Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10
Autor:
Pealkiri: Tartu liikluskultuur (Vastuseid: 233 | Vaatamisi: 32436)
margus0000
huviline



Registreerunud 20.02.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a3

postitati 17.04.08 18:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: a6audi
Tartus riia tänaval sõitsin kõrvuti (tegelt olin oma veerand auto pikkust eespool) ühe rohelist värvi opel omegaga ,nr ...TGX (numbrid ei jäänud meelde).Tahtsin rida vahetada ja panin juba varakult suuna sisse aga opeli juht seda teha ei lasknud.OK,vaatasin,et teen väikese kiirenduse tast mõõda ja vahetan rea aga tema ka kohe kiirendama.Nagu takjas kõrval:mad: kiirus läks kohakuti juba suureks,pidurdan oo maha ja seda teeb ka tema.No mida kuradit.Juhiks oli veel u. 40-tes mees.Peaks juba nagu mõistus peas olema,teised tal autos muidugi irnusid.

Sellisele oinale keera julmalt peale ja vaata kuidas eest ära läheb , seda veel enam kui sa temast eespool oled.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 17.04.08 18:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margus0000
Tsitaat:
Algselt postitas: a6audi
Tartus riia tänaval sõitsin kõrvuti (tegelt olin oma veerand auto pikkust eespool) ühe rohelist värvi opel omegaga ,nr ...TGX (numbrid ei jäänud meelde).Tahtsin rida vahetada ja panin juba varakult suuna sisse aga opeli juht seda teha ei lasknud.OK,vaatasin,et teen väikese kiirenduse tast mõõda ja vahetan rea aga tema ka kohe kiirendama.Nagu takjas kõrval:mad: kiirus läks kohakuti juba suureks,pidurdan oo maha ja seda teeb ka tema.No mida kuradit.Juhiks oli veel u. 40-tes mees.Peaks juba nagu mõistus peas olema,teised tal autos muidugi irnusid.

Sellisele oinale keera julmalt peale ja vaata kuidas eest ära läheb , seda veel enam kui sa temast eespool oled.


Olen ise korra sedasi teinud,kuid kui roolis on ikka OINAS,siis pole ka sellest kasu,et eespool asud-seda OINAST see ei huvitanud ja tuli täiega küljelt siis sisse.
egas siis midagi kui ment kohale ja hakkas paras tramburai puhta-et ikka mina süüdi ja mina süüdi,aga ega ment ka loll olnud ja puhtaks jäin ikkagi mina.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
katzkatz
huviline



Registreerunud 17.04.08
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.08 19:47 Tsiteeri


Ega Tartus ongi igasugused imelikud... :D Nt see poolpaljaid tibisid sõidutanud tüüp, kes aknast välja kõõlusid. Mitte et neid kahtlasi mujal poleks siis muidugi... Loodan et ikka on.


Kvaliteetmööbel parima hinnaga: büroomööbel & kontorimööbel
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 17.04.08 21:19 Tsiteeri


Miks paljud S'id minuga nii jubedalt raceda tahavad kui ma v8ga :( Nagu täna õhtulgi, riiamäest alla sõidul, minu taha ilmus hall c4 kere S regnr ~883. Tegin hetkeks pedaalivajutuse kohalt ja jäin ~55kmh riiamäest vaba hooga alla vajuma, laia shestiga roniti minu ja ees minust paremas reas aeglasemalt liikuva auto vahelt läbi, mida ma juba ette nägin ja ei üritanudki S'si venda "p*dereerida" ja kotti tõmmata :( Põrgu minge Raadile lasteaed, linn pole see koht kus seiklusi otsida :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
poleoluline
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Q

postitati 18.04.08 06:02 Tsiteeri


Kui mul vähegi asjad laabuvad... üritan suvepoole masinale kaamera peale monteerida...
Neid "kummaliselt" käituvaid masinaid on nii palju et ei viitsi neid isegi kiruda ega nendepeale vihastada... :cool:


Sõida... aga ära mölise....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Beerbear
huviline



