Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: 2.0TDI 103 kW mootor soojalt vibreerib (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 18500)
grossu
huviline



Registreerunud 19.07.06
Asukoht: Tallinn / Räpina
Kasutaja on eemal

Auto: C6 Q /B3 Q

postitati 20.12.11 00:12 Tsiteeri
2.0TDI 103 kW mootor soojalt vibreerib



Probleem on siis selles, et 2006a. A6 2.0TDI hakkab soojast peast tühikäigul kohapeal seistes vibreerima.
Külmalt pole mingit vibrat ega probleemi ning ka käivitades probleeme ei esine.
Kas viga võib olla pihustites või kust seda viga otsida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Babyfoot
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.10
Asukoht: Ida-Virumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDIQ S-line

postitati 20.12.11 08:41 Tsiteeri
Julgen pakkuda, et..



äkki võib tegemist olla kütusepumba mingisuguse rikkega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 20.12.11 08:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Babyfoot
äkki võib tegemist olla kütusepumba mingisuguse rikkega.


A6 2.0D ei oma nn kütusepumpa mis sellist asja võib põhjustada. Pigem sellisel juhul on pihusti rike.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
grossu
huviline



Registreerunud 19.07.06
Asukoht: Tallinn / Räpina
Kasutaja on eemal

Auto: C6 Q /B3 Q

postitati 21.12.11 00:34 Tsiteeri


Käisin täna DIA-s ja diagnosti nad mulle ei teind, aga oletasid kohe, et on mehaaniline värin ja kuna sellel mootoril on probleemne kahemassiline hooratas, siis öeldi kohe, et viga on seal.
Aga kellel selle hooratta murega probleeme on olnud, kuidas see hooratas käituma hakkab ja miks ta mul külmalt käib ideaalselt ja sujuvalt ja vibratsioon tekib alles siis kui mootori temp hakkab 90kraadi C lähedale jõudma??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
valtsv
huviline



Registreerunud 03.09.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0TDI 2008

postitati 24.12.11 15:28 Tsiteeri


Seda hooratta juttu ära kohe usu, kontrolli VCDS-ga pihustite tasakaalu. Minul hooratta vahetusega ei kadunud see ebaregulaarne mootori raputamine kuhugile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
grossu
huviline



Registreerunud 19.07.06
Asukoht: Tallinn / Räpina
Kasutaja on eemal

Auto: C6 Q /B3 Q

postitati 26.12.11 19:31 Tsiteeri


No ma ei usugi seda hooratta juttu, sest tõin auto ise saksast ja öeldi, et hooratas on vahetatud. Samas DIA-s aeti mind ühe mehe juurest teise juurde ja kõigil oli justkui pohhui ning vend vaatas, et ahhaa manuaal, sul on kindlalt hooratas. Mulle endale see ka loogiline ei tundu ja ütlesin, et tahaks diagnosti, aga nemad tahtsid vist, et ma lihtsalt minema läheks ja ei viitsind tegeleda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 26.12.11 19:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: grossu
Käisin täna DIA-s ja diagnosti nad mulle ei teind, aga oletasid kohe, et on mehaaniline värin ja kuna sellel mootoril on probleemne kahemassiline hooratas, siis öeldi kohe, et viga on seal.
Aga kellel selle hooratta murega probleeme on olnud, kuidas see hooratas käituma hakkab


Enda kogemus sama mootori ja DSG kastiga.
Värin tuli kohapeal ~1500-1800 pöördega.
Mootori käivitamisel ja seisma jätmisel tegi iseloomuliku kõlinat.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
grossu
huviline



Registreerunud 19.07.06
Asukoht: Tallinn / Räpina
Kasutaja on eemal

Auto: C6 Q /B3 Q

postitati 26.12.11 19:48 Tsiteeri


Mul on värin vaid siis kui mootor on töösoe ja tühikäigul 900 pöörde juures.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 27.12.11 21:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: grossu
Mul on värin vaid siis kui mootor on töösoe ja tühikäigul 900 pöörde juures.

