Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  9
Autor:
Pealkiri: Kõik Audi C4 salongi lülititest (pirnide vahetus) (Vastuseid: 205 | Vaatamisi: 98503)
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 28.11.08 16:00 Tsiteeri


Sul on tavalised ledid tegemist ma vaatan, kui suure takisti sa neile vahele panid ja kui suur pinge üldse neile pirnidel peale tuleb lülitis. Ning kuidas neid jalgu sinna tinutada on ka? Endal lede siis sahtlisse kogunenud, punaseid peaks ka olema.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.11.08 16:21 Tsiteeri


Zoig'i antud lingil on hõõglambid, mitte LED'id!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 28.11.08 17:18 Tsiteeri


vahet vist erilist pole, led on eredam ainult vist.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 28.11.08 17:24 Tsiteeri


Aga miks te neid LED-e sinna joodate? Ma olen kohe müügil näinud neid LED-e, mis sobivad täpselt sinna pirnide pesadesse.


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.11.08 17:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
vahet vist erilist pole, led on eredam ainult vist.

No kuule! Tee endale selgeks, mis asi on LED ja mis hõõglamp! Suur vahe on.

Tsitaat:
Algselt postitas: MorpheusS
Aga miks te neid LED-e sinna joodate? Ma olen kohe müügil näinud neid LED-e, mis sobivad täpselt sinna pirnide pesadesse.

Osades lülitites on juba tehasest joodetud lambid, ei sobi sinna pesadesse käivad. Pole pesasidki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 28.11.08 17:45 Tsiteeri


Selge. Ma ise olen võtnud lahti ainult ühe 91 aasta auto ja seal olid pesad.


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Priit86
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Lõuna- Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 2,5Tdi 103kW (mälestus), A6 Tdi (mälestus), Mazda 323 J-Spec (mälestus), Vw Passat 3C

postitati 30.11.08 18:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Kas neid keskkonsooli lülitite pirne müüa autpoodides?

enda masinal sai kõik keskkonsooli nuppude prnid asendatud sellistega:
http://www.elfaelektroonika.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=710-200

tavaliselt saavad müüjad üsna hästi aru, kui tahad pisikesi punaseid 12v pirne mis on joodetavad. teise varaindina võib tootekoodi ette lugeda.

Ja kuidas tulemus jäi? Endal samuti plaanis järgmisel nädalal suurem jootmine ette võtta. Sest hulgaliselt pirne nii keskkonsoolist, kui ka armatuurist läbi. Sama ka aknatõstukitega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 30.11.08 21:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Priit86
Ja kuidas tulemus jäi? Endal samuti plaanis järgmisel nädalal suurem jootmine ette võtta. Sest hulgaliselt pirne nii keskkonsoolist, kui ka armatuurist läbi. Sama ka aknatõstukitega.
kuidagi lainetama jäi, valgustugevus pole päris sama igalpool.
kindlasti tuleb sellest vahe sisse, et mõnel lülitil on too punane plastik vahetükk vahel, ning mõnel mitte. võimalik, et ka mõne pirni punane värv on ajajooksul veidi heledamaks põlenud. kuid selles pole ka päris kindel, sest näiteks välistemperatuuri näidiku toon pole ajajoksul eriti muutnud. kui ükspäev viitsin lülitite kallale minna, siis kontrollin need plastikust jubinad üle, ehk on nendes ainult viga.

põhjus miks pirnid LEDide asemel panin on selles, et näiteks istmesoojenduse lülitites kumab välja enamik valgust just küljele, ning teadagi pole selles osas LEDid just kõige paremad(lisaks ma olen liiga laisk et hakata takistite ja LED valguse suunamisega mängima)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Priit86
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Lõuna- Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 2,5Tdi 103kW (mälestus), A6 Tdi (mälestus), Mazda 323 J-Spec (mälestus), Vw Passat 3C

postitati 01.12.08 16:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
kuidagi lainetama jäi, valgustugevus pole päris sama igalpool.
kindlasti tuleb sellest vahe sisse, et mõnel lülitil on too punane plastik vahetükk vahel, ning mõnel mitte. võimalik, et ka mõne pirni punane värv on ajajooksul veidi heledamaks põlenud. kuid selles pole ka päris kindel, sest näiteks välistemperatuuri näidiku toon pole ajajoksul eriti muutnud. kui ükspäev viitsin lülitite kallale minna, siis kontrollin need plastikust jubinad üle, ehk on nendes ainult viga.

põhjus miks pirnid LEDide asemel panin on selles, et näiteks istmesoojenduse lülitites kumab välja enamik valgust just küljele, ning teadagi pole selles osas LEDid just kõige paremad(lisaks ma olen liiga laisk et hakata takistite ja LED valguse suunamisega mängima)

Selge. Suured tänud igatahes. Eks pean midagi leiutama hakkama seal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
viinakuu
huviline



Registreerunud 08.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 05.12.08 09:32 Tsiteeri


lihvi liivapaberiga natukene sed LED'i ja hakkab ka ühtlasemalt valgustama.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 05.12.08 10:51 Tsiteeri


Vat kõige parema ja ühtlasema valgustuse annavad lapiku peaga LEDid nagu nt neil siin on http://www.elfaelektroonika.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=33-694-02


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
layri
huviline



Registreerunud 04.04.07
Asukoht: Jõgeva-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kawasaki ZX10R -06a.

postitati 17.12.08 07:24 Tsiteeri


Kuidas saab C4 kerega A6-el esimese sigaretisüütaja lahti, mis asub käigukangist auto tahapoole jäävas esimeses "sendipilus" ?

