Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  7
Autor:
Pealkiri: Reeno Mätlik, pettur! Otsime audi a4+ veel viite autot. (Vastuseid: 160 | Vaatamisi: 95233)
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.12 08:21 Tsiteeri


Kui sa sõbrale autot laenad või ise laenad sõbra auto siis sa dokumente kaasa ei saa ju. Või siiski, kui teda passis pole peab andma dokumendid kaasa? Omaniku vahetus on jah liiga lihtsaks tehtud petturite jaoks. Läks liiga ot nüüd.

Aga täitsa uskumatud lood teil. Loen ja imestan. Loodan, et saate oma autod tagasi.

Aga ostumüügi lepingud on olemas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 13.03.12 08:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
On ikka idiootne süsteem tehtud, et auto ümber vormistamisel piisab ühest vaba käega kirjutatud paberilehest ja keegi ei saa kontrollida kes sellele tegelikult alla on kirjutanud.:mad:


Ilmselt täpselt samad inimesed vinguks siis, kui see asi keerulisem oleks, jutt oleks siis a`la miks ma pean mingi sellise tarbeeseme müügiga, nagu auto, niipalju vaeva nägema ja kuskile kohale minema, piisaks ju ainult paberilipakast, kus mu allkiri all.
Aga see selleks, igasugu pättide pärast ei saa ju bürokraatial lasta ülepea kuhjuda ning tuleb kogemusest õppida, sest füüsilise vägivallaga ta ju kelleltki autot ei võtnud! Ma ei saa aru hoopis sellest, et keegi sai inimese uuesti oma autoga kätte ja lasi minema? Kas sõpru ei ole või? Missiis, et politsei seal ja võimetu, sa ise ju ei ole, missiis, et võibolla hiljem kergema karistuse saad oma tegevuse eest, aga enda närvid maksavad ka midagi ja see teadmine ei jää kripeldama, et asi jäigi nii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Erksolen
huviline

Avatar


Registreerunud 19.09.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.8TQ

postitati 13.03.12 08:26 Tsiteeri


Olgem ausad tegu on tõesti täiesti uskumatu looga. Ma loodan , et pöördute ka meedia poole, sest see võib rattad liikuma panna. Kindlasti oleks viisakas ja kasulik teavitada ka üldsust tõelisest probleemist.


Väga kahju , et nii juhtus ja soovin, et te saaksite oma autod tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 13.03.12 08:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Kui sa sõbrale autot laenad või ise laenad sõbra auto siis sa dokumente kaasa ei saa ju. Või siiski, kui teda passis pole peab andma dokumendid kaasa? Omaniku vahetus on jah liiga lihtsaks tehtud petturite jaoks. Läks liiga ot nüüd.

Aga täitsa uskumatud lood teil. Loen ja imestan. Loodan, et saate oma autod tagasi.

Aga ostumüügi lepingud on olemas?



Kui registreerimistunnistusel nime kirjas pole, siis peaks jah kaasas olema.
Ostu-müügi lepingud pettur võltsis tagantjärgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 13.03.12 08:57 Tsiteeri


Lisaks peab olema minu teada ka volitus, ainult dokumentidest ei piisa. Aga eks kõvemad mehed kirjutavad volituse ise :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 13.03.12 09:06 Tsiteeri


Lisaks veel Blacki poolt väljatoodule, et see isik istus Viru Vanglas just nimelt alkoholijoobes autojuhtimise ja pettuste pärast. Nüüd siis väljas ja jätkab sama hooga...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
huljes
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.0, Audi A4 2,8Q

postitati 13.03.12 09:22 Tsiteeri


Tead vähe valesti, mulle selgitati nii vähemalt, et senikaua kui ole teh. passis kasutaja/omanikuna ei ole vaja auto dokumente üldse kaasas kanda - vajalik vaid isikut tõendavat dokumenti, id kaart, pass vms.

Juhul kui annad auto kellegile, kes ei ole teh passis märgitud piisab anda talle vaid kaasa teh pass(kehtib sel juhul volitusena).

Välisriiki minnes peab olema kaasas auto dokumeendid ning notariaalselt kinnitatud volitus või auto ostumüügi leping.

Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Lisaks peab olema minu teada ka volitus, ainult dokumentidest ei piisa. Aga eks kõvemad mehed kirjutavad volituse ise :)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Alfa166
huviline



Registreerunud 13.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.12 10:14 Tsiteeri
minu auto



Minult peteti selline auto välja autot saab näha siin http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=677065&rhash=8e51


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 13.03.12 11:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Alfa166
Minult peteti selline auto välja autot saab näha siin http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=677065&rhash=8e51


Kui näiteks tahaks seda Alfat osta siis läheks praeguse "omanikuga" ARKi ja vormistamisel ei tule mingeid probleeme?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 13.03.12 11:14 Tsiteeri


Poisid, äkki on sellisest saagast "Pealtnägija" huvitatud ? Ohvreid tundub olevat päris palju ja "Pealtnägijal" on minuarust Eestis uuriva ajakirjanduse osas kõige tõsisemalt võetavamad võtted.. lisaks sellele hakkavad lõpuks asjad ka võimude silmis klaariks saama ja hakatakse ka (reeglina) kiiremini tegutsema...

Lihtsalt üks mõttevälgatus.

