Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9
Autor:
Pealkiri: Kõik Audi C4 salongi lülititest (pirnide vahetus) (Vastuseid: 205 | Vaatamisi: 98600)
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 12.10.10 13:32 Tsiteeri


Pean ilmselt välja katkuma kuna ühel lülitil oli mingusugune juhe tagant ära niipalju kui silma ja taskulambiga näha oli. Niisama ripakil juhtmel pole ka mõtet.

Kui maki välja võtsin, siis tundus, et seal on veel plastikust kate vahel, aga võibolla oli juba lihtsalt liiga pime väljas ja kiire hakkas ka. Olude sunnil tuleb maja ees teha seda asja :D

Eks ma vaatan seda maki juures ligipääsemise varianti uuesti, tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 12.10.10 14:47 Tsiteeri


Need poolikud katted nupurea äärtes käivadära, nende taga on ülemised 8mm poldid, mis hoiavad kogu seda nupurivi kinni. Poldid välja on on kogu krempel käes.

Minupoolne küsimus on selline, et kas ABS lülitil on ka all sisselülitatud oleku märguandeks mingine tuluke, või näitab ABSi olekut ainult tuluke armatuuris?


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 12.10.10 15:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Need poolikud katted nupurea äärtes käivad ära, nende taga on ülemised 8mm poldid, mis hoiavad kogu seda nupurivi kinni. Poldid välja on on kogu krempel käes.

Minupoolne küsimus on selline, et kas ABS lülitil on ka all sisselülitatud oleku märguandeks mingine tuluke, või näitab ABSi olekut ainult tuluke armatuuris?


Need poldid keerasin lahti juba, sikutasin kogu seda nupurivi ja loksus see küll, aga ei tahtnud julma jõuga edasi ka kangutada, et äkki hoiab kusagil mingi plastiknaga veel kinni.

See ABS lüliti peaks keskkonsoolis lihtsalt niisama särama enne kui nuppu ennast ei vajuta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 12.10.10 15:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audi100C2

Need poldid keerasin lahti juba, sikutasin kogu seda nupurivi ja loksus see küll, aga ei tahtnud julma jõuga edasi ka kangutada, et äkki hoiab kusagil mingi plastiknaga veel kinni.

See ABS lüliti peaks keskkonsoolis lihtsalt niisama särama enne kui nuppu ennast ei vajuta.
Valgus särab küll, aga kas see kolmnurk seal allpool ka süttib?

seal rohkem nagasid minu masina puhul polnud, pigem hoiavad sul seda paneeli need pistikud kinni, nende pistikute juhet hoiab omakorda kinni plastikvits, mis on maki ja lülitite vaheliste plastpaneeli otsas. Et kui jõuga asjale läheneda, siis saad need pistikud lülitite otsast küll maha, kuid pärast kokkupanekul pead veidi leiutama.
Ps: mu masinal on lülititerivi täielik, et pole mingit sahtlit jalus, võibolla on sahtliga masinal mingi kinnitus vähe teistsugune.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 12.10.10 15:26 Tsiteeri


See kolmnurk niisama ei põle, minu teada sellel sama põhimõte nagu tagaklaasi soojendusel, et kui sisse lülitatud, siis alles hakkab põlema.

Minul samuti ilma sahtlita variant. Varsti lähen ja kangutan edasi, eks näe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 12.10.10 15:27 Tsiteeri


Ei pea põlema all see kolmnurk, ABS tuli kuvatakse spidoblokil.
Aga imelik, et ABS nupul on see koht olemas kuhu pirn panna, et alumine kolmnurk süttiks :D aga pirn jääb sinna logisema kui mälu ei peta ja ega see pirn midagi ei tee kah seal.

Vast ka sellepärast, et teised nupud jäävad vajutades sisse, aga ABS nupp hüppab sisse-välja.

