Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Ostuabi: Audi 100 2,6 110kw. 93a. (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 1587)
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 01.06.12 12:04 Tsiteeri
Ostuabi: Audi 100 2,6 110kw. 93a.



Tervitus.

Kuna sätin end tagasi Audirooli, siis vajaksin targemate abi. Nimelt mida tasub mul hoolega jälgida kui lähen masinat üle vaatama milleks on V6 motoga C4 kerega sedaan. Kas antud isenditel on samuti roolilatt üks õrn koht millele tasuks silm peale visata. Mootori tööd kontrollin kindlasti kõrv kikkis ja silmad punnis. ( et kõik vedelikud oleksid normis ning, et summutist valget auru ei ajaks. ) Kunagi olen omanud sama keretüübiga isendit küll aga 2,0 85kw. mootoriga isend. Antud V6 on väga lisadevaene. ( kliima on vist ainuke lisa ka mis mainimist väärib. ) Masin on 14mai. läbinud muidu puhtalt ÜV´se. Müüja väitis, et imepisikene õli leke on. ( pidi tõesti väike olema. ) Tea kas siis klapikambrikaane vahelt? Sõber kellel samuti sama aasta ja mootoriga isend on tuleb mu ka kaasa. Ei tahaks taas mingit kogumispensini ligi võtta nagu seda oli mu A4. Silma jäi antud isend hea hinnaga ning piltide peal väga korralik ja sile välimus.

Suur suur aitähh ette kes võtavad vaevaks siia targemat nõu kirjutada.

Terv.
Andres


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
nug8
huviline

Avatar


Registreerunud 29.06.08
Kasutaja on eemal

Auto: a6 c7 2.0 tdi 2013

postitati 01.06.12 12:44 Tsiteeri


Manuaal? Hind peab siis maruhea olema, kui masin huvi pakub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 01.06.12 12:49 Tsiteeri


Vanasti kiideti siin meeletult 98 kw- st mootorit takka, pole ime, kui 2,6 ka varsti populaarseks saab. 2,8 samas vaevalt, et mingi tüüpviga hakkab tekkima 5 aasta pärast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 01.06.12 12:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
Tervitus.

Kuna sätin end tagasi Audirooli, siis vajaksin targemate abi. Nimelt mida tasub mul hoolega jälgida kui lähen masinat üle vaatama milleks on V6 motoga C4 kerega sedaan. Kas antud isenditel on samuti roolilatt üks õrn koht millele tasuks silm peale visata. Mootori tööd kontrollin kindlasti kõrv kikkis ja silmad punnis. ( et kõik vedelikud oleksid normis ning, et summutist valget auru ei ajaks. ) Kunagi olen omanud sama keretüübiga isendit küll aga 2,0 85kw. mootoriga isend. Antud V6 on väga lisadevaene. ( kliima on vist ainuke lisa ka mis mainimist väärib. ) Masin on 14mai. läbinud muidu puhtalt ÜV´se. Müüja väitis, et imepisikene õli leke on. ( pidi tõesti väike olema. ) Tea kas siis klapikambrikaane vahelt? Sõber kellel samuti sama aasta ja mootoriga isend on tuleb mu ka kaasa. Ei tahaks taas mingit kogumispensini ligi võtta nagu seda oli mu A4. Silma jäi antud isend hea hinnaga ning piltide peal väga korralik ja sile välimus.

Suur suur aitähh ette kes võtavad vaevaks siia targemat nõu kirjutada.

Terv.
Andres


Kuna sa ise oled juba c4 omanud, siis sellekohta sul pole infot vast vaja. Suur ja mugav auto.
Seda mootorit väga ei kiida, kuid saan aru et see 85kw mootor sind ei rahuldanud?
Lisaks sõber, kes omab seda mootorit oskab tuua kindlasti võrdlusmomendi.
Arvatavasti masin, mida ostma lähed on umbes 800eur väärtuses, siis kindlasti on selle raha eest autot küll.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 01.06.12 12:59 Tsiteeri


C4 kohalt on jah mõttetu nõu anda ilmselt sulle. Küll aga kiidaks mina seda 85kw mootorit. Kupee peal oli ta täiesti asjalik, samas mitte janune. Eks see, kuidas ta vastu peab, sõltub väga palju varasematest omanikest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 01.06.12 13:05 Tsiteeri


Tegu on manuaaliga. Piltide peal on tegu igati sileda ja korraliku asjaga. Antud isend asub Pärnule üsna lähedal. Lisad mind suurt ei huvitagi, el. aknad võiks ees olla kuid saab ka ilma nendeta hakkama. Kliima on peal ja kui too toimib siis pole väga aknaid vaja näppida. ( mida vähem tilu-lilu seda lollikindlam on )

Puhtalt korralik välimus hetkel ajendabki seda isendit ligi võtma. Sest vaimusilmas tuli silme ette selle isendi tulevane välimus. Millel all suured veljed ja tooniring.:D Palju pakutakse ka 2,3 isendeid kuid need näevad üsna väsinud välja ning teadupärast asub tolle mootoriruumis see kurikuulus pritsepea mis kipuvad aeg-ajalt nöökima ning remondimehed ei viitsi oma peakest sellega vaevata.

