Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Tagaluuk ei avane (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 3958)
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 25.03.03 09:09 Tsiteeri
Tagaluuk ei avane



Heh probleem lihtne ja samas keeruline. tõenäoliselt signa juperdab, et ei ava tagaluugi lukku. vajutan nuppu või mitte, mõhkugi luuk kinni. Probleem selles et mul bena paak seljatoe taga püsti ja sealt ka pagassi ei pääse. Kas ainus võimlus ongi kruvikeeraja lukku lüüa või saab kuidagi muud moodi selle luugi näiteks lahti. mingid otsad kokku ühendada vms...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 25.03.03 09:11 Tsiteeri


Kas sul luku südamikku nagu üldse ei ole pagassil, et võtmega kuidagi ligi pääseks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 25.03.03 09:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Ull Miis
Kas sul luku südamikku nagu üldse ei ole pagassil, et võtmega kuidagi ligi pääseks!


võti ei funka, väga pole vägistanud äkki keeran võtme puruks. asi lihtsalt hakkas sellest, et võtsin signa maha(noh avasin uksed) tagaluuk kinni, panin signa peale ja uuesti maha, luuk lahti. mida aeg edasi seda rohkem pidi klõpsutama signat maha ja peale. aga nüüd mutt, ammu pole avanenud, krt ise kardan et äkki on midagi väärtuslikku sinna jäänud ;) mõni külm õlu näiteks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 25.03.03 09:16 Tsiteeri


no kui ta sul puldist ei ava, siis võiks arvata, et kesklukk ei ava sul seda lukku, kas siis hoob tagant ära või pump/mootor katki ja st et ei aita ka mingi muu juhtmete ühendamine. Seega ma arvan, et probleem pole mitte puldis, vaid su keskluku süsteemis. kas sul siis võti ei sobi pagassiluugile? kas taga sul käetuge pole, mille avamisel pääseks peadpidi pagassi?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 25.03.03 09:36 Tsiteeri


jah sellega nõus et puldi viga pole, küll aga kas signa või jah selle mingi mootori, pagassi ei pääse sest kütusepaak seljataga püsti. ainuke auk kuhu taha näeb on taga armatuuril kõlari auk. aga see krt 10 cm läbimõõtu. võtmega pole aga midagi teha seal. krt kui kruvikaga puru löön, siis tõenäoliselt ei saa seda enam kinni . aga see vist ainuke võimalus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 25.03.03 11:00 Tsiteeri


oot oot ära nüüd kohe lõhkuma torma!

Mul endal pmst sama masin ja minu teada seal veel võimalusi kuda pagassi ligi saab!

Kas asud sa tallinnas või kuskil mujal?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 25.03.03 11:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Ull Miis
oot oot ära nüüd kohe lõhkuma torma!

Mul endal pmst sama masin ja minu teada seal veel võimalusi kuda pagassi ligi saab!

Kas asud sa tallinnas või kuskil mujal?

ikka tallinnas, isegi nõmmel kui täpne olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 25.03.03 13:25 Tsiteeri


Ma tööl olen hiiul a muidu kristiines elan, kas sa täna sinna staapi tuled? Et ma ise kindlalt sinna siis võix asja vaadata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 25.03.03 13:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Ull Miis
Ma tööl olen hiiul a muidu kristiines elan, kas sa täna sinna staapi tuled? Et ma ise kindlalt sinna siis võix asja vaadata.

Krt täna ei pääse tulema vist kuhugi, aga homme, kus sa hiiul oled, mul ju sinna kiviga visata... :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 25.03.03 13:52 Tsiteeri


Vääna 13


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.0% - SQL: 45.0%]