Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Ökonoomne Quattro (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 5819)
Lauri-L
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Jetta MK1 1.5 / Audi 80 B4 2.0

postitati 14.09.11 23:43 Tsiteeri
Ökonoomne Quattro



Kuna lähiajal on plaan soetada quattro, oleks vaja natuke abi nende masinate heade ja veade kohta, ning mis peamine
kuidas on kütte kulu ?

A4 1.8T Q (bens) - ??

A4 TDi Quattro 1.9 R4 81kW (diisel) - kütusekulu keskmine: 5,4 l/100 km

A6 Quattro 2.5 r5 103kW (diisel) kütusekulu linnas: 7 l/100 km kütusekulu maanteel: 5 l/100 km

A6 - http://auto.motors24.ee/vehicles/334735-Audi-A6-2002.aspx?pg=0&sort=paid - või miskit sellise mootori ja kerega

On need reaalsed kütte kulud mis kuulutustele lisatud on ?

Ei otsi seda kõige võimsamat just aga midagi keskpärast. Pea asi et hull kütte rüüpaja ei oleks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 15.09.11 03:05 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=44100&page=1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 15.09.11 06:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri-L
Kuna lähiajal on plaan soetada quattro, oleks vaja natuke abi nende masinate heade ja veade kohta, ning mis peamine
kuidas on kütte kulu ?

A4 1.8T Q (bens) - ??

A4 TDi Quattro 1.9 R4 81kW (diisel) - kütusekulu keskmine: 5,4 l/100 km

A6 Quattro 2.5 r5 103kW (diisel) kütusekulu linnas: 7 l/100 km kütusekulu maanteel: 5 l/100 km

A6 - http://auto.motors24.ee/vehicles/334735-Audi-A6-2002.aspx?pg=0&sort=paid - või miskit sellise mootori ja kerega

On need reaalsed kütte kulud mis kuulutustele lisatud on ?

Ei otsi seda kõige võimsamat just aga midagi keskpärast. Pea asi et hull kütte rüüpaja ei oleks



Kui ei taha kütusejoodikut, siis see viimane unusta kohe ära.
Kõige mõttekam sinu valikust oleks vast A4 1.9TDIq, kuna on tõsiselt ökonoomse aparaadiga tegemist. C4 A6 on küll öko, kuid mitte nii öko, kui sa kirjutasid. Pigem on ikka nii, et keskmine tal linnas läheb 9 ligi, maanteel 6. Keskmine kulu siis 6-7 vahel. Aga suure nelikveolise kohta on ta väga ökonoomne siiski. Ilmselt kogu valikust ka kõige vastupidavam. Ja mina sinu asemel valiksin just selle- ehk siis, A6 2.5TDIq R5 103kw.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 15.09.11 06:25 Tsiteeri


Mul on A4 81kw Quattro. Keskmist kütusekulu näed siin minu postituse allääres ja peale klikkides näed ka üksikasjalikumat statistikat. Keskmine 5,4 jääb minu arvates ulmevaldkonda. Kui räigelt ökotada, rehvidesse suurem rõhk panna ja valida nö kütusekulu mõistes head rehvide möödud ja üksi maanteel veereda siis vb on võimalik see 5,4 kuidagi kätte saada. Minul on raskete 16" velgedega 205 laiused rehvid ja parim tulemus, mis ma saanud olen maanteel on 5,9 ja seda suht ökotades, kuid normaal rehvirõhu juures ja mitte päris tühja autoga.

http://images.spritmonitor.de/431427.png

edit: see kuradi allkiri ei tööta jälle, kopeerisin eraldi selle ikoonirea siia juurde

edit2: Kui valida ntx 1,8T ja 1.9TDI vahel siis tuleks arvestada ka viimase oluliselt kõrgemat soetushinda.... et kas sa sõidad piisavalt palju kuus/aastas, et see asi end ära tasuks? Mina sellesmõttes tegin vea, et sõidan suht vähe ja ostsin suht kalli auto. 3-5 aasta perspektiivis oleks olnud 1.8T soetamine mõistlikum... samas kütuse hinna tõusmine päevpäevalt muidugi neid perspektiive muudab ajas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 15.09.11 06:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Mul on A4 81kw Quattro. Keskmist kütusekulu näed siin minu postituse allääres...

Kuidagi tühi on Sul see alläär postitusel...
Edit: see neetud allkiri tuleb jubedalt pika vinnaga ja kohati ei tulegi.

