri


Mul ka s sama kogemus olemas a mul nuh vana masin ja uksed käivad nagu nad käivad:)!

Nupp oli ülal a kutt ust lahti ei saand:), krt ehmusin ära ka peris, njah kahju et nii tuimax võttis, kahecen et tollele tappa ei and:(!!! A nuh nüüdsest nupud alati all ja vahel kasu ka et asi ei toimi:P:)!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 11.04.03 13:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Kui sa olid selle autoga, mis avataris, siis nad vaevalt "tuttava omaga" segamini ajasid :D

Selle autoga peaks tagauksest sissetungijatega ka suht vähe muret olema :P


Minu viga :D

Igatahes...ükspäev leidsin ema Hondast kõrvalistuja istme alt haamri, mille ma oma kätega olin valmis teinud keskkoolis :o

"Enesekaitseks": vastas ema :D Tubli, tubli


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 11.04.03 13:34 Tsiteeri


viiin ka oma 9 klassis tehtud puuhaamri autosse emale :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 11.04.03 22:58 Tsiteeri


minul on keset päeva mingi purjus soomlane autose tahtnud ronida..:) ja see juhtus saku sopsu ees estonia pst'l... õnneks oli uksed kinni... ma kerisin akent alla ja ütlesin kao ära.. või saad peksa.:) ja mees jalutas minema... pobises siis midagi soome keeles... niiet võimalusi, et autosse ronitakse julmalt, on täitsa olemas...!!! uksed lukku kui ise see olete!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 12.04.03 08:54 Tsiteeri


Hea enesekaitse vahend on roolilukk, hea konks ka otsas, millest kinni hoida ja lajatada :D pesapalli kurikast niipalju, et kui miilits viitsib väänata, siis võib ta selle konfiskeerida ja sellist jama et sa trennis käid nad ei kuula.......tuttaval juhtus kogematta nii.


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 12.04.03 11:06 Tsiteeri


Minul juhtus korra nii- hommikul istun autosse ja hakkan käivitama, korraga tuleb jooksuga mingi vanamees, tõmbab kõrvalukse lahti ja hakkab sisse ronima. Olin ülimalt hämmingus ja küsisin kurjalt ja konkreetselt "mis vaja?" Onu podises midagi omaette, vaatas siis auto katusele ja sibas minema. Alles siis tabasin ära milles asi. Auto seisab nimelt taksopeatuse vahetus läheduses ja taat lihtsalt vaatas, et "takso" hakkab ära sõitma. Hiljem mõtlesin, et eks tollel vanamehel oli vist esimesel hetkel ka ehmatus suur, istus ta ju omateada taksosse- kujutlege ette olukorda kui istute taksosse ja juht käratab teile- mis vaja!??:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 13.04.03 07:04 Tsiteeri
voipljäää



krt....
ma mõtlesin et ei julge autot tlna paarix tunnix seisma jätta...
krt nüit ei julge enam peatudagi...
100 sisse ukx lukku ja näuht linnast läbi :P
isegi voori taga ei jää enam seisma :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maxway
huviline

Avatar


Registreerunud 06.02.03
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant Quattro 2.6 V6

postitati 13.04.03 09:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja s
eile umbes kella 23.30 paiku veeresin tuttava hoovi poole majaette Pae
tänaval. Parkisin auto ja silmanurgast paistsid et minu suunas liiguvad kaks
kahtlast vennikest, lükkasin küünarnukiga uksed lukku. Hetk hiljem astus üks
vennikestest parempoolse tagumise ukse juurde ning üritas selle avada, kahte
korraga jälgida ei jõudnud aga tundus et teine üritas avada pagassi. Selgunud et
uksed lukus hakkasid nad lahkuma, käivitasin mootori ning tagurdasin kiirelt
paar meetrit neile järele ning käratasin vennale kes ukse kallal käis, tüüp
kohmetus ja väitis et sõbral samasugune masin ja pidi neid seal ootama. Autost
lahkuda ei riskinud ja nii see jäigi... Krt peaks tõesti "pesapalluriks" hakkama :(


