Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  26
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C6 (Typ 4F, 2004–2011) (Vastuseid: 647 | Vaatamisi: 208236)
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 23.04.12 08:14 Tsiteeri


Minuteada langeb osa kolinat ka FSI-spetsiifiliste osade peale, kuna seal on noore diisli rõhud taga ju(samas nii 2.4 kui ka 4.2 ei tehtud preFL FSI'd... :S)


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 23.04.12 13:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Tsitaat:
Algselt postitas: eko89
Aga audil pole ju häid bensiinimootoreid, nii nagu on näiteks bmw R6.

Läbi audiklubi ajaloo üks vingemaid pirukaid.



Vabanda, aga ma ei teinud nalja.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 23.04.12 16:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: eko89

Tsitaat:
Algselt postitas: eko89
Aga audil pole ju häid bensiinimootoreid, nii nagu on näiteks bmw R6.





Vabanda, aga ma ei teinud nalja.




Njaa...noh, ilmselt sa Erkko pole Audi V8 mootoritega kokku puutunud. Neid tunnustatakse üle maailma spetsialistide poolt. Samuti on ka Audi 1.8T mootor väga mõnus asi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ott_S
klubiliige

Avatar


Registreerunud 15.08.06
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B9

postitati 23.04.12 17:12 Tsiteeri


Endal on kasutuses A6 C6 2.4 Multitronic ja aastaks 2005.
Ütleme nii, et õlikulu on ca 1.5L välbavahele. Mineku poolest pole jah teab mis terav aga samas piisav et sada linnas liigeldud ja maanteel möödasõidud tehtud. Ühe paagiga sõidan umbes 600km ja paak on 65L. Minu sõidud on siis 100% linn ja kompuuter näitab keskmiseks 11,4L.
Ega ta öko küll ei ole. Samas ka mul mootor kõriseb kergelt nagu videos.
Sild peab ennast üleval viisakalt ja siiamaani vahetanud vaid mõned puksid. LS on nõks alla 150T KM.
Käigukasti pealt ei oska kommenteerida kuna jah, endal multikas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 23.04.12 17:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: eko89

Tsitaat:
Algselt postitas: eko89
Aga audil pole ju häid bensiinimootoreid, nii nagu on näiteks bmw R6.





Vabanda, aga ma ei teinud nalja.




Njaa...noh, ilmselt sa Erkko pole Audi V8 mootoritega kokku puutunud. Neid tunnustatakse üle maailma spetsialistide poolt. Samuti on ka Audi 1.8T mootor väga mõnus asi.


Just, enamusel jookseb juba V8 nime kuuldes juhe kokku :D
Mina näiteks ei suuda mõista V6 bens. omanikke, kuna ei suuda leida ühtegi head põhjust seda eelistada. Tegelt on, kaks küünalt on vähem, BINGO.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 24.04.12 04:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: eko89

Tsitaat:
Algselt postitas: eko89
Aga audil pole ju häid bensiinimootoreid, nii nagu on näiteks bmw R6.





Vabanda, aga ma ei teinud nalja.




Njaa...noh, ilmselt sa Erkko pole Audi V8 mootoritega kokku puutunud. Neid tunnustatakse üle maailma spetsialistide poolt. Samuti on ka Audi 1.8T mootor väga mõnus asi.



Vabandust, aga jutt käis ju ennem v6 mootoriterst ja R4 mootorit mõtlesin ka siia alla.
Ka R5 on omad miinused. (pritsepea)
V8 kohta pole keegi midagi halba öelnud, kuid V8 on natuke liiga janune igapäeva autoks, et laps lasteaeda viia ja poes piimajärgi käia. Ning enamus sõite linnas teha.
R4 pole jah paha kuid turbo on jälle üks kuluosa.
Üritan lihtsalt olla realist ja mitte eelistada üht ja ainust marki, vaid hinnata õigesti.
Võreldes R6 ja V6 bensiini mootoreid, siis kindlasti on R6 parem mootor. Vähem lekkeid, natuke ökom.
Jah V8 audipeal olen paarkorda näinud, samapalju ka bmw peal ja kuna täpsem kogemus puudub, siis ostupuhul eelistaksin audit, ainult puhtalt neliveo pärast.
Ja minu rumal jutt käis siis aastani 2004 umbes, kuna kindlasti uuemate audidel on uuemad ja paremad bensiinimootorid ja nendega hetkel kogemus puudub.

