Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: ja kõik mehed sügisel saksa (Vastuseid: 61 | Vaatamisi: 6558)
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 07.12.04 14:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja JohnDoe2200T
Tänud STAFF!

Arvan, et keegi lõuna poolt ei viitsiks sõita kogunema prisma parklasse. Vast oleks ehk etem kui piirkonniti kogunetaks ja siis alles suunduda kokkulepitud teepeale.

Õige tähelepanek!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 07.12.04 15:28 Tsiteeri


Pakuks Staffile mõtteainet:
1. Toimumisaeg suvel(autod puhtamad, co-piloodid kenamad)
2. Kogunemine Piibe mnt. varulennuvälja servas(ca 2km pikk st. 400 audit ühes rivis, kõik osalejad näevad kui liikuma hakatakse). Igasugustest prismade parklatest liikuma hakkamisel hakitakse rivi fooride poolt ära.
3. Sihtpunkt.....äää....nüüd sai mõte otsa...:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 07.12.04 15:57 Tsiteeri


Kogunemiskohta pakuks mina kusagile kesk-Eesti, siis oleks kõigil võrdsed vahemaad läbida.
See on muidugi minu arvamus.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diversion
meeskond

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q C4 & A80 B4 & ur90q B2 & UR

postitati 07.12.04 16:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ve1ks
Kogunemiskohta pakuks mina kusagile kesk-Eesti, siis oleks kõigil võrdsed vahemaad läbida.
See on muidugi minu arvamus.;)


Palun ärme hakka jälle võrdsete vahemaade juttu rääkima.
Suvepäevadel oli näha seda "võrdset vahemaad"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 07.12.04 16:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja diversion
Tsitaat:
Esialgne postitaja ve1ks
Kogunemiskohta pakuks mina kusagile kesk-Eesti, siis oleks kõigil võrdsed vahemaad läbida.
See on muidugi minu arvamus.;)


Palun ärme hakka jälle võrdsete vahemaade juttu rääkima.
Suvepäevadel oli näha seda "võrdset vahemaad"

See oli nagu keskeestist kuidagi kaugel ju ka... sellepärast jätsin mina nt tulemata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 07.12.04 16:29 Tsiteeri


Prisma parklad võime ära unustada ma arvan - kui juba sellist asja korraldada siis ikka tuleb kõik läbi planeerida mitte et vaatame ehk mahume sinna ära.
Ja pole mõtet sellist asja teha kui 50 masinat ainult osa võtavad - muuseas see arv audisid on juba saavutatud (klubi siseselt isegi), kui siis ikka paarsada isendit vähemalt ja loomulikult klubi väliselt ka.
Ja siis peab kindlasti hakkama reklaamiga kõvasti vaeva nägema - Revaliga koostöö pole ka paha mõte selle ürituse läbi viimiseks.
Hulgi mingeid tüütuid flaiereid tegema ja audidele kojameeste vahele toppima :P
Suvi täitsa sobiks :)


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.12.04 17:00 Tsiteeri


selline hulk audisi kokku saada pole iseenesest mingi probleem.

Jama tekkib juhtidega, kust leida ~300 korralikku autojuhti, kes üldises eufoorias ei hakka lollusi tegema. Kardan, et reklaami asemel võib üritusest hoopis antireklaam saada. Mis oleks "cruisi" eesmärk, mida laiemale avalikusele teavitada?

Veel suurem probleem on leida inimene/asutus, kes seda hiigelüritust korraldab ja kontrolli all hoiab!

Esimese hooga mõeldes on idee tõesti vahva ja tore ning teostatav.

