Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10  11  ..  85
Autor:
Pealkiri: VAG-COM / VCDS (Vastuseid: 2120 | Vaatamisi: 3054994)
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 05.12.10 09:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kickija
Tekkis küsimus, oleks vaja Audi A4-l OIL märguanne ära kustutada, engine alt võtsin adaption ning proovisin 8-le ja 2-le kanalile väärtust 72 anda, kuid ütles, et ei sobi. Oskab keegi öelda, kuidas see käib?


Kui on vana programm, kus pole SRI Reset nuppu, proovi seda.

Pre-1998 models ... or if Channel 02 is not available:

[Select]
[17 - Instruments]
[Adaptation - 10]
Enter the correct channel from the list below in "Channel Number"
[Read]
The "Stored Value" is the current value for that channel.
Enter the "New" value of from the list below.
[Test]
[Save]

Channel 05 should be the distance until the next Oil Service.
It is in thousands of kilometers. Let's say you want the Oil
Service light to come on in 5000 miles. That would be 8000 km.
Put the value 8 into channel 05. The "standard value" used by the US
dealers would be 12 (7500 miles).

Channel 06 should be the distance until the next In-1 Service.
Same units as above. Standard value would be 24 (15,000 miles).

Channel 07 should be the time until the next In-1. In-1 lights
up based on time or distance, whichever comes first. This is in
10's of days. Standard value would be 36 for 360 days.

Channel 08 would be time until the next In-2. In-2 is based
strictly on time. Standard value is 72 for 720 days (about
two years).

Tegelt sai vist 96a. A4 -l kellade nuppe näppides ka ära resettida.
Otsi, siin foorumis sellest mitu teemat.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 06.12.10 12:25 Tsiteeri


Glow plug cylinder 2 - Q 11
Open circuit
Status: Static

Glow plug cylinder 3 - Q 12
Open circuit
Status: Static

Selline tore veateade.
Asjast olen aru saanud, et Glow plug on eelsüüteküünal. Parandage kui eksin.
Aga mida see Static seal endast kujutab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 06.12.10 12:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kjaups
Glow plug cylinder 2 - Q 11
Open circuit
Status: Static

Glow plug cylinder 3 - Q 12
Open circuit
Status: Static

Selline tore veateade.
Asjast olen aru saanud, et Glow plug on eelsüüteküünal. Parandage kui eksin.
Aga mida see Static seal endast kujutab?


Lühidalt öeldes on need kaks küünalt läbi.

Open circuit - avatud vooluring e. takistus puudub.
Static e. staatiline - seisev, liikumatu, jne.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kjaups
huviline



Registreerunud 15.06.06
Asukoht: Ida, Tapa, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 01a 2,4, KIA 1.6

postitati 06.12.10 13:15 Tsiteeri


Hmm. Imelik. Külmaga käivitades peab ainult ca sekundi kauem käiama, vahele turtsub kaks kolm korda ja siis hakkab tööle nagu tavaline tühjal käigul töötav mootor :D .
Et kui kaks tükki läbi on, siis peaks ju päris palju jamamist olema kahe surnud eelsüüteküünlaga külmal ajal?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 06.12.10 13:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kjaups
Hmm. Imelik. Külmaga käivitades peab ainult ca sekundi kauem käiama, vahele turtsub kaks kolm korda ja siis hakkab tööle nagu tavaline tühjal käigul töötav mootor :D .
Et kui kaks tükki läbi on, siis peaks ju päris palju jamamist olema kahe surnud eelsüüteküünlaga külmal ajal?

