Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A6 2.5 Tdi automaat - 1996 - Vilumaa (Vastuseid: 40 | Vaatamisi: 10138)
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 20.04.12 08:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Defenderyke
Ilus ja lisaderohke. Oleks Q, oleks ideaalne. Samas nii ka halb pole, selle jätad siis pikemaks ajaks endale? :P

Ma olen ammu juba ihaldanud endale isiklikku masinat. Nüüd mul see lõpuks on. Kui aegajalt sõita müügimasinatega , siis mõtled, et see pole ikka see.. ja peale seda tulla oma auto rooli, oma paganama hea tunne. Esialgu loobuda ei kavatse. Ainus tingimus on see, kui leian samade lisadega mõnusa Q. Aga enne talve ei plaani midagi teha ega teist juurde hankida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 20.04.12 08:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Selle ühe lauge mõlgi saaks ju paari-neljakümne euriga lasta mõlgimeistrite poolt välja võtta. Aga piltidel tundub värv kuidagi tuhm. Halb pilt või vajaks pigem poleerimist?

See mõlgieemaldamis mõte on mul endalgi peast läbi jooksnud. Kuid sellel mõlgil on üks värvi mõra sees, arvan et võib lahti lüüa... Poleerimine tuleb ka lähitulevikus.. Ennem oleks vaja veel midagi teha, et seda rahuliku südamega teha saaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 22.04.12 19:42 Tsiteeri


Vahepeal muutunud:
Gamma maki vahetasin Delta vastu välja, heli osas midagi ei muutunud.. Vahetasin ka Bose woofri välja, ikka heli osas midagi ei muutunud. Kui ma auto sain, olin kindel, et woofer ei mängi nii nagu peab. Kinnituseks sain võrrelda teise masinaga, millel sama org Bose heli. Vahe on selles, et minu masinal tuleb enamus bassi uste kõlaritest ning woofer on ainult muuseas. Teisel masinal tuleb heli kõlaritest ja bass ikka woofrist, täpselt nii nagu peab.. Aru ma ei saa, keegi on heli ära regullinud. Kokkuvõttes jääb väga madalast bassist lihtsalt puudu. Kuid viga ei ole woofris... Oskab keegi midagi öelda, arvata ?
Vahetasin ära ka antennivõimendi ja ka S-i rooli viksasin teise vastu ringi..

Sai esimene korralik paagitäis kütust ära kulutatud mõõtmistega. 1200km mis sisaldas ühe korra Tallinn-Tartu-Tallinn otsa ja ühekorra ka Tallinn-Võru-Tallinn otsa, ülejäänud sai Tallinnas ära uhatud. Kompu andis keskmiseks kuluks 5,3 Paraku reaalsusest on asi ikkagi kaugel.. Peaks ikka teist chippi proovima, vaatab mis see näitab.
Muidu kulgeb auto mõnusalt! Kella peal juba 306 000km. Õlivahetused tuleks enne Rootsi minekut ära teha, kuna ei tea kauaks ära tuleb jääda:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 22.04.12 19:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vilumaa
Kompu andis keskmiseks kuluks 5,3 Paraku reaalsusest on asi ikkagi kaugel.. Peaks ikka teist chippi proovima, vaatab mis see näitab.


Mis see reaalsus oleks?
5.3 L on igati möistlik number automaat ja vastava kere puhul, ärge nende madalate numbrite tagaajamisega ogaraks ka endid ajage.
Oluliselt madalamat näitu ma ei usu, et saavutad.
Auto juba piisavalt vana, läbisöit piisavalt suur, mingid kaotused tuleb tahes-tahtmata vastu vötta, see on pigem reaalsus.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.04.12 20:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: Vilumaa
Kompu andis keskmiseks kuluks 5,3 Paraku reaalsusest on asi ikkagi kaugel.. Peaks ikka teist chippi proovima, vaatab mis see näitab.


Mis see reaalsus oleks?
5.3 L on igati möistlik number automaat ja vastava kere puhul, ärge nende madalate numbrite tagaajamisega ogaraks ka endid ajage.
Oluliselt madalamat näitu ma ei usu, et saavutad.
Auto juba piisavalt vana, läbisöit piisavalt suur, mingid kaotused tuleb tahes-tahtmata vastu vötta, see on pigem reaalsus.

Ma sain aru, et kompu valetab, sellest oli jutt:P Reaalsuses vast miskit 75l ja 1200km ehk siis sinna 6,3 kanti rohkem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 22.04.12 20:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ma sain aru, et kompu valetab, sellest oli jutt:P

Sellisel juhul minu viga.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 23.04.12 11:34 Tsiteeri


Härrased,kütusekulu arvestamisel ärge unustage,et C4 esiveolise paak on 80L mitte 75.Kusjuures reaalselt mahub sinna umbes 90L kui kasutada kütusevedajate trikke.Aga kui õnnestuks saavutada 5,3 automaadiga siis on ju hea küll minu arvates.