MaQQu@ei taha tegelikult väga negatiivsena näida :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 07.12.04 17:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Palun ärme hakka jälle võrdsete vahemaade juttu rääkima.
Suvepäevadel oli näha seda "võrdset vahemaad"

Diversion: Okey, teeme siis nii, et sina sõidad Tallinnast Võrru, et teha väike 20km cruis, Võrust Luhamaale nt. ja siis sõidad rahus veel Tallinnasse tagasi. Laias laastus arvutades on see 650km, mis on 60 l bensiini ja see maksab 700 EEKi ning võibolla sinu jaoks pole see mingi raha, aga minu jaoks on.
Ma usun, et mina pole ainus, kes jätab sellel põhusel mingile üritusele tulematta.
NB: See oli lihtsalt näide.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 07.12.04 18:35 Tsiteeri


Sellepärast ma mainisingi, igasse regiooni peaks sattuma miski kogunemispaik. võib neid olla nii 3 kui 5 tk näiteks - isegi 6tk Tallinna külje alla 2 tk üks ühelepoole teine teiselepoole siis Tartu, Pärnu, Rakvere ja Paide.
Peale sellist kogunemist võtta üksteisega ühendust ja vastastikku kokku leppida kuskohast ja kess miskit rivi alustab. Paide omad tõmbavad Mäost Tartu poole, Tallinna omad peavad siis Mäost tallinna poole rivi alustama. Järgmiseks peaksid endid paika seadma nii Pärnakad kui ka Rakvere`st tulijad so. siis Paide omadest Tartu poole ja Tartu poolt tulijad sinna otsa. Kindlasti tahaksid ka Saarte pealt tulijad osaleda siis peavad nad kas orkunnima oma tiimi eraldi või kas Tallinna või Pärnu tiimiga ühinema. Side pidamine sel ajal on väga tähtis.
Ja kui kogu värgile väikse raadio reklaami klipi taha saaks oleks asjal jumet kindlasti.


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 07.12.04 18:45 Tsiteeri


Võiks siis mingist postistuse otsast kinni hakata ja midagi paika panna...
MaQQu..kas arvad, et tõesti paljud tuleksid huligaanitsema? Põhimõtteliselt pole sellise ürituse puhul midagi kontrolli all hoida ju...igaüks tuleb ja läheb millal tahab jne. Tegu ei ole ju ometi mingi piiratud ala ja tasulise sissepääsuga.
Südametunnistuse asi ma ütleks :)

Suvel jah seesamune miinus, et kõigil omad plaanid..aga samas kui see on juba pikalt ette teada, siis ehk leitakse sellise asja jaoks ikka aega.

Olen siis esimene konkreetne pakkuja:
Kuupäev: 2. juuli 2005
Kellaaeg: 12.00
Kohtumispaik: Seesamune Piibe mnt variant või siis kuskil Paides (On seal mingit kohta?)

Edit: reklaami eesmärgil võiks e-maile saata ju nt kasvõi Rooli võimu vms liiklussaatesse...äkki tunnevad asja vastu huvi ja teeksid kellegagi interviuu...samuti õhtulehega võiks ühendust võtta :D

Laitke, kiitke...mis iganes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 07.12.04 19:02 Tsiteeri


Kuigi siin alles suhteliselt uus inimene olen,siis eelmistest kogunemistest ei tea suurt midagi, aga selline suve kogunemine tundub normaalne olema, juhul kui ilm alt ei vea.2.juuli minugi poolest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.12.04 19:03 Tsiteeri


oleks isegi kohal nagu aamen kirikus kui asjaks läheb:D mõte iseenesest täitsa hea ja kui 2. juuli on mingi esialgne kuupäev siis pole paha kui keegi vähemalt asjaga algust teeb:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Uss
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A7+S6 2.2t man.96a.+MB W221+Civic Type s

postitati 07.12.04 19:18 Tsiteeri


ka kohal olenemata kuupäevast ,massimeedia reklaamid võiksid olla vahetult enne üritust:)


Quattro.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diversion
meeskond

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q C4 & A80 B4 & ur90q B2 & UR

postitati 07.12.04 19:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ve1ks
Diversion: Okey, teeme siis nii, et sina sõidad Tallinnast Võrru, et teha väike 20km cruis, Võrust Luhamaale nt. ja siis sõidad rahus veel Tallinnasse tagasi. Laias laastus arvutades on see 650km, mis on 60 l bensiini ja see maksab 700 EEKi ning võibolla sinu jaoks pole see mingi raha, aga minu jaoks on.
Ma usun, et mina pole ainus, kes jätab sellel põhusel mingile üritusele tulematta.
NB: See oli lihtsalt näide.


