Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10  11  ..  22
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2,6q - 1995 - audi_a4_v6 (Vastuseid: 540 | Vaatamisi: 82699)
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 10.01.12 14:38 Tsiteeri


Tänud Simo-le informatsiooni eest, kui millalgi aega saan, siis teostan mõõtmised!
Täna sain kätte Automaailmast tellitud välispeeglid, vaja oli uusi, sest olenemata veatust välimusest, soojendus ei toiminud (takistus oli ca 100 oomi, aga pidi olema ca 14). Vanadest ühe tõmbasin puruks ja teisel läksin juba kruvikeerajaga appi, jäi terveks. Uued maksid ca 15eur tk (kallim kui b5-l ja c4-l) ning tulid nii, et klaas kleepimata, ses mõttes natuke probleemne, et tagune ei ole täpselt klaasi kujuga ja lauataga kleepides võib asi natuke viltu jääda ja jäigi kõrvalistujapoolsel, juhipoolsega juba olin targem ja panin aluse ennem auto külge ja siis kleepisin peegli järgi, kuigi ega seegi mugav tegevus ei olnud:P Nüüd soojendus kenasti töötab. Kui kellelgi väga juhipoolset korralikku, toonitud, aga mittetöötava soojendusega klaasi vaja, siis võin tasuta ära anda!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 10.01.12 14:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tänud Simo-le informatsiooni eest, kui millalgi aega saan, siis teostan mõõtmised!
Täna sain kätte Automaailmast tellitud välispeeglid, vaja oli uusi, sest olenemata veatust välimusest, soojendus ei toiminud (takistus oli ca 100 oomi, aga pidi olema ca 14). Vanadest ühe tõmbasin puruks ja teisel läksin juba kruvikeerajaga appi, jäi terveks. Uued maksid ca 15eur tk (kallim kui b5-l ja c4-l) ning tulid nii, et klaas kleepimata, ses mõttes natuke probleemne, et tagune ei ole täpselt klaasi kujuga ja lauataga kleepides võib asi natuke viltu jääda ja jäigi kõrvalistujapoolsel, juhipoolsega juba olin targem ja panin aluse ennem auto külge ja siis kleepisin peegli järgi, kuigi ega seegi mugav tegevus ei olnud:P Nüüd soojendus kenasti töötab. Kui kellelgi väga juhipoolset korralikku, toonitud, aga mittetöötava soojendusega klaasi vaja, siis võin tasuta ära anda!

Kui kumerklaas, olen huvitatud :) Loodan, et nendest joonistest on abi ja kasu positiivses suunas.


Puksiir 3,4 t ja vintsimine 10 t - +372 53095801
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 10.01.12 14:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Kui kumerklaas, olen huvitatud :) Loodan, et nendest joonistest on abi ja kasu positiivses suunas.

Ei ole kumer, aga uus oli ühtlaselt kumer, mitte ainult servast! Algul ehmataski ära, et vana klaas oli kõrval ja tasane, uus aga kiikus laua peal:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.01.12 08:00 Tsiteeri


Eile õhtuses meeldivas külmas sai lõpuni viidud nädalavahetusel alustatud esisillatala pukside vahetus. CarStop uuris ja puuris asja, pani sinna amordile mingeid tihendeid vahele ja lõpuks ütles, et sillatala puksid ikka läbi, no vahetasin siis need ka ära, tundub, et si..agi ei muutunud:mad: Huvitav oli muidugi see, et need tagumised sillatala puksid ei tahtnud kuidagi sisse minna, ise sain kahest jagu, seetõttu ka asi nädalavahetusel pooleli jäi, läksin siis eile CarStopi ja ka seal läks üks uus katki ja siis juba sai neil natuke eest kummiserva lihvitud ja asjad ikkagi sisse pressitud (kooku siis kulus 2 puksi vahetuseks 5 puksi- kuluosa tõepoolest:)). Täiesti müstiline, peaks olema ikka õige detail, aga no ei lähe sisse. Ma nüüd nagu jälle ei tea.... mis seal siis ikkagi kolksub?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kulufield
huviline