Registreerunud 25.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 AT 2,6, 1992 / VW Sharan 1,9TDI 2001/Seat Altea XL 2,0 2008

postitati 19.04.08 07:28 Tsiteeri


Head tegelased olete:mad:, ise vaevu kõrvalsõitjast pool meetrit eespool aga nõuate juba vahelelaskmist ja keerate aga peale.
Kui muudmoodi aru ei saa, tehke kuiva trenni. Pange kaks autot kõrvuti ja hakake neid nihutama ja vaadake, kuna on suunatuled näha (kui neid üldse kasutate reavahetuse soovist teada andmiseks) ja kuna mitte. Siis näete isegi, et napilt eespool olija suunatulesid pole näha.
Vahele laskmist saate eeldada siiski ainult siis kui olete kogu autopikkusega eespool ja kõrvalrajal liiklejal on võimalus teie soovidest aru saada (näiteks näidake suunatuld vastavalt eeskirjale 3 sekundit enne manöövrit).
Tavaline taks on see, et sõidetakse kõrvale ja hakatakse vaikselt kõrvalritta vajuma (mõni tropp teeb ka äkilise liigutuse), eeldades et see ongi reavahetuse soovist märku andmine.
Loomulikult vahe kinnisõitmine ja muu tahtlik kaasliikleja takistamine ei ole normaalne tegevus, nagu ka jõuga pealekeeramine kõrvalliiklejale (mõne tegelase arvates), rõhutan kõrval-, mitte tagapool liiklejale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus0000
huviline



Registreerunud 20.02.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a3

postitati 19.04.08 13:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Beerbear
Head tegelased olete:mad:, ise vaevu kõrvalsõitjast pool meetrit eespool aga nõuate juba vahelelaskmist ja keerate aga peale.
Kui muudmoodi aru ei saa, tehke kuiva trenni. Pange kaks autot kõrvuti ja hakake neid nihutama ja vaadake, kuna on suunatuled näha (kui neid üldse kasutate reavahetuse soovist teada andmiseks) ja kuna mitte. Siis näete isegi, et napilt eespool olija suunatulesid pole näha.
Vahele laskmist saate eeldada siiski ainult siis kui olete kogu autopikkusega eespool ja kõrvalrajal liiklejal on võimalus teie soovidest aru saada (näiteks näidake suunatuld vastavalt eeskirjale 3 sekundit enne manöövrit).
Tavaline taks on see, et sõidetakse kõrvale ja hakatakse vaikselt kõrvalritta vajuma (mõni tropp teeb ka äkilise liigutuse), eeldades et see ongi reavahetuse soovist märku andmine.
Loomulikult vahe kinnisõitmine ja muu tahtlik kaasliikleja takistamine ei ole normaalne tegevus, nagu ka jõuga pealekeeramine kõrvalliiklejale (mõne tegelase arvates), rõhutan kõrval-, mitte tagapool liiklejale.

Loe nüüd teema uuesti läbi ja mõtle natuke millest me rääkisime ja millest sina hakkasid rääkima. Me rääkisime sellest kui ei anta üldse võimalustki rida vahetada aga sina räägid sellest , et paneme aga suuna sisse ja kohe rida vahetama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuuno
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.07
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi200 2,2turbo/ 121 kw ja audi allroad 2.5,132kw.2003a

postitati 16.05.08 08:04 Tsiteeri


minul küll tartus reavahetusega jm sellisega probleeme ei ole olnud . tallinnas jääb küll mulje et pannakse silmad kinni ja reastutakse (äkki lipsab läbi). eks seal ole tihedam liiklus ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi939
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0

postitati 16.05.08 20:30 Tsiteeri


Tartu liikluskultuur on ikka täitsa käest :
http://public.fotki.com/russing/150508-raadi/


www.pikksilm.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 17.05.08 19:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi939
Tartu liikluskultuur on ikka täitsa käest :
http://public.fotki.com/russing/150508-raadi/
Kui selliseid trikke tehakse Raadi lennuväljal ja kedagi ei ohustata siis on ju Tartu liikluskultuuriga kõik korras.;) Aga vaat muudes kohtades tehakse seda linnas või maanteel.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuuno
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.07
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi200 2,2turbo/ 121 kw ja audi allroad 2.5,132kw.2003a

postitati 17.05.08 20:32 Tsiteeri


just just:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 17.05.08 20:41 Tsiteeri


Jääb ainult üle oodata, kuna linnavõimud raadil sellise tegevuse üldse ära elimineerivad selliste "Geeniuste" pärast :( Endalgi paaril korral tuju tulnud vajutada, sõitnud raja rahulikult läbi ja vaadanud, et midagi ees või teel poleks ja siis veidi tulistanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tigekala246
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 06.12.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2.0 1990a. VW G2

postitati 17.05.08 22:34 Tsiteeri


seal raadil on pidevalt mingi masin põllupeal sopaaugus kinni ja põhjus on rooli ja istmevahelises tihendis


Kui auto ei sõida, järelikult on auto katki.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 18.05.08 10:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tigekala246
seal raadil on pidevalt mingi masin põllupeal sopaaugus kinni ja põhjus on rooli ja istmevahelises tihendis
Ja istugigi seal sopaaugus, mida sügavamal ja kauem seda parem. On vähemalt tänavalt mingi aja eemal.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 09.10.08 23:16 Tsiteeri


