Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A3 1,9 TDI 2000 (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 2309)
pallur
huviline



Registreerunud 23.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.11 12:49 Tsiteeri
Audi A3 1,9 TDI 2000



http://www.auto24.ee/used/927013

Tegu siis sellise isendi müügikuulutusega.
Oskab keegi selle kohta midagi öelda? Kas tasub osta või mitte?
Läbisõitu keritud? Millele ostu sooritades tähelepanu juhtida? jne. Igasugused arvamusavaldused on oodatud.

Ise ootan autolt ökonoomsust (igas mõttes- kütusekulu, hooldus, varuosad jne), lihtsust, mugavust ja turvalisust, mida minule teadaolevalt A3 pakub.

Eno


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 25.10.11 13:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pallur
http://www.auto24.ee/used/927013

Tegu siis sellise isendi müügikuulutusega.
Oskab keegi selle kohta midagi öelda? Kas tasub osta või mitte?
Läbisõitu keritud? Millele ostu sooritades tähelepanu juhtida? jne. Igasugused arvamusavaldused on oodatud.

Ise ootan autolt ökonoomsust (igas mõttes- kütusekulu, hooldus, varuosad jne), lihtsust, mugavust ja turvalisust, mida minule teadaolevalt A3 pakub.

Eno


Mugavust ja turvalisust vaevalt, see-eest lihtsust ja ökonoomsust küllaga.
Tundub, et rool on suht kulunud nahaga. Võin Sulle näidata 300 K sõitnud auto nahkrooli, mis on ilma igasuguste kulumisjälgedeta. Sellel putukal peaks saama reaalset läbisõitu vaadata hea õnne korral. Enne aga tee endale selgeks, kas ostad autot või läbisõitu. Mina näiteks üritaks autot osta ja selle pilguga vaadata.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pallur
huviline



Registreerunud 23.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.11 13:20 Tsiteeri


Selge, tänan nõuande eest. Läbisõidu teema on pigem selleks ülesee tõstatatud, et ostu sooritades saab sellele rõhuda ja ehk on ka tingimise ruum suurem. Ning kas mitte A3 pole ühed oma klassi turvalisemad või olen valesti aru saanud?

Lisaks võiks olla vastatud ka küsimusele: Osta või mitte?

Eno


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Renks
huviline

Avatar


Registreerunud 07.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.11 13:22 Tsiteeri


Turvalisuse koha pealt vast väga muretsema ei pea, neli tärni on üsna OK tulemus.
http://www.euroncap.com/results/audi/a3.aspx


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pallur
huviline



Registreerunud 23.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.11 13:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AUDI V6
Turvalisuse koha pealt vast väga muretsema ei pea, neli tärni on üsna OK tulemus.
http://www.euroncap.com/results/audi/a3.aspx


Just, olen ise ka selle tulemusega kursis...

Eno


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 25.10.11 13:38 Tsiteeri


Võin eksida, aga esiots oleks nagu avarii läbi teinud. Kas väike koks või tugevpauk... Võimalik, et eksin.


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 25.10.11 13:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pallur
Tsitaat:
Algselt postitas: AUDI V6
Turvalisuse koha pealt vast väga muretsema ei pea, neli tärni on üsna OK tulemus.
http://www.euroncap.com/results/audi/a3.aspx


Just, olen ise ka selle tulemusega kursis...

Eno


Laksu puhul ei loe "oma klassi turvalisem", vaid loeb masside vahe.
Mina vaatasin asja veidi laiemalt. Minu jaoks ei ole suur mootor ja raske auto lihtsalt selleks, et mugav oleks...


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pallur
huviline



Registreerunud 23.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.11 13:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: pallur
Tsitaat:
Algselt postitas: AUDI V6
Turvalisuse koha pealt vast väga muretsema ei pea, neli tärni on üsna OK tulemus.
http://www.euroncap.com/results/audi/a3.aspx


Just, olen ise ka selle tulemusega kursis...

Eno


Laksu puhul ei loe "oma klassi turvalisem", vaid loeb masside vahe.
Mina vaatasin asja veidi laiemalt. Minu jaoks ei ole suur mootor ja raske auto lihtsalt selleks, et mugav oleks...


Mõistan sind, kuid hetkel peame seda laiemat pilti kitsamaks tegema, kuna valik käib väikeautode seas....

A-kaheksa, aitäh sellise info eest, kohe kindlasti asun seda asja uurima!

