Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C4 2.6 V6 - 1994 - charley (Vastuseid: 48 | Vaatamisi: 9261)
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 06.01.12 18:51 Tsiteeri
Audi A6 C4 2.6 V6 - 1994 - charley



Sai soetatud endale uus liikur,seekord siis Audi A6.Hind tundus väga soodne ja masin oli ise ka Ok.Lisadeks:2x el aknad,el peeglid,comfort sisu,el katuseluuk.Homme uuendan.Mõned pildid masinast:


http://static3.album.ee/files/1050/7/orig_26251991_6BR4.jpg

http://static3.album.ee/files/1050/7/orig_26251997_lBC3.jpg

http://static3.album.ee/files/1050/7/orig_26251993_7Dxw.jpg

http://static3.album.ee/files/1051/39/orig_26284789_5UKp.jpg

Ja üks õhtune pilt sisemusest:

http://static3.album.ee/files/1050/15/orig_26253779_RMzn.jpg



Eks aeg näitab,kas oli arukas ost..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 07.01.12 14:43 Tsiteeri


Täna sai autot vähe hoolikamalt uuritud ja peamised vead on:Amordid läbi,käsipiduritross katki.Salongis tahab üht-teist kinnitamist,tagaluugi kate ka lahti.Kõrvalistuja akna lüliti ei tööta,tuleb uurida miks.Samuti kesklukk ei funka,lahtikeerates avab kõik uksed,kinni paneb ainult juhiukse.Teravam silm märkab kindlasti ka väikest värvierinevust.Samas kõik tuled,viled töötavad.Niipalju kui ma täna sõitsin (umbes 20 km linnas) peab mainima,et A6.sõidumugavus on minu senistest autodest parim ja suht hea mootor tõmbab näo naerule ikka küll.Nüüd kiiremas korras tuleb ära teha õlivahetus,rihmad õnneks hiljuti vahetatud.Keegi oskab soovitada head õli V6.le ja oskab öelda palju seda kulub?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 07.01.12 14:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: charley
Täna sai autot vähe hoolikamalt uuritud ja peamised vead on:Amordid läbi,käsipiduritross katki.Salongis tahab üht-teist kinnitamist,tagaluugi kate ka lahti.Kõrvalistuja akna lüliti ei tööta,tuleb uurida miks.Samuti kesklukk ei funka,lahtikeerates avab kõik uksed,kinni paneb ainult juhiukse.Samas kõik tuled,viled töötavad.Ja Niipalju kui ma täna sõitsin (umbes 20 km linnas) peab mainima,et A6.sõidumugavus on minu senistest autodest parim ja suht hea mootor tõmbab näo naerule ikka küll.Nüüd kiiremas korras tuleb ära teha õlivahetus,rihmad õnneks hiljuti vahetatud.Keegi oskab soovitada head õli V6.le ja oskab öelda palju seda kulub?


Mingi keskmise kvaliteediga poolsünt õli sobib küll (võtadki hinna järgi mingi 20-30eur 5L kanister), pole ses suhtes kapriisne mootor, peaasi, et piisavalt õli sees on ikka. Kulub nii, et 5L tuleb välja, kui mu mälu mind ei peta:cool:
Väga mugavad on sellised istmed ja paistavad nagu korras ka, ma ei hakka mainimagi, mis oluline lisa masinal puudu on, aga muidu tundub igati viisakas ja "lakutud", ilmselt autoaiast ostetud?
Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 07.01.12 15:41 Tsiteeri


Ilus punane C4, kardab see punane kangesti päikest olen kuulnud, ära liiga lase teha siis. Suveajaks vähe edevamad veljed alla leida ja veel kenam.
Viis liitrit tahab see V6 saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 07.01.12 17:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Ilus punane C4, kardab see punane kangesti päikest olen kuulnud, ära liiga lase teha siis. Suveajaks vähe edevamad veljed alla leida ja veel kenam.
Viis liitrit tahab see V6 saada.


