Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  26
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C6 (Typ 4F, 2004–2011) (Vastuseid: 647 | Vaatamisi: 208230)
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.13 08:59 Tsiteeri


Nõustun täielikud eelkõnelejaga. Ise lähtun põhimõttest, et rendi/liisi asju, mis ajas väärtust kaotavad ning osta, mille väärtus ajas ei muutu või tõuseb. See muidugi ei tähenda, et ma iga väikse asja järelmaksuga ostan vaid olen seda seni vaid auto puhul kasutanud.

Enamasti hajutan maksed ca 5 aasta peale ära ja autoga sõidan tavaliselt ca 1 aasta, mis tähendab, et müügil ei ole kaotus nii suur ning uue auto sissemaksuks ei pea lisaraha kasutama vaid "autofond" ja iga kuised kulud jäävad samaks. Uue autoga kaasnevad esimese hoolduse jms kulud ei ole üldiselt uuemate autode puhul midagi märkimisväärset ja kokkuvõttes ei tule selline asi kallim, kui auto välja osta ja siis 5-6 aastat temaga sõita ja autoostuga samas suurusjärgus raha sisse taguda, mis oleks minu puhul reaalne, kuna aastane läbisõit on ca 30000-40000km. Samas hoian ka neid autosid hästi ning ei ruuna neid nagu homset päeva poleks, kuna "karma is a b*tch" ja ei taha ise samasugust masinat mujalt osta.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jaani
huviline



Registreerunud 08.12.10
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2005 Audi A4 1.6

postitati 20.03.13 07:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Karlo
Kellel natuke aega ja viitsimist võiks siia panna mõned hoolduskulud ka, näiteks mis vahetama olete pidanud ja mis maksnud on esinduses või mõnes muus kohas tehes.
Olen ka ise antud kerega mudelist huvitatud ja sellepärast vaikselt uurin maad mis ees võib oodata kui üks hetk ostmiseks ja hooldamiseks läheb .

up


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.13 07:54 Tsiteeri


3.0 TDI 2007 171kW kulud siis järgmised:
Esimene õlivahetus, filtrid(õhk, kütus, õli ja salong), sildade reguleerimine(ostuhetkel veits paigast ära) - ca 300€
Talverehvid + replica veljed talveks 225/50 R17 - Good year Ultragrip Ice Arctic 167€ tk + ca 80€ tk velgede pealt ehk ümmarguselt ca 1000€
Jahutusventilaatori relee ja tagumine aknapesuvedeliku voolik ja tagumise kojamehe mootor - Esimesed kaks tasuta tagasikutsumise korras(vajalik pmst igale C6 Avantile), mootor koos vahetusega 150€
Teine hooldus ca nädal tagasi - Pidurikettad ja klotsid, EGR-i puhastus, Veovõlliots(kumm katki ja liiva täis), õli ja filtrid(salong, õhk, õli ja kütus), esimestele logaritele kadunud tüüblid tagasi, diagnostika(profülaktika mõttes) - 790€

Kulutused tehtud ca 16000km jooksul. Läbisõit perioodi alguses 169000km ja viimasele hooldusele minnes oli 184000km.
Pärast teist hooldust öeldi, et kõik on korras ja pole enam midagi teha, kui huvi, siis ka antud auto müüa, kuna vaatan uuemat. Lähema 15000km jooksul ilmselt suuremaid kulutusi peale kütuse ei tule.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 20.03.13 08:22 Tsiteeri


Palun lugege tänast autolehte ja mõelge ikka järgi mida ning mis hinnaga ostate!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.03.13 10:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bob
Palun lugege tänast autolehte ja mõelge ikka järgi mida ning mis hinnaga ostate!


Autolehte ei viitsi lugeda (osta)kuna midagi uut sealt vaevalt leiab, aga seda võin öelda, et kogu meie elu, mida me 20a. tagasi tahtsime, ongi üks suur pettus (kapitalism). Auto autoks, kuid poest vorsti ostes saad igal juhul petta, sest vaimusilmas ostad sa midagi muud, kui tegelikult saad... Siit võib fantaseerida lõputult. Alati võib ju kindla peale minna ja uue auto osta ning sea võtta, kuid petta saad siiski mõlemal juhul, sest auto on vähem väärt kui maksad ja jõusööt seale on kindlasti petukaup.:(
Ma ei hakka siinkohal rääkimagi kapitalismi põhitõdedest (raha, peks, kirik ja lollid jne.)
Fakt on see, et iga inimene saab n.ö. petta IGA päev.
Mis me selle autoleheneegri teadaandega nüüd peale hakkame?
Käime jala ja joome vett?