Teema algatajale: Soovitan soojalt selle teema põgusalt läbi vaadata - peaksid saama suhteliselt head infot reaalsuste kohta erinevates seisukordades liikurite kohta. Erilist rolli see ei mängi, kas tegemist on esiveolise või neljaveolise, üldise pildi saad ikkagi selgeks, mis koosluses asja rahakott taluda tahaks ja millist mitte :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maxic
huviline



Registreerunud 27.05.04
Asukoht: metsas
Kasutaja on eemal

Auto: auditu

postitati 15.09.11 06:37 Tsiteeri


Hetkel on 103 kw 2.5TDIQ A6. Kui linnas iga fooritagant esimesena minema söösta ja maanteel sõita püsvialt +20 üle, siis on keskmiseks kuluks tulnud 6,9. Igapäevana sõit on u. 50/50 maantee/linn. Jaanipäeval 4 inimesega + auto tagant täis, +20 maanteel sõites tuli keskmiseks 5,3.
Varasemalt on olnud 1.9TdiQ 96kw A4. Sellega oli keskmine 7.1, kuigi sõidustiil pole muutunud, tee on kah sama.
Igaljuhul soovitan A6 vanakooli R5 pommikindla mootoriga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 15.09.11 06:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Mul on A4 81kw Quattro. Keskmist kütusekulu näed siin minu postituse allääres ja peale klikkides näed ka üksikasjalikumat statistikat. Keskmine 5,4 jääb minu arvates ulmevaldkonda. Kui räigelt ökotada, rehvidesse suurem rõhk panna ja valida nö kütusekulu mõistes head rehvide möödud ja üksi maanteel veereda siis vb on võimalik see 5,4 kuidagi kätte saada. Minul on raskete 16" velgedega 205 laiused rehvid ja parim tulemus, mis ma saanud olen maanteel on 5,9 ja seda suht ökotades, kuid normaal rehvirõhu juures ja mitte päris tühja autoga.


Minul kogemusi ligi 50 masinaga. Kõik need on diisel Quattrod. Millest 38 on A6 2.5 Tdi Quattrod 103kw ja 12 A4 81kw. A4 jäävad kindlasti kütusekuluga ühte auku. Ehk siis, maanteel normaalse sõiduga raudpolt 5.0 (viis . null) sajale. Parimaljuhul isegi 4,8l/100km. Need on pikad otsad maanteel.
A6 kulud varieeruvad nii äärest äärde nagu maailma naised ;)
Kes joob maanteel samuti 4.8, kes 6,5. Linnakulu samuti tänu sellele varieerub, mida vähem maanteel seda vähem kindlasti ka linnas, kuna masin siis erksam.
Kui kulu tuleb maanteel juba alates 6 sajale, siis on arenemisruumi (seadistamisruumi) küllaga.
Rassi väit et 5,4 maanteel jääb ulmevaldkonda on ikka väga üle pakutud! Pigem ütleks mina, et soovitan sul oma sõidustiil või tehnika üle vaadata!
Südame järgi sõidaksin mina A6 Tdi Quattroga, kuid A4 tdi on ka asjalik Quattro.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 15.09.11 08:35 Tsiteeri


Teemaalgataja võiks võimalusel üldse uuematüübi 1,9 PD (pumpe-düse) ~85kw moto poole vaadata. Need palju stabiilsemad oma küttekuluga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri-L
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Jetta MK1 1.5 / Audi 80 B4 2.0

postitati 15.09.11 11:01 Tsiteeri


Enamus aja sõidan ikkagi linnas.
Vaadates seda teemat mis eespool anti siis A6 Quattro 2.5 r5 103kW ja A4 TDi Quattro 1.9 R4 81kW on kütte kulu poolest enamvähem samas seisus kui arvestada üle üldis keskmist, kuigi A4 tundub olevat natuke ökom linnas.
Seega peab hakkama muid omadusi uurima. Nii palju juba tean et A4 sillad ei pidanud kõige paremad olema. Aga eks peab veel uurima ja võrdlema.
Tänud selle kütte kulu teema eest, ise seda ei leidnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 15.09.11 11:24 Tsiteeri


Kui pikka maad või kui tihti sa linnas sõidad. Kui enamus sõite on nii lühikesed, et ei saa mootoritki soojaks siis on targem mõni bensiinikas võtta.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 15.09.11 12:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Teemaalgataja võiks võimalusel üldse uuematüübi 1,9 PD (pumpe-düse) ~85kw moto poole vaadata. Need palju stabiilsemad oma küttekuluga.

Nii vähe kui mina tean, siis ei pidavat eriti hea valik olema võrreldes 81kw isendiga. Just nende pihustite (pesa?) kulumise tõttu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 15.09.11 15:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri-L
Nii palju juba tean et A4 sillad ei pidanud kõige paremad olema.

Oleneb, mida headuse all mõtled. Juhitavus ja konkreetsus on täiesti võrreldamatult A4 kasuks, remondi hind ja vajadus seda teha jälle C4 kasuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 15.09.11 19:44 Tsiteeri


Kui 90% ajast on linn, siis jätaks mina selle q üldse ostmata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Raika42
klubiliige



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 15.09.11 19:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QUATTRO
Kui 90% ajast on linn, siis jätaks mina selle q üldse ostmata.


