Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: 2006 A6 Avant müügil Viljandis (Vastuseid: 21 | Vaatamisi: 2975)
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 06.12.11 14:36 Tsiteeri
2006 A6 Avant müügil Viljandis



Hei. Nimelt on silmapiiril see auto http://www.auto24.ee/used/952780 Olen VIN-i järgi juba kõik järele kontrollinud, numbrid vastavad reaalsusele. Abi otsin nimelt sellist, et kas siin on kedagi pädevalt Viljandist, kes saaks antud autot vaatama minna või on kellegil võimalus/koht kus ma saan sinna tulles auto lasta üle kontrollida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.11 14:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
Hei. Nimelt on silmapiiril see auto http://www.auto24.ee/used/952780 Olen VIN-i järgi juba kõik järele kontrollinud, numbrid vastavad reaalsusele. Abi otsin nimelt sellist, et kas siin on kedagi pädevalt Viljandist, kes saaks antud autot vaatama minna või on kellegil võimalus/koht kus ma saan sinna tulles auto lasta üle kontrollida?


Viljandi selline koht olemas nagu:http://www.linnaauto.ee/
See peaks antud masina ülevaatamisega lahedalt hakkama saama.Kuid see müügi plats on mulle isiklikult vastu karva(Kerib odaomeetri näite nii mis mühiseb ja teeb muud pisemat remonditööd :o)kuid see ainult minu arvamus ,mis ei pretendeeri absoluutsele tõele.:D

Vaata kuulutust mida sinna lisatud on:
•2x elektriliselt reguleeritavad istmed-kus kohas?

•autotelefon-see peaks tähendama,et tal puudub bluetoot ühendus mille lisamine sult üksjagu rahhi minema viib.
Pakun,et põhja plastid kah tall läinud.Kuid oma silm sul ju kriimsilm.

Seda masinat julgeks sulle soovitada iga ilmaga, kuid see bensiin:
http://www.auto24.ee/used/935132

sellele said isegi sebitud uuemad Led tagumised tuled, mis kodus seisavad enne kui masin käest ära osteti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 06.12.11 14:50 Tsiteeri


Nad toovad Saksast autosid ehk siis usun, et eriti kauele nad Sul sõita ei lase sellega.
Seal samas lähedal neile on Toyota esindus, ehk saad sinna kontrolli viia.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 06.12.11 16:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Robinson
Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
Hei. Nimelt on silmapiiril see auto http://www.auto24.ee/used/952780 Olen VIN-i järgi juba kõik järele kontrollinud, numbrid vastavad reaalsusele. Abi otsin nimelt sellist, et kas siin on kedagi pädevalt Viljandist, kes saaks antud autot vaatama minna või on kellegil võimalus/koht kus ma saan sinna tulles auto lasta üle kontrollida?


Viljandi selline koht olemas nagu:http://www.linnaauto.ee/
See peaks antud masina ülevaatamisega lahedalt hakkama saama.Kuid see müügi plats on mulle isiklikult vastu karva(Kerib odaomeetri näite nii mis mühiseb ja teeb muud pisemat remonditööd :o)kuid see ainult minu arvamus ,mis ei pretendeeri absoluutsele tõele.:D

Vaata kuulutust mida sinna lisatud on:
•2x elektriliselt reguleeritavad istmed-kus kohas?

•autotelefon-see peaks tähendama,et tal puudub bluetoot ühendus mille lisamine sult üksjagu rahhi minema viib.
Pakun,et põhja plastid kah tall läinud.Kuid oma silm sul ju kriimsilm.

Seda masinat julgeks sulle soovitada iga ilmaga, kuid see bensiin:
http://www.auto24.ee/used/935132

sellele said isegi sebitud uuemad Led tagumised tuled, mis kodus seisavad enne kui masin käest ära osteti.


Kui ma ise ausalt ütlen, siis mulle on absoluutselt kõik müügiplatsid vastu karva, sest 99% juhtudel ongi autod keritud, sellega nad raha teenivadki. Kuid leidub erandeid, antud auto tausta ma juba tean, läbisõit on kontrollitav ja õige. Minu äsja müüdud A6 oli samuti müügiplatsilt ja õige läbisõiduga, peale nende kahe ma ei olegi veel rohkem leidnud, mis oleks õige (100-250tuhat km on maha keritud).
El. istmete kohta on sul tõesti õigus, seda ma nägin ise ka kohe esimese asjana. See mind absoluutselt ei koti, et neid reaalselt pole. Selle autotelefoni kohta samamoodi, minu ex-masinal oli samuti käetoes autotelefon (muidugi telefon ise jalutama läinud), aga mul oli ikkagi Bluetooth handsfree peal.
Selle V8 mootoriga auto kohta, et ma sellist asja omale tõesti ei sooviks. Kogu see A6 point mul selles ongi, et ta diiselmootoriga oleks, ehk siis ökonoomsem. Lisaks on sellel sees punane ekraan, mille ma ka kohe välistaksin (minu silmis 5x tähtsam asi kui el. istmed). Ja hinnaklass jääb samuti kõrgeks natuke :) Eks mul sellepärast ongi natukene raske omale jälle uut autot leida, et summad on piiratud (ei taha mingit järelmaksu/liisingu juppi kaela).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 06.12.11 16:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Urmet24
Nad toovad Saksast autosid ehk siis usun, et eriti kauele nad Sul sõita ei lase sellega.
Seal samas lähedal neile on Toyota esindus, ehk saad sinna kontrolli viia.


