Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Punane hüüumärk vilgub. (Vastuseid: 72 | Vaatamisi: 15695)
MagnusT
huviline



Registreerunud 22.11.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 02.01.12 14:56 Tsiteeri
Punane hüüumärk vilgub.



Mõtlesin, et küsiks siis nõu ja teie arvamust. Autoks Audi 100 (92.a). Mõni aeg tagasi hakkas armatuuris vilkuma selline (!) märgutuli. Vahest vilgutas korra ja tuhmilt, siis jälle pikemalt. Samas oli ka hetki kus natuke aega peale auto käima panemist vilkus ja siis jälle kustus. Ise arvasin sellise, kord vilgub, kord jälle mitte asja peale, et ilmselt tegu mingi anduri jamaga. Sai siis esimese asjana kontrollitud piduriklotside andureid ja ühe poole oma liigutamine aitaski sageli. Nüüd aga on viimased päeval autol see tuli koguaeg vilkunud ja ei aidanud selle anduri puhastamine ka enam midagi. Samas kõik vedelikud normis ja pidurid toimivad. Kuid kuna seda süsteemi hästi ei tunne, siis kas see on õige, et midagi ei muutu kui ma selle sama anduri lahti võtsin ja tuli ikka vilgub edasi. Või peaks midagi muutuma kui vigase anduri lahti ühendan. Tõmbasin korra ka piduriõli tasemeanduri tagant ja samamoodi vilgub edasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 02.01.12 15:06 Tsiteeri


Hüdraulikasüsteemi rikked ehk !:
1) Pidurivedeliku tase alla normi.
2) Hüdraulikaõli tase alla normi. (roolivõimu õli)
3) Hüdraulikasüsteemi surve liiga madal.

Kas roolivõimu õli oled kontrollinud? Kas rool pole tavapärasest raskem.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
maatomm
huviline



Registreerunud 08.12.11
Asukoht: tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 2006 2.0tdi

postitati 02.01.12 16:09 Tsiteeri
tere



Tsitaat:
sul on piduri klots raua küljest lahti uusi klotse vaja tule saad kustu nii et paned juhtme kokku ühelt poolt ja paned käima kui ära ei kustu siis viga teistpool.

Sul on piduriklots raua küljest lahti. Uusi klotse vaja. Tule saad kustu nii, et paned juhtme kokku ühelt poolt ja paned käima. Kui ära ei kustu, siis viga teistpool.


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MagnusT
huviline



Registreerunud 22.11.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 02.01.12 16:51 Tsiteeri


Vedeliku tasemed on kõik normis, nii hüdraulika kui ka pidurivedelik normi piires. Võib-olla siis tõesti piduriklotsi seest tuleva juhtmega midagi. Samas nii palju kui näha oli paistis isolatsioon juhtmel korras olevat. Klotsid ka veel väga head. Neid ka vahetada nagu ei tahaks veel:) Võib-olla peab tõesti proovima seda varianti nagu siin foorumiski räägitud, et auto poolt juhe läbi lõigata ja otsad kokku panna. Aga tänud siiani vastajatele!:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 02.01.12 17:04 Tsiteeri


Klotsi tuli on autocheckil eraldi kollane ring..

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=41097


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
MagnusT
huviline



Registreerunud 22.11.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 02.01.12 17:47 Tsiteeri


Tean küll seda kollast tuld, mis klotside kulumist näitab:) Aga see vist tiba uuemate autode teema, sest minul sellist kollast tulukest pole, seega peaks see punane hüüumärk mul ka andma märku kulunud klotsidest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mclx
huviline



Registreerunud 04.10.05
Asukoht: stabiilselt Tallinn - Võru
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Quattro

postitati 02.01.12 18:02 Tsiteeri


Ilma autocheckita masinatel annab klotside kulumisest märku ka punane hüüumärk! Tihtipeale hakkab kehva ühendust andma hoopis klotsi kulumisanduritele pealetulev signaal, ehk andur ei saa massi ja kui mass läbi klotsijuhtmete ei liigu, hakkab auto märku andma klotsi kulumisest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
badman
huviline



Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tallinn Merivälja
Kasutaja on eemal

Auto: a4 30v Q; s4 1999; 90 coupe 20v

postitati 02.01.12 18:02 Tsiteeri


Mul Coupel just sama tuli vilkus pidevalt ja vahest kehvemal teel kiiremini ja siis aeglasemalt ja igast asendist. Ühendasin roolivõimu poti pistiku lahti ja tuli kustus. Viga korgi all asuvas süsteemis, vaata üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MadisT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant Q C4 2,5 TDi-1996

postitati 02.01.12 18:49 Tsiteeri


Mina vaevlesin ka tükk aega selle vilkumisega. Minu jama põhjuseks oli autopoolse piduriklotsi anduri pistiku läbimõõdu erinevus klotsi pulkade omast. Tõenäoline põhjus - vananemine.
Ega sel puhul muid lahendusvariante väga polegi. Kas autopoolse otsa lühistamine või kuidagi nende klemmide kokku pigistamine, et klotsipoolsete pulkadega parem kontakt saavutada. Juhtmed jooksevad kuhugile armatuuri alla välja vist ja vahepeal jätkupistikuid pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MagnusT
huviline



Registreerunud 22.11.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 02.01.12 18:54 Tsiteeri


Tänud taas uute vihjete eest. Hiljemalt homme proovin ka seda roolivõimu poti varianti. Ja kui see ei aita siis peab edasi seda massi teemat vaatama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MagnusT
huviline



Registreerunud 22.11.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 03.01.12 19:24 Tsiteeri


Siiski küsiks kasutaja badman käest üle, et mida sa mõtlesid selle roolivõimu poti all?:D Kuna olen alles autode tehnilise külje pealt siiski algaja:) Mina sain esialgu aru, et sa mõtlesid selle all seda hüdraulikaõli paaki, kuid selle küljes mul küll nagu mingit pistikut pole..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 03.01.12 19:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MagnusT
Siiski küsiks kasutaja badman käest üle, et mida sa mõtlesid selle roolivõimu poti all?:D Kuna olen alles autode tehnilise külje pealt siiski algaja:) Mina sain esialgu aru, et sa mõtlesid selle all seda hüdraulikaõli paaki, kuid selle küljes mul küll nagu mingit pistikut pole..


Arvan, et pidas silmas seda, et osadel on andur potsikuga seotud, osadel aga korgis.
Kas sinu isendil polegi selline paak?

Korgil olev andur.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MagnusT
huviline



Registreerunud 22.11.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 03.01.12 20:27 Tsiteeri


See onju piduriõlipaak:) Ja selle anduri ma küljest tõmbasin korra ka juba omast tarkusest ja see ei muutnud küll midagi. Aga kuidas on see seotud roolivõimuga siis, nagu badman viitas? Mina olen koguaeg arvanud, et roolivõimu jaoks on hüdraulikaõli, mille paak on minul paisupaagi ja aknapesuvedeliku paagi vahel..:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 03.01.12 20:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MagnusT
See onju piduriõlipaak:) Ja selle anduri ma küljest tõmbasin korra ka juba omast tarkusest ja see ei muutnud küll midagi. Aga kuidas on see seotud roolivõimuga siis, nagu badman viitas? Mina olen koguaeg arvanud, et roolivõimu jaoks on hüdraulikaõli, mille paak on minul paisupaagi ja aknapesuvedeliku paagi vahel..:)

Kas pidurisüsteem polegi siis hüdrauline ?
Linkisin jah pidurisüsteemi oma, sest esimeses postituses sa sellest juttu tegid, et aitas jne jne.
Kui sul on anduritega klotsid vms, siis vöib viga nt.peituda ka juhtmes vöi ühenduses.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MagnusT
huviline



Registreerunud 22.11.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 03.01.12 21:01 Tsiteeri