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ralak
huviline



Registreerunud 14.11.10
Kasutaja on eemal


postitati 16.04.13 18:54 Tsiteeri


Tere,

Kas C6 2,4 mootoritel on nii tiptronic kui ka multitronic käigukaste? Mõtlen just esiveolistel, või kas quattrod on tiptr. ja esiveolist multitronicuga?


Tänades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 16.04.13 19:30 Tsiteeri


Quattrod on tiptronic, esiveolised multitronic.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ralak
huviline



Registreerunud 14.11.10
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.13 06:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Quattrod on tiptronic, esiveolised multitronic.


Tänud, küsin veel (olen audivõhik), kuidas õhkvedrustuse esinemisega on, universaalidel on ja sedaanidel mitte?


Lugupidamisega


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 17.04.13 10:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ralak
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Quattrod on tiptronic, esiveolised multitronic.


Tänud, küsin veel (olen audivõhik), kuidas õhkvedrustuse esinemisega on, universaalidel on ja sedaanidel mitte?


Lugupidamisega


Ka sedaanidel on, vähemalt minu facelift omal.


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 25.04.13 11:32 Tsiteeri
A6 c6



c6 facelift mudel.
Jah esimene asi on välimus, mis mulle rohkem meeldib, teiseks ikkagi värskem aasta, sellega kaasnevad ka pisi detailide uuendused/parandamised, ning silmaga nähtavalt on uuem MMI:)

Lisaks mainiks ära, et vanasti rääksin sama juttu, et audi peab olema quattro. Nüüd sõidan 2.7d esiveolisega ja olen ülirahul. Ei taha quattrost mõeldagi. Esiteks kütusekulu vahe on märgatav ja raha hoiab korralikult kokku:) Quattro on jah lahe, vahel saab talvel möllata ja ka natuke ohutum on talvel möödasõite teha, kuid mõtlesin natuke majanduslikult ja võtsin selle 2.7d esiveolis. Kus on lihtsam veerimik ja hoiab ka raha kokku. lisaks Facelift mudel. 3.0d Q maksab ka kindlasti rohkem kui 2.7.
Ning sõiduauto on sõiduauto(madal), et offraodi temaga ei sõida. kahjuks olen märganud, et foorumis paljude soovitus ja märg unenägu on, 3.0d ja Q muidu pole auto.
mina pean 2.7 sama heaks mootoriks, kui 3.0 vaata, et natuke paremgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 25.04.13 12:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: eko89

Lisaks mainiks ära, et vanasti rääksin sama juttu, et audi peab olema quattro. Nüüd sõidan 2.7d esiveolisega ja olen ülirahul. Ei taha quattrost mõeldagi. Esiteks kütusekulu vahe on märgatav ja raha hoiab korralikult kokku:) Quattro on jah lahe, vahel saab talvel möllata ja ka natuke ohutum on talvel möödasõite teha, kuid mõtlesin natuke majanduslikult ja võtsin selle 2.7d esiveolis. Kus on lihtsam veerimik ja hoiab ka raha kokku.


Selles kütusekulu osas võrdled sa praegu oma vana C5 2,8 V6 quattroga....Loomulikult võtab uuem, 21 sajandi DIISELmootor vähem kütust kui 1996 aastal välja lastud bensukas (just siis oli see mootor tehtud) ja see ei sõltu sellest kas ta on Q või mitte. 3.0 TDi Q võtab suht samapalju kütust kui su monomähkija 2,7. Võrrelda tuleb ikka võrreldavaid asju mitte siga ja kägu. Ja nüüd veermikust....Kui tihti peab quattrol vahetama kardaane, diffreid või tagumisi veovõlle??? Esisild on Q'l ja monomähkijal sama, oma õõtsasi ja rooliotsi hakkad sa vahetama samamoodi nagu Quattro omanik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.13 12:29 Tsiteeri


Pean nõustuma eelkõnelejaga. Tehase andmete ja ka kasutajate arvamuste järgi on 2.7 kulu pmst sama, mis 3.0 Quattrol. Endal juba järjekorras teine 3.0 quattro ja 4veost tulenevaid lisakulutusi pole kummalgi juhul olnud.