Numerus stultorum infinitus est.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.04.12 12:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vreps
Härrased,kütusekulu arvestamisel ärge unustage,et C4 esiveolise paak on 80L mitte 75.Kusjuures reaalselt mahub sinna umbes 90L kui kasutada kütusevedajate trikke.Aga kui õnnestuks saavutada 5,3 automaadiga siis on ju hea küll minu arvates.

Olles omanud, siis mina sinna küll üldiselt üle 75L NORMAALSEL moel sisse ei saanud (seda, et paak on tehaseandmetel 80 teab vast igaüks), kuivaks ka muidugi ei sõitnud ja arvan, et teemaalgatajagi mitte!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 23.04.12 13:51 Tsiteeri


Surusin paaki 80l, enne seda võis seal liitri jagu ehk sees olla aga kui tühjaks sõitsin ,siis näitas palju veel sõita saab L, teisisõnu oli nii otsas, et ei näitas numbri asemel L tähte.
Reaalne kulu tuleb 6,6 aga kompu oma 5,3. Nende vahe on liiga suur :/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 23.04.12 15:59 Tsiteeri


Kompu arvestamist saab korrigeerida arvutiga. Saab seda teha 5% kaupa. Kui kütusekulu erinevus (kompu näidatud ja reaalse kulu) on alla 5% siis pole midagi teha. Enda oma sättisin nii, et näitab natuke rohkem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 23.04.12 17:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vilumaa
Surusin paaki 80l, enne seda võis seal liitri jagu ehk sees olla aga kui tühjaks sõitsin ,siis näitas palju veel sõita saab L, teisisõnu oli nii otsas, et ei näitas numbri asemel L tähte.
Reaalne kulu tuleb 6,6 aga kompu oma 5,3. Nende vahe on liiga suur :/
Puhastasin oma Audil jaanuaris paaki st.tegin ülevalt kaudu täiesti tühjaks ja kaltsuga kõik sodi välja.Pärast läks tiba üle seitsme liitri sisse enne kui seier 0-ist tõusma hakkas ja edasi läks 80L vabalt peale.Näidik armatuuris on täpne,sest valasin paaki 5L kaupa ja edasi kõik klappis.No ja kui paak kurguni täis on näitab umbes kahe seieri jagu üle täis paagi.Niiet vähemalt minu autol on reserv 7L.Kõik see tegelikult mõttetu jutt oli selleks,et öelda: tühja paagi näit ei tähenda veel alati tühja paaki.Ärge nüüd teema reostamise eest risti lööge.:P


Numerus stultorum infinitus est.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 23.04.12 21:02 Tsiteeri


Selge! Teema ammendatud:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 28.04.12 10:46 Tsiteeri


Enne Rootsi kolimist, sai auto tehnilisele poolele kriitilisem pilk peale visatud.

Tehtud sai õlivahetus (Gulf täissünt)
Vahetusse läksid abiraamipadjad
Ning vasakrooliots (Lemförder)- Eelmine oli veel originaal!
Käigukasti õli kahjuks vahetada ei saanud, kuna teaduspäraselt tuleb teha seda külma kastiga.. Eks tuleb selleks koht ja aeg hiljem leida.
Läbisõit 307000km
Tahaks ka Webasto tööle saada, praeguse seisuga on aku puudu. Kellelgi pole sellist pisemat akut üle ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 08.05.12 09:27 Tsiteeri


Auto uuesti müügis.
Ei ole mõtet küsida miks!
Olen lihtsalt püsimatu ja tüdinen kiiresti kõigest.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1011875&rhash=eb54


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 10.05.12 20:12 Tsiteeri


Täna sai nivoode olemasolust jälle kasu lõigata. Ladusin masina kõiksugu manti täis, maast laeni, kõrvalistuja kohale panin kohvri turvavööga kinni. Ise vaevu mahtusin rooli taha ja Eesti poole ajama. Tagaluugi pidin kinni pressima. Väljast ei saa midagi aru, toonklaas ja kaardinad petavad ära.. et oleks meeletu koorem peal.
Järjekordne paagitäis tühjaks kimatud, mööda Rootsi kiirteid. Ei veni kuidagi see paagitäie km-i number suuremaks. 1250km paagitäiega. Kokkuvõttes väga rahule võib masinaga jääda. Lähiajal kasti õlivahetus kindlasti plaanis. Ning esitulede reflektorid ära puhastada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 12.05.12 14:37 Tsiteeri


Kahjuks on auto müüdud. Loodan et ei hakka kahetsema, kuigi kahtlen.
Edaspidi liigub masin Võru ümbruses.
Võib liigutada Huviliste endiste autode alla!
Edu uuele omanikule.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 71.8% - SQL: 28.2%]