Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Audi A4 B5 kogunemine - 1. kogunemine järelkaja (Vastuseid: 105 | Vaatamisi: 382626)
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 01.11.12 13:00 Tsiteeri


Kui peaks see seekord ära jääma, siis võiks see siiski kindlasti toimuda nädala vahetusel (endale järgmine nv aga hästi ei sobiks kahjuks).
Pildistamise koha pealt niipalju, et äkki peaks ära ootama kuni tuleb korralikult külma või kui teed jälle kuivad on ükskord, mis neid poriseid autosid ikka pildistada. Isegi kui pesulas käia enne, siis saab mõne km sõita ja on auto uuesti must.. :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 01.11.12 13:09 Tsiteeri


Ma võin nüüd kindlalt öelda, et see ja järgmine ndla vahetus meie sinised tulla ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
m0cc
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: W213, 5008

postitati 01.11.12 13:30 Tsiteeri


Vaatab seda asja võimalik, et astun läbi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkangur
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.12
Kasutaja on eemal


postitati 01.11.12 14:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Kui peaks see seekord ära jääma, siis võiks see siiski kindlasti toimuda nädala vahetusel (endale järgmine nv aga hästi ei sobiks kahjuks).
Pildistamise koha pealt niipalju, et äkki peaks ära ootama kuni tuleb korralikult külma või kui teed jälle kuivad on ükskord, mis neid poriseid autosid ikka pildistada. Isegi kui pesulas käia enne, siis saab mõne km sõita ja on auto uuesti must.. :P


+1 mõtlesin sama just. Praegu saaks nohh.. offroadi kohaseid pilte ilmselt kõige paremini teha. Samas oleks ka peene kui päris talvel kohe teha, korraliku lumega jne. Thats just my opinion :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 01.11.12 14:17 Tsiteeri


Minu arust võiks ka siis juba koheva lumega kokkutuleku teha :) Loodus ilusam, kui praegune kerge porimülgas ja auto seisab ka puhtamana kuni pildistamiseni :)

Kuigi kes saab, võib ju seekord loomulikult minna! Ja kui lund ootama jääda, siis selle ajaga ehk saaks mingi normaalsema platsi ja tolle territooriumi valdajaga rääkida, et saaks loa, nagu oli kevade kogunemine. Siis oleks kindlalt plats tühi, vaid audide päralt ning sealt siis edasi liikuda vms või mingi pildistamise ka seal ära teha. Lihtsalt mõte või nii :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 01.11.12 22:58 Tsiteeri


3. novembril minu poolt asi toimub, mina vähemalt ilmun kohale :D. Kindlasti võiks ka teine kord midagi korraldada kas siis kevadel soojade ilmadega või siis kunagi Jaanuaris kui ilus ja kohev lumi maas :). See ei peaks viimaseks korraks jääma ju - see kord võiks siis jääda tutvumise päevaks ( ma ei tea kuidas teistega lood, aga isiklikult tean ainult mõnda üksikut siinset B5 omanikku ).
Järgmine nädal mina kindlalt tulla ei saa - plaanid tehtud ja liigun oma A4'ga Saaremaa poole :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 01.11.12 23:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
3. novembril minu poolt asi toimub, mina vähemalt ilmun kohale :D. Kindlasti võiks ka teine kord midagi korraldada kas siis kevadel soojade ilmadega või siis kunagi Jaanuaris kui ilus ja kohev lumi maas :). See ei peaks viimaseks korraks jääma ju - see kord võiks siis jääda tutvumise päevaks ( ma ei tea kuidas teistega lood, aga isiklikult tean ainult mõnda üksikut siinset B5 omanikku ).
Järgmine nädal mina kindlalt tulla ei saa - plaanid tehtud ja liigun oma A4'ga Saaremaa poole :).


Katsun ka siis ikka ennast kohale vedada homme kella 3ks sinna mustikasse. Pole seal enne käinud, et kuidas tean, et mingi suvalise B5 kõrvale ei sõida, kes pole kokkusaamisest kuulnudki ega sellest klubist, vaid ikka seal selle eesmärgiga, äkki kokkuleppida, kuidas teineteist seal ära tuvastada parklas?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 01.11.12 23:26 Tsiteeri


Kuna endiselt ei ole minul infot hooratta kohta ja plokikaas ka alles tegemises siis minu diisel "S4" te ei näe kahjuks :( Jaanuaris võiks küll midagi korraldada :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 02.11.12 06:08 Tsiteeri


Võtsin juba nädal enne kohale tuleku plaani, valmistasin nii end kui "Konna" ette aga nät, kahjuks pean sõnu sööma ning seekord ma siiski kohale ei jõua, kuna pidin tööasjus Lõuna-Eestisse sõitma kolmeks päevaks. Sellest on ausalt öeldes ülimalt kahju, kuid loodan siiski häid pilte ja taasnägemist talve poole.
Tervitustega, Simo.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.12 06:15 Tsiteeri


Toimub siis ikka? Ja kus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audimees80
huviline

Avatar


Registreerunud 14.06.08
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9-81kw diisel avant 4WD

postitati 02.11.12 07:11 Tsiteeri


Kus siis toimub täpsemalt B5 kokkutulek. Oleks tore kui ütlete aadressi, paneksin tom tommi siis homme seda otsima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 02.11.12 07:54 Tsiteeri


Nagu ikka ja alati on siin klubis (foorumis) iga üritusega olnud selline asi, et algul kõik kõvad minejad ja kui aeg kätte jõuab on kõigil kohe vabandused olemas miks ei saa minna jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tambet.
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.12 08:36 Tsiteeri


Mina oleksin homme kohal, ammu kokkulepitud asi ju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 02.11.12 09:38 Tsiteeri


Ma oleksin ka kohal, kui teaks palju siis lõplikult inimesi tuleb. Kui kohal on mitu kuni 6 autot, siis sellest on ilmselt vähe ja tegeleks muude asjadega. Lihtsalt on väike plaan ema külastama minna, keda kaua näinud pole, aga otseselt see ei takista. Pigem võtabki tuju ära see, et kohale tuleb vähe inimesi ja ilm pole ka just kõige ilusam...