Okei, puust ette ja punaseks.
Suvepäevade asukoha valimisel oli põhitingimus see sama "Kesk-Eesti". Põhikisa tuli Tartu kandist. Juhtus siis nii, et Tallinna rahvas tuli vastu ja asukohaks sai valitud Tartu lähedal asuv järveke. Ja üllatus-üllatus, MITU inimest Lõuna-Eestist kohal käis?! ligi 90% rahvast oli Põhja-Eestist.
Mis sa nüüd arvad, kas selle "20km" pärast sõidab enamus rahvast selle 500km või lihstalt jääb 1-2 inimest tulemata?

Kui algne teema oli, et sõidame Saksa, siis nüüd on ka Eesti sisene vahemaa juba liiga suur?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
diversion
meeskond

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q C4 & A80 B4 & ur90q B2 & UR

postitati 07.12.04 19:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Kaaku
...kas arvad, et tõesti paljud tuleksid huligaanitsema? Põhimõtteliselt pole sellise ürituse puhul midagi kontrolli all hoida ju...igaüks tuleb ja läheb millal tahab jne. Tegu ei ole ju ometi mingi piiratud ala ja tasulise sissepääsuga.
Südametunnistuse asi ma ütleks :)


Kahjuks ei ole see asi nii roosiline. Elu on näidanud, et kui on tegemist autode, meeste ja "cruisiga", siis alguses võivad tõesti kõik ilusti kulgeda, kuid mingi hetk viskab kellegil üle ja läheb tõmbelmiseks ja siis kohe ka teine jne.
Vot seda ongi vaja kontrolli all hoida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 07.12.04 19:59 Tsiteeri


Tsitaat:

Kahjuks ei ole see asi nii roosiline. Elu on näidanud, et kui on tegemist autode, meeste ja "cruisiga", siis alguses võivad tõesti kõik ilusti kulgeda, kuid mingi hetk viskab kellegil üle ja läheb tõmbelmiseks ja siis kohe ka teine jne.
Vot seda ongi vaja kontrolli all hoida.


Ettepanekud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JohnDoe2200T
huviline



Registreerunud 14.05.04
Asukoht: Rapla MK, Alu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 AVANT 2210 ccm3 Turbo Q

postitati 07.12.04 20:09 Tsiteeri


ettepanek siis... näidake et olete sõnapidajad!
Tulge kohale ja näitame koos, et eestis on Audi ausees :)

Juba ärapanemise mõttes peaks kogu Audi rahvas osa võtma!


Peaasi, et kere massile oleks vastav mootor... 4 vedu teeb asja ilusaks ning mugavaks... 200% AUDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 07.12.04 20:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Kui algne teema oli, et sõidame Saksa, siis nüüd on ka Eesti sisene vahemaa juba liiga suur?

Ok, ei hakka siin vaidlema, suvepäevadele ei saanud ise tulla, kuna tööl olin, aga see selleks.:P
Teema just sellega seoses, et plaan on ju kokku saada niipalju autosid, kui võimalik, kuid kui üritus toimub Tallinna ümbruses, siis -1. Samas mida see üks auto ikka mõjutab, aga kui suvepäevadele ei tulnud Tartust praktiliselt kedagi, siis järeldus: et ei hakka paljud sealtki linna sõitma ja siis juba -25 nt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 07.12.04 21:23 Tsiteeri


Paidest natuke lõuna poole on Mäeküla kus asub kunagine vene lennuväli, ehk Nurmsi lennuväli

tegu on küll Muru platsiga, kuid kohe maantee kõrval.

