Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: AC Tekstiilist põrandamatid 2012 (Vastuseid: 112 | Vaatamisi: 38329)
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 02.07.12 21:03


Võib samuti rahule jääda, tänud :)
Huvitav jah , et tagumistel mattidel ka augukohad on, olgugi et autos kinnitusi selleks pole , aga pole hullu :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 02.07.12 21:21


Tagumisi kinnitusi peaks kerge vaevaga ka ise lisada saama. Enda 96a masinal on vähemalt olemas originaalkinnitused, mis on väga lihtsa süsteemiga ehk kruvikaga ~90 kraadi põhjamati sisse keeratud. Et uurin lähipäevil kas mustal plastikul on mingi tootekood kirjas ja saab saadavust uurida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 02.07.12 21:29


Tsitaat:
Algselt postitas: Räpikiisu
Võib samuti rahule jääda, tänud :)
Huvitav jah , et tagumistel mattidel ka augukohad on, olgugi et autos kinnitusi selleks pole , aga pole hullu :)



Kahju kuulda, et augukohad ülearu said.
Ma ei ürita ennast kuidagi õigustada kuid taoline asi oli ka üks põhjustest miks ma saatsin üldjuhul pildi võrdluseks, et oleks võimalik taolisi erinevusi vältida.
Eks ikka vigadest õpitakse. Järgmine kord tean tähelepanelikum olla ning pöörata rohkem rõhku sellele. Hetkel olen rohkem õnnelik, et kujult õiged said ning just sinu auto puhul ;)

PS. Kui augud väga segavad siis alati saab:
1. vahetada auto uuema B5 vastu millel on ka taga kinnitused. See on muidugi iseasi kas keegi viitsib seda mattide pärast teha :)
2. osta kasvõi revalist need kinnitused mis auto enda vaiba sisse käivad. Kui nüüd mälu ei peta siis vähemalt see pealmine rõngas ehk siis auguga klambri osa maksab kuskil 0.2 .. 0.4 €. Võib eeldada, et see naga nüüd nii ropp kallis ka ei ole.


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.07.12 21:32


Teen klubi poolt ka suure-suure http://www.tqhq.ee/forum/emoticons/hail.gif Teile ee-martynas ja hiponomus, et selle suure töö ette võtsite.
Tulemus on vägagi hea ja nüüd on üks klubi logoga toode jälle juures!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Uss
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A7+S6 2.2t man.96a.+MB W221+Civic Type s

postitati 02.07.12 21:39


Minupoolt ka suur respekt eestvedajatele ,matid said väga ilusad ja korralikud.Nüüd saab auto ukse ikka uhkusega lahti teha ja edvistada klubilogodega mattidel:D.


Quattro.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 02.07.12 22:27


Tänud ka minupoolt. Matid näevad head välja ja istuvad ka hästi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.07.12 23:30


Saaremaa matid (3 komplekti) jõuavad saarde pühapäeva õhtuks. Eks siis näis kas jagame pühapäeval või esmaspäeval.
Proovisime Arro C3 matte ka korra minu C3 ja need tundusid võrreldes minu kaltsudega ikka väga nice. Nüüd tellimine vist lihtsam? ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 03.07.12 06:51


Väga ilusad on, mulle meeldivad. Suured tänud tegijatele!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
arro
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.11.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C3 quattro, C4 quattro

postitati 03.07.12 07:52


Suured tänud asja eestvedajatele!!! Matid on tõesti ilusad. Martin minupoolt tasus igatahes see õhtune sääskede nuumamine ära :D mis siis, et antud mati rändavad esialgu kappi otsa tolmu koguma.


Your time is limited, so don´t waste it by living someone else´s life. TIG keevitus teenus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 03.07.12 07:58


Tsitaat:
Algselt postitas: arro
Suured tänud asja eestvedajatele!!! Matid on tõesti ilusad. Martin minupoolt tasus igatahes see õhtune sääskede nuumamine ära :D mis siis, et antud mati rändavad esialgu kappi otsa tolmu koguma.


