Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A3 1.6 74kw (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 3034)
JJarrrrr
huviline



Registreerunud 22.04.12
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.12 11:33 Tsiteeri
Audi A3 1.6 74kw



Tervist! Sai käidud vaatamas siis sellist autot http://www.auto24.ee/used/1034756 Nüüd oleks paar küsimus selle auto kohta. Kuna autol esines pisivigu- juhipoolt kõrvalistuja aken ei töötanud, nimelt alla läks aga ülesse enam ei jõudnud ennast tõsta tagasi. kapotil ees oli selline pöidlaotsa suurune roostetäke ning käigukangi kate on ka puudu. Muud suuremat puudujääki esmajoones ei täheldanudki. Proovisõitu ei teinud, ainult mootor sai käima pandud. Kuna tegemist 1997. a masinaga, kas sisi hind on objektiivne? Müügimees ütles,et siit saab kindlasti paarsada alla, ehk siis 2k, võib olla annaks veel tingida. On kellegil aimu kui kalliks võib minna el. akna parandus ja kas hind on normaalne kui saaks 2k kanti või alla?

Teiseks leidsin sellise masina, mis 2 aastat uuem ja paremad lisad ning hinnavahe pole ka suur. http://www.auto24.ee/used/990071

Oleks tore kui keegi avaldaks arvamust. Tänan:)!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanisL
klubiliige



Registreerunud 27.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1.8 TQ 2003

postitati 11.06.12 11:48 Tsiteeri


Kui mina peaks ostma, siis eelistaks kindlasti seda teist sõidukit. Juba paar aastat uuem ja välimuselt ka paistab korralikum. Ning müüjaks eraisik,seega sellega sõidetakse ka tihedamini kui sellega,mis on müügil autoaias. Kindlasti kohese hooldusega tuleks sul arvestada,sest kunagi ei tea millal on keegi midagi teinud. Kui ei ole kaasas autoraamatut või tšekke tehtud hoolduste/tööde kohta. See on puhtalt minu arvamus ja tegutsemisviis,seega paluks selle põhjal järeldusi tegema mitte hakata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
JJarrrrr
huviline



Registreerunud 22.04.12
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.12 11:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanisL
Kui mina peaks ostma, siis eelistaks kindlasti seda teist sõidukit. Juba paar aastat uuem ja välimuselt ka paistab korralikum. Ning müüjaks eraisik,seega sellega sõidetakse ka tihedamini kui sellega,mis on müügil autoaias. Kindlasti kohese hooldusega tuleks sul arvestada,sest kunagi ei tea millal on keegi midagi teinud. Kui ei ole kaasas autoraamatut või tšekke tehtud hoolduste/tööde kohta. See on puhtalt minu arvamus ja tegutsemisviis,seega paluks selle põhjal järeldusi tegema mitte hakata.


Unustasin mainida,et esimese auto müüja on eraisik,kes on toonud oma auto sinna müüki- nii sain vähemasti müügimehe jutust aru. Samuti oli olemas hooldusraamat. Kuigi need vead häirivad mind enanst ja oleks hea kui saaks teada, palju see kõik maksma võib minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.12 17:26 Tsiteeri


Igal juhul see uuem.Vanemal ju vaja kapott värvida ja tõstuk korda teha...see teeb enamvähem uuema hinna ja see uuem on FL mudel.Vähemalt FL tagatuled...FL-il muidu pikad esituled ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 11.06.12 17:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Igal juhul see uuem.Vanemal ju vaja kapott värvida ja tõstuk korda teha...see teeb enamvähem uuema hinna ja see uuem on FL mudel.Vähemalt FL tagatuled...FL-il muidu pikad esituled ka.


Mõlemal ju ühesugused tuled :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JJarrrrr
huviline



Registreerunud 22.04.12
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.12 18:05 Tsiteeri


Uuem tundub parem küll. Kui remont läheb sama maksma,mis uuele juurde peab maksma, siis igaljuhul uuem valida. Kas keskmine 7L/100km kohta on reaalne, sõidaks põhiliselt üksinda. olen uurinud siin foorumit ja lugenud 1,6 mootori kohta, kuid mis plussid ja miinused on tal 1,8 m ja 92kw bensiini ees?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.12 18:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raemees
Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Igal juhul see uuem.Vanemal ju vaja kapott värvida ja tõstuk korda teha...see teeb enamvähem uuema hinna ja see uuem on FL mudel.Vähemalt FL tagatuled...FL-il muidu pikad esituled ka.