Hr Jann: Jah nõus, ei mõista ise ka miks siis ostsin v6-e. Kuid mõistan, et korraliku siis müügis polnud ja need mis olid olid hooldamatta ja räbalad.
Valisin siis 2.8, sest enamus sõite on mul linnas, linnas on ikkagi 2.8 ökonoomsem, õlikulu ja muude vedelike kulu on väiksem(mõtlen vahetuse all). Kasvõi 2 küünalt vähem. Kettad, klotsid on V8 kallimad. Summa vahed pole küll suured, kuid nad on olemas.

Minu mõte oli, et võrrelda õiget asja õige asjaga. V6 mootorit R6 mootoriga ja V8-t võrrelda V8-ga.
Et kattuks ka võimsus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 29.04.12 19:08 Tsiteeri


Ühte asja tahtsin veel küsida. Nimelt kui auto kälmalt käima panen kas siis tasub kapott lahti või kinni hoida,et kuulda ketti kõrinat paremini?
Sõbral teeb 1.8T päris head kõrinat ja seda on eriti hästi ka kinnise kapottiga kuulda kui ise seisad juhi või kõrvalistuja ukse juures.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lOOOOl
huviline



Registreerunud 18.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, SUV

postitati 29.04.12 19:26 Tsiteeri


Kas see ketipingutite teema on sama pseudoprobleem, nagu kunagi oli C5-e esisild?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 30.04.12 04:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lOOOOl
Kas see ketipingutite teema on sama pseudoprobleem, nagu kunagi oli C5-e esisild?

Pseudoprobleem see kindlasti pole.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Lärry
huviline



Registreerunud 20.05.11
Kasutaja on eemal


postitati 03.05.12 05:15 Tsiteeri


Kuidas kooslus 2,0 tdi ja automaatkast toimetab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 03.05.12 13:46 Tsiteeri


Ma julgeks öelda, et selle kere peal 2.0 TDI ja automaatkast on kindlasti lahja.
Automaatkast teeb autot raskemaks ja röövib niigi osa jõust, kui nüüd arvestada auto massi ka, siis ma arvan, et 2.7 või 3.0 oleks parem mõte.

Ma mõistan, et auto ei pea ilmtingimata kiirenduspüss olema, aga üle kümne sekundine kiirendust nullist sajani ei ole minu arvates sellisele autole kohane.
Eriti, kui kütusekulu vahe kasvõi 2.7 esiveosega on 0.6L sajale, samas kiirenduse erinevus kaks sekundit.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 03.05.12 13:55 Tsiteeri


Harjuloogiline, kui 2.0TDI ju sisuliselt C6 miinimumvariant on . Kõikvõimalikud (mugavus)lisad pooks selle 103kw täiendava massi ja energiatarbimisega üldse kinni.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 04.05.12 06:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Ma julgeks öelda, et selle kere peal 2.0 TDI ja automaatkast on kindlasti lahja.
Automaatkast teeb autot raskemaks ja röövib niigi osa jõust, kui nüüd arvestada auto massi ka, siis ma arvan, et 2.7 või 3.0 oleks parem mõte.

Ma mõistan, et auto ei pea ilmtingimata kiirenduspüss olema, aga üle kümne sekundine kiirendust nullist sajani ei ole minu arvates sellisele autole kohane.
Eriti, kui kütusekulu vahe kasvõi 2.7 esiveosega on 0.6L sajale, samas kiirenduse erinevus kaks sekundit.

Täpselt samal arvamusel. 2.0TDI kannatab ehk A4 ära aga A6 jaoks võiks automaadiga koostöös midagi jõulisemat olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.12 06:35 Tsiteeri


Mis on 3.0tdi eelis võrreldes 2.4 bens? Kütusekulu? Veel midagi-mõtlen üldisi kulusid-hooldus,ülalpidamine,suvised/talvised olud,sõidumugavus jne.

Käru vedamine (raskem kraam) bensuga vs. dislaga.
Selles mõttes ka et kumbagi mootorit on C6 kerel suht palju pakkuda ja konkurents ajab hinnad alla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 04.05.12 08:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Mis on 3.0tdi eelis võrreldes 2.4 bens? Kütusekulu? Veel midagi-mõtlen üldisi kulusid-hooldus,ülalpidamine,suvised/talvised olud,sõidumugavus jne.

Käru vedamine (raskem kraam) bensuga vs. dislaga.
Selles mõttes ka et kumbagi mootorit on C6 kerel suht palju pakkuda ja konkurents ajab hinnad alla.

Kiirenduse vahe on mäekõrgune.
Muidu ise hakkan ka vähem kui aasta pärast ilmselt sedaan c6 aut uurima, mootori eelistust esialgu pole, võtan ilmselt selle, mis on korralikum, hea varustusega ja vähe sõitnud, seega on ilmselt 2,4 või 3,2 bens lihtsam leida, et need enamasti vähem sõitnud, kui diislid, aga eks siis ole näha. Teine variant on muidugi Lexus GS300, aga see pole selleks õige teema:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 04.05.12 09:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Mis on 3.0tdi eelis võrreldes 2.4 bens? Kütusekulu? Veel midagi-mõtlen üldisi kulusid-hooldus,ülalpidamine,suvised/talvised olud,sõidumugavus jne.

