Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10
Autor:
Pealkiri: liiklushuligaan audi roolis:( (Vastuseid: 244 | Vaatamisi: 16557)
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.04.08 11:28


Teeme edaspidi nii, et igat delfi, postimehe ja reporteri Audit puudutavat uudist ei hakka siia postitama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 13.04.08 15:23


Sina, punase diisel A4 avant(number 453AXA vms) omanik, peaks liikluseeskirjad enda jaoks taaskord (või kui seda üldse kunagi teinud oled) avastama. ÜHISSÕIDUKI PEATUS TTÜ JUURES EI OLE EHITATUD SELLEKS, ET SELLE KAUDU MÖÖDASÕITE TEHA ! Lugemiseks soovitaks LE parakrahv 137. Head tutvumist ja kahju, et sellist käitumist pidi nägema tulevane autojuht, kelle õppesõidukist oli vaja mööda pressida.
Antud auto kasutab audiclub numbrialuseid, nii et eeldatavasti peaks tegu olema klubiliikmega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Põder
huviline



Registreerunud 04.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Impreza GT 555

postitati 15.04.08 19:24


See punase A4 juht olen mina. Oli pühap. õhtu ~16:00, ma ei keeranud kellegile ette, julmalt peale ega ületanud möödumisel kiirust.

Seisin õppesõiduki taga. Süttis roheline tuli, vaatasin, et nad ei hakkagi minema siis otsustasin, et lähen taskust mööda mitte ei jää ootama kuni nad mootorit väljasuretavad või mida iganes. Möödasõites ei teinud mingeid närvilisi manöövreid vaid sõitsin pikalt mööda ja suundusin õigesse ritta tagasi.

Seaduse järgi ei olnud kindlasti tegu õige aga ma ei arva, et sellepärast hälvik olen või, et peaks load ära võtma ( Liikluseeskirjaga olen tuttvunud, oman lubasid ~6 aastat ja sellest vähemalt 5 aastat olen autojuhi ametit pidanud ja igapäevaselt mööda linna ringi sõitnud).

Mul on kahju, et Sind sellega traumeerisin, kuid samas on hea meel, et keegi sai ennast tähtsaks teha ja sellega ennast hargipäeva pingetest vabastada :) ( "Ei tea kas sellest abi on, vähemalt enda rahustuseks hea.").


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prophecy
huviline



Registreerunud 04.08.05
Asukoht: Türi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 2,5tdi Quattro

postitati 19.05.08 08:29
Kõik toredad Audi omanikud



Ei ole meeldiv lugeda selliseid uudiseid: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/article.php?id=18928712&l=fplink
Loodan et vähemalt pole siit klubist pärit!
Kas siis tõesti enam kaine peaga ei osata isegi autoga sõita?
Saan aru et noor ja roheline alles aga see tegevus ei ole eriti korrektne ja viisakas, ise pean selliseid liiklejaid potensiaalseteks Mõrvariteks. Täis peaga võib midagi muud teha, aga mitte autoga sõita!
Loodan et teema ei häiri kedagi, pidin oma arvamuse kuskile kirjutama ja ehk on sellest ka mingil määral abi.

Tervitades ja kainet sõitmist soovides Prophecy


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 19.05.08 10:24


Nõustun sinuga 101% kõik roolijoodikud on MÕRVARID...kahju,et mõnel inimesel mõistus päris omal kohal ei ole:(


Loogika & Taktika.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
q3
huviline

Avatar


Registreerunud 28.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant Quattro 2,5 TDI `04

postitati 21.05.08 17:14


Kahjuks jah, auto ei saa juhti valida. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Box
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal


postitati 21.05.08 17:19


Njah eile õnnestus mul näha maailma kõige jubedamat Audi juhti must Audi S5 kes käitus liikluses nagu kõige hullem rullnokk. Neid ei ole veel liikluses palju. Kui loed või keegi tunneb venda siis "Tervitage" teda. Loodan, et varsti saab kolakat oma sõidu stiili pärast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kael
huviline



Registreerunud 12.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 21.05.08 20:39


Njah eile õnnestus mul näha maailma kõige jubedamat Audi juhti must Audi S5 kes käitus liikluses nagu kõige hullem rullnokk. Neid ei ole veel liikluses palju. Kui loed või keegi tunneb venda siis "Tervitage" teda. Loodan, et varsti saab kolakat oma sõidu stiili pärast.

