Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A8 vesi voi kliimakondents salongis??? (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2186)
Zuper
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.08
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 3,7 V8 quattro, 1998 aasta

postitati 05.10.11 19:21 Tsiteeri
A8 vesi voi kliimakondents salongis???



98a. A8 ja probleem nimelt selles.Jarsu keeramise ajal voolab jalgadele vett voi midagi sellist.see k]ik tuleb ]huaukudest, kust tuleb sooja ja kylma jalgadele.muide tuleb ka keskelt tagumistele reisijatele suunduvast ]huaugust.Ja see k]ik hakkas toimima minu meelest siis kui sai kliimat t'idetud.on kellelgi sarnast asja olnud?teab keegi lahendust?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 05.10.11 19:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zuper
98a. A8 ja probleem nimelt selles.Jarsu keeramise ajal voolab jalgadele vett voi midagi sellist.see k]ik tuleb ]huaukudest, kust tuleb sooja ja kylma jalgadele.muide tuleb ka keskelt tagumistele reisijatele suunduvast ]huaugust.Ja see k]ik hakkas toimima minu meelest siis kui sai kliimat t'idetud.on kellelgi sarnast asja olnud?teab keegi lahendust?

Ma arvan, et äravoolu torud oleks vaja puhastada..sodi on ees sellepärast voolab salongi. Kui hiljuti veel vihma sadanud siis tuleb veel kenasti.

http://www.audipages.com/Tech_Articles/heatac/exaporatordrains.html

Vaatas kas leiad vett sellisest kohtas
http://www.audipages.com/Tech_Articles/heatac/evapdrain10.JPG


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
gorm
huviline

Avatar


Registreerunud 14.12.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4.2Q

postitati 06.10.11 10:23 Tsiteeri


Eelmise postituse soovitus täiesti õige - kui pildil näidatud kohas on vesi, siis teatud tasemeni jõudes hakkan see salongi tulema mõlemalt poolt käigukastitunnelit ventilatsiooniavade kaudu juhi ja kõrvalistuja varvastele (äkiliselt poorates kohe päris korralikult).

Kiire, soodne kuid samas võibolla ka ajutine lahendus oleks eelmise postituses näidatud pildil susata üks painduv voolik punase noolega näidatud kohta ning suruõhuga ettevaatlikult sinna suruõhku lasta läbi vooliku, et sealsele tehnikale liiga ei tee (pritsib vett ja sodi äkki sinna kuhu vaja pole). Ma kasutasin 3/4" aiakastmisvooliku juppi selleks.
Loodetavasti õnnestub sodi lahti ehmatada ning see voolab koos veega minema, mis kliima all olevas kopsikus on.

Ise olen pidanud seda 2x tegma, viimane kord eelmisel aastal ja rohkem pole seda ummistamise jama kapoti all olnud.

Käigukasti kõrval olevad kliima äravoolu kummivoolikud (need oranzhid) tasuks ka üle kontrollida - kas liigub õhk läbi. Mul ei liikunud ja lasin esinduses ära puhastada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zuper
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.08
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 3,7 V8 quattro, 1998 aasta

postitati 06.10.11 18:02 Tsiteeri


Super.Ma v'ga t'nan teid selle n]uande eest ja omme hakkan kontrollima.Aga olen ysna kindel et nii see ka on!T'nan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
penta
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8/D2 4.2 q tiptronic // Audi 100 C3

postitati 10.10.11 17:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zuper
Super.Ma v'ga t'nan teid selle n]uande eest ja omme hakkan kontrollima.Aga olen ysna kindel et nii see ka on!T'nan.


Kas said korda? Kas oli vaja teeninduses neid oran˛e kummivoolikuid käia läbi puhumas?
Meil sama vaja teha, viimasel korral autoremondis (mitte Revalis) käies palusime korda teha, aga endiselt tuleb vett salongi :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 22.0% - SQL: 78.0%]