Ega tõesti kõik suurima heameelega nõus ei ole autot kuskile vedama. Kuid rääkida tasub siiski. Ma tegelikult ühe variandi võibolla sain ka, homme selgub täpsemalt. Aga teada võite ikka anda, kui kellegil vaatamise/kontrollimise võimalus või hoopiski ise seda autot juba kaemas käinud. Sain just ühe auto vale läbisõidu jälle teada, langes valikust välja, seega mul ongi praegu ainult seesama auto mida osta :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TriKa3
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.11
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1.8 '00

postitati 06.12.11 18:23 Tsiteeri


Isegi ostsin oma auto sealt platsilt ja kuigi läbisõit oli tol hetkel 120000 ja kopikaid, oli see ometigi õige - sain siis kerimata auto. Proovisõitu lubati teha ja ostueelse ülevaatuse saab sooritada seal samas Toyota esinduses.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 06.12.11 18:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TriKa3
Isegi ostsin oma auto sealt platsilt ja kuigi läbisõit oli tol hetkel 120000 ja kopikaid, oli see ometigi õige - sain siis kerimata auto. Proovisõitu lubati teha ja ostueelse ülevaatuse saab sooritada seal samas Toyota esinduses.


See on positiivne. Ma arvan, et ma esimesel võimalusel lähen seda autot ka vaatama. Eks siis paistab, misasjaga tegu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 06.12.11 18:31 Tsiteeri


Ilus auto aga kas sa Eestist ostetud autosid oled peale passinud?
Reval siin ükshetk müüs kohe paljusid, enamuses muidugi 3,2 tfsi´d, aga ikka liigub neid.
Nendel ajalugu kindel ja oleks nagu parem option.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 06.12.11 18:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Ilus auto aga kas sa Eestist ostetud autosid oled peale passinud?
Reval siin ükshetk müüs kohe paljusid, enamuses muidugi 3,2 tfsi´d, aga ikka liigub neid.
Nendel ajalugu kindel ja oleks nagu parem option.


Parandan natuke, ei ole sellist asja nagu 3.2TFSI, on 3.0TFSI ja 3.2FSI :)
Ise eelistaks kah ikkagi Eestist uuena ostetud autot, just teadaoleva ajaloo pärast.

EDIT: Ei olegi öelnud, et eriline viga oli, lihtsalt märkisin ära :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 06.12.11 18:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Ilus auto aga kas sa Eestist ostetud autosid oled peale passinud?
Reval siin ükshetk müüs kohe paljusid, enamuses muidugi 3,2 tfsi´d, aga ikka liigub neid.
Nendel ajalugu kindel ja oleks nagu parem option.


:) Oleks 3.2TFSI mis siis viga. Tegelikult on siiski tegu 3.2FSI mootoriga ja seda ei vaata, piilun ainult diisli poole uuesti. Ühte Revali masinat sai vaatamas käidud küll eelmist autot otsides, aga see oli jube ära täkitud väljast. Eks need eluaeg Eestis sõitnud autod sellised ongi, välismaalt tulevad hoopis siledama väljanägemisega tihtipeale ja kui ajalugu kontrollitav on, siis ei ole mitte mingit vahet sellel kus ta liikunud on. Eesti teed on ka pealegi sellised mis lõhuvad autot kõvasti rohkem kui välismaal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TriKa3
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.11
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1.8 '00

postitati 06.12.11 18:42 Tsiteeri


... ja lisaks on Saksas ka parem kliima autode jaoks = vähem roostet :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 06.12.11 20:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Urmet24
Seal samas lähedal neile on Toyota esindus, ehk saad sinna kontrolli viia.

Iga kingsepp jäägu oma saapataldade juurde. Ega nad peale piduriklotside, helisignaali, tulede ja õlilekete kontrolli midagi seal teha ei oska. Mõistlik oleks kasvõi treila võtta ja margiesindusse minna, tuleb lõpuks ikka odavam kui Saksa/Leedukas omale osta.

Mulle meeldib lisa "Muu varustus: Originaal läbisõit".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 06.12.11 20:58 Tsiteeri


Seal on väga asjalikud tegelased, lihtsalt minu varasemast kogemusest lähtudes.
Sellep soovitasin.
Mis puudub leedukasse .. seda oskan küll 100% väita, et need kõik autod, mis tulevad .. on saksa päritolu.
Tunnen ühte nende treilajuhti isiklikult.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TriKa3
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.11
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1.8 '00

postitati 06.12.11 20:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Tsitaat:
Algselt postitas: Urmet24
Seal samas lähedal neile on Toyota esindus, ehk saad sinna kontrolli viia.