Vaidleks vastu, kui 90% linn siis eelistaks kindlasti quattrot. Libeda/ vihmase ilmaga jääb see iga ristmiku peal ühe ratta kraapimine ära :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 15.09.11 20:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QUATTRO
Kui 90% ajast on linn, siis jätaks mina selle q üldse ostmata.

Sa oled oma soovitusega endale jubedalt vale kasutajanime foorumisse valinud :D. Ma valiks kah pigem iga kell linna vahele quattro ja maanteekiirustel pole sellest Q'st just eriti palju rohkemat mida nautida (kui just maantee paksu lumega kaetud pole :cool:.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 15.09.11 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
maanteekiirustel pole sellest Q'st just eriti palju rohkemat mida nautida (kui just maantee paksu lumega kaetud pole :cool:.


Viimaste vihmaste päevade enda kogemused S-iga räägivad, et ka praegu on juba Q-st kasu(kiirustest ma parem vaikin).


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 15.09.11 20:14 Tsiteeri


Lugedes kui väga muretseb inimene kütusekulu pärast, siis ei ole nagu pointi.
Nelikvedusel tuleb ilmselt ostes ka kohe paras kopikas sisse panna ja see nullib sooduka ära ju kohe.
Kui tuleb korralik talv, nagu paar viimast, siis kütusekulu on küll viimane asi millepärast muret tunda.

Kusjuures linnas ma saaksin vabalt esivedusega hakkama(endal on ka imelik ausalt), aga tulge talvel mulle külla, siis näete milleks quattrot tegelikult vaja on.
Linn on kukepiss selle kõrval. (olen 8 aastat seal igapäevaselt elanud ja sõitnud).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 15.09.11 20:57 Tsiteeri


Mul näitab A4 1.8TQ viimase kolme aasta paagitäite keskmiseks spritmonitoris 9.5 :) Autoweek.nl andmetel 9.0 keskmine.
Võibolla töötab all link ka. Peamiselt Harjumaa (Tallinn-Keila-Saue-Paldiski). (Tal)Linna umbes 40%.

Aga no ainult kütusekulu ja soetushinna järgi võtta, siis tõesti mingi 1.9d esiveoline Seat oleks ju äge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri-L
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Jetta MK1 1.5 / Audi 80 B4 2.0

postitati 15.09.11 23:53 Tsiteeri


A4 on tõesti hea juhitavusega, aga mõtlen just hooldus kulusi. Arvestades eelmist talve siis quattro on väga vajalik, eriti elades linna servas. Kütte kulu ja sooja mootoriga see teema et kui sõita siis ikka üldjuhul tuleb kogu teekond 10km ilusti ära.
Ökonoomsust ajan just see tõttu taga et auto on aasta läbi iga päeva kasutuses, ei ole ainult talveks vaja. Oleks hea kui ka ka suvel saaks sõita maanteel kütte kuluga 5-6l/100km ja linnas sinna 7-8 kanti.
Diisli poole vaatan see tõttu et millegi pärast nod alati ökonoomsemad kui bensukad. Ei aja taga võimsust vaid ökonoomsust.

Esiveolistest me hetkel ei räägi kuna kindel et tuleb nelikveoline, üks esiveoline juba olemas millega sõita.

EDIT: Aga kuidas sellega lood on - A6 2.5 TDI (110 kW) 2000a ja edasi ehk sis c5 kerega kui ma ei eksi
http://www.auto24.ee/used/907559


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 16.09.11 00:01 Tsiteeri


Tee lihtne arvutus, arvestades hetke kütusehindasid, aastast läbisõitu ning näiteks A4 1.8TQ ja A4 1.9TDIQ/A6 2.5TDIQ kütusekulusid. Vaata kui suur tuleb rahaline vahe diisel versus bensiin ja siis lihtsam otsustada. Arvesta ka diisli kallimat soetushinda ning seda, et neid asju, millele tähelepanu pöörata, on rohkem (pump, pihustid jne). See küll ei ole alati nii, kuid üldjuhul on diiselautod siiski märksa rohkem sõitnud kui bensiinimootoriga autod, ehk korraliku leidmine peaks bensiika puhul olema arvatavasti kergem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri-L
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Jetta MK1 1.5 / Audi 80 B4 2.0

postitati 16.09.11 00:17 Tsiteeri


Autot ostes on kindel see et laseb kontrollida kusagil esinduses vms.
Kuna sai natuke veel lugeda ja uurida vahepeal siis valikuse jääb A6 2.5 TDI 103 kw ja A4 1.9 TDI 81 kw
Muidugi jäi ka turgu uurides silma A4 2.5 TDI 110kw ehk siis peab minema, käega katsuma ja proovima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 16.09.11 00:21 Tsiteeri


2.5 TDI V6 kohta on küllalt räägitud - kasuta otsingut.
Kui tahad ökonoomset autot siis tee ülalpool mainitud arvutus ära.