//edit: Sellise mootori potensiaal jääb rakendamata, kui esivedu ehk üheratta vedu võtta. Quattroga dünaamika väga hea ja raske paremat koosluslt kõrvale leida.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 25.04.13 12:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Tsitaat:
Algselt postitas: eko89

Lisaks mainiks ära, et vanasti rääksin sama juttu, et audi peab olema quattro. Nüüd sõidan 2.7d esiveolisega ja olen ülirahul. Ei taha quattrost mõeldagi. Esiteks kütusekulu vahe on märgatav ja raha hoiab korralikult kokku:) Quattro on jah lahe, vahel saab talvel möllata ja ka natuke ohutum on talvel möödasõite teha, kuid mõtlesin natuke majanduslikult ja võtsin selle 2.7d esiveolis. Kus on lihtsam veerimik ja hoiab ka raha kokku.


Ja nüüd veermikust....Kui tihti peab quattrol vahetama kardaane, diffreid või tagumisi veovõlle??? Esisild on Q'l ja monomähkijal sama, oma õõtsasi ja rooliotsi hakkad sa vahetama samamoodi nagu Quattro omanik.


Tegelikult kui nüüd täpne olla, siis tihedamini, sest monovedusel langeb kogu kiirenduskoormus esisillale. Ja kes tuleb rääkima, et vahe on ainult talvel hullates, see eksib. Juhitavus on nelikveoga ka suvel tunduvalt parem.
Sel juhul vaataks juba 2007 ja üles 3,0TDi 5. seeria bemmi. (Või siis juba XD-d :D)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 25.04.13 12:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tegelikult kui nüüd täpne olla, siis tihedamini, sest monovedusel langeb kogu kiirenduskoormus esisillale. Ja kes tuleb rääkima, et vahe on ainult talvel hullates, see eksib. Juhitavus on nelikveoga ka suvel tunduvalt parem.
Sel juhul vaataks juba 2007 ja üles 3,0TDi 5. seeria bemmi. (Või siis juba XD-d :D)


Noh, ma ei viitsinud enam detailidesse laskuda, sest ainult loll ei saa aru, et täisveoline võidab nii suvel kui talvel dünaamikas, läbivuses, turvalisuses jne. Jah, tõsi, saab ilusti ka esiveolisega hakkama, kuid väita, et seda on odavam ülalpidada ja et see on võrdväärne või parem kui Q on lauslollus. Siin tekkib ka küsimus, miks valituks osutus 2,7tdi ja mitte 2.0tdi???? 2.0tdi monomähkija A6 kütusekulu jääb sinna 6l/100km kanti, maanteel 4-5l/100km. Sellist apastraati võiks tõesti selle 2,7tdi'ga ökonoomsuse vaates võrrelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 25.04.13 14:08 Tsiteeri


Ma tõesti ei viitsi siin midagi tõestada ja igaüks jääb oma arvamuse juurde, kuid tahtsin tähelepanu juhtida sellele, et ainuke audi ei ole 3.0 ja Q.
Mul on ka erinevaid autosid olnud ja olen erinevatega sõitnud.
Juba teist korda elus jätsin 3.0d Q ostmatta ja mitte, et ma ei jaksaks seda osta, kuid ei näinud mõtet. Eelmine kord otsustasin 3.0 d, e60 kasuks (ökonoomsus). Lihtsalt jäi silma, kui inimene tuleb foorumisse nõu küsima, siis saab ta ainult vastuse 3.0d & Q.
3.0 Q on hea auto, kuid ei tasuks nüüd nii üle ka pakkuda!

Olen sõitnud 3.0d Q nii 165kw kui ka 171kw, 2.7 esivedu on ikkagi ökonoomsem(1-2 l/100km) ja mugavuse vahet ma ei ole tundnud.Autod on kõik korralikud olnud.


