Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi 80 B4 2.8 Avant Quattro (müüdud) - 1994 - JanP (Vastuseid: 46 | Vaatamisi: 8904)
JanP
huviline



Registreerunud 04.12.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 240, 300

postitati 18.12.11 20:13 Tsiteeri
Audi 80 B4 2.8 Avant Quattro (müüdud) - 1994 - JanP



Kuna eelmine auto, milleks oli B3 Coupe, sõideti katki, tekkis vajadus uue liikuri järgi. Saatuse tahtel osutus selleks 1994a B4 Avant.
Natuke siis autost:
2.8 128kW, vedavaid sildasid 2.
Läbisõit odo järgi 309 000
Manuaalkast
Kenasti toimiv difrilukk

Varustuse poole pealt:
Nahksisu
Kliimaautomaatik
Püsikiirusehoidja
Kompuuter
2x el. aknad
2x istmesoojendused
Elektriline katuseluuk
El. peeglid soojendusega

Talvel all orikad 10 kodaraga veljed, suveks läheb alla Centra Typ 11, millest ka allpool pilt näha. Tarvis vaid rant poleerida ja keskosa pisut värskendada.
Tehtud tööd:
Hunnik salongipirne, mõned veovõllide kaitsekummid, õlivahetus, käsipiduri toimima panemine, stabika puksid ja stabikakont.

Paar pilti autost:

Kõik arvamused teretulnud. :)
http://zorten22.planet.ee/autod/B4/audi3.jpg
http://zorten22.planet.ee/autod/B4/audi1.jpg
http://zorten22.planet.ee/autod/B4/audi2.jpg
http://zorten22.planet.ee/autod/B4/audiveljed.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 18.12.11 20:36 Tsiteeri


Minu arust väga kena värv ja hea kooslus. Kas kõrvalistuja ette iluliistule on see quattro märk ise pandud? Originaalis vist on ainult kiri "airbag" ja quattrot sinna pole lisatud, vähemalt mul on nii:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanP
huviline



Registreerunud 04.12.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 240, 300

postitati 18.12.11 20:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Minu arust väga kena värv ja hea kooslus. Kas kõrvalistuja ette iluliistule on see quattro märk ise pandud? Originaalis vist on ainult kiri "airbag" ja quattrot sinna pole lisatud, vähemalt mul on nii:P
Tänud. Tundub küll ise kleebituna, samas seni pole veel leidnud viitsimist seda sealt eemaldada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 18.12.11 21:52 Tsiteeri


Minupoolne soovitus on hankida korralik 90 tagatule paneel ja see sinna külge panna, teeb auto oluliselt kenamaks.

Muidu maruhea kooslus, võiks ees veel recarod olla :) Istmed soovitan lahti võtta ja polstrid värskendada, pildilt tunduvad veidi väsinud olevat, aga see on ka niivana auto puhul täiesti normaalne.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 18.12.11 22:05 Tsiteeri


Omaltpoolt lisaks "lõuaga" stange, mis teeb sellise avandi veelgi ilusamaks, paneks alla mõne ilusa kodarvelje, disainiks maitsekalt supportid ning rohkem poleks ilu jaoks vajagi. Selline auto on juba loomult ilus ning igasugused tuuning tükid võtavad seda kõike vähemaks.
Varustus ja kooslus on tõesti hea, soovin ainult edu ja jaksu edaspidiseks. Läbisõit on naljakalt suur, eriti on tegu veel kõige uuema B4-ga, millel sees uuem armatuur ja uksepolstrid.
Jaksu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tõnts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.06.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.3 , Coupe 2.1 typ 81, 3x 90 2.3, A4 1.8 TQ, 2x 90Q 2.3

postitati 18.12.11 22:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Läbisõit on naljakalt suur, eriti on tegu veel kõige uuema B4-ga, millel sees uuem armatuur ja uksepolstrid.
Jaksu!

No vb on see üks väheseid kerimata odokaga isendeid - ise tõin 6-7 aastat tagasi leedust korraliku 90-ne, millel spido näitas 171000 km, vot see ajas küll naerma - 87 a ja "vanaema ainult pühapäeviti kirikus käinud":D... Muidu väga asjalik pill, B4 avandid on mulle alati meeldinud ja tahaks endale ka sellist (2.2t motoga:D mudugi)...
Aga jääme jälgima ja edu masinaga.


Life is too short to drive slow...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aht0
huviline

Avatar


Registreerunud 29.08.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3Q

postitati 18.12.11 22:53 Tsiteeri


Väga kena Audi, isegi seest on ilus tänu uuemale sisule. Edu!


