Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C5 2.5TDI (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 6967)
AloL
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.12.10
Asukoht: Rakvere, Luha 12-1
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 TFSI

postitati 30.10.11 09:48 Tsiteeri
Audi A6 C5 2.5TDI



Tere.

Tean, et teemasid on palju nende mootorite kohta, kuid ei leidnud osadele küsimustele vastust, palun abi.

Hetkel pakub huvi selline Audi A6 Avant 2.5 114kw 01a.
http://www.auto24.ee/used/841426

Kas nukkvõlli probleem esineb kõikidel A6 2.5 mootoritel 98-01, või oli see ainult esimeste aastate väljalaske probleem ja kas uuematel likvideeritud, nt. 2000a+ see viga puudub või on endiselt alles?

Enamlevinud on need 2.5TDI 110kw, mida ei julge vaadata, aga 114, 120 -ja 132kw mootorite kohta mul eelarvamus puudub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 30.10.11 10:12 Tsiteeri


Mootoriga võeti midagi ette vist 2003 alles.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 30.10.11 14:06 Tsiteeri


Paistab väga ilus masin, hind ka igati mõistlik. 114KW on mingi imelik variant, tõenäoliselt on see tingitud päritolumaast vmt, vaevalt, et mootoril miskit teistmoodi on. 110KW (ma millegipärast arvan, et ka 114?) on muidugi eriliselt uimane.

See nukkvõlliprobleem on ka vist natuke ülepaisutatud, nagu ma aru saan siis mitmedki autoremontijad lahendavad seda häda oluliselt odavamalt kui kogu nukakomplekti ostes. Põhipoint on ilmselt selles, et õigel ajal on tarvis remont ette võtta, mitte lasta nukkasid ümmarguseks kuluda.

Muidugi võiks esmalt lugeda ka läbi kogu jutu mis foorumis selle masina kohta kirjutatud on, seda ei ole vähe...:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AloL
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.12.10
Asukoht: Rakvere, Luha 12-1
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 TFSI

postitati 30.10.11 16:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Paistab väga ilus masin, hind ka igati mõistlik. 114KW on mingi imelik variant, tõenäoliselt on see tingitud päritolumaast vmt, vaevalt, et mootoril miskit teistmoodi on. 110KW (ma millegipärast arvan, et ka 114?) on muidugi eriliselt uimane.

See nukkvõlliprobleem on ka vist natuke ülepaisutatud, nagu ma aru saan siis mitmedki autoremontijad lahendavad seda häda oluliselt odavamalt kui kogu nukakomplekti ostes. Põhipoint on ilmselt selles, et õigel ajal on tarvis remont ette võtta, mitte lasta nukkasid ümmarguseks kuluda.

Muidugi võiks esmalt lugeda ka läbi kogu jutu mis foorumis selle masina kohta kirjutatud on, seda ei ole vähe...:D


Jah, seda 110kw kohta ei ole üldsegi vähe teemat. Üldjuhul pidi see kõik sõltuma sellest, kes ja kuidas ta autot hooldanud on, aga autot ostes ei tea sa kunagi kui hästi või halvasti...

Olen lihtsalt kuulnud, et mingi aeg likvideeriti see probleem nendel mootoritel, aga kas see vastab tõele ja mis aastast see likvideeriti, ei tea. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.10.11 16:34 Tsiteeri


Aga sellest, mis aastal ja mis koodiga mootoritel enam seda probleemi pole, on ju palju juttu olnud, kuidas on nii, et ei leia siin otsinguga seda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AloL
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.12.10
Asukoht: Rakvere, Luha 12-1
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 TFSI

postitati 30.10.11 16:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Aga sellest, mis aastal ja mis koodiga mootoritel enam seda probleemi pole, on ju palju juttu olnud, kuidas on nii, et ei leia siin otsinguga seda?


See, et see likvideeriti, pole pärit siit foorumist. Üks tuttav on maininud, sellest selline küsimus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 30.10.11 16:38 Tsiteeri


Ühe näpuga, kurtidele ja pimedatele, kes ise ei näe/oska otsingut kasutada, jagan siis linki http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=44100 12 lehte lugemist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.10.11 16:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AloL
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Aga sellest, mis aastal ja mis koodiga mootoritel enam seda probleemi pole, on ju palju juttu olnud, kuidas on nii, et ei leia siin otsinguga seda?


