Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi80-b3me esimese küljeklaasi korraks eemaldamine. (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 779)
pisike
huviline



Registreerunud 08.02.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80 B3

postitati 09.07.12 20:36 Tsiteeri
Audi80-b3me esimese küljeklaasi korraks eemaldamine.



Tere õhtust.Paigaldasin eeskõrvalistuja uksele uue lingikomplekti kuna keegi hea inimene üritas mind teavitamata sealtkaudu siseneda ja rikkus tegevuse käigus nii lukusilindri kui käepideme enda.Kuid klambrit mis fikseerib lukusilindri ja käepideme omavahel mina sealt pilust kuidagi paika ei saa pusitud ning seose sellega otsustasin eemaldada korraks esimese küljeklaasi koos aknatõstuki mehanismiga.Igaksjuhuks soovin veenduda et ma kõike teen õieti ja sellest mõned küsimused.Kui olen polstri eemaldanud ja päästnud vabaks nii peeglireguleerimise trossid kui sisemise lingi trossi lukusüsteemi küljest ning kui ma kruvin lahti kaks polti mõlemalt poolt ust saan terve klaasi koos raamiga ja all oleva klaasitõstmise mehanismiga kätte ühes tükis? Peale selle klambri fikseerimist pole mul muud vaja kui tõsta see kupatus tagasi ja uuesti fikseerida mõlemalt poolt ust?Kas see on üksi tehtav või oleks abiline ka vajalik?Kui mul midagi jäi kahe silma vahele siis õpetus on alati tänuga oodatud.Tänan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TaSa
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.12
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4,Audi A4 b5

postitati 09.07.12 20:46 Tsiteeri


Jah mõlemal pool on kaks polti,need välja ja ongi tühi ukse plekk järel.Tagasi on kahekesi parem panna,kuna üksi suht raske hoida seda paigas ja samas ka polte sisse panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pisike
huviline



Registreerunud 08.02.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80 B3

postitati 09.07.12 22:07 Tsiteeri


Tänan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 20.7% - SQL: 79.3%]