Pesapallikurikaga autos sees opereerimine on väga piiratud. Kui ründajal just 3,0%% sees pole, siis tõenäosus, et oma kurikaga midagi autos sees korda saata suudad, on 0. Autost väljas on muidugi teine asi. Aga ilgelt lollikindel ja mugav asi on pipragaas. Purk korralikku looduslikku Cayenni maksab ca 60.-. Töötab sees, töötab väljas. Lihtsalt pead arvestama, et suurema purgi töökaugus on 1m (lähemalt lastes ei jõua vedelik piisavalt laiali pihustuda ja võib ründaja näost tagasi Sulle endale peale pritsida), väiksem purk (selline pöidla suurune) toimib hästi 0,5m pealt. Seda väiksemat on aga mõneti halb manageerida. Anyway - töötab purjus isendite peal, töötab narkarite peal, töötab loomade peal. Ning kui hiljem tuleb välja, et kasutasid seda vale inimese peal või ületasid enese- või hädakaitse piire, ei ole jamad _KAUGELTKI_ nii suured kui siis, kui Sa kellelgi kurikaga käeluu või ribid oled purustanud või tulirelvaga augu sisse teinud. Gaasi on mugav ka kahtlases piirkonnas naistele järele minnes ka autost kaasa võtta. Ja veelkord - korralik gaas toimib absoluutselt kõige elava suhtes. Märksõna "no-CS-bullshit" ehk siis hoidu CS-gaasist, võta looduslik pipragaas.:):P:)

Ning loomulikult: autos olles uksed lukku!!!


Mmmm... Quattro...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 13.04.03 09:31 Tsiteeri


Max-i jutt õige.. gaas hea ja praktiline asi! Vend istub sulle autosse, lased gaasi näkku. Oleneb kuhu istus, kui sinu kõrvale siis võid juhi ukse kaudu ta ka välja tirida. Kui taha siis tiri ta sealt välja. Mõni lõdvestav löök, käed seljataha. Püksrihmaga käed seljataha, viska autosse(kui mahub pagassi). Kui taha paned siis kindlasti kõrval istuja kohale, lükka esiiste võimalikult taha, et tal võimalikult ebamugav oleks. Kui paned enda kõrvale siis vastupidi, pane iste võimalikult ette ja kaldu. Lõpuks käruta politsei jaoskonda ja seleta ära, mis juhtus...
Samas kui ei taha asja ette võtta. Gaas näkku ja 112! Võimalik, et mõni viskab kadjaka lihtsalt autost välja peale gaasi laskmist ja teeb kiiresti sääred.
Viimast tegevust soovitaks siiski igal tavakodanikul.. kuid jah, 112 võiks ikka helistada. Patrull sõidab kohale ja võib olla saab kadjaka kätte!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
eiq
huviline



Registreerunud 26.03.03
Asukoht: viljandi-paide
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant TDI

postitati 23.04.03 11:31 Tsiteeri


Tuttav tiris ühe kaagi küljeaknast välja, kui oli eelnevalt selle käega purustanud.
Pipragaasi väikses kinnises ruumis kasutades saab seda isegi natuke maitsta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 17.05.03 13:12 Tsiteeri


Nii et kõik pesapalli kurikaid ostma!


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
anomaalia
huviline



Registreerunud 05.11.02
Asukoht: kus jope ripub, üldiselt Wismaris
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2,8 Quattro Avant

postitati 18.05.03 10:44 Tsiteeri


Pesapallikurikaga pole autos midagi teha. Parem osta omale Maglight 4-5 patareiga taskulamp, sellega mahud autos materdama ja valgust näitab kah paremini kui kurikas :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 18.05.03 11:16 Tsiteeri


need tõeliselt head taskulambid maksavad kuradi palju :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 18.05.03 21:32 Tsiteeri


mul tuttaval autos nuga seks juhuks kui keegi ründab juhi uksest
ja ühel inimesel oli vahukustuti väike,millega hea lüüa.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 18.05.03 22:06 Tsiteeri