Äkki on kellelgi kiireid näpunäiteid jagada?! ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tiit
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 avant tdi

postitati 02.01.09 23:46 Tsiteeri


pead ei anna aga ehk oli sahtlipõhja riideall kruvi
http://www.elcats.ru/audi/parts.asp?mdl=168&unit=8E900398
detailid 15 ja 15a


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 14.11.09 11:25 Tsiteeri


Loodetavasti ei tee ennast väga lolliks. Nimelt küsimus siis selline, et S6 C4 kerel on näidikutel kelladeplokis valge kuma ka. Kas seal on mingid värvuseta väikesed pirnid ka? Lugesin välja, et igale väiksele näidikule on üks pirn, aga näidiku taust iseenesest põleb, kuid seier on "pime". Mis sellisel juhul aitab?
Kas Ida- Virumaal ka kuskilt neid pirne osta saab? Tahaks need katkised pirnid ära vahetada, sest tundub, et kui üks on läbi, siis hakkavad teised ka järjest läbi põlema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 29.04.10 14:40 Tsiteeri


Sai kah valgustust uuendatud nuppudel, 7st nupust põlest 2 :D
Huvitav oli see et,

"Tagaklaasisoojenduse lülitis on 2 pisikest jootmist vajavat hõõglampi. Lülitit lammutama ei pea, piisab, kui nende väljaviigud vahetult pirni juurest lõiketangidega katki naksata ja sinna külge uus pirn joota."

Näiteks mul oli seal ka ilma soklita 1,2W pirn ja sai kiirelt asendatud. Kuidas ma aint selle ohutuledelüliti särama panen, hetkel tuhmim kui teised. Lugesin esimesest postist, et vaja mingi takisti vahelt võtta. Ise ei jaga ma elektroonikast mitte mütsigi, et kuhu ma selle traadijupi panen?

Saarlastele - Pirnid otsin automaailmast, maksid nad 7 EEK tk (1,2W ilma soklita)

Ja kuidas ma saaksin el. peeglite lüliti lahti?
Millegipärast töö käigus kustus peale pirnide vahetust tulede regulli tuli ära :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Reinzz
huviline



Registreerunud 03.11.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100, 2.6

postitati 09.05.10 14:16 Tsiteeri


Kas el. katuseluugi lülitis peab ka valgustus olema?


http://www.hot.ee/blackhouse/Audi/lyliti.jpg


154 saksa hobust...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
heigo003
huviline



Registreerunud 01.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 09.05.10 14:50 Tsiteeri


c4-l küll peab põlema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 09.05.10 16:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heigo003
c4-l küll peab põlema.

Mul kah c4 aga ei põle seal midagi, isegi lüliti teistsugune :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 09.05.10 16:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Tsitaat:
Algselt postitas: heigo003
c4-l küll peab põlema.

Mul kah c4 aga ei põle seal midagi, isegi lüliti teistsugune :D


Selliste lülitite puhul peab põlema, pöördlüliti kohapealt ei oska kaasa rääkida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 09.05.10 18:51 Tsiteeri


Vaatasin järgi, omal kah sama lüliti aga ei põle.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Reinzz
huviline



Registreerunud 03.11.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100, 2.6

postitati 09.05.10 20:54 Tsiteeri


Siis tuleb DIY ka selle pirni vahetusest teha. Aga öelge keegi, kuidas see paneel üldse maha käib? Mul on liimiga äärtest kinni pandud, kuidas originaalis on?


154 saksa hobust...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
heigo003
huviline



Registreerunud 01.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 11.05.10 20:15 Tsiteeri


Endal ka ennem põles, aga ära kustus. Peaks siis see auto kujutis lahtise luugiga punaselt põlema. Tuleb ka ära vahetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 11.05.10 20:56 Tsiteeri


El. akende ja katuseluugi lülitid on samasugused seest. Seal on 3mm LED koos takistiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reinzz
huviline



Registreerunud 03.11.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100, 2.6

postitati 14.05.10 19:27 Tsiteeri


Sees oli tõesti väike punane led, vahetasin selle välja 5mm ledi vastu, igaks juhuks panin uue takisti ka. Kõik kokku tagasi ning katsetama, selgus tõsiasi, et millegipärast toimib asi nii, vajutan lülitit, korraks tuluke vilksatab ning põlema ei jää. Et kas on mingi ühenduse jama lülitis? Peaks ju kirjade järgi põlema, kui luuk avatud on?


154 saksa hobust...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 15.05.10 11:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reinzz
Sees oli tõesti väike punane led, vahetasin selle välja 5mm ledi vastu, igaks juhuks panin uue takisti ka. Kõik kokku tagasi ning katsetama, selgus tõsiasi, et millegipärast toimib asi nii, vajutan lülitit, korraks tuluke vilksatab ning põlema ei jää. Et kas on mingi ühenduse jama lülitis? Peaks ju kirjade järgi põlema, kui luuk avatud on?

Kas niisama ei põlegi kui luuk kinni?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  9
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.0% - SQL: 45.0%]