"Täissöönul pole isu ja nälginul toitu ning hädas on mõlemad." A. H. Tammsaare
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.12.11 07:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Läbisõit on naljakalt suur, eriti on tegu veel kõige uuema B4-ga, millel sees uuem armatuur ja uksepolstrid.
Jaksu!

Ära aja lolli juttu:D Mis sa arvad, kui palju su enda oma sõitnud on, ma pakuks, et kaugelt üle selle, ära usu kõike, mida odo näitab, minu omal on varsti 300 ees, sinu omale pakuks 100-200 veelgi rohkem, need masinad on vastupidavad ja esimese 200ga ei kulu midagi, uued muide samamoodi:cool:
Uutel bemaritel aga venib nahksisul juhiiste vist juba esimese 50 tuhandega tagumiku järgi sedasi lonti, muidu paistab sellel masinal suht korras nahk olevat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 19.12.11 08:05 Tsiteeri


Kas ma näen õigesti, et sul on ka lisakellad peal? Mis jura seal lisakellade ees ka asub?

Aru ma ei saa, miks komput kõikidele 2,8-tel ei pandud, minu omal igatahes pole.

Esiistmed on sul ka paremad, mul tavalised nahaga taburetid, aga sul need sportlikumad küljetoega.
Muidu on enamvähem sama, ainult et 4x el.aken, S-i nahkrool ja punane (naise auto noh) :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanP
huviline



Registreerunud 04.12.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 240, 300

postitati 19.12.11 11:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hegol
Kas ma näen õigesti, et sul on ka lisakellad peal? Mis jura seal lisakellade ees ka asub?
Lisakellad ikka peal, aga seal ees oli pildi tegemise hetkel lihtsalt maki paneel.

Nahk on tegelikult suhteliselt heas korras. Autoglymi hooldusvahendiga ikka olen üle käinud, kui vajadus on tekkinud.

See 90-e tagapaneel on täitsa hea mõte, ilmselt lähengi seda teed. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 19.12.11 15:24 Tsiteeri


Uuem sisu on tõesti väga kena, aga ise ei pea ka enam kaua vesistama teiste pilte vaadates, kuna endalgi selline armatuur ja esimeste uste polstrid ootamas pööningul kevadet. Kui sa selle quattro märgi otsustad mingi aeg ikkagi sealt armatuuri pealt maha võtta, siis oleks huvi selle vastu.

See läbisõidu teema on jah suht huvitav. Enamjaolt kõik 80ned seal 200-250k piirimail, mõni isegi 150k ning ilmselgelt on need keritud. Samas see ei ole ju ka mingi raketiteadus spidokas algosadeks lahti keerata ja veidi numbreid ümber tõsta ning sellega siis ennast või teisi petta. Samas muidu C4-jad on paljud isegi kerimata ning läbisõit mingi 400-550k ees.

See nn "lõuaga" stange vajaks ka teisi sobivaid juppe(karbid ja tagastange), kuna muidu jääks asi külje pealt vaadates kuidagi poolikuks. Aga eks ilu ole vaataja silmis ja see vaid minu arvamus. Aga 90-ne paneel keera kindlasti külge ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 19.12.11 15:37 Tsiteeri


Minu vanal audi 80.l oli läbisõit odomeetri järgi 360 000 km.Kuigi auto oli suht viimaseid b4 mis üldse toodeti(1995 a masin).Selline läbisõit on täiesti loogiline nii vanade autode puhul,pigem vaatan skeptiliselt sellise aasta masinaid mille läbisõit on 190 000 km kandis.Masin ise on kasutajal JanP väga ilus ja heade lisadega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Remo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.10
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Mercedes-Benz , BMW , Audi

postitati 19.12.11 21:00 Tsiteeri


Tundub igati korralik auto olevat:) Nahksisu on muidugi eriti hea selle koosluse juures. Ajab kadedaks lausa:cool: Edu ja jaksu!


Got ARB and nitrous?
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 19.12.11 21:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
See nn "lõuaga" stange vajaks ka teisi sobivaid juppe(karbid ja tagastange), kuna muidu jääks asi külje pealt vaadates kuidagi poolikuks. Aga eks ilu ole vaataja silmis ja see vaid minu arvamus. Aga 90-ne paneel keera kindlasti külge ;)


See lõuaga stange annab ilma lisavidinateta ikka väga palju juurde ja pole kuidagi poolik. Vähemalt minu arvates. On ka endal see plaanis, kui kunagi peaks mõne soodsalt kätte saama. Tagapaneel ootab oma järge teise masina küljes hetkel :D

Ka minu auto on 1994 lõpu toodang, aga läbisõit oli küll asi, mida ma ei vaadanudki auto ostmise juures :D See ei määra ju midagi, kui auto ümbert on koost lagunemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanP
huviline



Registreerunud 04.12.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 240, 300

postitati 26.12.11 22:30 Tsiteeri


Vahepeal auto hoolega vedanud erinevaid järelhaagiseid, kärukonks ikka hea asi.
http://i159.photobucket.com/albums/t124/HardiCharger/11122011682.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 26.12.11 22:36 Tsiteeri


Quattro igati hea ja veel konksuga. Räägi nüüd, mis passta b2 tegemist, ega quattro pole?