Iga kingsepp jäägu oma saapataldade juurde. Ega nad peale piduriklotside, helisignaali, tulede ja õlilekete kontrolli midagi seal teha ei oska. Mõistlik oleks kasvõi treila võtta ja margiesindusse minna, tuleb lõpuks ikka odavam kui Saksa/Leedukas omale osta.

Mulle meeldib lisa "Muu varustus: Originaal läbisõit".



Minu oma logistati küll korralikult läbi seal, ostueelsel kontrollil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 07.12.11 07:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TriKa3
Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Tsitaat:
Algselt postitas: Urmet24
Seal samas lähedal neile on Toyota esindus, ehk saad sinna kontrolli viia.

Iga kingsepp jäägu oma saapataldade juurde. Ega nad peale piduriklotside, helisignaali, tulede ja õlilekete kontrolli midagi seal teha ei oska. Mõistlik oleks kasvõi treila võtta ja margiesindusse minna, tuleb lõpuks ikka odavam kui Saksa/Leedukas omale osta.

Mulle meeldib lisa "Muu varustus: Originaal läbisõit".



Minu oma logistati küll korralikult läbi seal, ostueelsel kontrollil.


Antud masina sillajubinad on väga teisejärgulised.Kui peaks mõni juht moodul olema vigane või miskit dpf filtriga, siis see sild on nagu rohkem kübe või nii.Kuid eks me kõik teeme vigu mingil ajal.Tava arvutiga selle masina juures ei näe pooltki mida vaja.Muidugi lolliks pole kah vaja mõelda. Mida siis tegema peab ,kui lähed ostma miskit 50000+eur maksvat masinat.:DSeega vut vut sinna ja näed juba kohapeal mis toimub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 07.12.11 15:32 Tsiteeri


Ostsin uue auto ära, mitte küll sama masina, aga tänud siiski :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 07.12.11 17:16 Tsiteeri


On sul ka pilti missuguse said? Loodan, et ikka Audi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 07.12.11 18:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
On sul ka pilti missuguse said? Loodan, et ikka Audi.


Pilti pole, aga Audi jah. Kahju, et kõik klubiliikmete alla ei näe :P B7 A4 ostsin, 3.0tdi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 08.12.11 08:12 Tsiteeri


Kitsas ei tundu see B7? Ma ka sihtisin seda kuniks sisse istusin. No mul b5 tundus ka suurem, just laiuse mõttes.
Samas see mootor peaks kere päris mõnusasti edasi viima.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 08.12.11 08:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Kitsas ei tundu see B7? Ma ka sihtisin seda kuniks sisse istusin. No mul b5 tundus ka suurem, just laiuse mõttes.
Samas see mootor peaks kere päris mõnusasti edasi viima.


No eks enda oma tundub ikka suurem:P Reaalsus vist teine, mul olid kunagi paraleelselt, siis vist sai nagu mõõdetud, tulemust enam ei mäeleta täpselt, välismõõtmetelt on muidugi B6/B7 suurem. Uksejoon vist uuemal kõrgemal, see ka tekitab kitsema tunde, kui vanas!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 08.12.11 12:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Kitsas ei tundu see B7? Ma ka sihtisin seda kuniks sisse istusin. No mul b5 tundus ka suurem, just laiuse mõttes.
Samas see mootor peaks kere päris mõnusasti edasi viima.


Tundub küll räigelt kitsas praegu veel, just C6 seest tulnud sellepärast. Aga eks ära harjub jälle. Efekt on praegu sama, nagu varem kui B5 kere seest sai mingisse tõesti väiksesse punni istutud. Ma ei oska enam B5ga seega võrrelda, aga vaevalt ta nüüd suurem on. Mootoripoolest on vägev, liigub ikka üllatava kergusega edasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 19.04.12 21:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Tsitaat:
Algselt postitas: Urmet24
Seal samas lähedal neile on Toyota esindus, ehk saad sinna kontrolli viia.

Iga kingsepp jäägu oma saapataldade juurde. Ega nad peale piduriklotside, helisignaali, tulede ja õlilekete kontrolli midagi seal teha ei oska. Mõistlik oleks kasvõi treila võtta ja margiesindusse minna, tuleb lõpuks ikka odavam kui Saksa/Leedukas omale osta.

Mulle meeldib lisa "Muu varustus: Originaal läbisõit".


Ei tea kuidas Leeduga, aga omal üks isenditest Lätist ostetud ja 2a tagasi tulnud Eurostauto kaudu Eestisse. Tegelikult saab ka Lätist/Leedust esindusest ajaloo teada kui on tahtmist ja ostetud poest uuena. Omal vastas küll täpselt kõik 1:1-le Läti Audi esinduse jutule, mida siia toonud müüja väitis.
Lätist auto + on ka see, et hooldusvälp on 15K mitte 30K Longlife nagu Saksas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.3% - SQL: 55.7%]