Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K: juhipoolne el. aken (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 1674)
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 09.12.04 08:31 Tsiteeri
K: juhipoolne el. aken



Küsimus nimelt selline, et kui ma vajutan juhipoolse el. akna nuppu, siis aken sõidab lõpuni alla. Pidama jääb siis kui ma vajutan kinni panemise nuppu.
Samas kõrvalistuja poolne liigub täpselt nii kaua alla, kui ma nuppu all hoian. Nupu vabastamisel lõpetab ka aken oma liikumise.
Et siis kas nii peabki olema???
Tahaks, et juhipoolne aken liiguks ka aint siis kui nupp on alla vajutatud.


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 09.12.04 08:48 Tsiteeri


See ongi nii tehtud.Mul sama ja vanal sigaril oli ka sama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 09.12.04 08:57 Tsiteeri


Nii peaks enamustel autodel olema. See ju suht kasulik funktsioon. Näiteks kui tasulise parkla väravast välja sõites akent kinni tahad panna, siis vajutad korra nuppu ja kõik. Kui seda süsteemi poleks, siis pead näppu seal peal hoidma ja see raskendab kohest edasiliikumist.

Aga põhimõtteliselt minu loogika järgi peaks see juhipoolse akna tõstuk olema niiöelda 1bitise lüliti süsteemiga, et lukustab viimase nupuvajutuse ära niikauaks, kuni vastassuuna nupule vajutad või siis mootori momendilüliti rakendub akna lõppasendisse jõudes.


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 09.12.04 09:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja catman
Et siis kas nii peabki olema???
Jah, harjud ära ja hakkab meeldima ja varsti tahad, et kõik nii käiks ja teed postituse, et kuidas nii saaks, et käiks. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaup
huviline



Registreerunud 12.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B7 2.0 TFSI aut

postitati 10.12.04 08:12 Tsiteeri


Minu autol kahjuks juhipoolne klaas sõidab ülesse vaid näppu nupu peal hoides. Kas on võimalik seda probleemi kuidagi lahendada. Eelmisel audil mõlemad pooled nii ülesse kui alla ühe nupu vajutusega liikusid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 10.12.04 09:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja jaup
Minu autol kahjuks juhipoolne klaas sõidab ülesse vaid näppu nupu peal hoides. Kas on võimalik seda probleemi kuidagi lahendada. Eelmisel audil mõlemad pooled nii ülesse kui alla ühe nupu vajutusega liikusid.

Minu eelmisel masinal käis klaas ka samamoodi, tõenäoliselt siis on ikkagi neid süsteeme erinevaid.
Küsiks hoopis seda, et kas el. aknad peavad toimima ka siis kui süüde on väljas?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 10.12.04 09:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ferdinand
Tsitaat:
Esialgne postitaja jaup
Minu autol kahjuks juhipoolne klaas sõidab ülesse vaid näppu nupu peal hoides. Kas on võimalik seda probleemi kuidagi lahendada. Eelmisel audil mõlemad pooled nii ülesse kui alla ühe nupu vajutusega liikusid.

Minu eelmisel masinal käis klaas ka samamoodi, tõenäoliselt siis on ikkagi neid süsteeme erinevaid.
Küsiks hoopis seda, et kas el. aknad peavad toimima ka siis kui süüde on väljas?

Minul toimivad aknad ja luuk kuni selle hetkeni, kui teed lahti juhiukse ning selle uuesti kinni lööd.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 10.12.04 22:31 Tsiteeri


mul sama nagu ve1ksil


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 11.12.04 11:46 Tsiteeri


oda mul asi vastupidi. Vajutan nuppu siis sõidab alla aga kui üles lased siis peab ise nuppu all hoidma. nii juhiuksega. Teiselpool toimib ainult hoidmisega. Kas nii peabki olema või midagi ei tööta korralikult. Muidugi mainin selle ka ära et kõrvalistuja nupust aken alla ei lähe üles saab küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.9% - SQL: 53.1%]