Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Parklas ukseääred rihitud (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 1713)
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 03.10.11 11:56 Tsiteeri
Parklas ukseääred rihitud



Nimelt eelmine omanik on päris kenasti pagutanud ukse ääri parklas..ja värv on maas..
Küsimus on, et kas värvitakse terve uks või ainult see äär?

http://www.upload.ee/image/1557918/IMG_8747.JPG
Siit pildilt näha siis ukse peal natuke maas..teisel pool veidi rohkem.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
caseman
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2,6 96

postitati 03.10.11 12:18 Tsiteeri


Värvitakse tavaliselt terve detail, ehk siis tiib või uks. Hästi räägid ja otsid siis mõni mees võibolla teeb hajutamist ka aga üldiselt ei taheta teha sest eriti ilus see ei jää ja koledat tööd korralikud maalrid enda resümee peale ei taha. Aastat paar tagasi oli sõbrahind 1000eeki detail, aga mis hetkel on, seda ma ei tea.


-- Auto hakkab ikka 'A' tähega --
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 03.10.11 13:59 Tsiteeri


Nujah, seda ma arvasingi, et terve detail :D Egas midagi siis.
Eks ta nüüd 100€ detail ole, sujuv üleminek :D

Aga kui näiteks pagasniku vahe on tiba paigast ära siis kuidas seda regullitakse või paika aetakse?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kask90
huviline



Registreerunud 16.01.09
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw

postitati 03.10.11 15:51 Tsiteeri


Siin oleks vaja jah terve tiib üle teha(lakkida), jääb ikka korrektne.Ma arvan, et saab ka odavamalt kui 100.-.Seal kus mina töötasin on hetkel detaili hind 80.-.
Pagasniku vahet aetakse paika nii, et keerad poldid lahti nihutad vahed õigeks ja kinni tagasi-paras nikerdamine on aga saab tehtud:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 03.10.11 16:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kask90
Siin oleks vaja jah terve tiib üle teha(lakkida), jääb ikka korrektne.Ma arvan, et saab ka odavamalt kui 100.-.Seal kus mina töötasin on hetkel detaili hind 80.-.
Pagasniku vahet aetakse paika nii, et keerad poldid lahti nihutad vahed õigeks ja kinni tagasi-paras nikerdamine on aga saab tehtud:D

Ok tänud, selle viimasega ma saan ise hakkama...ainult kust A8l neid reguleeritakse?
Pildil oleva tiiva kohta siis see maksab täpselt 200€..kui 200 eest saaks ka ukse need kahjustused tehtud siis laseks juba teha.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kask90
huviline



Registreerunud 16.01.09
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw

postitati 03.10.11 19:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Tsitaat:
Algselt postitas: kask90
Siin oleks vaja jah terve tiib üle teha(lakkida), jääb ikka korrektne.Ma arvan, et saab ka odavamalt kui 100.-.Seal kus mina töötasin on hetkel detaili hind 80.-.
Pagasniku vahet aetakse paika nii, et keerad poldid lahti nihutad vahed õigeks ja kinni tagasi-paras nikerdamine on aga saab tehtud:D

Ok tänud, selle viimasega ma saan ise hakkama...ainult kust A8l neid reguleeritakse?
Pildil oleva tiiva kohta siis see maksab täpselt 200€..kui 200 eest saaks ka ukse need kahjustused tehtud siis laseks juba teha.


:o Ainult tiiva eest, ma arvan et uuri kuskilt mujalt ka neid hindu.Pildi järgi vaatad siis seal pole muud teha kui vibraga siledaks lasta, krunt ja värvi.Saaks aru et seal oleks kõver midagi, et peab pahteldama ja möllama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 03.10.11 19:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kask90
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Tsitaat:
Algselt postitas: kask90
Siin oleks vaja jah terve tiib üle teha(lakkida), jääb ikka korrektne.Ma arvan, et saab ka odavamalt kui 100.-.Seal kus mina töötasin on hetkel detaili hind 80.-.
Pagasniku vahet aetakse paika nii, et keerad poldid lahti nihutad vahed õigeks ja kinni tagasi-paras nikerdamine on aga saab tehtud:D

Ok tänud, selle viimasega ma saan ise hakkama...ainult kust A8l neid reguleeritakse?
Pildil oleva tiiva kohta siis see maksab täpselt 200€..kui 200 eest saaks ka ukse need kahjustused tehtud siis laseks juba teha.


:o Ainult tiiva eest, ma arvan et uuri kuskilt mujalt ka neid hindu.Pildi järgi vaatad siis seal pole muud teha kui vibraga siledaks lasta, krunt ja värvi.Saaks aru et seal oleks kõver midagi, et peab pahteldama ja möllama.

No kahes kohas sai käidud ja mõlemad ütlesid, et 200 on norm selle töö eest :D siin Saaremaal neid kohti nkn napib, mujal ei ole kvaliteet kiita.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
smi
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 -95 92kw

postitati 06.10.11 09:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Tsitaat:
Algselt postitas: kask90
Pagasniku vahet aetakse paika nii, et keerad poldid lahti nihutad vahed õigeks ja kinni tagasi-paras nikerdamine on aga saab tehtud:D

Ok tänud, selle viimasega ma saan ise hakkama...ainult kust A8l neid reguleeritakse?


Vist ikka ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.5% - SQL: 70.5%]