Mida tähendab värin? Ühtlane vibratsioon või tühikäigul õrn vahelejätmine/lonkamine? Viimase puhul on tootja väljastanud mitmeid tarkvara paranduspakette, mida saab esinduses kontrollida ja vajadusel peale laadida. 2006 masina hooratas on saanud kah modifikatsiooni ja väidetavalt nendega probleeme pole.
Kui soojalt tiba pöördeid tõstad siis värin kaob?


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
grossu
huviline



Registreerunud 19.07.06
Asukoht: Tallinn / Räpina
Kasutaja on eemal

Auto: C6 Q /B3 Q

postitati 08.01.12 18:22 Tsiteeri


See värin on justnimelt nagu vahelejätmine ja lonkamine ja ebaregulaarne. Ja kui pisut gaasi lisada, siis see kaob.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 08.01.12 18:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: grossu
See värin on justnimelt nagu vahelejätmine ja lonkamine ja ebaregulaarne. Ja kui pisut gaasi lisada, siis see kaob.

Lase pihustid jah kontrollida. Kui arvutiga vaadates näidud erinevad palju siis pihustid stendi. Hooratas teeb natuke teistmoodi. Seismajättes ja käivitades teeb kolinat ja raputab mootorit. Dias ongi selline suhtumine kui lamp sinna peale lendad. Eks neil ka tööd palju ja palju käib selliseid kes miskit teada tahavad kuid samas raha sisse ei too.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ever
huviline

Avatar


Registreerunud 03.08.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 S-Line 2.0 TDI

postitati 08.01.12 20:04 Tsiteeri


Mul on masinal täpselt samasugune probleem. Pihustid kontrollitud, nendega oli kõik korras. Ma ise kaldun samuti arvama, et ehk on tõesti need kütusekogused nii piiripealseks seadistatud, et tühikäik hakkab natuke lonkama vahepeal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 08.01.12 21:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: grossu
See värin on justnimelt nagu vahelejätmine ja lonkamine ja ebaregulaarne. Ja kui pisut gaasi lisada, siis see kaob.


Tartus olemas ka Ametlik teeninduspartner Aasta Auto AS, Sepa tänaval;)


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
grossu
huviline



Registreerunud 19.07.06
Asukoht: Tallinn / Räpina
Kasutaja on eemal

Auto: C6 Q /B3 Q

postitati 12.01.12 15:27 Tsiteeri


Nii, sai käidud siis diagnostikas ja tõesti näitas, et pihustitest läbivad kogused on erinevad. Tuleb lasta neid nüüd puhastada ja loota, et midagi muutub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
renv
huviline

Avatar


Registreerunud 28.02.11
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: b7 a4 2.0tdi

postitati 18.02.12 10:54 Tsiteeri


Küsime pigem nii, et kas kellegi 2.0tdi ei tee seda? Niipalju kui ma neid näinud k.a. minu oma, siis kõik nad ühtemoodi ebaühtlaselt värisevad tühikäigul. Pole sellest probleemi seni teinud, kas siiski peaks? grossu kas muutus miski?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 18.02.12 18:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: renv
Küsime pigem nii, et kas kellegi 2.0tdi ei tee seda? Niipalju kui ma neid näinud k.a. minu oma, siis kõik nad ühtemoodi ebaühtlaselt värisevad tühikäigul. Pole sellest probleemi seni teinud, kas siiski peaks? grossu kas muutus miski?

Minul käib ühtlaselt praeguste ilmadega. Suvel soojaga on õrnalt tunda seda ebaühtlust/võdinat, mitte midagi häirivat.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Renks
huviline

Avatar


Registreerunud 07.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.02.12 20:17 Tsiteeri


Sama probleem.
Töösooja mootoriga tegib vibratsioon mis natukene gaasi lisades kaob. Mootor töötab ühtlaselt ja vibratsiooni põhjustab summuti, mis teatud olukorras läheb resonantsi. Vibratsioon kaob kui summuti otsast käega kinni hoida.
Käisin oma murega ka Sumpsimees OÜ jutul kus esialgu soovitati vahetada summuti tripid (paljudel juhtudel on aidanud), kui aga vibratsioon ei kao tuleb summutile paigaldaa nö stabilisaator (lisaraskus). Eks peab katsetama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ever
huviline

Avatar


Registreerunud 03.08.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 S-Line 2.0 TDI

postitati 18.02.12 20:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Minul käib ühtlaselt praeguste ilmadega. Suvel soojaga on õrnalt tunda seda ebaühtlust/võdinat, mitte midagi häirivat.


