Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php on line 48

Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/database.interface.php on line 33

Deprecated: Optional parameter $type declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 93

Deprecated: Optional parameter $pass declared before required parameter $fid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1056

Deprecated: Optional parameter $user declared before required parameter $tid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1550

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 146

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 147

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 148

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 890
Eesti Audi Klubi foorum - A8 cd boxi probleem.
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A8 cd boxi probleem. (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1608)
-v8-
huviline

Avatar


Registreerunud 15.10.12
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2Q

postitati 06.11.12 18:13 Tsiteeri
A8 cd boxi probleem.



Tere!

Soetasin endale cd boxi, kuid see ei taha kuidagi tööle hakata. Boxist (4B0 035 111A) läheb ümmargune ots, mis makis (delta) läheb kandiliseks siniseks. Kui panna boxi cd sahtel sisse, siis on näha ja kuulda, et hakkab kontrollima kas plaadid on sees. Kui see tehtud siis on vaikus ja mode nupp ei lülita raadiot ümber. Mode nupp ise töötab. Keegi oskab mind aidata? :(

Autoks 95.a A8 4.2q


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 06.11.12 18:33 Tsiteeri


Makki peaks panema mingi koodi vms, et cd boxi ära tunneks. Isal oli autoga sama jama, et cd box ise töötas ja tegi häält ja puha aga kui makist tahtsin cd kuulata siis mitte midagi ja lõpuks see nö kodeerimine aitas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-v8-
huviline

Avatar


Registreerunud 15.10.12
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2Q

postitati 06.11.12 19:17 Tsiteeri


Hmm, huvitav. Ja ega sa täpsemalt ei oska öelda kuidas see välja nägi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 06.11.12 19:19 Tsiteeri


Ei ole kõrval olnud, aga sama autol tegi seda mu isa kui ka järgmine omanik, naise vend. Ma ei hakka uupi lahmima, aga proovi googeldada ehk aitab või ehk mõni muu kodanik teab paremini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-v8-
huviline

Avatar


Registreerunud 15.10.12
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2Q

postitati 07.11.12 16:47 Tsiteeri


Niipalju kui ma uurinud olen, tundub et see box ei sobigi deltale. Peaks sobima 4D0035111. Kuid kas sinna sobib ka 4D0035111B, või kas need on üldse erinevad? Kas sellel viimasel tähel on üldse mingi tähendus, kuna osades kohtades ei olegi neil tähte järel. Ning kas kõikidel boxidel on kaabel ikka sama, või on ka see erinev?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.1% - SQL: 56.9%]