Tore kuulda, et rahule jäid. Kartsin,et kui kellelegi matid ei peaks sobima siis pigem on just sinu matid need mis mingil moel ei sobi.
Mis puudutab tolmu kogumist siis jäta see kile sinna ümber :) , endal la lihtsam pärast.

PS. võimalusel väldi mattide kokku rullimist. Minu pagasimatil võtab nüüd omajagu aega, et 100% sirgeks saada.


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hiponomus
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.07.12 08:02


Kui kedagi varem välja ei ilmu, kes võiks Rakverre minna, siis pakun lisaks Rene_'le enda välja. Olen Rakveres liikvel 09.07. ja saan võtta vajalikud matid kaasa.

Kui huvi, siis andke Martinile (ee-martynas) ja/või mulle teada, kes tuleb missusgustele mattidele järgi. Ajaliselt olen ilmselt Rakveres peale 15:00'i. Enne seda pole auto koguaeg minu käes.

--
Kerstin


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 03.07.12 11:29


II jagamine toimub meil neljapäeval algusega 1900

Kui mingil põhjusel antud aeg üldse ei sobi, kuid liigud Tallinnas siis võib ka mingil muul ajal kokku saada (helista, kirjuta).

Kes kullerit soovib mängida võib ka loomulikult märku anda. Siis saaksid ka need inimesed matid kätte kes Tallinnas ei liigu.


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 03.07.12 12:10


Ma sõidan reedel Pärnuss, kui sinnapoole peaks olema vajadust midagi saata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 03.07.12 15:45


Tsitaat:
Algselt postitas: ee-martynas
II jagamine toimub meil neljapäeval algusega 1900

Kui mingil põhjusel antud aeg üldse ei sobi, kuid liigud Tallinnas siis võib ka mingil muul ajal kokku saada (helista, kirjuta).

Kes kullerit soovib mängida võib ka loomulikult märku anda. Siis saaksid ka need inimesed matid kätte kes Tallinnas ei liigu.



Pidin siiski kahjuks 2000 peale muutma selle aja mil kohale ilmun.


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erx-sss-
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: urs4

postitati 03.07.12 15:56


Kui keegi Pärnu poole sõidab, võiks minu matid ka kaasa võtta. Tahaks ka näha kuidas sobivad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Menthor
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audid

postitati 03.07.12 17:37


Tsitaat:
Algselt postitas: Räpikiisu
Huvitav jah , et tagumistel mattidel ka augukohad on, olgugi et autos kinnitusi selleks pole , aga pole hullu :)

Parem ikka kui mul - ma pean ise need augud tegema ja paistab, et see asi väga terveks just ei jää :(


http://images.spritmonitor.de/342551.png
waiting4snow
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 03.07.12 17:54


Tsitaat:
Algselt postitas: Menthor
Tsitaat:
Algselt postitas: Räpikiisu
Huvitav jah , et tagumistel mattidel ka augukohad on, olgugi et autos kinnitusi selleks pole , aga pole hullu :)

Parem ikka kui mul - ma pean ise need augud tegema ja paistab, et see asi väga terveks just ei jää :(



Ei ole need tagumiste kinnituste avad üldse häirivad ja kuna istuvad nii kindlalt põrandal, siis ei näe ka põhjust hakata sinna kinnitusi aretama.
Ok, kuna kummimatid, mis olid doonoriteks B5-l (tagumistel olid originaalis kinnituste augud) sabloonide tegemisel, olid pärit minu autost, siis "pekske" mind -mitte martinit. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 03.07.12 19:10


Tsitaat:
Algselt postitas: M.H
Tsitaat:
Algselt postitas: Menthor
Tsitaat:
Algselt postitas: Räpikiisu
Huvitav jah , et tagumistel mattidel ka augukohad on, olgugi et autos kinnitusi selleks pole , aga pole hullu :)

Parem ikka kui mul - ma pean ise need augud tegema ja paistab, et see asi väga terveks just ei jää :(