Tavaliselt ma ei viitsi sellise jamaga tegeleda, aga täna võttis küll muigama ja kuna tuju oli kah suht s*tt siis mobla tegi kohe plõksu kah. Konsumist välja astudes võis näha sellist pilti - ukse ette parkinud isendil oli kenasti invatõend akna vahel ja parkinud oli ta keset k*semist sellepärast, et kõrval inva parkimiskohal haigutas kenasti kapotimaalinguga neljarõngaline :(. Palju õnne sellele mehele, kui ongi siit foorumist - emotsioonide välja puhumiseks võib alati minuga ühendust võtta, telefon on profiilis olemas ja kui ikka õigust üle jääb, siis pole ka muu kontaktiga probleemi :cool:.

http://ufo.planet.ee/foorum/invaaudi.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuuno
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.07
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi200 2,2turbo/ 121 kw ja audi allroad 2.5,132kw.2003a

postitati 10.10.08 18:17 Tsiteeri


aga auto on juh inva. tagatuli ei põle juh:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ivoonu
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Shadow vt750c

postitati 10.10.08 18:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuuno
aga auto on juh inva. tagatuli ei põle juh:)


Kui sul midagi öelda ei ole, siis palun, ära ütle seda mida sa öelda tahtsid. Äitähh.


Kui ei ole midagi asjalikku õelda, siis ole palun vait!!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kuuno
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.07
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi200 2,2turbo/ 121 kw ja audi allroad 2.5,132kw.2003a

postitati 10.10.08 19:16 Tsiteeri


mina samuti ei poolda seda teguviisi. mind häiris antud pildil just see tuli sest inva märkgid ei ole näha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
iff
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 85kw 2.0E; VW Touran 1.9TDI

postitati 16.02.09 15:43 Tsiteeri


Tere seltsimehed!

Olen Tartus uustulnuk, seega siinne liikluskultuur ja kombestik on mulle võõras. Paar tähelepanekut:

Esiteks, milline on piirkiirus Sõpruse sillal? Mina pole visuaalselt märganud 70 km/h lubavat märki. Liikudes asulasiseselt lubatud piirkiirusega, tundub, justkui oleksin väljaspool liiklust, isegi miilitsavärvides patrullauto möödus kelmikalt. Kas antud lõik on n.-ö kokkuleppeline kiiruse ületamise koht?

Lisagem, et paljud kaaskodanikud ei oska liigelda ringristmikel, mainitud kihutajad Sõpruse sillal pidurdavad ringristmikule lähenedes hoo maha, seistes ootejoone taga ja seejärel uuesti kiirendades, samas kui võiks reguleerida oma liikumiskiirust vastavalt liiklusvoole ja läbida ringtee ühe hooga. Hommikune ja õhtune tipptund loomulikult seda ei võimalda.

Olen sattunud ka "jou-jou" kultuuri osaliseks. Ühesuunalisel tänaval, märgiga "ettevaatust jalakäijad", kus kehtib piirkiiruse märk 30 km/h ning mille teeäärsed on täis lapsi emadega (kohe kõrval oli lasteasutus), ilmus ühtäkki tagakurvist nähtavale noor, geelitatud juustega täkk, kes pidas vajalikuks demonstreerida kaugtuledele ümberlülitamise funktsiooni. Nii ma seal seisin, lastes lapsi üle tee, täkk sõimles endamisi, vilgutas tulesid. Mõtlesin, et kodanik täkul on ehk mingi meditsiiniline kaebus, väljusin autost, küsides "mis viga noorsand?", mille peale rasvumisele kalduv 20ndates isane lisas " mida sa pedetsed siin?". Selge, tegu oli meditsiinilise juhtumiga, parkisin auto ja jäin järelkasvu ootama.

Loodetavasti ei olnud tegu vanainimeseliku moraalitsemisega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 16.02.09 15:55 Tsiteeri


http://arhiiv2.postimees.ee:8080/leht/00/08/21/tartu/uudised.htm#miks (otsingusõna sõpruse sild)

Tsitaat:

Tartu liikluspolitsei juhtivinspektor Oleg Barinski-Gesjuk: Praegu ei mõõdagi. See pole see koht, kus kiiruse kontrollime oleks õigustatud.
Kuidas politsei sellele vaatab, et autod ületavad Sõpruse sillal lubatud kiirust?

