Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Hooldusajalugu VIN koodi järgi (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 4784)
H5N1
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.01.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7 (4M)

postitati 20.11.12 13:38 Tsiteeri
Hooldusajalugu VIN koodi järgi



Tere,

Olen vaatamas endale ühte A6'te, mis olevat Saksast käesoleva aasta suve algusest toodud.
Enne lõpliku otsuse tegemist tahaks teada, milline on aga auto ajalugu. Hetke omanik aga seda päringut teinud ei ole ja tal info puudub.
Uurin et kas kellelgi foorumi liikmetest on ligipääs andmebaasile, kus VIN koodi järgi ajalugu väljavõetav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 20.11.12 14:08 Tsiteeri


Kui auto välismaalt toodud siis ei näe eriti midagi, vähemalt nii oli MB puhul.

Mingi ajaloo ehk saad esindusest küsides kätte, ei tohiks midagi maksta aga pead minema koos passijärgse omanikuga sinna kuna võõrale ei öelda peale läbisõidu õigsuse suurt midagi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.12 14:26 Tsiteeri


Mul on selline kogemus, et Aasta autosse kohale minnes küsiti raha selle eest ja kui neiel emaili saatsin, siis sain tasuta.

Emaili teel korduvalt ammendava vastuse saanud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karolin25
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 Quattro; Audi A6 Quattro 2,5 Tdi 132 kW

postitati 20.11.12 14:43 Tsiteeri


Kui on mida vaadata, siis üldjuhul esindused saavad seda teha küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.11.12 14:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Mul on selline kogemus, et Aasta autosse kohale minnes küsiti raha selle eest ja kui neiel emaili saatsin, siis sain tasuta.

Emaili teel korduvalt ammendava vastuse saanud.

Kas ise auto omanik olles või muu sõiduki kohta päringut tehes? Midagi on siin nihu või on vahepeal reegleid muudetud, kuna ka endal sama info, millest KsenoonE kirjutas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
H5N1
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.01.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7 (4M)

postitati 20.11.12 15:01 Tsiteeri


Kuna omainik ise asub metsade ja soode vahel siis temaga koos esindusse minna hetkel ei ole võimalik. Esindustelt olen saanud vastuseks, et kohale tuleb tulla omanikul koos tehnilisepassiga ja siis nad kohapeal prindivad ajaloo välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 20.11.12 15:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: H5N1
Kuna omainik ise asub metsade ja soode vahel siis temaga koos esindusse minna hetkel ei ole võimalik. Esindustelt olen saanud vastuseks, et kohale tuleb tulla omanikul koos tehnilisepassiga ja siis nad kohapeal prindivad ajaloo välja.


Tänane seis on jah selline, et ametlikult neid andmeid kolmandatele isikutele ei anta ja välja ei trükita. Muidugi kui trükitakse, siis seadusega vastuolu ei ole, kuna tegemist pole delikaatsete isikuandmetega. Aga las see sookollist autoomanik kobib linna, tahab ta ju oma kaarutajat müüa? Kui ei, võtad järgmise. Esinduses auto tehniline kontroll ja tausta uuring võiks olla minuarust kohustuslik. Enne ARK'is omanikuvahetust teha ei tohiks.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 20.11.12 15:43 Tsiteeri


Mina saatsin esindusse kirja, et sooviksin värvikoodi ja hooldusajalugu, kui mingeid jälgi on. Lisasin vin-i ja numbrimärgi ainult. Pole omanik ja ei nõutud midagi enamat ka.
Tuli viisakas vastus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
H5N1
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.01.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7 (4M)

postitati 20.11.12 15:52 Tsiteeri


Millisesse esindusse kirja saatsid?
Reval Tallinn, Pärnu ja Kuressaare on igatahes mulle vastanud, et las omanik tuleb tehnilise passiga kohale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.11.12 09:32 Tsiteeri


Kirjutasin kirja, et soovin osta autot ja tahaks teada enne hooldusajalugu ja saatsin VIN koodi. Ükski auto polnud Eestis varem arvel.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.8% - SQL: 70.2%]