Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Plaan osta Audi A4 Avant 2.6 aastast 97 (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 986)
Kaiduke21
huviline

Avatar


Registreerunud 22.04.12
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C4 2.6

postitati 24.04.12 17:08 Tsiteeri
Plaan osta Audi A4 Avant 2.6 aastast 97



Tervist! Küsimus siis selline: mul oleks saada väga hea hinnaga Audi A4, kuid too on väikese mootoririkkega, ehk siis teinud talvel väikese avarii. Konditsioneeri radikas mõlkis(võimalik et ka katki) ning karteripõhi puruks. Teenindusest öeldi et soovitatav oleks uus mootor vahele tõsta, kuigi mootor töötab normaalse häälega jne, ei ole kokku jooksnud. Kuid mis seal täpsemalt öeldi, seda pole ma suutnud veel välja uurida, sõbral isa käis seal ja semu ise ei tea mis seal öeldi. Küsimus ongi siis selline et mis tal viga võib veel olla et nii öeldi seal? Loogiliselt võttes ei saa ju midagi hullu olla kui töötab hästi(sõber oli korra proovinud peale matsu). On igasugused arvamused oodatud, nii soovitused kui ka maha laitmised :) Ning et kas on mõtet üldse osta seda masinat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.04.12 17:12 Tsiteeri


Hea hinnaga ikka on mõtet osta, paned uue karteripõhja, sebid romulast ABC-le, mulgi vist isal üks kuuriall vedelemas, aga kas see a4-le läheb ma ei tea, b4 2,6. Kliimaradikas ei ole kohustuslik detail, aga seegi uus on miskit 110 eru vist, kui õigesti mäletan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaiduke21
huviline

Avatar


Registreerunud 22.04.12
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C4 2.6

postitati 24.04.12 17:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Hea hinnaga ikka on mõtet osta, paned uue karteripõhja, sebid romulast ABC-le, mulgi vist isal üks kuuriall vedelemas, aga kas see a4-le läheb ma ei tea, b4 2,6. Kliimaradikas ei ole kohustuslik detail, aga seegi uus on miskit 110 eru vist, kui õigesti mäletan.


no hind oleks 700-ja ligi :) ma uurisin nii palju et kõikide v6-te oma läheb mis on alates aastast 95, isegi diisli oma pidavat minema :) aga mind just huvitab see asi et kas on asi nii hull et peab mootori vahetama või mitte. Oleks hea ennetada, et pärast mitte üllatuda :) ehk mis seal peppus võib veel olla, peale selle põhja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.5% - SQL: 71.5%]