Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: liiga kanged küünlad (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2222)
100 sigar
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: ei ole hetkel audi

postitati 25.03.03 09:19 Tsiteeri
liiga kanged küünlad



Küsimus selline: Tahtisn osta audile uued küünlad ja tahtsin ilmtingimata 3 otsaga (NGK või oli see NKG). Läksin poodi ja küsisin siis. Müüa pakkus mulle 1 kidaga küünalt championi. Kataloogist oli tulnud välja nii. Auto on mul A100 2,1 100Kw aastast 83.
Mina ikka ajasin oma 3 kidaga juttu. Tema väitis, et ei soovita, elektrisüsteem ei pruugi ära toita. Kas tõesti on nii, et võib juhtuda, et elektrisüsteem ei suuda võimsamaid küünlaid ära toita?
Ostsin ikkagi need 3 kidaga küünlad. Nüüd on nii, et tühikäik on nibin nabin ja kiirendus ka, aga ühtalsel kiirusel (nt 3 käiguga 50km/h) sõites jätab nagu vahele. Ühe kidaga küünal seda ei teinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 25.03.03 09:37 Tsiteeri


See viga ei tohiks tulla mitte elektroodide arvust vaid sädevahes, sellel autole võib panna ka 4 elektroodiga küünlaid (nt BERU). Kontrolli et sädevahe oleks õige.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
100 sigar
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: ei ole hetkel audi

postitati 25.03.03 10:17 Tsiteeri


Kui suur see sädevahe olema peab? Kas poest ostes ei olegi siis see vahe juba õige?
Kas 1 kidaga ja 3 kidaga küünalde puhul on sädevahe erinev?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 25.03.03 10:31 Tsiteeri


Mina ei tea kes sulle sellist jama ajas ,et säde jääb selletöttu nõrgemaks kui on ühe asemel 3 elektr.
Endal mul täpselt samasugune masin ja ,ise ostsin eelmine nädal Denso küünlad,peale nende pealepanemist ,muutus mootor hoopis ergsamaks,kuid ennem olid ka mingid kehvad küünlad ka,ei töötanud need korralikult ega midagi ,hinnapoolest soovitaks ise ikka enne ngk,kui just rahast kahju ei ole et kulutada Denso küünlapeale 75kr/tk:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 25.03.03 11:19 Tsiteeri


see sädeme vahe jutt on bullshit üldiselt,kuna poes ostes on see vahe juba paigas ja kolmesel ei ole mõtet seda mitte torkida.
põhiline mis küünla ostmisel tuleb meeles pidada on küünla hõõgarv,see kas seal on kolm neli õi mitte ühtegi elektroodi on tallinnas ja eestis liigeldes täiesti pohh.Kui soovid omale küünalt siis mine poodi ütle oma mootoritähed millele sa küünalt soovid ja lase müüjal tegutseda.Ja siuke jutt,e a'la mul on viiene mootor ja tahan kolmest küünalt,see on saast .

quattro@oma_1_elektroodiga_jummala_õnnejunn.com


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 25.03.03 11:49 Tsiteeri


Väljendasin ennast vähe valesti, mõte oligi selles et kas poest anti ikka õige küünal. Ma ei pidanud silmas et ise hakkaks sädevahet regullima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 25.03.03 11:52 Tsiteeri


Tglt ei ole ju mitte mingit vahet. et kas sul on kolme kidaga küünal või ühega. Ainus asi, mis erinev on, on see, et küünla eluiga peaks olema parem. SEe et nüüd paremini käima hakkab või tõmmet parandab - bullshit!!!
Ja säde ei kao ka kuhugi kui on õige takistusega küünlad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 29.04.03 08:25 Tsiteeri


See,et Sul 50km tunnis kolmandaga vahele jätab näitab rohkem ,et mootor hakkab rem. vajama(kohviks hakkab jääma).3-elek. küünlad on paremad 1-elek. küünaldes,sest sädeme tekkimise pind on suurem,küttesegu süttib kiiremini-põleb kiiremini,seega ka silindri võimsus suurem.Et ta sul vahele jtm hakkab-põlemine kiirem,rõhk suurem,lööb lõbi rõhu,kas rõngaste vahelt või klappide vahelt.1-elek. puhul põlem. aeglasem,rõhk väiksem.Ise kasut. Bosch-i 4-elek. täitsa ok,need töötavad ringsädeme põhimõttel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.9% - SQL: 52.1%]