Klotsid on anduritega jah. Alguses nagu jäigi ühe poole klotsiandurit liigutades tuli kustu. Aga nüüd ei aita nagu miski. Võtsin lahti, puhastasin ära ja tuli vilgub ikka sama kangekaelselt edasi. Peab siis katsuma neid pistiku siseseid kontakt pindu kuidagi kokku suruda, ehk ongi viga et ei ühendu enam korralikult klotsist tuleva juhtme klemmidega ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 03.01.12 21:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MagnusT
Klotsid on anduritega jah. Alguses nagu jäigi ühe poole klotsiandurit liigutades tuli kustu. Aga nüüd ei aita nagu miski. Võtsin lahti, puhastasin ära ja tuli vilgub ikka sama kangekaelselt edasi. Peab siis katsuma neid pistiku siseseid kontakt pindu kuidagi kokku suruda, ehk ongi viga et ei ühendu enam korralikult klotsist tuleva juhtme klemmidega ära.

Ka edasi minevat juhet ennast vöiks kuni salongi suunduva lutuni kontrollida.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MagnusT
huviline



Registreerunud 22.11.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 03.01.12 21:33 Tsiteeri


Juhe ise tundub vähemalt nii palju kui näha on terve. Aga eks peab päeval kui aega on ka pikemalt seda uurima. Homme oleks vaja üks pikem ots sõita ja see tuluke ajab ikka suht närvi pikema sõidu jooksul:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 03.01.12 21:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MagnusT
Juhe ise tundub vähemalt nii palju kui näha on terve. Aga eks peab päeval kui aega on ka pikemalt seda uurima. Homme oleks vaja üks pikem ots sõita ja see tuluke ajab ikka suht närvi pikema sõidu jooksul:D


Räägi, mis mootoriga masin on? Kui diisel, siis vaakumpump!?


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MagnusT
huviline



Registreerunud 22.11.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 03.01.12 21:43 Tsiteeri


Sorry, mootor jäi tõesti täpsustamata:). Ei ole diisel. Mootoriks 2.0 85kw.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 03.01.12 21:52 Tsiteeri


Proovi klotsiandurid ära sillata..


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MagnusT
huviline



Registreerunud 22.11.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 03.01.12 21:58 Tsiteeri


Peab proovima kõik variandid läbi, mida te siin pakkunud olete jah. Vähemalt on värskelt klubina liitununa hea tõdeda, et siit saab ikka abi:) Homme pole aega paraku autoga tegeleda, ehk siis heal juhul neljapäev või siis reede. Vahepeal pean vist ema käest autot nuruma, sest see tuluke käib küll närvidele:D Aga eks ma annan siis teada kui viga leitud, ehk edaspidi siis kellelegi kasuks:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hunt_1
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: c4 2,0 103kw

postitati 03.01.12 22:06 Tsiteeri


Minu c4 94a 2,0 103kw oli sama jama.
Vahel põles tuhmilt ja mõnel päeval vilksatas korraks.
Panin klotside juures olevas pistikus otsad kokku, aga ei muutnud midagi.
Siis lõikasin kapoti all need juhtmed läbi ja sõlmisin kokku.
Tuli ei ole enam pool aastat põlema läinud.
Arvatavasti rattakoopas juhtme traat katki läinud, kuigi isolatsioon paistis pealt terve.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MagnusT
huviline



Registreerunud 22.11.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 03.01.12 22:10 Tsiteeri


Ja seal isolatsiooni sees on siis kaks juhet, mis lihtsalt panid omavahel kokku ja oligi kõik?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hunt_1
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: c4 2,0 103kw

postitati 03.01.12 22:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MagnusT
Ja seal isolatsiooni sees on siis kaks juhet, mis lihtsalt panid omavahel kokku ja oligi kõik?

Jah.
Klotside kulumist suudan ise jälgida aastate jooksul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MagnusT
huviline



Registreerunud 22.11.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100

postitati 03.01.12 22:19 Tsiteeri


Tänud. Ma ise ka olen arvamusel, et klotside olukorda suudan ise jälgida..Kui rohkem vajadust pole siis kaks korda aastas tuleb ju ikka ratas alt ära võtta ja siis saab ju ka klotsidele pilgu ilusti peale visata:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.8% - SQL: 36.2%]