Kõik autod liiguvad üle silla suhteliselt ühtlase kiirusega. Ja kui nad sõidavad ühtlase kiirusega 60 km/h, ei tohiks see probleemi tekitada.
Niikaua, kui liiklusõnnetuste statistika ei räägi sellest, et Sõpruse sillal on vaja liiklusjärelevalvet, me seal kiirust ei mõõda.


Ehk reaalselt seal sõidetaksegi 70+ km/h ja siiani ei ole ka ise kuulnud, et politsei seal kedagi peedistaks.

Debiilikuid jagub igasse linna, kuid üldiselt on Tartu liikluskultuur rahulik ja paljudele "õpetajatele" ja "spetsialistidele" ei tasu ennast kulutada, kui siis politseile vihje, vahel toimib hästi.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Raiko21
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 94a. 103Kw

postitati 16.02.09 16:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Beerbear
Kahjuks pole siiski mitte ainult Tartu liikluskultuur, vaid üleüldine. Isegi väikestes kohtades leidub tüüpe, kes peale pahategu (naabimehe auto müksamist) eelistavad jalga lasta.
Ja isegi siis, kui saad mõne müksaja kohapeal kätte, arvatakse et ega ikka ei ole süüdi küll (eriti hullud on selle koha pealt naisterahvad, nemad end süüdi ei tunnista).


Mul järve parklas juhtus avarii.. ennem autosse istumist vaatasin. ka autosse istudes vaatasin.. no ei olnud kedagi seljatga kui tagurdama hakkasin.. jälgisin ka peegleid. Sel hekel kui vaatan, et ei keeraks ninaga sisse kellegile, jõudis üks neiu mulle täpselt seljataha sõita. Tagurdasin talle sisse.. naljakas on see, et peale avariid lasi neiu signaali :o Läksin siis välja uurima, et milles asi. Küsin, et kas ei näinud, et tagurdasin? Neiu sellepeale, et arvasin, et jõuan läbi. Ma ütlesin, seega, et just keerasid ette mulle? Tema, et jah , just keeras. Mõtlesin no selge, siis ilmselt tunnistab süüdi ka. Ei olnud nõus, kutsusin politsei. Nii kui politsei kohale jõudis, rääkisin ma oma loo. Et tagurdasin, vaatasin korraks ette neiu sõitis ette. Ja seda ka, et neiu ise tunnistas, et üritas vahelt läbi lipsata( kusjuures ma ei olnud üksi, sõber oli ka, ja ta oli tunnistajaks) Kohe pärst selle viimase lause lõpetamist hakkas neiu kõrvalt niimoodi räuskama :D et ma hull valetaja ja mõtlen lugusid välja, et ta juba mitu minutit seisis seal jne. kokkuvõtteks ei jäänud mul muud üle kui süüd tunnistada :o Eks muidugi saab alati tähelepanelikum olla.. aga selline käitumine ei ole ka normaalne minu silmis :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 16.02.09 16:56 Tsiteeri


üldiselt kehtib ju igas parklas parema käe reegel. Seega kui sina tagurdasid paremale välja ja tema just sealt tuli, siis on ikkagi tema süüdi. Ja kui ta juba ütles, et mõtles, et lipsab läbi, siis andke andeks, aga nii need asjad ei käi ka. Kahju muidugi, et sa oma rida edasi ei ajanud. Muidugi, ei tea täpseid asjaolusid, seega ei saa kindel olla. Tartus nt. lõunaka parklas sõites ei saa paljud aru, mis pidi üldse liiklus seal käib. Autoringi juures on sissesõidu keelu märk. Ühtlasi on maas nooled, tähistamaks sõidusuunda. Aga ikka ei saada aru. Kahju, et seal keegi ei kontrolli.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 16.02.09 17:19 Tsiteeri


Tuttavale tagurdati ka külge(tema küll ei tahtnud läbi lipsata), kaotajaks jäi tagurdaja. Kas mitte LE ei ütle seda et peab kasutama teise isiku abi kui välja keeramine on piiratud nähtavusega?(nii on kunagi meelde jäänud)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kikunaator
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2.6E

postitati 16.02.09 17:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jan-kos
Tuttavale tagurdati ka külge(tema küll ei tahtnud läbi lipsata), kaotajaks jäi tagurdaja. Kas mitte LE ei ütle seda et peab kasutama teise isiku abi kui välja keeramine on piiratud nähtavusega?(nii on kunagi meelde jäänud)


nii ta on jah...mulgi olli selline teema kunagi opeliga, asja uurides selgus et tagurdaja jääb alati süüdi juhul, kui kokkupõrke hetkeks ei jõutud seisma jääda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 16.02.09 17:29 Tsiteeri


kui see õige on, siis tunnen kaasa.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 41.7% - SQL: 58.3%]