Kas sa ise oled eeskujulik liikleja või?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 22.05.08 07:29


Tsitaat:
Algselt postitas: Box
Njah eile õnnestus mul näha maailma kõige jubedamat Audi juhti must Audi S5 kes käitus liikluses nagu kõige hullem rullnokk. Neid ei ole veel liikluses palju. Kui loed või keegi tunneb venda siis "Tervitage" teda. Loodan, et varsti saab kolakat oma sõidu stiili pärast.


A mina nägin eile ehtsat rullnokka. Loodan, et saab varsti kolakat oma käitumise pärast . :D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Box
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal


postitati 22.05.08 07:38


Tsitaat:
Algselt postitas: kael
Njah eile õnnestus mul näha maailma kõige jubedamat Audi juhti must Audi S5 kes käitus liikluses nagu kõige hullem rullnokk. Neid ei ole veel liikluses palju. Kui loed või keegi tunneb venda siis "Tervitage" teda. Loodan, et varsti saab kolakat oma sõidu stiili pärast.

Kas sa ise oled eeskujulik liikleja või?:)


Jah üldiselt küll. On sul midagi vastupidist väita?
Jalakäiale annan teed, mitte ei aja alla teda. Rea vahetusel näitan suunda ( mitte nagu see s5 3 x jutti nõelub suunda ei näita ja nügib vahele). Mõni üksik rikkumine või eksimus või kiirendus, mis mina korda saadan on poisike võrreldes selle vennaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 22.05.08 08:20


Box sa ei ole ainuke kes seda S5 liikluses kohanud on.
Tõesti ei ole meeldiv sellist asja näha ja kogeda nagu sa kirjeldasid. Kahjuks selles oleme saatusekaaslased.


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kael
huviline



Registreerunud 12.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 22.05.08 09:19


vastupidist mul küll midagi väita ei ole, lihtsalt mainisin:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 29.05.08 16:37


Valga-Tartu maanteel,sõites ise u. 100-110ga,põrutas minust mõõda nagu seisvast postist PAREMALT poolt audi Q7 nr. oli vist 708 mkc.Ma isegi ei märganud,kuna ta mulle taha jõudis.Ma pidin infarkti saama,kui paremalt ja hästi ligidalt kihutab hull mõõga ja kallab auto korralikult lahtise killustikuga üle:mad: Ta sõitis küll mõõda ristmiku kohas,kus oli tee laiem aga kui ma oleks kaldunud paremale või tahtnud keerate ??? kiirus võis olla tal vähemalt 160 või enam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 29.05.08 20:55


Tsitaat:
Algselt postitas: a6audi
Valga-Tartu maanteel,sõites ise u. 100-110ga,põrutas minust mõõda nagu seisvast postist PAREMALT poolt audi Q7 nr. oli vist 708 mkc.Ma isegi ei märganud,kuna ta mulle taha jõudis.Ma pidin infarkti saama,kui paremalt ja hästi ligidalt kihutab hull mõõga ja kallab auto korralikult lahtise killustikuga üle:mad: Ta sõitis küll mõõda ristmiku kohas,kus oli tee laiem aga kui ma oleks kaldunud paremale või tahtnud keerate ??? kiirus võis olla tal vähemalt 160 või enam.

Tahtmata nüüd arulagedat kihutamist õigustada, kuid minu meelest tuleks oma teel paiknemist väga kriitilise pilguga hinnata kui 160'ga on võimalik paremalt mööda sõita. Niivõrd sage on situatsioon kus ilma igasuguse põhjuseta sõidetakse keset teed, parempööret sooritatakse tee keskelt vms.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 30.05.08 11:24


Ohjah, paraku ei saa ka mina oma keelt hammaste taga hoida. Lihtsalt nõme ebavõrdsus kodaniku suhtes, kes oma pahameelt täieõiguslikult avaldas ja sai veel teistelt klubilistelt pragada umbes stiilis, et mida sa üldse plõksid ja mis su probleem on...

Olgu siis selle "probleemiga" kuidas on, mind lihtsalt pani imestama ja nördima pisike tõsiasi... AC rahvas tundub olevat küll tore, kuid millegipärast on suured mehed ainult endale seaduseid teinud. On lihtsalt naljakalt kurb lugeda seda, kui kõik räägivad mingit juttu LIIKLUSSEADUSTEST (mis on ju kõigi tavainimeste jaoks võrdne) ja siis kui vähegi tuntum inimene seda rikub, polegi see justkui rikkumine. Ja loomulikult kui on vähegi kõvem auto siis on siin veel 50 ülistajat kes arvavad, et antud rikkuja ei teinudki ju midagi valesti...

