Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: 1.6 74Kw (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 1473)
Mihkel16
huviline

Avatar


Registreerunud 01.01.12
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Cabriolet

postitati 23.03.12 15:07 Tsiteeri
1.6 74Kw



Küsimus siis selline et mis arvate eelnimetatud mootorist.

Kuidas on küttekulu ?
kas laguneb palju, jne...

Ühesõnaga kes teab mootorist midagi head/halba võib sõna võtta ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mihkel.
huviline



Registreerunud 18.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1997 1.6 74kw

postitati 23.03.12 17:15 Tsiteeri


Pidavat olema lihtsa ehituse ning odavate juppidega mootor. Selline jõuallikas siis mu A3'l ning mootor ise lagunema pole veel hakanud. Edasi veab seda pisikest keret täitsa hästi. Muidugi üks asi on 4,2l mootor ning teine 1,6l. Minu jaoks on kiirendus täitsa OK ning kütust tarbib niipalju, kui sisse kallad. 100km peale kuskil 6-7 mööda maanteed rahulikku sõitu(90-100km/h). Linnas tunduvalt janusem.


Mihkel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mihkel16
huviline

Avatar


Registreerunud 01.01.12
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Cabriolet

postitati 23.03.12 18:26 Tsiteeri


No igatahes mitte nii janune kui mu 2.3 automaat


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raineys
huviline



Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2.3t

postitati 23.03.12 22:55 Tsiteeri


Muud selle mootori kohta ei ütle, kui oma väiksuse kohta võiks vähem võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
varemax
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.11
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 b8 2,0 tdi 2008

postitati 24.03.12 06:35 Tsiteeri


Eks suuresti sõltub kõik ka eelmisest omanikust kõvasti,kui kõik regulaarselt hooldatud ei esine ka tõrkeid.
Ise liigun selle 1.6ga aastake ja siiani pole mootori ega veermikuga midagi viga.
Kütusekuluga nõustuksin teistega,kuid eks märgatava erinevuse suudab ka juht ise tekkitada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.12 07:56 Tsiteeri


1.6 74kw on selline mootor millega probleemid tekkivad siis kui masin on nõ. täislastis.Siis tekkivad probleemed mõõdasõitmisel jne.Muidu OK mootor kui masin on tarbeese (koolis/tööl käimiseks,ostukäruna jne.).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
snoooz
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 10.12.11
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.12 12:00 Tsiteeri


Ise kulgen ka 1.6-ga. Mootoriga probleeme pole, külm liiga ei teinud ja see jutt et mäkke sõites või möödasõitu tehes tuleb käik alla tõmmata, on loll jutt. Mul on 5 inimest peal olnud ja saan ikka möödasõidud ära teha ilma käigukangi näppimata. Samas kui oled harjunud võimsamaga siis võib tõesti lahjaks jääda. Ise olen rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.12 12:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: snoooz
Ise kulgen ka 1.6-ga. Mootoriga probleeme pole, külm liiga ei teinud ja see jutt et mäkke sõites või möödasõitu tehes tuleb käik alla tõmmata, on loll jutt. Mul on 5 inimest peal olnud ja saan ikka möödasõidud ära teha ilma käigukangi näppimata. Samas kui oled harjunud võimsamaga siis võib tõesti lahjaks jääda. Ise olen rahul.


Kui sa täislastis Tallinn-Tartu teel veokatest mõõda sõidad siis minul näiteks see polnud küll eriti turvaline kui käiku alla ei lasknud.See tee on nii kuradima täis masinatest.Hoogu pida ka veel eemalt võtma.Mul oli muidugi masin nii täis et "karter kriipis asfalti".:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
altsu00
huviline



Registreerunud 31.07.08
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 2013 3.0 TDI

postitati 30.03.12 09:25 Tsiteeri


Mul peres on B5 kerega ja 1.6 74kw mootoriga Audi olnud juba kuues aasta. Mootor on saanud ainult regulaarseid hoolduseid, midagi katki pole läinud, julgen öelda, et vastupidav mootor! Küll aga edasi ta küll ei taha liikuda, kohe üldse mitte. Niisama linnas kulgemiseks saab kuidagi hakkama :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.4% - SQL: 65.6%]