Avatar


Registreerunud 30.04.06
Asukoht: Klooga/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1998a 1,8 , Toyota avensis 2007

postitati 24.01.12 09:16 Tsiteeri


Eks osta originaal tugilaager, äkki ikkagi on see...:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.01.12 09:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kulufield
Eks osta originaal tugilaager, äkki ikkagi on see...:P


Seda on juba mitu remondikohta lahti võtnud ja uuesti kokku tagasi ladunud, nende sõnul seal probleemi pole. Aga proovida siiski tasuks, kusjuures tugilaagritega seoses ei pea ma uut ostma, vahetan lihtsalt parema poole vasakuga ära ja kui siis midagi ei muutu, siis pole probleem selles, uut ei ole mõtet mul ostma joosta, sest natuke kopp ees juba korras detailide vahetamisest! Sellise külmaga seda muidugi teha ei taha:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kulufield
huviline

Avatar


Registreerunud 30.04.06
Asukoht: Klooga/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1998a 1,8 , Toyota avensis 2007

postitati 24.01.12 11:14 Tsiteeri


See hea mõte muidugi, et vahetada kaks poolt ennem ümber.

Erinevaid teemasid lugedes olen aru saanud, et mõni tugilaager lihtsalt kolisebki ilma mingi välise põhjuseta, kas siis mingi paksuse mõõt vale või mis iganes. Sellega maadeldakse ikka väga palju. Mul ju samamoodi koliseb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 24.01.12 14:58 Tsiteeri


Tundub, et enamustel B4 probleemiks on veermik. Sai sügisel alles ema autole tehtud esisillale remont, võiks öelda kapitaal (tugilaagrid, õõtsapuksid koos õõtsadega, šarniirid, stabika kondid ja stabika puksid, va amordid) ja esiots koliseb müstiliselt. Amordid pole ka veel läbi, et esiots kiikuma jääks. Nädalavahetusel ajan korra stuudiosse ning vaatan üle tugilaagri kinnitusmomendid, kuid mulle ei mahu pähe, mis saab seal koliseda. Täpselt nagu oleks amort püstaku sees lahti või tugilaager kinnitamata. Ometi asjad uued, kvaliteetsed ning pole ka valesi töömeetodeid kasutatud.
B3 kunagi ringi peale sain (va. amordid ja tugilaagrid) oli asi vaiksem kui hetkel B4 uute sillajuppidega. Seda muret kurtis ka Mart (Procon-Ten), kui ta endisel B4 esisillas kõik asjad ära vahetas. Võiks öelda, et see lapsehäda vaevab enamus B4-sid.


Puksiir 3,4 t ja vintsimine 10 t - +372 53095801
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sibidisah
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 24.01.12 15:09 Tsiteeri


Nii ta on,et b4-jad esisillas kolisevad. Ma pole veel näinud b4ja mis oleks täiesti vait. :) Tehases vist insenerid panid mingi puksi mõõduga puusse :P


VRB Motorsport
...turbo has gone titts up smoking and whistling like a [roppus]!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 24.01.12 15:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sibidisah
Nii ta on,et b4-jad esisillas kolisevad. Ma pole veel näinud b4ja mis oleks täiesti vait. :) Tehases vist insenerid panid mingi puksi mõõduga puusse :P

Tea kas just seda, kuid lõtkud ja pingud pole võib-olla standartsed.