Olgu, pole ma isegi musternäidis liikluses - kui eksin siis tunnistan ja näpuga võin näidata vaid enda peale. Harja ajas punaseks see, et kui kodanikud eksivad, võiksid nad seda samuti tunnistada ja vabandust paluda, mitte et jääb õigust ülegi. Mis kuradi suhtumine see selline on ? Isegi oma klubilstele virutatakse tagasi selle eest, kui ise käituda ei oska siis mul on küll tunne et midagi on väga valesti.. ja lisaks sellele veel teised kaasa ässitamas ja õhutamas, et selles sõidustiilis oli kõik korrektne... ?

- Minu arust ei ole vahet, kas tagumiku all on Audi R8, S4 või koguni 1.6 liitrine vana ja väsinud audi 80.

- Kui on himu kihutada ja liiklust rikkuda - palun väga, tehke seda! Omal riskil, kuid jätke teised inimesed mängust välja. Peterburi maantee on varahommikuti tühi mis tühi. Kui vahele jääte, olete ise süüdi ja maksate. Vähemalt viite siis riski kellegi teise tervist ohustada sellise ohtliku ettevõtmisega miinimumini.

- Kiire möödasõit on ohutu kindlasti. Keegi ei kahtlegi, aga järelikult oli siis kellelgil tõesti põhjust probleem üles tuua. Järelikult see siiski polnud OHUTU möödasõit..

Samas ma ei saanud ikkagi aru, kuidas saab seda kodaniku pahameelt laimata? Kui tahad edasi vaielda loe esmalt liiklusseadus läbi, siis mine ja ütle kellelegi, et rahuneks maha. Tundub, et kõige rahutum olid Sa ise roolis.

No offence.. kiirete ja ilusate autode omanikud võiks olla pigem eeskujuks ja näidatagi rajal mida nad suudavad- selleks need üritused ju ometi ongi. Mitte noortele ullikestele, kes just load kätte saanud näidata tagatulesid, et need siis sellest õppust võtaks ja lähedased hiljem leinas istuma peaks...

Sain vist öeldud mis tahtsin.. lihtsalt.. kui eksite, tunnistage, mitte ärge ülbitsege!

P.S! Mulle pole vaja vihaseid kirju kirjutada, kui keegi veel midagi öelda tahab, öelgu siin. Just paras ja õige koht. Kuigi ma loodan, et need kes midagi veel väga öelda tahaksid, on siiski niipalju intelligentsed ja mõistavad, et meie, ilkujad ja vingujad üritame vaid ühiskonda paremaks muuta ... ;)

Mõistlikku suhtumist ja rahulikku liiklemist kõigile! :)

Allolev on siis postituste kopi - paste AC dragi järelkajast, kuna see teema sobis rohkem siiski siia.

Parimat!

+ + + + +
Algselt postitas: Jürgen
Üritusel ei käind seekord, kuid kodanikud, kes Haapsallu sõitsid võiks endale aega varuda, et mitte teha KORDUVAID möödasõite, mille tulemusena nii vastu- kui taganttulijad peavad hinge kinni hoidma, et kas saab korraliku kabelimatsu või ei!

Et ei oleks umbmäärast paukumist, siis jutt paarisrakendist, mille vedur ja vagun olid põmst samad masinad (ühel perse peal 1,9TDI).

Tervitused teile!

Postitas: A4TQ

Rahune maha noormees.Haapsallu ja tagasi sõitsin cruisiga 115-120 kmh.See et mõõdasõit võimalikult ohutu oleks teen ma need võimalikult kiiresti.Minu tegude pärast keegi sõidusuunda muutma või äkkpidurdusi tegema pole pidanud tegema.Kui Sul veel on mulle midagi õelda leiad kontaktid profiilist.

