Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Speedest Dunlop Nightrace ja Speedest 1000EUR Race 2012 järelkaja (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 5043)
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 28.07.12 19:26 Tsiteeri
Speedest Dunlop Nightrace ja Speedest 1000EUR Race 2012 järelkaja



http://tom.riismaa.eu/wp-content/uploads/galleries/800/IMG_1611.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
uudi
huviline



Registreerunud 19.03.06
Asukoht: Rapla mk. Järlepa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: EX: A4B5 Avant 1997 1.8TQ

postitati 29.07.12 10:57 Tsiteeri


Tulemusi on võimalik näha kusagilt?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 29.07.12 13:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: uudi
Tulemusi on võimalik näha kusagilt?
Kuuldavasti sõideti Eesti rekord. 8.1? Sai liiga vara ära mindud.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 29.07.12 14:19 Tsiteeri


http://www.elu24.ee/922484/speedesti-oovoistlusel-sundis-uus-eesti-rekord/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 29.07.12 14:33 Tsiteeri


http://marekpotti.com/pics/2012/speedest15/images/079.jpg


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Imres
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition quattro 20vt

postitati 29.07.12 18:24 Tsiteeri


Kes moto laiali lasi?


Best ET 13,414@A4
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 29.07.12 19:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Imres
Kes moto laiali lasi?

Marje.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 30.07.12 08:20 Tsiteeri


Kuidas siis teised audid esinesid?
Paavola sôitis 8.5 275kmh.
Marje?
Reimo?
Kes veel ja mis aja?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Marje
huviline

Avatar


Registreerunud 06.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Quattro best ET10,2sec@240,24km/h, topspeed on 1 mile 304km/h

postitati 30.07.12 09:37 Tsiteeri


Mina sain ainult 1 sõidu lõppkiirusvõisltustel teha. 5käiguga sulasid kolvid ära ja veeresin vaikselt yle finišijoone. Tulemus tagasihoidlik 224km/h. Aga enne seda liikus väga rajult, nii risti pole veel ennem autot saanud. 2 ja 3 käiguga polnud yldse pidamist.


Mulle ei meeldi kiiresti sõita vaid madalat lennata
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
speedest
huviline



Registreerunud 30.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 30.07.12 15:38 Tsiteeri


Et siis viskan kah paar rida.
Nagu eestlasele kombeks ei ole ka mina kunagi päris rahul. Ilm oli natuke liiga soe ja kahjuks Speedest Pärnu rannaga veel konkureerida ei suuda.
Teise külje pealt jälle...mis siin viriseda. Arvestades neljapäevast ilmaennustust, kus lubas alates kella kolmest vihma, siis läks ju hästi.
Hea oleks ju küll kui oleks 25 kraadi kergelt pilves ja nõrga tuulega ilm, aga noh väheke ülbe mõtlemine ja lootus see oleks. Ilma taat iga minu tahtmist alati ei arvesta.
Suures piirdes võiks see aasta üritusega rahule jääda. Pikk ja väga väsitav päev oli. Meeletu kogus vett sai läbi naha lastud ja sellega tekkis tõeliselt keedetud kartuli tunne.
Tahaksin siinkohas tänada loomulikult Prr-i kes hoidis terve pika päeva võistlusi korralikult oma kontrolli all ja ei teinud selles kuumuses mingeid vigu...Perfekto. tehke järgi...
Kommentaatorid Kaarel ja Tmac olid omas elemendis (viimane ohverdas isegi speedesti jaoks oma hääle)...Kodumaa ei unusta teid.
Kohtunikude kohta pole sõnu lihtsalt. Katsuge ise terve päev otsa 33 kraadises kuumuses ringi joosta ja autosid otsida, kes starti peaks minema, või siis Lineup-is seista...karm.
Ülespaneku tiim oli samuti supper, eriti kaks poissi musta subaruga, kelle nimesid ma ei mäleta kahjuks, aga kes olid minuga lennuväljal pühapäeval võiduka lõpuni, suurimad tänud kõigile kaasvõitlejatele igatahes.
Nii see 15 sünnipäev möödus...ahjaa meeldetuletusekssiis veel, et laupäeval koos speedestiga oli sünnipäev ka BHRA-l Palju õnne!!!

Kuid nagu paljudel suurematel pidudel on ka speedestil oma tõrvatilk meepotis.
Nimelt autasustamise hetkel viidi sissepääsu väravas telgi juurest minema Cramolt renditud 9 KW-ne generaator. See juhtus ajavahemikul 00.00-00.45
Palun andke mulle märku, kui keegi juhtus sellel hetkel nägema midagi kahtlast. Kuna see genekas on piisavalt suur ja raske, siis pidi ilmsel olema tegemist pakiauto, või miinimum universaal kerega autoga.
Mujale see sisse ei mahu. Käisin kirjutasin ka avalduse politseis ja algatatakse ilmselt krim asi, sest tegemist pole odava asjaga.
Kõikidele vihjetele olen ülitänulik.

Muus mõttes aga oli ju tore nädalavahetus ja mis muud öelda, kui "...Speedestil näeme r...k.."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andrec
huviline



Registreerunud 07.10.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 R30 VR6 turbo

postitati 30.07.12 16:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mulk
Kuidas siis teised audid esinesid?
Paavola sôitis 8.5 275kmh.
Marje?
Reimo?
Kes veel ja mis aja?

Reimo on auto müüki pannud, et vist ei läinud eriti hästi jälle.


12,72@178,14km/h @S4 // 241km/h @ S4 OMC
http://differ.ee https://www.youtube.com/andresleever
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Marje
huviline

Avatar


Registreerunud 06.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Quattro best ET10,2sec@240,24km/h, topspeed on 1 mile 304km/h

postitati 01.08.12 12:58 Tsiteeri


Video kokkuvõte : https://www.youtube.com/watch?v=bh8BY7KjYqM


Mulle ei meeldi kiiresti sõita vaid madalat lennata
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
speedest
huviline



Registreerunud 30.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.12 11:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: speedest
Kuid nagu paljudel suurematel pidudel on ka speedestil oma tõrvatilk meepotis.
Nimelt autasustamise hetkel viidi sissepääsu väravas telgi juurest minema Cramolt renditud 9 KW-ne generaator. See juhtus ajavahemikul 00.00-00.45
Palun andke mulle märku, kui keegi juhtus sellel hetkel nägema midagi kahtlast. Kuna see genekas on piisavalt suur ja raske, siis pidi ilmsel olema tegemist pakiauto, või miinimum universaal kerega autoga.
Mujale see sisse ei mahu. Käisin kirjutasin ka avalduse politseis ja algatatakse ilmselt krim asi, sest tegemist pole odava asjaga.
Kõikidele vihjetele olen ülitänulik.


Lisan siia ka pildi, milline oli see generaator, mis siis Speedestil jalutama läks. Igasuguse info eest olen tänulik, et kaabakad saaksid oma väljateenitud karistuse.

http://img69.imageshack.us/img69/4245/geko9000.jpg

Uploaded with ImageShack.us


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 54.1% - SQL: 45.9%]