Puksiir 3,4 t ja vintsimine 10 t - +372 53095801
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.01.12 16:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sibidisah
Nii ta on,et b4-jad esisillas kolisevad. Ma pole veel näinud b4ja mis oleks täiesti vait. :) Tehases vist insenerid panid mingi puksi mõõduga puusse :P


Ei noh muidu ma ju asjaga lepiks, aga miks siis teine pool hea on, vot see tekitabki arusaama, et peab parem olema! Sel nv ilmselt aga hakkan Auto Checki juhtmestikuga tegelema:)

Muidu täna sai võtmes olev originaalvalgustus ka välja vahetatud LEDi ja vastava 3V patarei vastu (kokku 1,5eur), originaal oli juba suht nõrgaks jäänud ja kuivõrd mul ei ole puldist kesklukku, siis pean võtmega uksi avama ja siis oleks hea, kui näen täpselt kuhu võti panna, muidu kriibib koledasti värvi selle kobamisega:cool: Ümber ehitusele läks ca 15min, patarei läbimõõt klappis, aga paksendus oli vaja panna, LED sai ka siis kuidagi sinna pirni pesasse sobitatud, esialgu jootma ei hakanud, vaatan, kaua nii saab:P

Et siis kui kellelgi vaja orig. võtme pirni, siis ma võin aitähi eest ära anda, orig. patarei näitas ainult 0,7V juba, seega selle viskan ära!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.01.12 19:23 Tsiteeri


Kätte on saadud vahepeal ka selline detail, mis pildil, kes arvab ära, kuhu see käib? Kiku ei või vastata:P
Detaili eest tänud kasutajale Lauri1.

http://static3.album.ee/files/1052/44/large_26311151_JAwA.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 24.01.12 19:31 Tsiteeri


Kõrvalistuja poolne alumine liist, täpsemalt poritiiva pealt ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.01.12 19:34 Tsiteeri


Tubli, weiks, kohe näha, kes tõsine isenokitseja on:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 24.01.12 19:43 Tsiteeri


Tõnis, oled sa saanud "käitumisprobleemid" korda? Väärt detaili oled saanud.


Puksiir 3,4 t ja vintsimine 10 t - +372 53095801
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.01.12 19:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Tõnis, oled sa saanud "käitumisprobleemid" korda? Väärt detaili oled saanud.

Ei, käitumine on siiani rahuldav:D Tegelikult ma ei saanud aru, mis sa küsisid:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 24.01.12 19:51 Tsiteeri


Tegelikult pidasin silmas, et pööretega seotud probleemid on leidnud rohtu, mis vahepeal su vanakest kimbutasid?


Puksiir 3,4 t ja vintsimine 10 t - +372 53095801
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.01.12 19:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Tegelikult pidasin silmas, et pööretega seotud probleemid on leidnud rohtu, mis vahepeal su vanakest kimbutasid?

Ega nad ise ära ei lähe, pole praegu väga motivatsiooni tegeleda sellega, sest tühikäigumootori pistik väljas toimib asi päris kenasti:P
Ses mõttes nagu ongi autole kaks viga jäänud ja paraku kummaski ei oska asjatundjad mind aidata, seega pean ise nokitsema ja see võtab aega omajagu:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 24.01.12 19:59 Tsiteeri


Kõige hullem selle asja juures on see, et see suur viga, mille kallal higi ja verd tuleb valada, on lõpuks lihtne ja väike viga aga selle üles leidmine võtab aega. Ma ei satu ise ka (vist) nii pea Tartu. Kui mul mõni idee tuleb, siis kirjutan. Kokkutuleku võiks siiski teha.


Puksiir 3,4 t ja vintsimine 10 t - +372 53095801
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.01.12 20:03 Tsiteeri


Ma võibolla viin ühe autoelektriku juurde veel asja uurida, see ka selline, kes viitsib ja oskab asju loogiliselt mõelda ja ei pane ainult kaablit järgi masinale. Eks näis!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 24.01.12 23:08 Tsiteeri


Kokkutuleku võiks tõesti millalgi teha...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.01.12 17:12 Tsiteeri


Auto Check siis toimib, juhend oli väga hea:cool: Toimima vaja saada ka siis klaasipesuvedeliku taseme andur ja tulede kontroll. Mitu juhet läheb klaasipesuvedeliku tasemeanduri juurde? Mul paak olemas, aga andurit pole küljes, Autocheckist läheb sinna üks juhe siis. Tuledekontrolli jaoks on kaks juhet. Doonori juhtmepuust on näha, et läheb üks kohe kapoti alla vist mingisse releesse ja teine vist kuskile taha, aga see oli läbilõigatud enne päris lõppu:( Äkki keegi on kokkupuutunud?