Üritus oli muidu tasemel,kõik sujus tipp topp.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kessu
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Mustad A4 (B5) 1.6 & 100 (C4) 2.3

postitati 30.05.08 11:47


Minu sajatused ei ole suunatud otseselt Audi omanikele aga vältimaks nende esilekerkimist siinse teema all, tõstatan selle siiski päevakorrale.
Eesti liiklusesse on taaskord tekkinud teetööd.
Saan aru, kui inimesel on erakordselt kiire sihtkohta jõudmisega, aga sel juhul, palun teetöid vältida, sest andke andeks,
aga mina ei soovi kruusarahe alla sattuda.
Sõidan 7 km pikkust teetööd pidi 2 korda nädalas
ja ausalt öeldes tekib juba kiusatus närvilistele juhtidele füüsiliselt liiklusreeglid selgeks teha.
30 km/h piirangud on ikka põhjusega pandud, või kuidas ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 30.05.08 11:48


Tsitaat:

Algselt postitas: Jürgen
Üritusel ei käind seekord, kuid kodanikud, kes Haapsallu sõitsid võiks endale aega varuda, et mitte teha KORDUVAID möödasõite, mille tulemusena nii vastu- kui taganttulijad peavad hinge kinni hoidma, et kas saab korraliku kabelimatsu või ei!

Et ei oleks umbmäärast paukumist, siis jutt paarisrakendist, mille vedur ja vagun olid põmst samad masinad (ühel perse peal 1,9TDI).

Tervitused teile!

Postitas: A4TQ



Minu jaoks on arusaamatu korduvad möödasõidud.
Siit siis ka küsimus A4TQ-le, mitu korda sa mööda sõitsid teema algatajast?
Tegelikult "puhas" pole meist keegi (vähemalt essimeestest), iseasi on liikluse distlipliin. Kumb on hullem, kas kiire möödasõitja või aeglane? Loomulikult ma ei õigusta rikkumisi aga kui asi juba teemaks kiskus, siis peab alternatiiv ka sellele olema. Alati on midagi head halvas ja vastupidi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 30.05.08 13:51


Tsitaat:
Algselt postitas: turbo


Minu jaoks on arusaamatu korduvad möödasõidud.
Siit siis ka küsimus A4TQ-le, mitu korda sa mööda sõitsid teema algatajast?
Tegelikult "puhas" pole meist keegi (vähemalt essimeestest), iseasi on liikluse distlipliin. Kumb on hullem, kas kiire möödasõitja või aeglane? Loomulikult ma ei õigusta rikkumisi aga kui asi juba teemaks kiskus, siis peab alternatiiv ka sellele olema. Alati on midagi head halvas ja vastupidi.


Mida saab head leida selles kui mingi nahhal kõigist hooletult mööda peab siblima. Kui see kaasliikleja silmis juba ohtlik tundub ja ta sellepärast oma sõidujoont või kiirust muutma peab, on asi mõistlikusest kaugel. Haapsalu-Tallinn maanteel pole suurt vahet kas sõita 95 või 110km/h. Suurt võitu ei too suurem kiirus kellegile. Kuna ise kasutan seda maanteed pea iga nädal, siis olen valinud hoopis Keila maantee, kuna ei viitsi selles vormelis osaleda.

E: Kodanik ``ash´´-ilt kuldsed sõnad minu arust :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
skyaudi
huviline



Registreerunud 23.05.07
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal


postitati 30.05.08 15:36


Tsitaat:
Algselt postitas: turbo
Tsitaat:

Algselt postitas: Jürgen
Üritusel ei käind seekord, kuid kodanikud, kes Haapsallu sõitsid võiks endale aega varuda, et mitte teha KORDUVAID möödasõite, mille tulemusena nii vastu- kui taganttulijad peavad hinge kinni hoidma, et kas saab korraliku kabelimatsu või ei!

Et ei oleks umbmäärast paukumist, siis jutt paarisrakendist, mille vedur ja vagun olid põmst samad masinad (ühel perse peal 1,9TDI).

Tervitused teile!

Postitas: A4TQ



Minu jaoks on arusaamatu korduvad möödasõidud.
Siit siis ka küsimus A4TQ-le, mitu korda sa mööda sõitsid teema algatajast?
Tegelikult "puhas" pole meist keegi (vähemalt essimeestest), iseasi on liikluse distlipliin. Kumb on hullem, kas kiire möödasõitja või aeglane? Loomulikult ma ei õigusta rikkumisi aga kui asi juba teemaks kiskus, siis peab alternatiiv ka sellele olema. Alati on midagi head halvas ja vastupidi.