Tõesti ilus punane värv,just seda tooni punane kipub jah päikesega ära pleekima,see antud isend on aga õnneks/kahjuks üle värvitud,esiosa on minumeelest täiesti uus pandud.Ülejärgmine nädalavahetus lähen maale,seal saab masina ilusti kanalile ajada ja lähemalt uurida,mis seisus põhi on ja õli ka ära vahetada(seni üritan masinaga mitte eriti sõita).Kui ilm lubab,siis pesen auto ilusti survepesuriga üle ja vahatan üle.Hoian digika ka lähedal,et põhjaalust jäädvustada.Keegi oskab öelda,kas on normaalne,et masin teeb enne käivitumist 3 piiksu?Ja mis tuled peavad A6 C4 armatuuris põlema,kui süüde sees on?Ja kas sellel mudelil peabki aku asetsema tagaistme all?Suht suur oli mu üllatus,kui kapotialt akut otsides seda ei leidnud.audi_a4_v6 - auto on ostetud eraisiku käest.Ja maini ikka,mis puudu on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 07.01.12 17:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: charley
Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Ilus punane C4, kardab see punane kangesti päikest olen kuulnud, ära liiga lase teha siis. Suveajaks vähe edevamad veljed alla leida ja veel kenam.
Viis liitrit tahab see V6 saada.


Tõesti ilus punane värv,just seda tooni punane kipub jah päikesega ära pleekima,see antud isend on aga õnneks/kahjuks üle värvitud,esiosa on minumeelest täiesti uus pandud.Ülejärgmine nädalavahetus lähen maale,seal saab masina ilusti kanalile ajada ja lähemalt uurida,mis seisus põhi on ja õli ka ära vahetada(seni üritan masinaga mitte eriti sõita).Kui ilm lubab,siis pesen auto ilusti survepesuriga üle ja vahatan üle.Hoian digika ka lähedal,et põhjaalust jäädvustada.Keegi oskab öelda,kas on normaalne,et masin teeb enne käivitumist 3 piiksu?Ja mis tuled peavad A6 C4 armatuuris põlema,kui süüde sees on?Ja kas sellel mudelil peabki aku asetsema tagaistme all?Suht suur oli mu üllatus,kui kapotialt akut otsides seda ei leidnud.


See 3 piiksu vist oli mingi tehase immo teema. Tuledest peaks süüte sissekeeramisel põlema akutuli, ABS-i tuli ja vist ka õlituli (õlikannu pilt). Ja aku peabki neil tagaistme all olema jah, kuna kapoti all pole selleks lihtsalt ruumi :P (sinna peab ju ka V8 mahtuma) ja eks mingis mõttes ta on ka kaalujaotuse jaoks parem, kui tagapool on. Mõistlik oleks panna mingi kummilapakas aku peale, et klemmid ei läheks istmepõhja metallkonstruktsiooniga kokku ja ei tekitaks sulle sinna lõket. Siin foorumis on olnud nii mõnelgi selline juhus, kui aku on natuke liiga kõrge ja käib vastu istme metalli, mistõttu tekib säde ja lõke.
Värv on küll ilus jah, kahjuks kipub see pleekima...Ja üsna plank masin on kah...aga nii võtta, siis ongi vähem asju, mis p*rse võivad minna :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 07.01.12 17:21 Tsiteeri


Tsitaat:
See 3 piiksu vist oli mingi tehase immo teema. Tuledest peaks süüte sissekeeramisel põlema akutuli, ABS-i tuli ja vist ka õlituli (õlikannu pilt). Ja aku peabki neil tagaistme all olema jah, kuna kapoti all pole selleks lihtsalt ruumi :P (sinna peab ju ka V8 mahtuma) ja eks mingis mõttes ta on ka kaalujaotuse jaoks parem, kui tagapool on. Mõistlik oleks panna mingi kummilapakas aku peale, et klemmid ei läheks istmepõhja metallkonstruktsiooniga kokku ja ei tekitaks sulle sinna lõket. Siin foorumis on olnud nii mõnelgi selline juhus, kui aku on natuke liiga kõrge ja käib vastu istme metalli, mistõttu tekib säde ja lõke.
Värv on küll ilus jah, kahjuks kipub see pleekima...Ja üsna plank masin on kah...aga nii võtta, siis ongi vähem asju, mis p*rse võivad minna :D