Turbomootori ning eriti otsepritsega turbomootori, nagu seda on diisel, ülalpidamiskulud on täiesti teised võrreldes vabalthingava otsepritseta mootoriga.
Selle ülalpidamine on ka kallim, kui otsepritseta turbobensiin...

Turbo, kõrgsurvepump, pihustid, eelsüüteküünlad, rõhulekked jne
Kõrgsurvepumba taastamine võib vabalt näiteks minna 500+ EUR olenevalt autost jne... enne ostu on auto kindlasti vaja hoolega üle vaadata või üle vaadata lasta.

Kui vaadata puhtalt kütusekulu linnas pakutud autodel, siis mina vaataks A4 poole pigem. Seda puhtalt seetõttu, et ta kere on oluliselt kergem.
Maanteel ei tee see olulist vahet, kuid linnas küll.

Väiksemate läbisõitudega ütleks ma üldse, et kõige soodsam tuleb A4 1.8 vabalthingav quattro.
Siis ei teki ka isu midagi ehitama hakata ning kulud on kenasti kontrolli all.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Lauri-L
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Jetta MK1 1.5 / Audi 80 B4 2.0

postitati 16.09.11 00:47 Tsiteeri


Selle 1.8 vabalt hingavaga on see probleem et neid ei liigu eriti, kui on siis juba turbo.
Üldjuhul vaatan A4 puhul sinna 90 lõpp ja 2000 algus autosi, ehk siis hinna klassis kuni 5k euri.
Selle raha eest peaks saama kindlasti ökonoomse ja vastupidava quattro.

Ja pigem vaatan 2.5 103kw r5 poole kui selle v6 poole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 16.09.11 06:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
2.5 TDI V6 kohta on küllalt räägitud - kasuta otsingut.
Kui tahad ökonoomset autot siis tee ülalpool mainitud arvutus ära.

Turbomootori ning eriti otsepritsega turbomootori, nagu seda on diisel, ülalpidamiskulud on täiesti teised võrreldes vabalthingava otsepritseta mootoriga.
Selle ülalpidamine on ka kallim, kui otsepritseta turbobensiin...

Turbo, kõrgsurvepump, pihustid, eelsüüteküünlad, rõhulekked jne
Kõrgsurvepumba taastamine võib vabalt näiteks minna 500+ EUR olenevalt autost jne... enne ostu on auto kindlasti vaja hoolega üle vaadata või üle vaadata lasta.

Kui vaadata puhtalt kütusekulu linnas pakutud autodel, siis mina vaataks A4 poole pigem. Seda puhtalt seetõttu, et ta kere on oluliselt kergem.
Maanteel ei tee see olulist vahet, kuid linnas küll.

Väiksemate läbisõitudega ütleks ma üldse, et kõige soodsam tuleb A4 1.8 vabalthingav quattro.
Siis ei teki ka isu midagi ehitama hakata ning kulud on kenasti kontrolli all.



1.8q vabalthingav A4 on küll viimane asi, mida inimesele soovitaks. Kui juba esiveoline on üsna janune ja jõuetu mootor, siis quattro ei tee seda asja paremaks üldse mitte. Olgu, juhitavus-läbivus on üks asi, aga kütusekulu ja üldse sõidumõnu on hoopis teine tera. Ilmselt ei hakka igaüks ehitama ka asju (muidugi, retsept meestele, kes seda edukalt teevad), seega bensukatest on kõige mõistlikum valik A4 1.8Tq ja diislitest 1.9TDIq.
Lauri, kui tahad A6, siis kindlasti otsi 2.5TDI R5 103kw q..nad on küll kallimad, kui A4-d, aga see-eest ka rohkem autot on seal. Black kirjutas õigesti- A4 juhitavus on parem, C4 remont odavam (veermiku kohalt siis). Samas on A4 ökonoomsem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ivar80
huviline



Registreerunud 22.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A90 B3 2,3, Seat Altea XL 2,0TDI DSG

postitati 16.09.11 08:08 Tsiteeri


Kui tavaliselt on vaja ainult 10km linnavahel sõita, siis ma diislit kindlasti ei soovitaks. Jahedama ilmaga sa ei saa seda mootorit isegi mitte õigele töötemperatuurile veel, mis tähendab, et enamuse ajast sõidadki külma mootoriga.
Nii vanad diiselautod on ka reeglina väga suure läbisõiduga ja see kui auto võtab pisut vähem kütust pole veel mingi sääst.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.8% - SQL: 52.2%]