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanP
huviline



Registreerunud 04.12.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 240, 300

postitati 26.12.11 22:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Quattro igati hea ja veel konksuga. Räägi nüüd, mis passta b2 tegemist, ega quattro pole?
Sellest tulemas siis lausa TQ, aga täpsemat lugemist siit, kolmanda lehekülje lõpust: http://foorum.vwklubi.ee/viewtopic.php?f=50&t=67253


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 26.12.11 22:52 Tsiteeri


Kas sina oledki Hardi?

Igatahes selle sama passatiga sai eelmine aasta üks golf välja sikutatud ja kokkutulekul ka juttu puhutud.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanP
huviline



Registreerunud 04.12.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 240, 300

postitati 26.12.11 22:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Kas sina oledki Hardi?

Igatahes selle sama passatiga sai eelmine aasta üks golf välja sikutatud ja kokkutulekul ka juttu puhutud.
Ei ole, tegu mu sõbraga. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JanP
huviline



Registreerunud 04.12.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 240, 300

postitati 07.01.12 22:10 Tsiteeri


Kuna armatuuri- ja ustekõlarite madal ots ei rahuldanud mind eriti, otsustasin lisada süsteemi subwoofri. Universaali praktilisust ei tahtnud ma aga kaotada, seega tuli minna teist teed. Element läks rattakoopa juures olevasse panipaika. Lõikasin välja puitplaadi, kuhu külge element läks. Custom-made kinnitused, et pääseks ilusti tungrauda võtma ja pirne vahetama. Hetkel on tegemata viimistluse pool, kuid element ise paigas ja mängib täitsa kenasti. Kuna mul seal on igasugu mürasummutust juba tehase poolt ka sisse pandud hoolega, ei hakanud ma midagi rohkem lisama. Madal ots olemas ja helipilt igati parem. Pilt ka pika jutu lõpetuseks:
http://zorten22.planet.ee/autod/B4/IMGP2329a.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 08.01.12 08:35 Tsiteeri


Eks linna tulles tahan demo ja hinnakirja näha :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanP
huviline



Registreerunud 04.12.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 240, 300

postitati 02.02.12 20:40 Tsiteeri


Hetkel olnud kalla-ja-talla vaid autoga. Siiski on üks probleem, millest pole lihtsalt jagu saanud. Selleks nimelt trikitav kesklukk. Uksed lähevad sõidu ajal lukku, mõnikord ka lihtsalt kohapeal. Juhtub ka nii, et juhiuksel nuppu üles tõmmates võtab korraks maha ja siis kohe jälle peale ja nii mitmeid kordi. Mõni sõit ei tee aga mitte kui midagi. Universaali tüüpviga, ehk luugi juhtmestik on korda tehtud, kuid abi sellest polnud. Kust võiks viga edasi otsida?:(
http://www.muslimadverts.com/wp-content/uploads/2011/12/493610.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
teitur
huviline



Registreerunud 07.07.10
Asukoht: Hiiumaa/Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C5, VAZ 2105

postitati 02.02.12 23:09 Tsiteeri


Võta keskluku mootor välja ja vaata, et poleks seest märg. Teinekord võivad pistikute klemmid ka juba pooleks oksüdeerunud olla. Mootor on pagasnikus parempoolse luugi all.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
JanP
huviline



Registreerunud 04.12.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 240, 300

postitati 06.02.12 07:05 Tsiteeri


Vahelduseks üks väike videojupp:

http://www.youtube.com/watch?v=8tmxEmcOP9g


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JanP
huviline



Registreerunud 04.12.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 240, 300

postitati 11.02.12 15:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: teitur
Võta keskluku mootor välja ja vaata, et poleks seest märg. Teinekord võivad pistikute klemmid ka juba pooleks oksüdeerunud olla. Mootor on pagasnikus parempoolse luugi all.
Võtsin mootori lahti, trükkplaat oli saanud niiskust ja oksüdeerunud. Puhastasin ilusti ära kõik, kuid ust kinni lüües, lükkab jätkuvalt ka luku peale...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 41.3% - SQL: 58.7%]