Nurmsi lennuvälja kohta saate infot natukene - SIIT

Sinna kannatab suure seltskonnaga minna küll ja kui sealt on tingimuseks mingi "cruis" teha, siis on tutvused ka kohalikus konstaabli punktis ning ka muudes asutustes kust saaksime abi asja korraldamisel. Samuti kannatab sealt teha cruisi mis jõuaks ringiga tagasi samale lennuväljale.


Oli küsimus, et kuidas leida nii palju korralike juhte?
Olen korraldanud mitmeid selliseid üritusi kus on samalaadne probleem, kuid OHUTUSE KÜSIMUS on hoopis teisel tasemel, kuna tegu on olnud otseselt inmelusid ohustavate tegevustega, nimelt peetakse enne asja käima lükkamist kõikide osalistega briifing, kus käiakse läbi kõik üksikasjad ja seletatakse reegleid.

Üldiselt olen nõus asja vedama, seda enam et sinna kannatab teha päris suure ürituse kuhu ma saan organiseerida kohale veel rahvale tõmbenumbreid nagu langevarjurid, lennukid, kopterid jne.

Seega kui on mõned isikud kes tahavad asjaga tõsiselt pihta hakata äkki istume maha ja paneme plaani paika?

Ma olen nõus asja vedama.

BTW. kui me teeme selle ürituse enne sakslaste üritust siis on meil vaja üle lüüa ainult nende eelmine rekord mis tuleb neil siis omakorda septembris purustada!



Tsitaat:
Esialgne postitaja Kaaku
Võiks siis mingist postistuse otsast kinni hakata ja midagi paika panna...
MaQQu..kas arvad, et tõesti paljud tuleksid huligaanitsema? Põhimõtteliselt pole sellise ürituse puhul midagi kontrolli all hoida ju...igaüks tuleb ja läheb millal tahab jne. Tegu ei ole ju ometi mingi piiratud ala ja tasulise sissepääsuga.
Südametunnistuse asi ma ütleks :)

Suvel jah seesamune miinus, et kõigil omad plaanid..aga samas kui see on juba pikalt ette teada, siis ehk leitakse sellise asja jaoks ikka aega.

Olen siis esimene konkreetne pakkuja:
Kuupäev: 2. juuli 2005
Kellaaeg: 12.00
Kohtumispaik: Seesamune Piibe mnt variant või siis kuskil Paides (On seal mingit kohta?)

Edit: reklaami eesmärgil võiks e-maile saata ju nt kasvõi Rooli võimu vms liiklussaatesse...äkki tunnevad asja vastu huvi ja teeksid kellegagi interviuu...samuti õhtulehega võiks ühendust võtta :D

Laitke, kiitke...mis iganes.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 07.12.04 21:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja kala

Seega kui on mõned isikud kes tahavad asjaga tõsiselt pihta hakata äkki istume maha ja paneme plaani paika?

Ma olen nõus asja vedama.



Nagu varem mainisin...võin ka abiks tulla kohe kui minuga muidugi midagi teha on:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tarvotu
huviline



Registreerunud 26.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Opel Vectra Caravan `98a, Audi coupe 83a. 1,8

postitati 07.12.04 21:36 Tsiteeri


mina oleks kindel tulija ja vähemalt kolm audit saan veel kaasa kui mitte rohkem:D

Ja abiks üritan ka igati olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 07.12.04 21:37 Tsiteeri


Nõu ja jõuga abiks.


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 07.12.04 21:38 Tsiteeri


teeme siis nii, et kui keegi tahab üritust mingi idee, jõu, nõuga toetada saatke mulle mail : kala@slk.ee

ma panen siia nimekirja üles korraldusel osaleda soovijatest, saame kokku, paneme plaani maha ja teeme ära!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Sermon
huviline



Registreerunud 06.07.03
Asukoht: Järvamaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330xd

postitati 07.12.04 22:29 Tsiteeri


Vot see üritus oleks midagi ilusat:P Oleks kindlasti kohal 2 või enama audiga :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 08.12.04 12:30 Tsiteeri


Kohal püüan olla minagi, see kord.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.9% - SQL: 32.1%]