Teades kui mugav C4 kerega masin on, siis ka sellest tulenevalt tahaks taas seda mugavust tagasi mida aastaid tagasi sain nautida. :)




edit: See huvipakkuv C4 avant 2,0 85kw. isend läks paraku ennem kaubaks kui mina oma eurodega müüja uksetaha jõudsin. Sellest ka nüüd uus silmapiiril.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 01.06.12 13:10 Tsiteeri


Õlileke ei pruugi olla üldse klapikambrikaane vahelt. Väike leke üldiselt viitaks õlijahuti rõngastihendi lekkele. Enda eelmisel A4-l oli see viga. Tihend odav ja lihtne vahetada.
On sul ehk ka müügilinki selle Audi kohta visata? Esiveoline ikka jah?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 01.06.12 13:13 Tsiteeri


Esiveoline ikka.


Kuulutuses on infot ikka väga nutuselt lisatud, kuna masina asukoht Pärnu küljeall siis võtan selle tee ette.

Kuulutus ise siin: http://auto.motors24.ee/vehicles/361513-Audi-100-1993.aspx?pg=0&sort=paid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 01.06.12 13:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
Esiveoline ikka.


Kuulutuses on infot ikka väga nutuselt lisatud, kuna masina asukoht Pärnu küljeall siis võtan selle tee ette.

Kuulutus ise siin: http://auto.motors24.ee/vehicles/361513-Audi-100-1993.aspx?pg=0&sort=paid


Infot on küll vähe kahjuks jah. Kui see üks puuduolev ukseliist välja arvata, on tegu välimuselt küll väga sileda isendiga. Ja kui ta sul ka nii ligidal on, siis mine ikka vaatama jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 01.06.12 13:19 Tsiteeri


Puuduolev liist mingisugune peaks mul kuskil ühest kunagisest Audist alles olema. ( ei mäleta kas tegu oli vasaku või parempoolse liistuga. )


Sile paistab ta tõesti, selle rõngastihendi saab lasta ära vahetada kui selles asi on. See on jah neil üldlevinud murekoht.


Sõber peaks 16 paiku mul maja ette maanduma, eks siis käime kaeme selle üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 01.06.12 14:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
Puuduolev liist mingisugune peaks mul kuskil ühest kunagisest Audist alles olema. ( ei mäleta kas tegu oli vasaku või parempoolse liistuga. )


Sile paistab ta tõesti, selle rõngastihendi saab lasta ära vahetada kui selles asi on. See on jah neil üldlevinud murekoht.


Sõber peaks 16 paiku mul maja ette maanduma, eks siis käime kaeme selle üle.


Eks siis anna teada, mis ta endast kujutas. See rõngastihend maksab minu tööjuures näiteks 1.46 euri. See siis letihind. Ilmselt esinduses on ta natuke kallim, mõnes muus kaupluses ehk ka odavam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.06.12 14:18 Tsiteeri


Paistab tõesti ok piltidel ja hind ju hea esmapilgul. Muud lisad polegi nii olulised, ainuke asi, mida raske peale aretada tulevikus, kui soovi peaks olema, kliimaautomaatik, on juba olemas. Isegi kui see ei toimi, on selle remontimine lihtsam enamasti, kui kogu süsteemi paigaldamine selleta autosse. Nende suurte velgedega proovi asja tasakaalus olla, ainult välimuse ja lahja varustusega bling-bling ei mõju IMO soliidselt, toonklaasil on vähemalt praktilinegi väärtus, aga suurtel velgedel ainult välimus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 01.06.12 15:31 Tsiteeri


Käidud vaatamas ja ma omale seda ei taha. Väljast leidus siiski pisemaid iluvigu pea igas kohas, all olevad rehvid olid vanad naelad mis olid väga kulunud ning koheselt oleks uued rehvid alla vaja osta. Sisu paistis muidu tip-top olema. Kapoti all uurides oli mootori alumine osa väga õline ning jahutusvedeliku tase miinimumi peal. Lõin käega ja tulin tulema. Olen juba ühe V6 ´le raha alla matnud ning enam ei taha omale mingit nuhtlust kaela.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 01.06.12 15:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
Käidud vaatamas ja ma omale seda ei taha. Väljast leidus siiski pisemaid iluvigu pea igas kohas, all olevad rehvid olid vanad naelad mis olid väga kulunud ning koheselt oleks uued rehvid alla vaja osta. Sisu paistis muidu tip-top olema. Kapoti all uurides oli mootori alumine osa väga õline ning jahutusvedeliku tase miinimumi peal. Lõin käega ja tulin tulema. Olen juba ühe V6 ´le raha alla matnud ning enam ei taha omale mingit nuhtlust kaela.


Huvitavad müüjad ikka siis :D Pisikene leke, reaalsuses aga mootor õline, nagu Sa mainisid...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 01.06.12 15:43 Tsiteeri


No silmaga oli näha, et moto alumine osa on nii ligane ja lögane. Müüja muidugi väitis nagu igateine, et vana auto juba ja suur mootor jne. Minu jaoks ei ole see eriline vabandus, ka vana auto võiks korras olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.5% - SQL: 57.5%]