Eno


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Renks
huviline

Avatar


Registreerunud 07.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.11 19:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: pallur
Tsitaat:
Algselt postitas: AUDI V6
Turvalisuse koha pealt vast väga muretsema ei pea, neli tärni on üsna OK tulemus.
http://www.euroncap.com/results/audi/a3.aspx


Just, olen ise ka selle tulemusega kursis...

Eno


Laksu puhul ei loe "oma klassi turvalisem", vaid loeb masside vahe.
Mina vaatasin asja veidi laiemalt. Minu jaoks ei ole suur mootor ja raske auto lihtsalt selleks, et mugav oleks...

Ega see massivahe nii suurt rolli ka ei mängi. Märksa olulisem on mis materjalidest ja kuidas sõiduki kere koostatakse.
http://www.youtube.com/watch?v=caOqD54oxRA


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pallur
huviline



Registreerunud 23.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.11 20:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AUDI V6
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: pallur
Tsitaat:
Algselt postitas: AUDI V6
Turvalisuse koha pealt vast väga muretsema ei pea, neli tärni on üsna OK tulemus.
http://www.euroncap.com/results/audi/a3.aspx


Just, olen ise ka selle tulemusega kursis...

Eno


Laksu puhul ei loe "oma klassi turvalisem", vaid loeb masside vahe.
Mina vaatasin asja veidi laiemalt. Minu jaoks ei ole suur mootor ja raske auto lihtsalt selleks, et mugav oleks...

Ega see massivahe nii suurt rolli ka ei mängi. Märksa olulisem on mis materjalidest ja kuidas sõiduki kere koostatakse.
http://www.youtube.com/watch?v=caOqD54oxRA


Eks siin olen nii ühe kui teise jutus iva sees, kuid ärge auto turvalisust niiväga ka selles kokkupõrkest hinnake, mina pidasin silmas ka juhitavust (maanteel) jne.

Aga veaksin jutujärje teemasse tagasi, ning edasi võiks arvamusi antud masina kohta laekuda. Kindlasti vastake ka küsimusele kas osta või mitte?- siiani pole seda keegi teinud.

Eno


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Renks
huviline

Avatar


Registreerunud 07.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.11 06:18 Tsiteeri


Kindlasti soovitan osta, 19TDI on väga töökinde ja ökonoomne mootor, mis puudutab veermiku osas siis ehitus sama mis Golfil ja varuosad ka mõistliku hinnaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pallur
huviline



Registreerunud 23.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.11 17:25 Tsiteeri


Sain teada auto VIN koodi, kuid kahjuks ei suutnud leida ühtegi lehekülge, mis kajastaks informatsiooni hoolduste vms kohta, ehk keegi targem oskab aidata, VIN kood: WAUZZZ8LZYA067425 . Eestis antud auto arvel pole, kuna liikluskindlustuse andmebaas selle auto kohta infot pole.

Lisaks sain veel kirja, et autot polegi Eestis. Kas see ei või tähendada, et tahetakse lihtsalt mingit romu müüa?

Eno


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 26.10.11 19:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pallur
Sain teada auto VIN koodi, kuid kahjuks ei suutnud leida ühtegi lehekülge, mis kajastaks informatsiooni hoolduste vms kohta, ehk keegi targem oskab aidata, VIN kood: WAUZZZ8LZYA067425 . Eestis antud auto arvel pole, kuna liikluskindlustuse andmebaas selle auto kohta infot pole.

Lisaks sain veel kirja, et autot polegi Eestis. Kas see ei või tähendada, et tahetakse lihtsalt mingit romu müüa?

Eno


Käi selle VIN'ga margiesinduses ära, uuri millisesse riiki müüdud, kuidas on hooldustes käidud, kuna viimati on käidud, millise LS juures on käidud. Saksa turul remonditakse kõik paugud margiesinduses, seega see info on kah kättesaadav. Kui autol on vana Saksa pass, siis ürita koopia saada. Sealt leiad endised omanikud ja saad vigu LS jms. täpsustada.

See, et auto pole Eestis ei tähenda automaatselt romu. Mingi aeg tagasi oli treilerteenus väga defitsiitne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Babyfoot
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.10
Asukoht: Ida-Virumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDIQ S-line

postitati 27.10.11 06:20 Tsiteeri
Tean müüjat



Enda sama mootoriga A3 ostsin sama müüja (Jaanus, eks?) käest ning ka sõber soetas eelmise aasta novembris tema käest auto (Mazda 3/ 2005 aasta). Müüja on mõistev, vastutulelik ja autosid toob valdavalt ikka välisriigist; minu isendi küll aga sai ta tagastatud liiisinguautode platsilt.