Mõlemal ju ühesugused tuled :o


Võibolla küll, FL on see valge tuli vist laiem kui siin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Konrad
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: TT RS Roadster / Abarth 124 Spider

postitati 11.06.12 19:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JJarrrrr
Kas keskmine 7L/100km kohta on reaalne, sõidaks põhiliselt üksinda. olen uurinud siin foorumit ja lugenud 1,6 mootori kohta, kuid mis plussid ja miinused on tal 1,8 m ja 92kw bensiini ees?


Olen mõlema mootoriga autosid omanud (1.6 oli Golf III peal, 1.8 5-ukseline A3) ja ei mäleta, et igapäevaselt mingit vahet oleks märganud.
Kütusekulu oli umbes nagu tehas lubab: 1.6 7-8 vahel ja 1.8 8-9 vahel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.12 19:46 Tsiteeri


Aga miks just 1.6 mootor 74kW? See pole just kõige õnnestunum(seguklapi vead, mootori juhtmestik jne). 1.8 92kW samas hinnaklassis ka ju valida ning saad palju parema dünaamikaga ja pea sama kütusekuluga auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kulufield
huviline

Avatar


Registreerunud 30.04.06
Asukoht: Klooga/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1998a 1,8 , Toyota avensis 2007

postitati 11.06.12 20:04 Tsiteeri


MIne vaata ka see teine auto kindlasti üle, täiesti võimalik, et sellel üldse tiivad roostes jne. Piltide järgi ei saa kindlasti kohe eelistada ja öelda, et see parem jne. Ostetakse enamasti ikka autot, mitte aastat. Need mainitud vead esimese auto puhul küll midagi märkimisväärset ei ole, mingi algse remondi summaga peaks nagunii arvestama. Loota, et see teine auto ei vaja üldse mingit algset lisainvesteeringut, on minu arvates selge naiivsus. Inimeste arusaamad auto seisukorrast väga erinevad, nii et mine kindlasti vaatama seda teist.
Turuhindasid vaadates 2000 eurot ei ole selle auto eest palju, eriti kui kere korras ja mainisid, et ka hooldusraamat olemas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.12 10:06 Tsiteeri


1.6 on see et kui maanteel tahad turvaliselt mõõda sõita siis tuleb käik alla lasta...eriti kui raskem last peal.Mul oli tihti rekkadest või bussidest mõõda sõidul 3 käik sees.Muus osas ok-linnaautona hea.1998a auto li (tagasilla puksid vahetati,amordid taga,halli andur,käigukast sai veidi ravi:lõtk oli liiga suur ,küünla piibud/juhtmed,genekas sai ravi....vist kõik).Miinus oli kliima puudumine aga kliimaga vist läheb veel viletsamaks maanteel mõõdasõit. :-D Tõesti vaata neid 1.8 bensukaid ka.

Maitse asi aga ega see 2 uksega ka suurem asi pole,ses mõttes on a4 etem.

http://www.auto24.ee/used/869587 kauple mingi selline alla.

Kui ainult a3 soovid,siis mina saadaks kõikidele a3 müüatele oma pakkumise...turg on autosid täis ja 2uksega kuute ei taheta osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JJarrrrr
huviline



Registreerunud 22.04.12
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.12 10:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
1.6 on see et kui maanteel tahad turvaliselt mõõda sõita siis tuleb käik alla lasta...eriti kui raskem last peal.Mul oli tihti rekkadest või bussidest mõõda sõidul 3 käik sees.Muus osas ok-linnaautona hea.1998a auto li (tagasilla puksid vahetati,amordid taga,halli andur,käigukast sai veidi ravi:lõtk oli liiga suur ,küünla piibud/juhtmed,genekas sai ravi....vist kõik).Miinus oli kliima puudumine aga kliimaga vist läheb veel viletsamaks maanteel mõõdasõit. :-D Tõesti vaata neid 1.8 bensukaid ka.

Maitse asi aga ega see 2 uksega ka suurem asi pole,ses mõttes on a4 etem.

http://www.auto24.ee/used/869587 kauple mingi selline alla.

Kui ainult a3 soovid,siis mina saadaks kõikidele a3 müüatele oma pakkumise...turg on autosid täis ja 2uksega kuute ei taheta osta.