Käru vedamine (raskem kraam) bensuga vs. dislaga.
Selles mõttes ka et kumbagi mootorit on C6 kerel suht palju pakkuda ja konkurents ajab hinnad alla.

Kiirenduse vahe on mäekõrgune.

Huvi pärast vaatasin autoweek'ist, mis on mäekõrgune. ~2s on 0-100km/h kiirenduse vahe 2.4 ja 3.0tdi. Bens vs TDI plussid/miinused on juba teine teema.
Mitte, et see absoluutsele tõele vastab aga saab ehk pildi ette:

Mootor - aut/man kiirendus 0-100km/h (sedaanid)
2.0TDI esivedu- 10,2s /10,3s
2.7TDI Q aut - 8,9s
3.0tdi (165kw) Q - 7,3s / 7,1s
3.0tdi (171kw) Q - 7,1s / 6,9s
2.4 Q man - 9,1s
2.8 Q aut - 8,4s
3.2 Q - 7,1s / 6,8s
4.2 Q aut - 5,9s


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 04.05.12 13:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tom
2.7TDI esivedu aut - 8,9s


2.7 TDI esivedu AUT ikka 8.3s


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 04.05.12 14:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: tom
2.7TDI esivedu aut - 8,9s


2.7 TDI esivedu AUT ikka 8.3s

Jah, mul see esivedu oli üleliigne, mõeldud oli ikka Q'd.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
slaava
huviline



Registreerunud 26.01.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 07.05.12 10:19 Tsiteeri


Kas keegi oskab või teab äkki sellise auto kohta midagi kommenteerida. http://www.auto24.ee/used/1019511

Tundub teiste samasuguste kõrval kuidagi odav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 07.05.12 10:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: slaava
Kas keegi oskab või teab äkki sellise auto kohta midagi kommenteerida. http://www.auto24.ee/used/1019511

Tundub teiste samasuguste kõrval kuidagi odav.


Sinna mootori tükke saab minu käest:D
Kui sa oskad ridade vahelt lugeda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 08.05.12 04:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: slaava
Kas keegi oskab või teab äkki sellise auto kohta midagi kommenteerida. http://www.auto24.ee/used/1019511

Tundub teiste samasuguste kõrval kuidagi odav.


Sellel on suured ketiprobleemid, mis täpselt, selguks lahtivõtmisel.
Ma arvan, et sellest saab veel asja, kui õigete inimeste kätte satub.
Hinda võiks veel tonni võrra alla küsida ja korda teha see masin.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audi Avant
huviline



Registreerunud 26.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.12 14:42 Tsiteeri


Kas keegi seda on vaatamas käinud? http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1000726


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Karlo
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.10
Kasutaja on eemal


postitati 17.05.12 19:16 Tsiteeri


Kellel natuke aega ja viitsimist võiks siia panna mõned hoolduskulud ka, näiteks mis vahetama olete pidanud ja mis maksnud on esinduses või mõnes muus kohas tehes.
Olen ka ise antud kerega mudelist huvitatud ja sellepärast vaikselt uurin maad mis ees võib oodata kui üks hetk ostmiseks ja hooldamiseks läheb .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ets78
huviline



Registreerunud 12.12.12
Kasutaja on eemal


postitati 12.12.12 08:03 Tsiteeri
Audi A6 3.0 TDI quattro



Tere,
olen tuttvumas A6 4x4 (alates aastast 07-08). Mind huvitab täpsemalt 3l diisel universaalkerega ja 4x4.
Kas sarnase mudeli omanikud palun jagaksid infot, selle mudeli headest ja halbadest külgedest. Millised on nõrgad kohad? Rahakott võimaldab mul tuua 07-09 aasta mudeli, mille läbisõit jääks kuni 50 000 km.
Siit foormist leidsin ise, et hooldusvälp on 30 tuhat. Mis km tagant suuremad hooldused tulevad?
Saan aru, et 4x4 pakutakse nii 2,7 kui ka 3l mootorile. Kuidas neid mootoreid võrdleksite nii võimekuse kui ka kestvuse kohapealt. Veel huvitab õhkvedrustus vs tavaline.

Ühesõnaga oleksin tänulik igasuguse info eest, mis aitab valikut teha.
ette tänades...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 12.12.12 08:05 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=52520 natuke lugemist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  26
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.7% - SQL: 63.3%]