Kui ühekaupa tahad nupurivi eemaldada siis maki august lükkad nupud välja tagantpoolt ja tulevad ilusti. Pärast natuke susimist ja saab ka juhtmed külge tagasi. Ise tegin nii.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.10.10 18:02 Tsiteeri


Jääb ikka põlema küll ABS-i lüliti kolmnurk, kui vajutada. Kuna tegu on impulsslülitiga, nagu klaasisoojenduse omagi, siis jah, "sees"-asendisse ta ei fikseeru ja kui auto välja suretada, tuleb uuesti nuppu vajutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 12.10.10 18:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Jääb ikka põlema küll ABS-i lüliti kolmnurk, kui vajutada. Kuna tegu on impulsslülitiga, nagu klaasisoojenduse omagi, siis jah, "sees"-asendisse ta ei fikseeru ja kui auto välja suretada, tuleb uuesti nuppu vajutada.
Huvitav, mul on see ABS lüliti, ning niipalju kui testriga proovisin, siis mingit ühendust sees või väljas asendil ei märganud, selle alumise pirni suunas. Täpselt nagu märgiti, et pirnipesa on, kuid mingit ühendust pole.
Originaal skeemi järgi peaks see ühenduma kuhugi ABS aju külge, kuid kuna mul on EDL-ga aju, siis ma ei tea kas seal see funktsionaalsus üldse on. Aga kui sellel originaallülitil mingit pidevalt peale jäävat ühendust pole(millega näiteks pärast kaitset ABSi toidet katkestada), siis peab vast mõne uduka lüliti selle asemele panema ja siis mingi 15A varuga relee asja juhtima.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 13.10.10 11:58 Tsiteeri


Tervet nupurida ei hakanud ikkagist välja kiskuma, suure jebimisega kusagile poole peale tuli ja edasi enam sikutama ei hakanud. Nupud eraldi välja ja eks nende juhtmetega pärast näe kuidas külge tagasi panna. :D
Tänud kes viitsisid nõu anda!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 13.10.10 15:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audi100C2
...ja eks nende juhtmetega pärast näe kuidas külge tagasi panna. :D

Maki avast hoiad pistikut paigal, kui lüliti tagasi lükkad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 13.10.10 18:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Maki avast hoiad pistikut paigal, kui lüliti tagasi lükkad.


Eks ma üritan, aga see maki ava on ikka väga väike või on minu masinal lihtsalt teistmoodi? Sõrmed kuidagi saab sinna juhtmete juurde, aga midagi täpset nende sõrmedega teha on suht ebareaalne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 13.10.10 18:21 Tsiteeri


Eks ta paras günekoloogitöö ole jah. :) Aftermarketmaki korral võta plekist raam ka enne välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 13.10.10 18:26 Tsiteeri


Ma mahtusin kenasti tegutsema :D eemaldasin maki ja selle plekist raami kah maki oma, siis sai ilusti kallale. Natuke nuputamist ja juhe küljes.
Juhe too sealt lülitist natuke välja ja siis käega hoiad juhet kinni läbi makiaugu ja lükkad lüliti otsa


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 14.10.10 10:27 Tsiteeri


Kas kuidagi ülevaltpoolt ei anna läheneda? Eemaldaks näiteks need puhurirestid ja teeks need ka puhtaks kui juba niigi asjaks läks. :D

Veidi mõtlemisainet veel, selline peaks siis originaalis nuppude asetus olema:

http://static3.nagi.ee/i/p/672/41/168104255bdbcf_o.jpg

1. Juhiistme istmesoojendus
2. Udutuled
3. Tagumised udutuled
4. Tagumise akna soojendus
5. Ohutuled
6. Jahutusvedeliku taseme kontroll??
7. Tulede regulaator
8. Peaks olema ABS
9. Kõrvalistuja istmesoojendus

Parandage kui vaja. :)

See 6 nupp on küll huvitav, sest minul on see just too nupp mille välja katkusin, aga nupu katte järgi on tegu uduka reguleerimise nupuga.
Ei teagi kohe mida see nupp mul tegema peaks siis, nupureas mul kolm udukate nuppu. :D

See nupp, mille välja katkusin, sellel on mingid sadistlikud tinutamise jäljed ka küljes. :mad: Eks näe kas üldse sellest nupust asja ka saab veel.

Samuti on mul 2 nupp hoopis tagumise akna soojendus ja siis tulevad 2 udukate nuppu. Aga see järjekord ei ole vast väga oluline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 14.10.10 15:08 Tsiteeri


Ülevalt on minuteada veel võimatum läheneda, seal on ainult mõni pisike auk, ehk saad sealt kruvikaga pistikuid paigal hoida. Sõrmed ei mahu kuidagi läbi.