Tänud vastamast,siis mul põlevadki õiged asjad õnneks,lisaks uurisin ja leidsin võtme seest tõesti immokivikese,seega võibolla tõesti tehase immo peal.Mootoriks siiski V6,aku + klemmil on õnneks plastkate peal.Kusjuures kapotiall oleks isegi ruumi,täpselt kõrvalistuja kojamehe plastikkatteall on suur tühi auk,kust ma seda akut leida lootsingi.Aga ega mind see ei häiri,et see salongis on,vähemalt turvalisuse kaalutlustel mõistlikum koht,lisaks hea soe salongis näiteks subwoofri juhtmeid vedada,kui peaks tahtmine olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 07.01.12 17:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: charley
See 3 piiksu vist oli mingi tehase immo teema. Tuledest peaks süüte sissekeeramisel põlema akutuli, ABS-i tuli ja vist ka õlituli (õlikannu pilt). Ja aku peabki neil tagaistme all olema jah, kuna kapoti all pole selleks lihtsalt ruumi :P (sinna peab ju ka V8 mahtuma) ja eks mingis mõttes ta on ka kaalujaotuse jaoks parem, kui tagapool on. Mõistlik oleks panna mingi kummilapakas aku peale, et klemmid ei läheks istmepõhja metallkonstruktsiooniga kokku ja ei tekitaks sulle sinna lõket. Siin foorumis on olnud nii mõnelgi selline juhus, kui aku on natuke liiga kõrge ja käib vastu istme metalli, mistõttu tekib säde ja lõke.
Värv on küll ilus jah, kahjuks kipub see pleekima...Ja üsna plank masin on kah...aga nii võtta, siis ongi vähem asju, mis p*rse võivad minna :D



Tänud vastamast,siis mul põlevadki õiged asjad õnneks,lisaks uurisin ja leidsin võtme seest tõesti immokivikese,seega võibolla tõesti tehase immo peal.Mootoriks siiski V6,aku + klemmil on õnneks plastkate peal.Kusjuures kapotiall oleks isegi ruumi,täpselt kõrvalistuja kojamehe plastikkatteall on suur tühi auk,kust ma seda akut leida lootsingi.Aga ega mind see ei häiri,et see salongis on,vähemalt turvalisuse kaalutlustel mõistlikum koht,lisaks hea soe salongis näiteks subwoofri juhtmeid vedada,kui peaks tahtmine olema.


Seda ma tean jah, et V6 on :P Ma lihtsalt mainin, et selle kapoti alla peab ka V8 mootor ära mahtuma (S6 peal siis). See tühi auk seal kõrvalistuja kojamehe all on sul seepärast, et kliimaga autodel on seal salongifilter ja siis seal seda auku ei ole. Minu A6-l oli seal salongifilter ja ilmselt ei oleks Audil olnud mõttekas akusid erinevatesse kohtadesse panna. Lihtsam panna kõigil ühte kohta :P Aga mind ta kah seal ei häirinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nug8
huviline

Avatar


Registreerunud 29.06.08
Kasutaja on eemal

Auto: a6 c7 2.0 tdi 2013

postitati 07.01.12 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: charleyJa maini ikka,mis puudu on?


Eks ikka Quattro ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 07.01.12 20:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: nug8
Tsitaat:
Algselt postitas: charleyJa maini ikka,mis puudu on?


Eks ikka Quattro ;)


Ei, ei, kliima/autkliima on minu arust väga oluline, suvel ikka ilma suht võimatu, nelikvedu kompenseerivad näiteks head rehvid, aga see loomulikult IMO:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 07.01.12 20:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: nug8
Tsitaat:
Algselt postitas: charleyJa maini ikka,mis puudu on?


