Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A8 (D3) ostu jahil :) (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2432)
KasparL
huviline



Registreerunud 06.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 06.10.11 11:25 Tsiteeri
A8 (D3) ostu jahil :)



Nimelt on soov osta Audi A8 2004-2005 aasta. Sooviksin natukene rohkem informatsiooni selle kohta.

Millised on head ja vead ning kui suured on hoolduskulud jne?
Samas soovin teada millist mootorit soovitate, kas 3.7 või 4.2. Olen kuulnud et A6 2.4 mootor võtab rohkem kütet kui 2.8. Kas A8 mootoritega on samasugune asi?
Ja millist aastat soovitate kas '04 või '05.

Hinnaklassiks olen arvestanud kuskil kuni 17500.- Eur


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 06.10.11 11:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KasparL
Nimelt on soov osta Audi A8 2004-2005 aasta. Sooviksin natukene rohkem informatsiooni selle kohta.

Millised on head ja vead ning kui suured on hoolduskulud jne?
Samas soovin teada millist mootorit soovitate, kas 3.7 või 4.2. Olen kuulnud et A6 2.4 mootor võtab rohkem kütet kui 2.8. Kas A8 mootoritega on samasugune asi?
Ja millist aastat soovitate kas '04 või '05.

Hinnaklassiks olen arvestanud kuskil kuni 17500.- Eur


Mina julgen autot üldises plaanis ikka soojalt soovitada. Samas on siin esitatud küsimused rohkemal või vähemal määral tegelikult foorumis juba käsitletud, otsingust saab kindlasti lisa.

Kütusekulu on 3,7 ja 4,2 suhteliselt sarnane, mina dünaamika asjus sellise olematu vahega mingeid järeleandmisi ei teeks. Kokkuhoiumudel ei ole see niikuinii. Ja kütsuekulu ei ole ka kahtlemata suurim kuluartikkel seda auto pidades.

Hoolduskulud ei ole mingist ulmevallast, külaeitede jutte on rohkem kui asi väärt. Sillad peavad väga hästi, õlivahetust ja piduriklotse tahavad kõik autod.
Sisulist vahet ei ole 04 või 05 vahel, kui me ei räägi facelift mudelist. Seal on väljangemise asjus natuke uuem nägu, tehnilise suutlikkuse poolest ei peaks sinna mingit joont tõmbama. soovitaksin juhinduda konkreetse auto seisukorrast, mitte niiväga aastaarvust.

Sinupoolt nimetatud hinnaklassi arvestades peaks saama valida küllalt ontliku mudeli.


PS. Modedele
Võibolla oleks otstarbekas teha sellest ka suurem teema (D2 Ostujahil analoog), kuivõrd praegu hakkasin ise otsima ja D3-e puudutav info on üsna killustunud ja raskesti leitav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Veiko66
huviline



Registreerunud 26.09.05
Kasutaja on eemal


postitati 02.12.11 21:19 Tsiteeri


Endal sama mure otsin infot 2003.a alates A8le . Polegi nagu suurt midagi leida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 02.12.11 21:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Veiko66
Endal sama mure otsin infot 2003.a alates A8le . Polegi nagu suurt midagi leida.


Mida täpselt sa siis teada tahad, mis leidmata on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.1% - SQL: 72.9%]