#6 nupp peaks olema tagumise kardina tõstmise/langetamise oma, enamasti võib leida sedaankerega essidelt. #8 "ASR" nuppu olen ma kohanud küll, huvitav kas mõnel turul kasutati seda ABS/EDL väljalülitamise võimaldamiseks C4 A/S6 kerel?


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 15.10.10 08:29 Tsiteeri


Taga istujatele õhku suunavad restid katkusin välja ja pesin selle kõntsa sealt ära, nüüd peaks õhk läbi ka käima :D
Tagumise sigaretisüütaja pirni kättesaamine oli igatahes huvitav, lõpuks kangutades kuidagi tuli.

Kui enne arvasin, et äkki võtan esimesed restid ära, siis nüüd võtan kindlasti. Pealegi jääb välimus ka ikka kõvasti esinduslikum kui mingi tolmu-pläga segu seal restide vahelt silma ei riiva. :)

#6 nupu tõlge oli vähemalt ühest kättesaadavast manuaalist selline nagu ma kirja panin, aga nupu ikooni järgi ütleks tõesti, et pigem tegu selle tagumise kardina liigutamise jaoks mõeldud nupuga. Kardin mul täitsa olemas, aga see manuaalselt liiigutatav, ikkagi A100, mitte S.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 18.10.10 17:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audi100C2
Taga istujatele õhku suunavad restid katkusin välja ja pesin selle kõntsa sealt ära, nüüd peaks õhk läbi ka käima :D
Tagumise sigaretisüütaja pirni kättesaamine oli igatahes huvitav, lõpuks kangutades kuidagi tuli.

Kui enne arvasin, et äkki võtan esimesed restid ära, siis nüüd võtan kindlasti. Pealegi jääb välimus ka ikka kõvasti esinduslikum kui mingi tolmu-pläga segu seal restide vahelt silma ei riiva. :)

#6 nupu tõlge oli vähemalt ühest kättesaadavast manuaalist selline nagu ma kirja panin, aga nupu ikooni järgi ütleks tõesti, et pigem tegu selle tagumise kardina liigutamise jaoks mõeldud nupuga. Kardin mul täitsa olemas, aga see manuaalselt liiigutatav, ikkagi A100, mitte S.

Kas tagumine sigarisüütaja on pirniga ja jootma ei pea? Olen kuulnud, et see klõpsuga kinni lihtsalt taga ja samuti esimene. Endal tõmbasin täie [roppus] pirni ära sealt ja kõik läks puruks :D oleks pidanud hellalt lähenema ja mingi klõpsu lahti tegema. Kardina asja tahaks endale peale aretada...aga enne tahaks sigarisüütaja valgustust tööle. Pirnid peaksid olema samasugused 1.2W soklita pirn nagu varustuse nuppudel


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 18.10.10 18:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Kas tagumine sigarisüütaja on pirniga ja jootma ei pea? Olen kuulnud, et see klõpsuga kinni lihtsalt taga ja samuti esimene. Endal tõmbasin täie <b>[roppus]</b> pirni ära sealt ja kõik läks puruks :D oleks pidanud hellalt lähenema ja mingi klõpsu lahti tegema. Kardina asja tahaks endale peale aretada...aga enne tahaks sigarisüütaja valgustust tööle. Pirnid peaksid olema samasugused 1.2W soklita pirn nagu varustuse nuppudel


Kätte ta sain, aga tuli ta jah mõnusa raksuga ära sealt, päris puruks ei tõmmanud. Joota on vaja ja 1,2w pirn seal.
Valgustust katsetada ma hetkel ei saa, kuna aku jälle täiesti kottis kuigi alles kuu aega tagasi laadisin täis. :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 21.11.10 22:47 Tsiteeri


Võtsin ka selle nöögi töö lõpuks ette ja vahetasin istmesoojenduste lülitites ja tulede regulli lülitis pirnid ära. Tegin paar pilti ka, võib-olla kellelgi tulevikus kasu. Pirnideks valisin Oomipoest istmesoojenduse lülitisse 12V 65mA punased pirnid ja tulede regulli sisse 12V 50 mA valge pirni (ma arvan, et lihtsuse mõttes võiks täitsa selle dioodi jätta sinna).

