Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kullipark OÜ, kas on usaldusväärne firma? (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 3157)
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp,Sca
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 16.11.11 16:56 Tsiteeri
Kullipark OÜ, kas on usaldusväärne firma?



Teema selles, et nad müüvad kasutatud varuosi(tellivad Leedust) ja tekkis küsimus, kas on ka usaldusväärne koht. Mul on oma mitteaudist autole vaja sealt üsna kallis detail soetada ja too firma soovib suhtkoht suurt ettemaksu(suurusjärk ~50).... Kas on kellegil nendega kokkupuudet olnud või teab midagigi nende tegevusest ja usaldusväärsusest? Asuvad nad Kolde pst 104A, 10316 Tallinn. Ise kohale minna kah ei saa, et kontrollida või koht üle vaadata. Ettemaks on väidetavalt selleks, et ma ikka kohale ilmuks ja enamvähem kindlalt jupi ära ostaks...


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 16.11.11 17:01 Tsiteeri


Sel aadressil on minu arust Stromka tasulise parkla putka. :) Ise elasin seal kõrval ühes punases tornis kunagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 16.11.11 17:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Sel aadressil on minu arust Stromka tasulise parkla putka. :) Ise elasin Kolde 100 seal ühes punases tornis kunagi.


Seesama parklaputka ongi nende väidetav tegutsemise koht, tellitud osadega kauplemine ja parklaomanik pidid seal kuidagi seotud olema.
Proovisin samuti nendelt üht detaili osta, minult soovitud ettemaks oli 30% asja hinnast. Kohal otsimas käies ma kohe seda parklat varuosamüügiga seostada ei osanud, nemad väidetavasti mu tiirutamist sealt siiski märkasid.
Et mulle lõpuks küsitud asi ei sobinud, siis jäi sellega kaup katki. Sobiva detaili leidmisel Leedust pidid nad mulle sellest kohe teada andma, siis tean edasi arvata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp,Sca
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 17.11.11 13:41 Tsiteeri


Sa siis ikka soostusid seda ettemaksu maksma? Kas ettemaks ka tagasi maksti(kauba mittesobivusel? Praegu igatahes nad väidavad, et neil on palju tellimusi jne, esimesel päeval kui helistasin, ei jaksatud minuga lausa tegeledagi, tagasi helistati järgmisel päeval ja siis tegeldi minu sooviga, samas see telefonivalves olev naisterahvas on suhteliselt resoluutne ja järjekindel. Ootan veel kogemusi ja vastukaja.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 17.11.11 14:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Sa siis ikka soostusid seda ettemaksu maksma? Kas ettemaks ka tagasi maksti(kauba mittesobivusel? Praegu igatahes nad väidavad, et neil on palju tellimusi jne, esimesel päeval kui helistasin, ei jaksatud minuga lausa tegeledagi, tagasi helistati järgmisel päeval ja siis tegeldi minu sooviga, samas see telefonivalves olev naisterahvas on suhteliselt resoluutne ja järjekindel. Ootan veel kogemusi ja vastukaja.


Ma olin ettemaksuga nõus, sest arvasin hinna ja kauba suhte endale mõistlikuks. Aga maksta ma seda veel ei jõudnud, asjade täpsustamisel sai enne selgeks, et neil olemasolev ei sobi mulle. Nemad ise palusid seepeale ettemaksuga oodata.
Eile on nad mulle uue maili saatnud, kus küsivad minu soovi üle. Et kas mu huvi on jätkuv, nad siis otsivad Leedust toodet. Elame näeme, vastasin jaatavalt - kas siis sebivad kusagilt kohale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
V.Aivar
huviline



Registreerunud 28.11.11
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg, 2.5TDI

postitati 28.11.11 12:48 Tsiteeri


Mina tellisin nende juures ka juppi. Täitsa norm firma. Kõik kenasti tegid. Autoparklas nad lihtsalt sealt annavad detaile, vist on mugavam. Nende juhatus või kes seal on pea siin esinduses lihtsalt omab veel selle autoparklaga. Minu meelest neil tõesti on palju tellimuse, kui ma olin seal koguaeg helistas nende mobla tellimuste kohta. Ja kui mõelda ma ei arva, et on võimalik nii kergesti ja kiiresti leida, kui autolammutus asub täitsa teises riigis.
Mina jäin rahul


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raika42
klubiliige



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 28.11.11 18:56 Tsiteeri


OT, aga ei saa ütlemata jätta.....
See viimane postitus küll absoluutselt usaldust ei suurenda selle ettevõtmise vastu :D
Aga vähemalt on inimestel viitsimist liituda ühe posti pärast.....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
V.Aivar
huviline



Registreerunud 28.11.11
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg, 2.5TDI

postitati 10.12.11 14:59 Tsiteeri


Ei saand tegelt aru mida Te tahtsite öelda. Kirjutasin lihtsalt oma meele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vahur102
huviline

Avatar


Registreerunud 04.04.07
Asukoht: Põltsamaa,Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 competition & A4 1.9 tdi

postitati 10.12.11 15:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: V.Aivar
Ei saand tegelt aru mida Te tahtsite öelda. Kirjutasin lihtsalt oma meele.

Ta vist üritas seda mõista anda,et kui müüa mingeid juppe kuskil parklas,ise Maarjamaa keelt googlis translatedes ja üritada nn.varjatud reklaami teha,siis paljud teevad omad järeldused kust need asjad pärit võivad olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.9% - SQL: 61.1%]