Omal autost varastamise osas kogemusi pole aga juhus olema, nimelt Ristil teeääres väike putka, käisin seal mingit nänni ostmas, auto parkisin putka ette(uksed lahti) ja ise kobisin sisse, väljudes nägin, et mingi võõras tüüp tagaistmele roninud, mõtlesin, et mis???? Läksin autosse ja küsisin venna käest mis toimub? Tuli välja, et tüüp maani täis ja tall vaja Uuemõisa koju minna, kuna ise sõitsin Haapsallu ja Uuemõisa jääb teele siis lõin käigu sisse ja hakkasin sõitma tüüp istus vaikselt(liiga täis et rääkida) kuni UUemõisani ja siis palus peatust mille ka sai, lahkudes tänas ja tuigerdas minema. Järgmine päev avastasin tagaistelt Saku originaali ja 250EEK-u. Seda tõesti ei tea kas unustas või jättis meelega ja ega vahet polegi:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Satan
huviline



Registreerunud 04.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.05.03 10:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Maku
Max-i jutt õige.. gaas hea ja praktiline asi! Vend istub sulle autosse, lased gaasi näkku. Oleneb kuhu istus, kui sinu kõrvale siis võid juhi ukse kaudu ta ka välja tirida. Kui taha siis tiri ta sealt välja. Mõni lõdvestav löök, käed seljataha. Püksrihmaga käed seljataha, viska autosse(kui mahub pagassi). Kui taha paned siis kindlasti kõrval istuja kohale, lükka esiiste võimalikult taha, et tal võimalikult ebamugav oleks. Kui paned enda kõrvale siis vastupidi, pane iste võimalikult ette ja kaldu. Lõpuks käruta politsei jaoskonda ja seleta ära, mis juhtus...
Samas kui ei taha asja ette võtta. Gaas näkku ja 112! Võimalik, et mõni viskab kadjaka lihtsalt autost välja peale gaasi laskmist ja teeb kiiresti sääred.
Viimast tegevust soovitaks siiski igal tavakodanikul.. kuid jah, 112 võiks ikka helistada. Patrull sõidab kohale ja võib olla saab kadjaka kätte!


Ma selle pagassi asja jätaks küll ära, võid endale jama kaela tuua.

Aga jah, pipragaas on ülekõige :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Miq
huviline



Registreerunud 09.12.02
Asukoht: Läänemaa
Kasutaja on eemal


postitati 30.05.03 14:15 Tsiteeri


mul on sellisteks ja igasugusteks teisteks juhtudeks heebel juhistme kõrval.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 06.06.03 08:36 Tsiteeri


Mis puudutab kurikat, siis sellega on nii jah, et ment võtab selle ära. Mul sõber jäi sellest nii ilma. Kui sul on aga autos olemas ka kinnas ja pall, siis on kõik ok!

Pajataks ka teile ühe loo. Nimelt taheti mul Lasnamäel auto vuuki panna. Auto seisis veel kusjuures Statoili bensukas. Autol alarmis siis polnud. Hommikul autosse minnes suureks ehmatuseks vaatasin, et juhiuks pärani. Mingid jobud olid õnneks ilmselt, sest süütelukust nad jagu ei saand ja ka makk oli alles (see mul on õnneks tugevalt armatuuri sisse intalleeritud). Aga segaseks jäi mulle üks asjaolu, millest pole ma siiani aru saand:nimelt leidsin autost väikse plastmassist kingalusika! Huvitav, kas nad üritasid sellega midagi korda saata või? Igatahes on mul nüüd kingalusikas autos olemas!:)

Muidu aga jah, kuradi värdjakari ma ütlen!


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TurboQuattro
huviline

Avatar


Registreerunud 15.05.04
Asukoht: Sindi- Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant Q ´94, Audi Coupe 2.0 ´91, Audi Coupe 2.6 `93, Ford Sierra P100, Volvo V70R

postitati 22.06.04 09:26 Tsiteeri


mul väike nuga (10cm) seegi sai kord ostetud venmaalt niisama pulli pärast, et saia peale võid määrida, kuid jäi autosse ja tundub et nüüd jätangi selle sinna, kuigi tln asja pole. noa peale enamasti ikka ehmatatakse ära ja sellest piisab pole vaja tegutsedagi. ega ei tahaks küll mingit jama. või panna auto aknale silt, ettevaatust nuga:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.9% - SQL: 64.1%]