Ei ole need tagumiste kinnituste avad üldse häirivad ja kuna istuvad nii kindlalt põrandal, siis ei näe ka põhjust hakata sinna kinnitusi aretama.
Ok, kuna kummimatid, mis olid doonoriteks B5-l (tagumistel olid originaalis kinnituste augud) sabloonide tegemisel, olid pärit minu autost, siis "pekske" mind -mitte martinit. :P



Oh eii, ärge saage valesti aru, mul ei ole midagi selle vastu et need seal on :D ei kurjusta kellegi pihta :P Lihtsalt mul ei tulnud endal see pähegi üldse öelda, et minu autol neid kinnitusi ei ole seal :) Aretama ma neid ei hakka, ja need augud seal ei häiri ka, palju ma ikka ise seal taga istun :D
Lõpptulemus on siiski väga (Y) ja nuriseda pole millegi üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Menthor
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audid

postitati 03.07.12 20:40


Tsitaat:
Algselt postitas: Räpikiisu
Oh eii, ärge saage valesti aru, mul ei ole midagi selle vastu et need seal on :D ei kurjusta kellegi pihta :P Lihtsalt mul ei tulnud endal see pähegi üldse öelda, et minu autol neid kinnitusi ei ole seal :) Aretama ma neid ei hakka, ja need augud seal ei häiri ka, palju ma ikka ise seal taga istun :D
Lõpptulemus on siiski väga (Y) ja nuriseda pole millegi üle.

Ei arvanudki seda :) Kommenteerisin lihtsalt sellepärast, et ma hetkel oleks ülearuste aukude üle lausa õnnelik, sest mingil põhjusel mulle ei pandud esimestelegi neid külge :(
Muidu ma ka välimuselt mattidega väga rahul.

PS! Siia ka igaks juhuks teade, et kõik kes tahavad oma matte Tartust kätte saada, siis kirjutage ee-martynasele kiirkorras selle kohta - ei taheta niisama matte kätte anda.


http://images.spritmonitor.de/342551.png
waiting4snow
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 03.07.12 20:57


Matid ka mul teist päeva autos ja kuradi hästi istuvad - peaaegu millimeetri pealt - ei uskunud, et nii hästi auto enda kumerusi suudab mati serv järgida. Ehk see eelis ka, et Martinil endal sama kerega auto ja head toorikud olid olemas, mille järgi need tehti :P

Ei kvaliteet on hea ja mõnusalt jäigad on ka, et ei hakka jalgade lohistamise peale lokkima ega muud sellist.

Hea töö ära tehtud ja palju aega kulutatud selle peale - lõpptulemusega väga rahul - ka need klubi logod istuvad minu heledate mattide peal päris kenasti sellel tumedal taustal, kuna auto ise tumesinine metallik ja avatud uksega näeb välja, nagu nii olekski originaalis olnud.

[vabandused, kui sellele eelnevas teemas liiga kriitiline olin - lõpptulemust arvestades natuke häbi ka]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 03.07.12 21:07


Q l ja esiveolisel B5 l on pisike vahe ikka sees seoses tagumiste mattidega.. 1:1 le nad mul ei istu ikkagi :) tunneli poolne kumerus on vähe teine minu omal, aga kuidagi sai ikka ära vägistatud need sinna :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
hall300
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.07
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 3.0TDI quattro

postitati 03.07.12 22:29


Kui keegi Haapsalu poole tuleb võiks minu matid ka kaasa võtta.Oleksin väga tänulik!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 04.07.12 16:39


Tänud siis siitpoolt ka, matid käes ja väga kenad, peab nüüd veel 2 päeva ootama kuni autole full puhastuse saab tehtud ja siis uued matid sisse ka :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
Menthor
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audid

postitati 07.07.12 09:55


Tartu jagamise teema on ürituste all!


http://images.spritmonitor.de/342551.png
waiting4snow
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 07.07.12 21:48


Tervitus kõigile kes ei ole matte kätte saanud.

Tallinna inimestele siis infoks, kui soovite matte kätte saada siis peate minuga otse ühendust võtma. Helistage, kirjutage ning lepime aja kokku.


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.5% - SQL: 31.5%]