Ja, kui taas järjekordne isehakanud rallimees kellegi surnuks sõidab, siis kõik need ülistajad hakkavad kohe soiguma, et tegelikult ta ju ei rikkunud kunagi liikluseeskirja, see tal esimene kord, mudu tore poiss, jääb vaid loota, et avarii korral jõuab kabelisse "veduri" juht üksi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 30.05.08 17:01


Veidi ot, kuna patustaja ei omanud Audit, kuid siiski..
Hommikuse päeva lõi mul särama üks buumeri mees,kes ei suutnud oma väsinud kätt teatud kangile/hoovale tõsta ja laveeris nagu joodik, mööda Turu tänavat. Lõpuks panin törtsu signaali, kuna ma ei saanud aru enam mida ta teeb või kuhu ta minna tahab. Jättis oma auto seisma teetööliste juurde keset teed ja ikka vehkima:D Tõmbasin ka kõrvale ja küsisin,et kas midagi ei tööta su autol või? Vastus siis peale jutuajamist järgmine- Sa veits kaugel nagu ei olnud, et siin signaalitad?:D Toon siia ära- et hoidsin tavalist pikkivahet (linnas).
Soovitasin tal oma "põhimõtteid" natuke muuta. Idioot jääb idioodiks.

Audide kohalt olen samuti nõus ash-i öelduga. Pole vahet, mis sul p--se all on- jää inimeseks! Auto ei tee sind kuningaks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 30.05.08 17:14


§131. Asulavälisel teel, millel pärisuunas on üks sõidurada, peab juht, kes ei sõida sellel teelõigul lubatud suurima kiirusega, hoidma niisugust pikivahet, et temast möödasõitnu saaks tagasi reastuda. Nõue ei kehti, kui juht ise valmistub möödasõiduks, kui liiklus on tihe või kui sellel teelõigul ei tohi mööda sõita.
§133. Kui möödasõidu ajal ilmneb takistus või liiklusoht, mida juht ei saanud ette näha või ei osanud õigesti hinnata enne möödasõidu alustamist, tuleb möödasõit katkestada. Kui möödasõidu katkestanud juht tahab naasta pärisuunavööndisse, peavad taga sõitvad juhid seda võimaldama.
§134. Juht, kellest mööda sõidetakse, ei tohi möödasõitu takistada sõidukiiruse suurendamisega ega muul viisil.
§136. Asulavälisel teel, kus sõidutee seisund või tihe vastassuunaliiklus ei võimalda mööda sõita sõidukist, mis ei sõida sellel teelõigul lubatud suurima kiirusega, peab viimase juht hoiduma võimalikult paremale ja vajaduse korral peatuma, et lubada mööda enda taha kogunenud sõidukid.


Ärge takistage möödasõitjaid, ka siis kui teie kiirus on lubatud suurim ja möödasõitja ilmselgelt lollakas! Alati saab ennast natukene teeserva poole koomale võtta, et möödasõit kulgeks ohutult - meie maanteed on tavaliselt piisavalt laiad, et sinna mahub läbi häda ka kolm autot kõrvuti...

Jah, alati on idoote, kes teevad pidevalt idiootlike manöövreid, sinna lihtsalt ei ole midagi teha. Samas, mõne idiootliku manöövriga on meist igaüks hakkama saanud, misiganes põhjusel siis.

Suure kirumise käigus ei maksa ära unustada, et igaühe kohus on liigelda nõnda, et ka juhul, kui keegi teeb idiootlike manöövreid, kulgeks liiklus enam-vähem ohutult edasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 30.05.08 18:30


Mölamehed äkki aitaks.
Olen sõitnud 20a.alati kuni +20kmh spido järgi ja mind ei koti üksikute (delfi debiilikute) arvamus.
To ash
Mida Sa si.aratas piksud kui ei tea situatsioonist maad ega mütsi.
Oled kuulnud soovitust:Sõida ja ära mõlise.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
skyaudi
huviline



Registreerunud 23.05.07
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal


postitati 30.05.08 18:47


Tsitaat:
Algselt postitas: A4TQ
Mölamehed äkki aitaks.
Olen sõitnud 20a.alati kuni +20kmh spido järgi ja mind ei koti üksikute (delfi debiilikute) arvamus.
To ash
Mida Sa si.aratas piksud kui ei tea situatsioonist maad ega mütsi.
Oled kuulnud soovitust:Sõida ja ära mõlise.


:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 30.05.08 19:18


:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kessu
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Mustad A4 (B5) 1.6 & 100 (C4) 2.3

postitati 30.05.08 19:58


Oh sa vana. Ma ei tea, paigas vist :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.2% - SQL: 68.8%]