Eks ikka Quattro ;)


Pole Quattroga masinat varem omanud,kuid enda praegusega sõites juba võib öelda,et tunnen vajadust quattro järgi.Selles suhtes,et ikka väga kergelt tahavad need esirattad kraapima hakata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nug8
huviline

Avatar


Registreerunud 29.06.08
Kasutaja on eemal

Auto: a6 c7 2.0 tdi 2013

postitati 07.01.12 20:36 Tsiteeri


Tal on jah, kombeks nii. Sellise mootori puhul (k.a 2,8) võiks juba olla nelivedu, muidu on talvel ning märja ilmaga kehvemapoolsete rehvidega ikka jõle meelitamine see.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
nug8
huviline

Avatar


Registreerunud 29.06.08
Kasutaja on eemal

Auto: a6 c7 2.0 tdi 2013

postitati 08.01.12 07:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: nug8
Tsitaat:
Algselt postitas: charleyJa maini ikka,mis puudu on?


Eks ikka Quattro ;)


Ei, ei, kliima/autkliima on minu arust väga oluline, suvel ikka ilma suht võimatu, nelikvedu kompenseerivad näiteks head rehvid, aga see loomulikult IMO:P


Jah, kliima on ka see mis puudu. Samas ei ole auto värv niivõrd hull, et suvel keetma hakkas kabiinis. Mul kliimapump hetkel küljest ära ja see suvi pidin ka "lahtiseaknakliimaga" leppima :D

Aga auto värv on küll kena. Sisust meeldivad need carbonliistud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 08.01.12 18:32 Tsiteeri


Nii,täna sai autot ka altpoolt vaadatud.Kapotialt avanes ebameeldiv üllatus,paisupaagis rõhk sees ja pressib korgivahelt tosooli välja.Lisaks sai mootori katted eemaldatud ja mootori alla vaadatud.Mootor oli alt üsna õline.Kuna aru ei saanud kusvahelt see õli täpselt tulnud on,siis plaan homme mootoripesu ära teha ja siis paar päeva ringisõita ja vaadata mis järgi annab.Kahtlustan plokikaane tihendit, loodan et plokikaas ise pole mõrane.Samas klapikambri tihend tundus esmapilgul kuiv.Vigu leidub veelgi,esimesed õõtsapuksid läbi,tagumised pidurisuportid vaja vahetada,saaks käsipiduri ka korda.Kuna tosoolipaaki mineva lõdviku kinnitus on mõrane,siis vaja uus tosoolipaak ka muretseda.Peab hinna kalkulatsioonid ära tegema ja vaatama,mis edasi saab.Positiivset ka:Masina põhi oli väga heas korras,sumbuti samuti,tagasild oli ka täiesti OK.Kui nüüd muretsen uue tosoolipaagi,mis siis võib selle üleliigse survetõttu juhtuda?Lööb kuskil mõne lõdviku katki?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nug8
huviline

Avatar


Registreerunud 29.06.08
Kasutaja on eemal

Auto: a6 c7 2.0 tdi 2013

postitati 09.01.12 04:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: charley
Nii,täna sai autot ka altpoolt vaadatud.Kapotialt avanes ebameeldiv üllatus,paisupaagis rõhk sees ja pressib korgivahelt tosooli välja.Lisaks sai mootori katted eemaldatud ja mootori alla vaadatud.Mootor oli alt üsna õline.Kuna aru ei saanud kusvahelt see õli täpselt tulnud on,siis plaan homme mootoripesu ära teha ja siis paar päeva ringisõita ja vaadata mis järgi annab.Kahtlustan plokikaane tihendit, loodan et plokikaas ise pole mõrane.Samas klapikambri tihend tundus esmapilgul kuiv.Vigu leidub veelgi,esimesed õõtsapuksid läbi,tagumised pidurisuportid vaja vahetada,saaks käsipiduri ka korda.Kuna tosoolipaaki mineva lõdviku kinnitus on mõrane,siis vaja uus tosoolipaak ka muretseda.Peab hinna kalkulatsioonid ära tegema ja vaatama,mis edasi saab.Positiivset ka:Masina põhi oli väga heas korras,sumbuti samuti,tagasild oli ka täiesti OK.Kui nüüd muretsen uue tosoolipaagi,mis siis võib selle üleliigse survetõttu juhtuda?Lööb kuskil mõne lõdviku katki?