Sama siin. Praeguste külmadega on see vibratsioon praktiliselt kadunud. Sooja mootoriga natuke võdiseb vahel, aga suvel oli asi ikka tunduvalt märgatavam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
grossu
huviline



Registreerunud 19.07.06
Asukoht: Tallinn / Räpina
Kasutaja on eemal

Auto: C6 Q /B3 Q

postitati 21.02.12 00:04 Tsiteeri


Mina lasin hammasrihma vahetada ning kurtsin neile oma mure ära, et äkki saab pihusteid puhastada või midagi.
Vahetati kütusefilter ja ma ei saandki aru, kas nad seal midagi muud ka puhastasid, aga see kole vibra on tõesti praktiliselt kadunud, vahepeal esineb õhkõrnalt, aga see on juba tühine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
texel
huviline

Avatar


Registreerunud 27.02.10
Asukoht: Norway
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.15 11:47 Tsiteeri


Olen ka mina hädas selle lonkamisega ja mis on minule häiriv.
Audi A6,2007,automaat,2,0tdi.
Diagnostika viga ei näita,õhukoguse andur kontrollitud,
kütusefilter,Egr klapp vahetatud,pihustid korras(eraldi kontrollitud pole).Autol on kübemefilter eemaldatud,uus soft.Probleem oli ka enne seda!
Sõites vahel kiirusega 30-40 auto kakleb nagu otsiks käiku või jääks nälga.Just toimub see kui õrnalt gaasi vajutades,kiirendades probleeme ei ole.
Esinduses arvati,et hooratas/mootori padjad kuigi ise kahtlen selles.
Oskate soovitusi anda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M.A
huviline



Registreerunud 19.11.14
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 13.02.15 15:04 Tsiteeri


Enda A6 2007 2.0 103kw vibras tugevamalt just külmaga ja antud juhul oli viga pihustites aga peale pihustite vahetust kerge vibra ikka sees tühipööretel ( just 900-950rpm juures) ning selle kerge vibra kohta öeldi Diislimeistris, et nende 2.0 mootorite puhul pidigi normaalne olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
upo
huviline



Registreerunud 03.02.15
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant 2,0 tdi

postitati 15.02.15 15:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.A
Enda A6 2007 2.0 103kw vibras tugevamalt just külmaga ja antud juhul oli viga pihustites aga peale pihustite vahetust kerge vibra ikka sees tühipööretel ( just 900-950rpm juures) ning selle kerge vibra kohta öeldi Diislimeistris, et nende 2.0 mootorite puhul pidigi normaalne olema.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
upo
huviline



Registreerunud 03.02.15
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant 2,0 tdi

postitati 15.02.15 16:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Tsitaat:
Algselt postitas: grossu
Mul on värin vaid siis kui mootor on töösoe ja tühikäigul 900 pöörde juures.

Mida tähendab värin? Ühtlane vibratsioon või tühikäigul õrn vahelejätmine/lonkamine? Viimase puhul on tootja väljastanud mitmeid tarkvara paranduspakette, mida saab esinduses kontrollida ja vajadusel peale laadida. 2006 masina hooratas on saanud kah modifikatsiooni ja väidetavalt nendega probleeme pole.
Kui soojalt tiba pöördeid tõstad siis värin kaob?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
texel
huviline

Avatar


Registreerunud 27.02.10
Asukoht: Norway
Kasutaja on eemal


postitati 16.02.15 22:53 Tsiteeri


Kui pöördeid natuke tõsta siis värin kaob.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
upo
huviline



Registreerunud 03.02.15
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant 2,0 tdi

postitati 21.03.15 23:13 Tsiteeri
2,0 tdi mnootori vibra sooja mootoriga



Tsitaat:
Algselt postitas: grossu
Probleem on siis selles, et 2006a. A6 2.0TDI hakkab soojast peast tühikäigul kohapeal seistes vibreerima.
Külmalt pole mingit vibrat ega probleemi ning ka käivitades probleeme ei esine.
Kas viga võib olla pihustites või kust seda viga otsida?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.1% - SQL: 38.9%]