Sutike sai rooli ka logistatud ja oli korraks lootus, et saab kolinast lahti, paremal pool roolilatil kaks polti täiesti lahti, paraku aga ei ole viga selles. Huvitav, mis kuradi remondikohad ei näe selliseid logisevaid polte, kui ma ju rõhutasin, et kontrollige roolilatti ka:o:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 13.02.12 18:56 Tsiteeri


Külm on küll, aga natuke saab ikka nokitseda. Soetasin ja keerasin külge täna antenni, vana oli väike jupp ainult järgi ja linnast väljas võttis ainult Raadio 2-te, käik Forssi ja 6eur uus olemas ja levi ka olemas:D
Forsist sai hangitud ka vedeliku tasemeanduriga klaasipesupump (11eur), paak oli juba doonorilt olemas ja sai see pump sinna külge paigaldatud, nüüd vaja veel see komplekt masinale installeerida ja vaadata, kui palju ja kas üldse on vaja lisajuhe vedada, et asi Auto Checkis toimiks, eks siis räägin täpsemalt, kui asi selge. Igatahes andur on siis jah pumbaga koos, väike klõps ka:

http://static3.album.ee/files/1054/83/large_26370947_UyIF.jpg

Vana pump siis on tegelikult kuu aega vana ainult, aga eks jätan reservi:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 18.02.12 13:30 Tsiteeri


Täna sai külge keeratud see anduriga pumbaga klaasipesuvedeliku paak. Kui keegi peaks kunagi sama tahtma teha, siis paneks natuke infot: kui orig. on autol minicheck, siis selle pumbani tuleb ainult kaks juhet ja pistikus on küll kolmanda valmidus, aga mina ostsin romulast kohe kolmese pistiku juhtmejuppidega ja ühendasin selle (läks b5 oma ka). Salongi oli ka päris tore juhet vedada, aga sain hakkama;) Ühendasin selle siis AutoChecki külge ja asi toimib kenasti, näitab, millal vedelik hakkab otsa saama:cool:
Ostetud sai ka e34 kardaanipukk, tuleval nädalal lasen selle ka ära vahetada, vist ei viitsi ise möllata, pole ju kanalit ja seda seal palju mugavam teha ja kui remondi meestel auto juba üleval, siis vast käimari ja ka diffriõli lasen ära vahetada:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 02.03.12 19:44 Tsiteeri


Lisaks siis natuke nokitsemispäevikusse infot juurde, äkki on kellelgi kasu ka peale minu.
Plaanisin esikõlarid välja vahetada ning võtsin katted maha, kõlar välja ja tohohh, polegi orikad enam, hoopis DLS224, miskit 50W nominaali, kuna maki võim 20W, siis enamat pole sinna kindlasti mõtet panna. Heli sai aga oluliselt parandatud sellega, et orig audi kõlarikatted torkisin nõelaga läbi, mul nimelt oli siis selline versioon, millel puhudes õhku praktiliselt läbi ei tulnudki:P Päris palju torkimist igatahes sai tehtud ja nüüd asi hea.
Taga siiski veel audi 13cm orikad, nende asemel said 13cm Blaupunkt GTx542 40W nominaalid, vaid väga väikese kohendamisega läksid sinna kinni nagu originaalidki. Foorumites igatahes kiidetud kõlarid hinna ja kvaliteedi suhte poolest. Orig tweeteritel taga mõõtsin takistuse ära, oli väga suur, seega filtrid kuskil juhtmetes juba vahel ja võib otse signaaliahelasse panna.
Lõpptulemusega võib rahule jääda!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10  11  ..  22
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 26.8% - SQL: 73.2%]