Arvestada võid sellega, et hinnakalkulatsioon õnneks väga ulmeline ei tule. Õlileke võib olla sisselaske alt, sealt jookseb ilusti edasi, kaaned ei peagi alati lekkima. Samas on nii vanal autol nagu alati võimalus, et lekib igaltpoolt :D. Karteri tihend on üsna pedantne ja kipub kiiremini ära surema kui korraliku tihendit ei vali. Minul näiteks lekib vändasimmer, peale õlivahetust jäi aga õnneks seisma. Kuna suurem töö, siis kahjuks teen alles siis kui tõesti vaja.

Tosoolipaaki pakuti vist ainult Toprani oma ning see ei pidanud eriti kestma. Teiseks oleks edasise huvides ikkagi vaadata mis seda rõhku tekitab. Soojast peast nagu ongi normaalne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 09.01.12 06:27 Tsiteeri


Võibolla on see paisupaagi rõhk isegi normaalne,aga lihtsalt mul tosoolipaagi juurest ei pea ja pressib välja(lõdviku kinnitus kohas on mõra sees).Loodan esialgu pääseda ainult plokikaane tihendi vahetamise ja plokikaane lihvimisega.Siiamaani parim pakkumine on tuttava kaudu 100 euri.Loodan,et mul sisselaske juurest on ikka korras ja karteritihend samamoodi..Lisaks veel on mul paiuspaagis punane vedelik,audil roheline ei peaks olema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 09.01.12 06:45 Tsiteeri


Kellegil ideid?

Võtmega keerates uksed lukku ei lähe.Kui aga avan võtmega kõrvalistuja poolse ukse,siis avanevad kõik uksed.Juhipoolset ust avades avaneb vaid juhiuks.Vaakumpump teeb häält,kui võtit keeran.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andryz001
huviline



Registreerunud 02.08.09
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 307

postitati 09.01.12 09:48 Tsiteeri


Audil ikka punane jahutusvedelik peab olema:), et õige kraam sul siis sees!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 09.01.12 10:30 Tsiteeri


Jahutussüsteemis peabki surve sees olema, üleliigse laseb paisupaagikork välja, eeldusel, et korgi klapp toimib nagu vaja. Kui mitte, siis hakkab süsteem survega nö nõrgimaid lülisid otsima ja lõhkuma.
Vaheta paisupaak ja selle kork poeuute vastu, komplekt peaks tsirka 20€ maksma.


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nug8
huviline

Avatar


Registreerunud 29.06.08
Kasutaja on eemal

Auto: a6 c7 2.0 tdi 2013

postitati 09.01.12 16:00 Tsiteeri


Vahest on piisanud ka korgi vahetusest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 09.01.12 20:44 Tsiteeri


Et asi selle paisupaagiga klaar oleks,siis korgis polegi probleem,viga on selles,et "punase" ringiga märgitud kinnitus koht on mingi liimiplögaga koos ja kui natuke liigutada,siis on näha,et immitseb.
http://static3.album.ee/files/1050/46/orig_26261579_2jsh.jpg


Huvipärast panin auto käima ja keerasin paisupaagikorgi maha,jälgisin paaki ja mingeid mullikesi ma seal ei näinud?!?Lisaks,kohe peale käivitamist läksin summutijuurde ja maitsesin mis maitsega kondents sealt välja pritsib ja ei tundnud ma magusat maitset ka.Kas on võimalik,et plokikaane tihend võib olla isegi korras?Kui vaadata neid pilte,mis ma lisasin teema alguses,siis see mootorialune on kuidagi "liiga" lakutud,äki käidi selle masinaga juba enne müüki mootoripesus ja mootorialla kogunes see pestud õli ja vee "p_sk" mis võis jätta mulje,et mingi tihend ei pea?Enne käivitamist kontrollisin õlitaset ja õli oli ka ilusti tiba üle keskmise.