Minu 10 aastat vana auto puhul on aga põnev see, et ta on 2001 aastast Eestisse toodud ja kui ma mingi hetk ajalugu kontrollima hakkkasin, siis näib, et läbisõit on õige.
Numbrilaud oli Forssist pärit, mistõttu saatsin sinna ka hoolduste kohta järelpärimise - ja kontrollitud sai ka VW keskusest. Päris mürki ei julge võtta, et vahepeal keritud ei ole, aga samas viitavad hoolduste ajad ja töökodades kirja pandud läbisõit positiivsele stsenaariumile.

Sinu vaadeldav A3 aga päris pikalt müügis olnud.. vb on värv hirmutav, vb miski viga küljes.


OT: Mul on sama aasta/mootoriga A3 müügis.
Kuna alles tehtud esisillas parandustöid ja rihmavahetushooldus - ja praegu on värvimises (uste allääred ja kapoti pind tahavad silumist) - on hind krõbedam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Babyfoot
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.10
Asukoht: Ida-Virumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDIQ S-line

postitati 27.10.11 06:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pallur
Sain teada auto VIN koodi, kuid kahjuks ei suutnud leida ühtegi lehekülge, mis kajastaks informatsiooni hoolduste vms kohta, ehk keegi targem oskab aidata, VIN kood: WAUZZZ8LZYA067425 . Eestis antud auto arvel pole, kuna liikluskindlustuse andmebaas selle auto kohta infot pole.

Lisaks sain veel kirja, et autot polegi Eestis. Kas see ei või tähendada, et tahetakse lihtsalt mingit romu müüa?

Eno



Pikka aega seisis auto nõks enne sissesõitu Valga linna, Viljandi mnt ääres platsil. Ei tea, kuhu siis nüüd kadunud..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pallur
huviline



Registreerunud 23.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.11 07:34 Tsiteeri


Tänud informatsiooni eest. Kui mailitsi olen suhelnud automüüjaga, siis vastatakse meelise nimelise e-maili alt. Aga kindlasti võtan ühendust esindusega, et auto kohta täpsemalt teada saada.

Tsitaat:
Algselt postitas: Babyfoot
Pikka aega seisis auto nõks enne sissesõitu Valga linna, Viljandi mnt ääres platsil. Ei tea, kuhu siis nüüd kadunud..


Iseenesest kui küsisin, kus ma seda autot näha saaksin siis öeldi, et helista ette ja tule Valka, ehk on Lätis siis?

Eno


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Babyfoot
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.10
Asukoht: Ida-Virumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDIQ S-line

postitati 27.10.11 15:24 Tsiteeri
Vaatama..



No ma usun millegipärast, et auto ikka ValGas, ja ütled ju ikka, et tule Valka, mitte Valgasse. :)
Teine võimalus on, et on mõnel Läti-Valka müügiplatsil, kuigi ma ei tea, kas seal on mõni..

Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pallur
huviline



Registreerunud 23.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.11 07:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Käi selle VIN'ga margiesinduses ära, uuri millisesse riiki müüdud, kuidas on hooldustes käidud, kuna viimati on käidud, millise LS juures on käidud. Saksa turul remonditakse kõik paugud margiesinduses, seega see info on kah kättesaadav. Kui autol on vana Saksa pass, siis ürita koopia saada. Sealt leiad endised omanikud ja saad vigu LS jms. täpsustada.

See, et auto pole Eestis ei tähenda automaatselt romu. Mingi aeg tagasi oli treilerteenus väga defitsiitne.


Käisin ära esinduses ja öeldi, et ajalugu puudub... Imelik, et netis vin koodi järgi otsides leidsin kahelt lehelt, kus näitas selle vin-i järgi täpselt ära mis aasta masin, mootor, väljalaske aasta, värv jne. Kellelgi selliste asjadega kogemusi?

Eno


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
pallur
huviline



Registreerunud 23.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 01.11.11 13:56 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=926735

Lisaks kui keegi teab midagi täpsemalt ka selle auto kohta oleks väga tänulik igasuguse informatsiooni eest. Varustuse poole pealt on siis tegu vägagi sarnaste autotega.

Edit: Leidsin lisaks ka veel ühe A3, mille ka siia lisaksin, et võimaluse korral midagi täpsemalt teada saada.
http://www.auto24.ee/used/907760


Eno


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.1% - SQL: 60.9%]