Anre


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 02.11.12 09:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audimees80
Kus siis toimub täpsemalt B5 kokkutulek. Oleks tore kui ütlete aadressi, paneksin tom tommi siis homme seda otsima.


Aadressiks on: A.H.Tammsaare tee 116, Tallinn 12918


Tsitaat:
Algselt postitas: MrAnre
Ma oleksin ka kohal, kui teaks palju siis lõplikult inimesi tuleb. Kui kohal on mitu kuni 6 autot, siis sellest on ilmselt vähe ja tegeleks muude asjadega. Lihtsalt on väike plaan ema külastama minna, keda kaua näinud pole, aga otseselt see ei takista. Pigem võtabki tuju ära see, et kohale tuleb vähe inimesi ja ilm pole ka just kõige ilusam...

Anre


Kui vähemalt 2-3 inimest kindlasti tulevad, siis 99% tõenäosusega olen ka ise kohal.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 02.11.12 10:27 Tsiteeri


Selge. Püüan ikkagi ka tulla :)
Keegi häid odavaid pesukohti ka muidu teab Tallinnas? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.12 10:30 Tsiteeri


Aga võibolla muudate kokkusaamise tingimusi veidi, et ehk mitte ainult a4 B5 vaid? Kui kardate vähest osavõttu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 02.11.12 10:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MrAnre
Selge. Püüan ikkagi ka tulla :)
Keegi häid odavaid pesukohti ka muidu teab Tallinnas? :D


Endalgi oleks sama küsimus.. Olen kuulnud, et "Laki pesula" Laki tn. 6 pidi olema hea ja suhteliselt soodne, aga puudub neil isegi kodulehekülg. Ja ega vaevalt sealtki puhtana mustikasse jõuaks praeguste ilma-/teeoludega. Mustika keskuse all või kõrval vist ka mingi pesula, aga selle kohta leidsid vaid kriitikat.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
m0cc
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: W213, 5008

postitati 02.11.12 10:58 Tsiteeri


Vaadake www.pakkumised.ee, sealt saate mingeid pesulate voucherid ok hinnaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.03
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf R Mk7; Audi A3 SB quattro, Audi 80 quattro

postitati 02.11.12 12:24 Tsiteeri


Proovin ka oma panuse anda siis liitumise näol.
Talverattad ootavad ka nukralt juba tekatte puudutust seega leian, et nädala võrra ürituse edasi lükkamisel pole mingit mõtet. Nagunii kõigile aeg ja koht ei sobi. Lihtsalt siis järgmine kokkusaamine teha juba lähitulevikus ja lumel.

Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Aga võibolla muudate kokkusaamise tingimusi veidi, et ehk mitte ainult a4 B5 vaid? Kui kardate vähest osavõttu.

Seda vist mainiti ka eespool, et kindlasti keegi Audihuvilisi minema saatma ei hakka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 02.11.12 13:52 Tsiteeri


Üritus TOIMUB ja seda igailmaga, kui just keegi ei plaani homme Mustika keskust maha lammutama hakata, milles ma sügavalt kahtlen. Vabandan, kui koht ei meeldi, kuid sellise ilmaga nagu meil praegu väljas on kardan et keegi ei viitsi väljas lõdiseda. Vähemalt ise küll ei tahaks.
Isiklikult ma ei karda seda et meid vähe kokku tuleb, kuna olen antud asjaga harjunud kuna Võru kokkutulekud on enamasti ikka piirdunud 4-6 autoga. Tulevad need kes saavad ja viitsivad, kedagi sundima ei hakka ja viha ei pea, kui kohale ei tule. See on loomulik, et midagi võib vahele tulla ja tänu sellele jääb tulemata.
Ei ole keelatud ka teistel meid vaatama tulla, teisi klubilisi me minema ei löö, kuid meie eesmärgiks jääb siiski alates esimesest postitusest välja hüütud reklaam "ootame kohale võimalikult palju A4 B5'i".
Eks näis palju meid siis kohale tuleb :).

Kui praegune üritus on ära toimunud, alles siis võiks uuele mõtlema hakata :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.12 18:45 Tsiteeri


Mina olen olemas, loodetavasti ei saa auto sinnasõiduga väga mustaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audimees80
huviline

Avatar


Registreerunud 14.06.08
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9-81kw diisel avant 4WD

postitati 02.11.12 18:56 Tsiteeri


Hee mina põristan ka kohale. Põrra põrra:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 02.11.12 19:13 Tsiteeri


Tulen veeren ka kohale;).


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RandoV
huviline

Avatar


Registreerunud 19.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 B8

postitati 02.11.12 22:09 Tsiteeri


Tulen ka kohale, kui prisma " turvanaine" kallele ei tule. Eelnevalt on temaga ebameeldivaid kogemusi, ei luba isegi kõlareid ühendada :D, " vjabandage, auto rjemont on siin kjeelatud " spasibo palshoi. Üritan igaljuhul kohale jõuda :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 64.9% - SQL: 35.1%]