Tosooli kohta aga niipalju,et ajasin enne sassi.Paagis on just roheline tosool,aga nagu lugesin siis peaks olema punane.Tänud kõigile kes seni on mulle nõu andnud,saan igapäevaga targemaks audi A6 suhtes :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 09.01.12 20:59 Tsiteeri


Üks tark onu siin foorumis kunagi ütles, et jahutusvedelikel ei ole mingit vahet peale värvi. Seega pole vahet, mis värvi ta sul seal sees sul on. B5-l mul oli punane, Coupel on roheline ja C4-l oli üldse vist tosool, kui mälu ei peta.
Õli kohta- jah tõesti, võib olla küll, et tihendid on korras ja nüüd immitseb seda õli-vee segu kuskilt peale mootoripesu. Kontrolli ka õlijahuti tihendit (asub filtri juures, filtri kinnituse juurest kipub immitsema, maksab 1 eur poes, enda B5-l vahetasin). Ahjaa, selles, et mootoripesus on käidud, võid enamvähem kindel olla. Enamus autopoode üritab jätta enda autodest tutika auto muljet (lakuvad üle kõikvõimalikud kohad).
Paisupaagis peabki rõhk sees olema. Kui ei ole, vot siis on juba mingi kala. Aga tee nii nagu Big ütles- osta uus paak koos korgiga. Seega peaks su mure lahenema.
Kesklukust- enda A6-l oli samamoodi, aga tagumise luugiga. Kas õhuvihinat ei ole kuulda, kui uksed lukku keerad? Kui on, siis kahtlustaksin mina esmalt seda voolikut, mis läheb ukseluku külge, selle otsas olev kummilutt võib olla purunenud ja seetõttu ei funka juhiukse lukk koos ülejäänud süsteemiga. Enda A6-l vahetasin selle sama lutaka ära ja kesklukk avas ja sulges kõik luugid-uksed taas korralikult. Maksis see pisike junn ainult üsna head hinda...krooniajal oli vist mingi 60 krooni selle hinnaks. Selle suurust arvestades ikka päris hea kirves hind.

See kliimaseadme puudumine mind isiklikult ei häiriks, kuna katuseluuk on olemas ju :) Ja ongi üks asi vähem, mis p*rse võib minna. Tean omadest kogemustest, kui nõrk see kliimasüsteem C4-l on. Sai päris head summad sinna maetud enne, kui pidama sai.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 09.01.12 21:20 Tsiteeri


Nii teengi,ostan uue paagi ja jälgin pidevalt kõiki mahlasid.Kui vahet ei ole,siis spetsiaalselt ei hakka punast sisse ostma.Õlijahuti tihendit kontrollin siis ka esimesel võimalusel.Õhuvihinat nagu ei ole täheldanud,samas ei saa vihina puudumist välistada.Vaakumpump nagu töötaks..Seda asja saan maal uurida.
Kliimaseadme kohta veel niipalju,et sellises hinnaklassis nagu ma selle A6.sain vist ei leidunud ühtegi audit turul millel kliima oleks töötanud.Küll oli mõnel mehel kliimarihm maas,et säästa kütet,teisel jälle kliima radikas puudu.Seega ei tunne ise ka puudust,loomulikult kui oleks ja töötaks siis ära ei ütleks,aga praegu talvisel ajal ei oska puudust veel tunda,õnneks katuseluuk töötab eeskujulikult.

Lisaks veel:suunatuled töötavad ka nagu jumal juhatab,rooli juures on katet näpitud ja teatud kohta pressides jälle nagu töötaks,sellega sama lugu,maal saan lähemalt uurida.Seni aga kes näevad mind linnavahel sõitmas,teadke et suunda ei jäta ma näitamata mitte ülbusest vaid mehaaniline probleem :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 15.01.12 20:16 Tsiteeri


Oskab keegi öelda mis sellel pildil puudu on?



http://static3.album.ee/files/1051/11/orig_26277923_Mw2M.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 15.01.12 20:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: charley
Oskab keegi öelda mis sellel pildil puudu on?



http://static3.album.ee/files/1051/11/orig_26277923_Mw2M.jpg

Õhulugeja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 80.1% - SQL: 19.9%]