Kontaktid siin:

Pealtnägija telefon 6284448, e-post: pealtnagija@err.ee


terv,
ash


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aleksandra85
huviline



Registreerunud 13.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.12 11:16 Tsiteeri


Pealtnägijaga on ühendust võetud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 13.03.12 11:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aleksandra85
Pealtnägijaga on ühendust võetud :)


Väga hea. Kahju ainult ,et pettur seda teemat loeb, võib pealtnägija jutu peale kaduda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 13.03.12 11:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zann0
Tsitaat:
Algselt postitas: aleksandra85
Pealtnägijaga on ühendust võetud :)


Väga hea. Kahju ainult ,et pettur seda teemat loeb, võib pealtnägija jutu peale kaduda.


Ta nagunii teab millega riskib ja nagunii teab, et teda otsitakse. Sama palju võib inimene kaduda kui politsei otsib ju... ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Alfa166
huviline



Registreerunud 13.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.12 11:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rulamees
Tsitaat:
Algselt postitas: Alfa166
Minult peteti selline auto välja autot saab näha siin http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=677065&rhash=8e51


Kui näiteks tahaks seda Alfat osta siis läheks praeguse "omanikuga" ARKi ja vormistamisel ei tule mingeid probleeme?


Ma loodan et ei saa kuna on tehtud selline tökend ilma minu juuresolekuta seda teha ei saa aga tänapäeval on ju kõik võimalik:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jax
huviline



Registreerunud 15.09.10
Asukoht: Vändra
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.12 11:31 Tsiteeri





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Alfa166
huviline



Registreerunud 13.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.12 11:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jax
tervist tervist ex isegi müün siin autosi ja vaatan et on mailile tulnud selline kiri.......... Tere, olen väga huvitatud teie auto ostmisest ,kui auto on sama hea
kui välja paistab ja ei ole vaja palju alguses tegeleda temaga siis
minupoolt olex selline pakkumine ,et ostax auto teie käest nii , et
maksaks järmisel kuul alles aga sõita ja tööle saaks kohe temaga
hakata kuna objektid vajavad kontrollimist ja töölised abi kuna endal
auto remondis millega läheb tükk aega korda tegemisega tuleb osta ,
ühe odavama sõiduki , oleksin nõus usalduse eest ka raha isegi
lisama teiepoolt pakutud summale .Järgmisel kuu 15nda kuupäevaks
oleks kogu summa tasutud .Maksmisega probleeme ei teki olen tallinna
inimene ja ok töökoht sõlmiksime korraliku lepingu kuhu tooksime
kõik kokkulepe punktid sisse ,et kahtlusi ja edaspidiseid probleeme
vältida.ootan väga teie kõnet ette tänades........


Kas nimesi ka nimetab aga minu soovitus on kas kogu raha või müük jääb ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jax
huviline



Registreerunud 15.09.10
Asukoht: Vändra
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.12 11:35 Tsiteeri
jax



Huvitav kas ma vastasin ka talle ,,, LOOMULIKULT MITTE,, KUIDAS TE ARU EI SAA... See on


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 13.03.12 11:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jax
Huvitav kas ma vastasin ka talle ,,, LOOMULIKULT MITTE,, KUIDAS TE ARU EI SAA... See on jama täielik:mad::mad::mad::mad::mad:


Mis kasutajanime alt see kiri tuli? Saaksime uurida veidi seda kasutajat ja vajadusel blokeerida tema juurdepääs foorumisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 13.03.12 11:39 Tsiteeri


Aga tänu sinule oleks võimalik antud isik kätte saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jax
huviline



Registreerunud 15.09.10
Asukoht: Vändra
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.12 11:43 Tsiteeri





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 13.03.12 11:46 Tsiteeri


Ja kui keegi peakski ta kätte saama, siis mida temaga tegema hakkate???

1. Annate nüplit ? - Saate ise kriminaalkaristuse
2. Viite vägisi metsa või politseisse? - Vabaduse võtmise eest kriminaalkaristus
3. Teete võlgnevuse lepingu? - Pole vist erilist pointi ???

Ega muud polegi loota, kui avaldus politseisse ja loota, et nad oma jalad tagumiku alt välja võtavad ja hakkavad ka tööd tegema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jax
huviline



Registreerunud 15.09.10
Asukoht: Vändra
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.12 11:48 Tsiteeri


Märkus moderaatorilt: "Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud järgima foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse peatamine!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 13.03.12 11:54 Tsiteeri


Ei taha tähte närida, aga õigekiri oleks ka tore asi, mida osata. ;)

EDIT: aleksandra85, ei vingu ma millegagi ja siiralt loodan, et saate kõik õigluse majja (olen selle isikuga nimelt kokku puutunud, küll mitte sama probleemiga, mis teie. Niiet..), kuid elementaarne õigekiri võiks ikka nagu teemas ka käia.
Aga jätame selle õigekirjateema nüüd. Lihtsalt märkisin, muidu mõni moderaator kustutab valesti kirjutatud teksti ära või lõpuks ka tühistab postitusõiguse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aleksandra85
huviline



Registreerunud 13.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.12 11:55 Tsiteeri


Millega veel vinguma tulla siia? Antud teema pole õigekirja hindamine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 13.03.12 12:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aleksandra85
Millega veel vinguma tulla siia? Antud teema pole õigekirja hindamine.

Täna registreerunud ja juba üritad siin midagi korraldama hakata? Reeglid on igas teemas ühised ja kellele need ei sobi, ei pea siia foorumisse kirjutama! See pole mingi põhiseadusejärgne õigus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.9% - SQL: 44.1%]