Ok tänud kõigile. Ei vaata ainult A3 sid, lihtsalt see jäi kodulinnas platsil silma. Tegelikult olengi rohkem vaadanud A4 sid. Need mahukamad, kunagi ei tea, millal võib lisaruumi vaja minna, ehkki sõidaks jah põhiliselt üksi. Huvitav, miks neid A3sid diisleid nii vähe on, mõni kuu tagasi hakaksid paar tükki silma, kuid tänaseks need juba ostetud. Kuna mul tuleb maanteel sõita päris palju ,siis võiks mootor olla selline, millega vabalt saab möödasõite ka teha, nagu ma arusaan soovitate te siin siis pigem 1,8, kuna kütusekulu vahet pole suuremat olla 1,6sega võrreldes. Ja veel ega nendest bensukatest vsit väga ökonoomsust leia:)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.12 10:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JJarrrrr
Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
1.6 on see et kui maanteel tahad turvaliselt mõõda sõita siis tuleb käik alla lasta...eriti kui raskem last peal.Mul oli tihti rekkadest või bussidest mõõda sõidul 3 käik sees.Muus osas ok-linnaautona hea.1998a auto li (tagasilla puksid vahetati,amordid taga,halli andur,käigukast sai veidi ravi:lõtk oli liiga suur ,küünla piibud/juhtmed,genekas sai ravi....vist kõik).Miinus oli kliima puudumine aga kliimaga vist läheb veel viletsamaks maanteel mõõdasõit. :-D Tõesti vaata neid 1.8 bensukaid ka.

Maitse asi aga ega see 2 uksega ka suurem asi pole,ses mõttes on a4 etem.

http://www.auto24.ee/used/869587 kauple mingi selline alla.

Kui ainult a3 soovid,siis mina saadaks kõikidele a3 müüatele oma pakkumise...turg on autosid täis ja 2uksega kuute ei taheta osta.


Ok tänud kõigile. Ei vaata ainult A3 sid, lihtsalt see jäi kodulinnas platsil silma. Tegelikult olengi rohkem vaadanud A4 sid. Need mahukamad, kunagi ei tea, millal võib lisaruumi vaja minna, ehkki sõidaks jah põhiliselt üksi. Huvitav, miks neid A3sid diisleid nii vähe on, mõni kuu tagasi hakaksid paar tükki silma, kuid tänaseks need juba ostetud. Kuna mul tuleb maanteel sõita päris palju ,siis võiks mootor olla selline, millega vabalt saab möödasõite ka teha, nagu ma arusaan soovitate te siin siis pigem 1,8, kuna kütusekulu vahet pole suuremat olla 1,6sega võrreldes. Ja veel ega nendest bensukatest vsit väga ökonoomsust leia:)?


Saksas on disla aastamaks palju suurem kui bensukal...põhimõtteliselt võiks selline pisike diisel olla mingi müügimehe masin et seal ära tasuks ehk suure läbisõiduga...arvan .-D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aadukesekene
huviline

Avatar


Registreerunud 13.12.11
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C6 S-line 3,0TDI Quattro

postitati 12.06.12 11:23 Tsiteeri


Ise täiesti vaataks diisli poole. Üks peaks ka kohe kohe müüki tekkima. Ise kasutan tihedalt 81kw versiooni ja noh, möödasõit on lausa lust. Kütet ta ka väga ei taha. Viimasel ajal ei ole mõõtnud, kui arvestan reeglina 5,5 l/100km. Mootor on suht lollikindel. Kui turule diilseid tekib, soovitan proovida, katsuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JJarrrrr
huviline



Registreerunud 22.04.12
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.12 13:53 Tsiteeri


Ok kaldun veits teemast kõrvale:) Nii nagu ennem ütlesin, et vaatan ka A4 sid. Lappasin foorumit ja sain nii mõndagi teada 1,6 ja 1,8 mootorite kohta ,samuti diislite 1,9 TDI. Enamik soovitab bensukat 1,8 T ja diislit 1,9 TDI 81 kw, need 1,6 bena ja 1,9 TDI 66 kw pole just palju kiita saanud. Seega mõtlesin küsida sellise masina kohta: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1016820 Isiklikult tundub kütusekulu küll kaheldav või ma eksin? Ning kuidas on hinnaga? Eelistatumad on A4 test 1,9 TDI 81kw ja 1,8 T


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mihkel.
huviline



Registreerunud 18.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1997 1.6 74kw

postitati 12.06.12 14:06 Tsiteeri


Foorumis räägitud, et see 2.5tdi pidi olema üks õnnetus, kui õigel ajal õiget hooldust ei saa.

Endal 1.6'ne A3 - sõidab küll, mootor ise lagunema pole hakanud, veermik on korras. Mul muidugi 3 uksega aga siiski.


Mihkel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.8% - SQL: 63.2%]