See, et see likvideeriti, pole pärit siit foorumist. Üks tuttav on maininud, sellest selline küsimus.


No kasuta siis otsingut ja loe seda ka korduvalt siit foorumist!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AloL
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.12.10
Asukoht: Rakvere, Luha 12-1
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 TFSI

postitati 30.10.11 16:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: AloL
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Aga sellest, mis aastal ja mis koodiga mootoritel enam seda probleemi pole, on ju palju juttu olnud, kuidas on nii, et ei leia siin otsinguga seda?


See, et see likvideeriti, pole pärit siit foorumist. Üks tuttav on maininud, sellest selline küsimus.


No kasuta siis otsingut ja loe seda ka korduvalt siit foorumist!

Põhimõtteliselt pole laiemalt teemat iga erineva kw mootorite kohta, mis me siit näeme, on enamus 110kw kohta, point oli selles, et kas kõik 2.5TDI mootorid on sellised või ei ole. Seda ma ka ei tea, mis aasta mudel mis mootori koodiga on ja mis neist nukkvõlli probleemiga on.
Kui sa otsingust kõike leiad, anna mulle link palun! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 30.10.11 16:53 Tsiteeri


Seda kõike on siin eelnevalt viidatud teemas juba lahatud ja 110kw probleemid on kõigil. Võimuse järgi ei saa järeldada, milline on parandatud variant. Mootorikood on oluline.

Keegi ei viitsi sinu eest otsida, olgugi, et see pole raske, kuna juttu on olnud tohutult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AloL
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.12.10
Asukoht: Rakvere, Luha 12-1
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 TFSI

postitati 30.10.11 17:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kristoff
Seda kõike on siin eelnevalt viidatud teemas juba lahatud ja 110kw probleemid on kõigil. Võimuse järgi ei saa järeldada, milline on parandatud variant. Mootorikood on oluline.

Keegi ei viitsi sinu eest otsida, olgugi, et see pole raske, kuna juttu on olnud tohutult.


Jah, täiesti arusaadav, et otsingu kasutamine ei ole raske, aga kuna mul tekkis küsimusi teiste kw'ga mootorite kohta, kuna põhiteema käib ümber 110 kw'ste mootorite.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 30.10.11 18:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AloL
Tsitaat:
Algselt postitas: Kristoff
Seda kõike on siin eelnevalt viidatud teemas juba lahatud ja 110kw probleemid on kõigil. Võimuse järgi ei saa järeldada, milline on parandatud variant. Mootorikood on oluline.

Keegi ei viitsi sinu eest otsida, olgugi, et see pole raske, kuna juttu on olnud tohutult.


Jah, täiesti arusaadav, et otsingu kasutamine ei ole raske, aga kuna mul tekkis küsimusi teiste kw'ga mootorite kohta, kuna põhiteema käib ümber 110 kw'ste mootorite.


Kõige lihtsam- mine vaata auto üle, vaata ka mootorikoodi (see peaks mootoribloki peal kirjas olema ju) ja siis uuri edasi, millise koodiga mootoril on see tüüpviga, millisel mitte. See on kohe kindlasti siin foorumis otsingu abil leitav ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 30.10.11 18:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AloL
Tsitaat:
Algselt postitas: Kristoff
Seda kõike on siin eelnevalt viidatud teemas juba lahatud ja 110kw probleemid on kõigil. Võimuse järgi ei saa järeldada, milline on parandatud variant. Mootorikood on oluline.

Keegi ei viitsi sinu eest otsida, olgugi, et see pole raske, kuna juttu on olnud tohutult.


Jah, täiesti arusaadav, et otsingu kasutamine ei ole raske, aga kuna mul tekkis küsimusi teiste kw'ga mootorite kohta, kuna põhiteema käib ümber 110 kw'ste mootorite.

Tegu on täpselt samade mootoritega pole vahet kas 110, 114, 120 või 132. Üks roppus kõik. Aalates 2003 aasta on osa mootoris rullnookurid ja need peaks kauem käima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AloL
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.12.10
Asukoht: Rakvere, Luha 12-1
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 TFSI

postitati 30.10.11 19:01 Tsiteeri


Praegu tundub nii, et ükski 2.5TDI ei oleks hea valik, aga mis siis ikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 30.10.11 19:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AloL
Praegu tundub nii, et ükski 2.5TDI ei oleks hea valik, aga mis siis ikka.

