Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Istmete puhastus hallitusest? (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 4350)
-ErNo-
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.09
Asukoht: Soome, Juva/Eesti,Tartu,kavastu.
Kasutaja on eemal

Auto: audi80b3.91, galant 93 ja Roller.

postitati 23.12.11 21:25 Tsiteeri
Istmete puhastus hallitusest?



Tervist. Mure siis järgmine, et auto seisis liiga pikalt ja nüüd kõik istmed hallituse vms jamaga koos.. Kaasaarvatud turvavööd. Kuidas oleks seda kõige lihtsam eemaldada? Tegu siis b3 kere sportlikumate istmetega. Kaalun juba katete mahavõttu ja pesumasinasse panna aga kuna on nö poolnahk istmed siis vist seda ei tohi? :(


Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 23.12.11 21:38 Tsiteeri


Viska kuumapuhur autosse ja pärast harja maha


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-ErNo-
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.09
Asukoht: Soome, Juva/Eesti,Tartu,kavastu.
Kasutaja on eemal

Auto: audi80b3.91, galant 93 ja Roller.

postitati 23.12.11 21:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raemees
Viska kuumapuhur autosse ja pärast harja maha

Tuleb nagu tolm maha kuivalt?:o


Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 24.12.11 00:16 Tsiteeri


Ma kasutasin tekstiilipuhastusvahtu,läks vist kaks purki terve sisu peale.Ja kõva kõva nühkimine, ning siis puhur autosse kuivatama kogu seda jama. Tulemus jäi väga hea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 24.12.11 01:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audicabrio
Ma kasutasin tekstiilipuhastusvahtu,läks vist kaks purki terve sisu peale.Ja kõva kõva nühkimine, ning siis puhur autosse kuivatama kogu seda jama. Tulemus jäi väga hea.


Mina olen ka korduvalt kasutanud vaipadele ja pehmele mööblile mõeldud vahtu. Uskumatult hästi toimib.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ErNo-
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.09
Asukoht: Soome, Juva/Eesti,Tartu,kavastu.
Kasutaja on eemal

Auto: audi80b3.91, galant 93 ja Roller.

postitati 24.12.11 11:23 Tsiteeri


Suured tänud vastajatele. Proovin miski mööblipuhastus vahuga.


Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 25.12.11 04:13 Tsiteeri


Mina seda vahtu enam ei kasuta. Jätab istmed hiljem laiguliseks kui juhtumisi keset sadu märgade riietega autosse ronid. Tegin korraliku Vanish-i segu pesukaussi ja küürisin sellega istmed üle ja nüüd probleeme enam pole. Vanish tapab ka hallitusbaktereid nii et soovitan soojalt. Algul vanishiga istmed üle ....siis küürid veel ehk siis pesed vanishi välja ja siis puhur sisse ... mõni aken peaks kah hästi minimaalselt avatud olema, et kondents lahkuks. Väikse puhuriga auto kuivatamine hiljem kestab minu hinnangul kuskil 20 Tundi (juhul kui masin on õues, mitte garaazis)


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ErNo-
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.09
Asukoht: Soome, Juva/Eesti,Tartu,kavastu.
Kasutaja on eemal

Auto: audi80b3.91, galant 93 ja Roller.

postitati 25.12.11 09:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ultra2005
Mina seda vahtu enam ei kasuta. Jätab istmed hiljem laiguliseks kui juhtumisi keset sadu märgade riietega autosse ronid. Tegin korraliku Vanish-i segu pesukaussi ja küürisin sellega istmed üle ja nüüd probleeme enam pole. Vanish tapab ka hallitusbaktereid nii et soovitan soojalt. Algul vanishiga istmed üle ....siis küürid veel ehk siis pesed vanishi välja ja siis puhur sisse ... mõni aken peaks kah hästi minimaalselt avatud olema, et kondents lahkuks. Väikse puhuriga auto kuivatamine hiljem kestab minu hinnangul kuskil 20 Tundi (juhul kui masin on õues, mitte garaazis)

Tänud info eest. Teen proovi.


Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 25.12.11 10:12 Tsiteeri


Ahjaa. Kui oled ära pesnud siis hakkad lapiga vaikselt kuivatama ja väänad vahepeal mustusevett välja ehk siis üritad niipalju kui võimalik seda vett istmetest kätte saada, kasvõi lappi vastu istmepinda surudes. Kui majapidamispaberit palju käes on siis võid seda ka veel lisaks kasutada ja sellega niipalju vett kätte saada kui võimalik. Mida vähem seda seal on, seda parem sulle. Minul oli sellevõrra lihtsam, et rentisin veel lisaks tööstusliku tolmuimeja ja tõmbasin istmetest vee välja niipalju kui sain. See on veel eriti hea tulemus. Ramirendis oli tööstusliku tolmuimeja rent 10 euri ööpäev. Minu jaoks õigustas see raha end piisavalt. Igatahes odavam kui viia kuskile keemilisse. Lihtsalt suvel on seda tööd parem teha kui talvel ja kui sul tööstuslikku imejat võtta pole, siis hulla veega vähem. Jõudu ja edu :) Aga aeg selle töö tegemiseks on hetkel suht vastav kui garaazi endal ei juhtu olema :P Aga egas ükski töö tegematta jääda saa :D Ja veel. Vali Vanishi toodangust see plekieemaldaja. Ja ca 20 tundi kuivatamist oli arvestatud välistemperatuuri +8 juures mitte 0 ega -1 juures. Ja vabandan ette selle pärast et aeg kuivamiseks polnud mitte 20 vaid 30/h kokku et asi täiesti heaks saada. Ja mul seisis auto maja taga. Kui autost sellist räiget akvaariumi teha ei taha, ja vahepeal sõita kah plaanis on, siis tee istmed puhtaks ühekaupa ja korralikult. Kuna mul on mõlemad autod avantkerega siis vana auto puhul tagumise istme alumise padja viisin üldse tuppa vanni ja pesin dushi all selle sama vanishiga puhtaks ja ilma sundsoojenduseta kuivas teine nädal aega seal vannitoas sest porolon tõmbas ikka isuga seda vett veel lisaks sisse. Aga tulemus jäi ikka väga priima ja kui mu tallinna naabrimees kelle ühte kohta sõidutasin, kenasti õlle mu puhastatud istmete peale ajas (pudel taskus tagurpidi ja korgi vahelt jooksis riietele ja sealt edasi ujus igale poole istme peale), siis piisas lihtsalt vee lapist ja peale kuivamist mingit erinevust ei jäänudki mida tekstiilvahuga tehes kindlasti näha jääb.
Vaata lisaks ka seda postitust ---[ http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=41245&page=3 ]---


http://ultra2005.planet.ee/Audiclub/vnsh.jpg


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ErNo-
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.09
Asukoht: Soome, Juva/Eesti,Tartu,kavastu.
Kasutaja on eemal

Auto: audi80b3.91, galant 93 ja Roller.

postitati 25.12.11 10:46 Tsiteeri


Õnneks mul on kasutada autoremondi ajaks suur soe garaas ja sealt leidub ka tööstuslik tolmuimeja. Just selle sama vanishiga plaanisingi teha kusjuures. Istmed pole küll autos enam aga panen nad paariks päevaks väiksesse ruumi koos 5kw puhuriga kuivama. Sama peab ka laepapiga tegema. Aga tänud veelkord.:)


Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.2% - SQL: 66.8%]