Kui ausalt, siis tahtsin 2.0d osta aga a4(b8) peal, kuid see oli liiga lahja, seega langeb see ka a6 välja, lisaks on 2.0 rihmaga mootor aga 2.7 d juba ketiga. 2.0d kohta olen ka kuulnud erinevaid mootori probleeme. Lisaks ei ole ma kuulnud, et 2.7 oleks keti või rihmarataste probleeme, samas olen kuulnud neid 3.0d kohta. Lisaks on ka käigukastis tehtud täiustusi, uuemad multitronikud pidid olema öö ja päev vanadega.

Autolehest:

Diisleid oli valikus kolme töömahuga: 2-, 2,7- ja 3liitrine. Sarnaselt Volkswagenitele on kõige rohkem probleeme esinenud kaheliitriste (140 hj) mootoritega, kus väsivad kahemassilised hoorattad ning pihustid, suuremad mootorid on töökindlamad. 2,7liitrise vanematüübilistel (mina räägin uuematest mootoritest, kus pole seda probleemi)mootoritel (163/180 hj) on juhtunud, et väntvõlli otsas olev rihmaratas (hind u 4500 kr) võib lahti tulla, kolmeliitristel mootoritel on üksikjuhtudel kettajam hakanud häält tegema, üldjuhul on piisanud ühe või teise ketipinguti vahetusest, hind 2500 krooni.

Käigukaste oli kolme liiki: kuuekäiguline manuaalne või automaatne (Tiptronic) ja variaatorülekandega Multitronic, millel seitse fikseeritud käiku. Võrreldes varasemate Multitronic-käigukastidega, kaebused selle kohta praktiliselt puuduvad.

Ekspert: Villu Vackermann, Audi Tallinna teeninduse juht

Meie juurde ei ole jõudnud ka ühtegi 2.7 TDI mootoriga autot, millel oleks rihmaratas lahti tulnud, ega ole sellist probleemist ka kuulnud.


Lisaks kütusekulust:

Autoweek.nl andmetel:

171kw a6 q: 165kw võtab veel kütust natuke rohkem.
Linn 11.9
trass 6.7
keskmine 8.6


140kw esivedu

Linn 8.1
trass 5.6
keskmine 6.5


Juba nende andmete järgi on kulu juba korralik:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 25.04.13 14:42 Tsiteeri


Imelik, et mina leidsin siit sellised andmed:

2,7 TDI monomähkur:

Tippkiirus 230 km / h
kiirendus 0-100 km / h 8,1 s
tarbimine linnas. 9,8 l/100km
tarbimine väljaspool linna. 5,4 l/100km
keskmine kulu 7,0 l/100km

2,7 TDI quattro:

Tippkiirus 228 km / h
kiirendus 0-100 km / h 8,9 s
tarbimine linnas 11,2 l/100km
tarbimine väljaspool linna kauss 6,9 l/100km
keskmine kulu 8,4 l/100km

3,0 TDI quattro:

Tippkiirus 245 km / h
kiirendus 0-100 km / h 7,1 s
tarbimine linnas 11,2 l/100km
tarbimisene väljaspool linna 6,0 l/100km
keskmine kulu 7,9 l/100km


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 25.04.13 14:45 Tsiteeri


Sõitsin siin vahe peal 2012a a6 2.4d esivedu ja pidamine oli ikka päris super. Oli ka muidugi suur rehvi vahe minu 3.0 tdi-ga. Midagi halba õelda ei saa, samas ise piilun vaikselt 4.2 tdi-si.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.13 16:00 Tsiteeri


Ma arvan, et probleemidest saab siin foorumis ja mujal seetõttu vähem lugeda, et 3.0 TDI-sid liigub tunduvalt rohkem ja seetõttu jõuab ka jutt probleemidest kaugemale. Tegelikuses pole ka korralikult hooldatud 3.0 TDI isendi omanikul nendest probleemidest aimugi, mis foorumist pidevalt läbi käivad, tean seda omast kogemusest.