On, kuid seda 2.5-st ei ole kahjuks/önneks c5 kerele topitud.
Jutton 2.5 TDI r5 mootorist.
C5 peal on ka 1.9 (81-96 kw) suhtkoht asine, ei pea ju tingimata Hitleri veinipudeli hoidjat soetama.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 30.10.11 19:38 Tsiteeri


Võrreldes mistahes muude mootoritega on V6 ikka oluliselt ilusama ja ühtlasema käiguga. Minu meelest lausa suurepäraselt õnnetsunud mootor, pmst kannatab natuke võrdlust isegi MB diislitega.
Mina olen aru saanud nii, et kuni nukad on veel kasutamiskõlbulikud, saab ülemise otsa remondi suhteliselt mõistliku hinnaga tehtud. Hooldus (rihmavahetus) ja remont on tõepoolest kallimad kui teistel masinatel. Ise olen vahel kasutanud ka sama ajastu 1,9 R4 mootoriga masinat ja ntx vibratsiooni ning käiguühtluse poolest ei ole need asjad üldse mitte võrreldavad, eriti on vahe tajutav just pikemate otste sõitmisel.

Rullnookuritega mootorid on osad B'ga algavate tähistega alates 2003'ndast, täpsema info saab ka kuugeldades kui siinset otsingut kasutada ei viitsi. A'ga mootoritähisega on kõik vana tüübi omad.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 30.10.11 19:45 Tsiteeri


Rullnookurid on peal: BDG, BCZ (120 kW) ja BDH, BAU (132 kW) tähisega mootoritel. Toodeti neid alates 2003 märts.
Vältida võiks: AFB, AKN, AKE, AYM, BFC mootoreid.

Aga mis sa põed? Ostueelsesse kontrolli ja klapikambrikaaned maha ja pilt on kohe selge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 30.10.11 20:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Aga mis sa põed? Ostueelsesse kontrolli ja klapikabrikaaned maha ja pilt on kohe selge.

Kui ülemise otsa remont on masinal tegemata siis tuleb sellise läbisõidu juures see nagunii peatselt ette võtta, seda ei ole mõtet loota, et sellest tööst üldse pääseb.:D Kõige mõistlikum olekski see ostueelarvesse arvestada. Heal juhul võiks sellise läbisõidu juures pääseda nookurite-tõukurite vahetusega.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AloL
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.12.10
Asukoht: Rakvere, Luha 12-1
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 TFSI

postitati 31.10.11 05:55 Tsiteeri


Teine võimalus on vaadata bensukaid :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 31.10.11 09:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AloL
Teine võimalus on vaadata bensukaid :)

Võimalusi on igasuguseid, eks see on maitse asi muidugi, mõnel ei tule see isegi alternatiivvariandina kõne alla.:D
Kui vaid väikeseid otsi töristada siis võiks vabalt vaadata pigem 1,9't, ma küll ei tea, kas seda jälle sihukeses kombinatsioonis C5'l saada üldse on.
Omadest kogemustest oskan ütelda, et suurepärane masin on, isegi hoolimata "nukkvõlliprobleemidest" ja muudest väikestest veidrustest.

Infoks veel:
Normaalne nukakomplekt maksab natuke alla 1000.-, ainult tõukurid & nookurid alla 300.- rihmavahetuspudinad u 300.- , (tegelikkuses tuleks vahetada ka termosidurirulliga otsakaan u 200.-)
U sellise suurusjärgu (+tööraha) arvestadki ostuhinnale otsa.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 31.10.11 09:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Tsitaat:
Algselt postitas: AloL
Teine võimalus on vaadata bensukaid :)

Võimalusi on igasuguseid, eks see on maitse asi muidugi, mõnel ei tule see isegi alternatiivvariandina kõne alla.:D
Kui vaid väikeseid otsi töristada siis võiks vabalt vaadata pigem 1,9't, ma küll ei tea, kas seda jälle sihukeses kombinatsioonis C5'l saada üldse on.
Omadest kogemustest oskan ütelda, et suurepärane masin on, isegi hoolimata "nukkvõlliprobleemidest" ja muudest väikestest veidrustest.