Istmesoojenduste lülitiga on lihtne - vastavalt Black õpetusele, kuid isegi mingit nuga ei pea selle korpuse vahele lükkama vaid toksida tagant haamriga pihta ja tuleb eest välja. Selle teema esimese lehe lõpupoole on üks saksa link, kus on ka väga hästi kõik ära näidatud aga seda vaskkorpust pole vaja üldse lahti joota ja maha võtta. See on täiesti mõttetu töö. Lihtsalt pirni jalad lahti joota ja nõelaga torkides pirn välja aidata. Paras täppistöö on aga kui jootekolb vähegi käes seisab, siis saab hakkama.

Tulede reguleerimise lüliti - minul oli keegi selle dioodi juba (liiga võimsa)pirni vastu vahetanud (ilmselt seetõttu, et samuti polud teadlik takistuse olemasolust) ja seetõttu oli pirn korpuse sisse kinni sulanud. Kahjuks töö käigus unustasin ka ise need takistid sillata ja pärast ei viitsinud enam uuesti lahti kiskuda aga see tuleb ikka ümber teha. Ilmselgelt häirib.
Pilte:

Maha tuleb lõigata pildil osutatud nagad, et valgusjuhti trükiplaadi küljest lahti saada. Pärast lükkad uuesti samadesse aukudesse ja hoiab väga hästi.
http://kaaku.wiseman.ee/albums/Cabriolet/Tulede_regull.sized.jpg

Teiselt poolt on lüliti selline. Pildil on näha ka see imepisike regulaatorkuul, mis kaduma kipub.
http://kaaku.wiseman.ee/albums/Cabriolet/S_nnip_ev_040.sized.jpg

Ja lüliti lahtivõetuna. Pildil ära näidatud ka koht, kuhu regulaatorrull käib.
http://kaaku.wiseman.ee/albums/Cabriolet/Lahti.sized.jpg

Kui panna liiga võimas pirn, siis juhtub nii nagu minul oli tehtud. Pirn täiesti valgusjuhi sisse sulanud ja see omakorda igalt küljelt üles paisunud. alumisel pildil näha paremal pool vana pirn ja vasakul uus.
http://kaaku.wiseman.ee/albums/Cabriolet/S_nnip_ev_043.sized.jpg
http://kaaku.wiseman.ee/albums/Cabriolet/S_nnip_ev_046.sized.jpg

Ja valmis rivi. Nagu näha, siis tagaklaasi soojendusel on ka veel 0,8W pirn sees, sellepärast tuhmim. Tulede regulli valgustus justkui ei toimikski, kuid õrnalt siiski valgustatud. Kui takistite asi ümber teha, saab hea.
http://kaaku.wiseman.ee/albums/Cabriolet/Valmis.sized.jpg


Tagantjärele mõeldes on töö lihtne aga kui esimest korda nokkima hakkad, siis on paras teadus ja aega võib ohtralt varuda. Kogu kulu tuli 156 EEK - peene otsaga jootekolbi komplekt (kolb, alus, tina, tinapump) 114 EEK, pirnid 2 x 8 EEK (punased) ja 1 x 6 EEK (valge).

Tänud ka Blackile vahepealse operatiivse info eest.
PS! Kas noolega osutatud rajad on takistid?
http://kaaku.wiseman.ee/albums/Cabriolet/Takisti.sized.jpg


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 22.11.10 07:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
PS! Kas noolega osutatud rajad on takistid?

Jep.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 25.11.10 22:07 Tsiteeri


Eile õhtul siis jätkasin viimistlusega ja muidu sai küll kõik vonksu aga hoolimata tulede kõrguse regulli takistuste sildamisest on valgustus ikkagi poolpidune.

http://kaaku.wiseman.ee/albums/Cabriolet/Pudinad_001.sized.jpg

Tagaklaasi soojenduse sees oli hoopis kaks joodetavad hõõglampi, mitte algselt arvatud 0,8W sisselükatavad pirnid. Üks on punane ja teine valge. Taas oli Oomipood abiks ja kasutasin juba varasemast tuttavaid mudeleid - 12V 65mA punane pirn ja 12V 50 mA valge pirn. Vahetus lihtne - kaksad vana pirni traatide otsast ära ja joodad uue asemele. Lihtne on seda teha, kui lüliti on laua peal laiali (tagant aitad sisu väikse lapik kruvika või noaga välja).