Analoogi antud võrdluses saab tuua ka BMW pealt, mis pakkus e60/61 -le 525 ja 530 mudelit. Mõlemad küll 3.0 liitrised, aga võimsuse vahe oli olemas ja väidetavalt peaks 525 "öko" variant olema. Reaalsuses aga kuuldavasti nii pole.

Ka mina vaatasin 2.7, kui endale Audit valisin, aga otsustasin 3.0 kasuks, kuna sama kulu eest saab rohkem.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 25.04.13 20:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
...otsustasin 3.0 kasuks, kuna sama kulu eest saab rohkem.


Ja sellega on kõik öeldud, midagi pole enam lisada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 26.04.13 04:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Imelik, et mina leidsin siit sellised andmed:

2,7 TDI monomähkur:

Tippkiirus 230 km / h
kiirendus 0-100 km / h 8,1 s
tarbimine linnas. 9,8 l/100km
tarbimine väljaspool linna. 5,4 l/100km
keskmine kulu 7,0 l/100km

2,7 TDI quattro:

Tippkiirus 228 km / h
kiirendus 0-100 km / h 8,9 s
tarbimine linnas 11,2 l/100km
tarbimine väljaspool linna kauss 6,9 l/100km
keskmine kulu 8,4 l/100km

3,0 TDI quattro:

Tippkiirus 245 km / h
kiirendus 0-100 km / h 7,1 s
tarbimine linnas 11,2 l/100km
tarbimisene väljaspool linna 6,0 l/100km
keskmine kulu 7,9 l/100km



mis kw sa seda 2.7 vaatasid, ikka 140kw?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
sipu
huviline



Registreerunud 21.10.06
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Sportback 180

postitati 26.04.13 05:01 Tsiteeri


2,7 140 kw tuleks sellisel juhul võrrelda 3,0 176 kw mootori andmetega, kuna mõlemad uuema ajastu mootorid.
Vanemad võrreldavad mootorid siis: 2,7 132 kw ja 3,0 171 kw.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.04.13 09:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sipu
2,7 140 kw tuleks sellisel juhul võrrelda 3,0 176 kw mootori andmetega, kuna mõlemad uuema ajastu mootorid.
Vanemad võrreldavad mootorid siis: 2,7 132 kw ja 3,0 171 kw.


Ja 176kW on juba oluliselt ökonoomsem kui 171kW ehk siis teeb sama välja, kui 132 vs 171 võrdlus.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 26.04.13 10:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Tsitaat:
Algselt postitas: sipu
2,7 140 kw tuleks sellisel juhul võrrelda 3,0 176 kw mootori andmetega, kuna mõlemad uuema ajastu mootorid.
Vanemad võrreldavad mootorid siis: 2,7 132 kw ja 3,0 171 kw.


Ja 176kW on juba oluliselt ökonoomsem kui 171kW ehk siis teeb sama välja, kui 132 vs 171 võrdlus.




Super!!


Kiitke ja soovitage siis seda 176kw,aga mitte 165 ja 171w autosid! :) Mina seda 132kw ei soovita ja pole sellest rääkinud, pigem ikka Facelift mudelist ja 140kw.

Minujaoks teema kinni, aga teile head tsiteerimist ja komenteerimast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.04.13 10:53 Tsiteeri


No siin ju oleneb hinnaklassist kõik. Muidugi võib soovitada 176kW mootorit, aga see facelift mudelitel, mis kallimad kui pre-facelift mudelid.

Sama hästi võib ju öelda, et miks soovitada C5 ostjale 2.5 mootorit, kui 3.0 C6 peal on ju palju parem ja ökonoomsem. Ühesõnaga sama aja C6 või muu Audi puhul on pigem mõistlik valik 3.0 mootor.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanisL
klubiliige



Registreerunud 27.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1.8 TQ 2003

postitati 26.04.13 16:53 Tsiteeri


Ostu puhul tuleks ka teha selgeks endale, kas on linna sõite rohkem või maanteel liiklemist.. Kui linnas rohkem, siis diisel ei tasu ennast ära. Kui trassi tuleb korralikult, siis jah diisel mootoriga isend peaks olema parem ja ökonoomsem.
Kas mono või 4 vedu,seda peab tulevane omanik ise endale selgeks tegema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  26
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.8% - SQL: 48.2%]