Infoks veel:
Normaalne nukakomplekt maksab natuke alla 1000.-, ainult tõukurid & nookurid alla 300.- rihmavahetuspudinad u 300.- , (tegelikkuses tuleks vahetada ka termosidurirulliga otsakaan u 200.-)
U sellise suurusjärgu (+tööraha) arvestadki ostuhinnale otsa.


Ja ikka saad asja, mis näiteks võrreldes bens 2,4 või 2,8 mootoriga väriseb (eriti tühikäigul) ja möliseb, aga ses suhtes ütlesid jah õigesti, et kelle jaoks on alternatiiv ehk keda segab ja keda mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 01.11.11 07:53 Tsiteeri


Kui korras 2,5 väriseb rohkem kui need V6 bensukad siis ma söön oma mütsi ära. Ja ei mölise ta midagi võrreldes 1,9tdi või 2,5tdi r5'ga.

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ja ikka saad asja, mis näiteks võrreldes bens 2,4 või 2,8 mootoriga väriseb (eriti tühikäigul) ja möliseb, aga ses suhtes ütlesid jah õigesti, et kelle jaoks on alternatiiv ehk keda segab ja keda mitte.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 01.11.11 08:44 Tsiteeri


Eks igal asjal jh oma head ja halvad küljed. Eks see diisel vist tühikäigul bensukast pisut rohkem häält teeb tõesti, seeeest on ntx maanteesõidul pöörded tükk maad madalamad.

Teemaalgatajat võib huvitada veel sihuke info, et ei hiilga kirjeldatud masin eriliste ökoomaduste poolest, seda muidugi väikeste diislitega, mitte v6 bensukatega võrreldes.:D A võibolla on masin juba ära ostetud?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.11.11 09:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Kui korras 2,5 väriseb rohkem kui need V6 bensukad siis ma söön oma mütsi ära. Ja ei mölise ta midagi võrreldes 1,9tdi või 2,5tdi r5'ga.

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ja ikka saad asja, mis näiteks võrreldes bens 2,4 või 2,8 mootoriga väriseb (eriti tühikäigul) ja möliseb, aga ses suhtes ütlesid jah õigesti, et kelle jaoks on alternatiiv ehk keda segab ja keda mitte.


On just üks hea tuttav omanud sellist alroadi nagu sul pildil, 2,5 V6 diisliga, ostis Eestis uuena, sõitis ligi 100tuh, ilmselt see mootor ei olnud kohe uuena katki:P Naabril on c5 2,5 v6 diisel ja sellest ma ei räägiks üldse, jube, ilmselt läbiaetud kah! Ma ei ole saanud mitte ühegi diisliga sõita, mis oleks sama stabiilne tühikäigul nagu korras bensukas, sõites on olnud suht ok diisleid, kui siis Soomes üks takso oli uuem superb, see oli ikka suht ok, kuigi ilmselt jah 2,0 r4 diisel, aga vähemalt tagaistmel ei saanud aru, et diisel, ilmselt roolist ja käigukangist oleks saanud aru:cool: See selleks, need on lihtsalt minu kogemused, eks kunagi mõnel kokkutulekul saame võrrelda ja istuda ühest teise ja sel teemal juttu puhuda!

Ferdinandile pöörete kohapealt vastaks aga nii, et mis see loeb, max pöörded ka madalamal!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 01.11.11 09:27 Tsiteeri


Ma arvan, et antud teema konteksti see bensuka-diisli vaidlus päris üheselt ei lähe.:D
Lihtsalt tõin valja diisli peamise eelise- pöörded on tükk maad madalamad ja ei ole mingit tarvidust mõnusa momendi nautimiseks meeletult peenestada.
Lisaks on see mootor vanemate R4 või ka R5'tega võrreldes väga ühtlase ja ilusa käiguga mistõttu vibratsiooniallergikutel ei tasu seda sugugi peljata.

Mind ikkagi huvitab, et missuguse masina kasuks teemaalgataja otsustab/otsustas?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.4% - SQL: 56.6%]