http://kaaku.wiseman.ee/albums/Cabriolet/Pudinad_004.sized.jpg

Kahjuks ei õnnestunud digikaameraga normaalset pilti teha. Üritasin oma 25 korda erinevate re˛iimidega, kuid millegipärast fokuseeris aparaat alati selle tulede regulli lülitile ja pildi peal jäi see siis pimedaks. Tegelikult nagu allolevalt udukogult näha, siis see täitsa helendab aga võrreldes ülejäänud ühtlase riviga on see oluliselt tuhmim.
Lisaks värvisin punase markeriga (kasutan seda juhuslikult avastatud markerit juba mitu aastat spetsiaalselt sellisteks töödeks - täpselt audi punane ja väga hästi seisab peal nii pirnil, kui plastikul) ära istmesoojenduse ja tagaklaasi soojenduse sisemise plastiku ja natuke ka valgusjuhti, sest originaalis lasevad need punased pirnid liiga palju valgust läbi ja jäävad natuke rohkem kriiskama. Selline tunne nagu olekski juba värv maha kulunud pirnilt.

http://kaaku.wiseman.ee/albums/Cabriolet/Pudinad_006.sized.jpg
http://kaaku.wiseman.ee/albums/Cabriolet/Pudinad_015.sized.jpg

Loodetavasti kellelegi kasuks.
Over and out.


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
blaster1
huviline



Registreerunud 18.07.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi s6 C5 4.2 v8

postitati 04.03.11 15:11 Tsiteeri


Mul pole valgustust Automaatkasti konsoolil. Võtsin selle plastiku maha mis seal ümber on aga rohkem aru nagu ei saa kus see pirn peaks seal olema.
http://img10.imageshack.us/img10/8206/04032011151.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 05.07.11 16:41 Tsiteeri


See pirn on selle paneeli all kus peal 1 2 3 D R N on..

Ise sain täna vahetatud tuhatoosi valguse ja sigaretisüütaja oma..tuhatoosi valgustusse panin LEDi..sinna käib keeratav pirn mitte joodetav.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Aht0
huviline

Avatar


Registreerunud 29.08.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3Q

postitati 10.12.11 20:40 Tsiteeri


Sai ka pirnide vahetus ette võetud, kõik oli tore, kuni punast pirni otsima hakkasin, mis istmesoenduse lülitisse käib. Ei olnud seda Elfas, Oomipoes, Noores tehnikus, Forsis, Fixuses, Autoeksperdis ega Automaailmas. Elfas öeldi, et kunagi oli ja kuskil ehk on praegugi, Forsist saab terve lüliti 80 euroga. Lõpuks Automaailmas pakuti pirnide värvi, millega ma ka pirnid värvisin ja tulemus on hea.
Tagumise sigarisüütaja kätte saamiseks peab eemaldama 3 kruvi, 2 on katte taga ja üks käetoe all keskkonsooli tasku katte taga. Kasutaja Kaaku õpetuses kolmanda kruvi eemaldamist ei ole ja ma tõmbasin jõuga, mille tulemusena kuulsin raksu ja vaatasin, et kruvi koos plastik pesaga jäi külge. Liimisin külge tagasi ja korras.
Vahetasin ka oma spidoplokil (pikk) taustavalguse pirnid, kokku 10. Jama on selles, et nüüd töötava mootoriga kumab kuskil tahoka ja temperatuuri näidiku juurest läbi. Lihtsalt töötava mootoriga ei peaks ju ükski pirn põlema.
ABS lüliti alumine pirn ei tööta mul ka.


"Täissöönul pole isu ja nälginul toitu ning hädas on mõlemad." A. H. Tammsaare
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 10.12.11 21:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aht0
kõik oli tore, kuni punast pirni otsima hakkasin, mis istmesoenduse lülitisse käib. Ei olnud seda Elfas, Oomipoes, Noores tehnikus, Forsis, Fixuses, Autoeksperdis ega Automaailmas.


Ben Järvel müüb erinevat värvi preskusid mis pirnidele pähe tõmmatakse, punane annab ka täitsa ilusa tulemuse.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.3% - SQL: 35.7%]