Ei pea isegi 0 töötava küünlaga läheb korras nmootor kuni -20 neni suht vabalt käima. Vaheta küünlad ruttu ära enne kui mittetöötav küünal kaande kinni tahmab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 15.12.10 21:33 Tsiteeri


Nii, vahepeal saabus uus hiina kaabel. Seekord olin targem, võtsin multimeetri ja pistsin mõlemad otsad kaitsmekarpi musta pesa klemmide külge. Ja ongi, + ja - on teisipidi võrreldes adaptri musta otsaga.
Ehk kui 2x2 adapter panna õiget pidi, on + - omavahel koos ja - + ehk tulukesega kaabel õhtal. Nüüd panin adaptri soontega võrreldes valet pidi külge ja asi hakkas tööle.
Niiet kes möllavad 80-tega, siis ennem igaks juhuks pistke tester külge ja vaadake, kummal pool Teil + ja - on. Võimalik, et kõikidel on asi nö tagurpidi, aga võimalik, et asi nii ainult minu masinal, võimalik, et hiina kaabel valet pidi vms...

Aga ilmnes üks aga, kui panna "auto scan"-i peale, siis asi jääb ABS-i juures seisma-otsing peatub (Address 03: ABS Brakes
Controller: 4A0 907 379 A). Tuleb selline error ette:

http://www.upload.ee/image/987978/error2.jpg
ja otsing lõpetatakse.
Kas nii peabki olema? Sama error tuleb uuesti ette käsitsi ABS seadete all sobrades ning teisteski menüüdes, kui liikuda advanced osa peale.

Kas selle hiina kaabli peab siis ära regama? Samuti ei saa menüüdest osadele asjadele ligi. Pikk serial nr About alt olemas, aga mis seal regamislehel tuleb panna Certificate Number & Short Serial Number lahtritesse?
Praegu töötab Windows 7-ga 409 versioon suurepäraselt. Lähiajal võtame mõne A4-ja ka ette :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 15.12.10 21:44 Tsiteeri


Kaabel on lihtsalt registreerimatta. Infot leiad internetist või osta originaal kaabel. Ma ei saa aru kuda sul juhtmed tagurpidi on ma olen neid väga palju erinevaid näppinud ja alati on õigesti saanud. Ise paigaldan kahtluse korral K liini järgi kuna se on esimene ja hästi näha. Nimelt roheline juhe läheb valge pistiku K tähe alla. Ja vooluoma panen lihtsalt samapidi mis K,L liini pistiku. Kui näeb võid ka vaadata voolu oma kus punane on + ja pruun -.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 17.12.10 20:19 Tsiteeri


Keegi saaks kuidagi ära seletada ,kuidas ma näeks kaabliga kas mul temp. andur korras või ei. Oleks vaja kontrollida kas ajus sama õlitemp. näit mis salongis ja sama ka jahutusvedelikuga. Kas alati on viga termostaadis ,kui salongis jahutusvedeliku kraadi ei näita. Ning kas keegi saaks anda mõne skeemi kuidas seda paagisiseset andurit vahetada ,mis pidavat ära kuluma. Jättis teine täna jälle teele ,kuigi selle kütte tasemepeal pole seda veel juhtunud. Käib asi juba närvidele ,vahetaks teise ära. Kui saaks vaid teada mis selle hind võiks olla ja mis nime all seda otsida.

Autoks a6 c5 a98

Ette tänades Emmure.


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 18.12.10 06:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Keegi saaks kuidagi ära seletada ,kuidas ma näeks kaabliga kas mul temp. andur korras või ei. Oleks vaja kontrollida kas ajus sama õlitemp. näit mis salongis ja sama ka jahutusvedelikuga. Kas alati on viga termostaadis ,kui salongis jahutusvedeliku kraadi ei näita. Ning kas keegi saaks anda mõne skeemi kuidas seda paagisiseset andurit vahetada ,mis pidavat ära kuluma. Jättis teine täna jälle teele ,kuigi selle kütte tasemepeal pole seda veel juhtunud. Käib asi juba närvidele ,vahetaks teise ära. Kui saaks vaid teada mis selle hind võiks olla ja mis nime all seda otsida.

Autoks a6 c5 a98

Ette tänades Emmure.


Kütusepaagi tasemeandureid on kolm ja kuskilt on meelde jäänud, et vahetatakse kõik korraga ja hind mingi 3K oli äkki. Kõigepealt oleks vaja neid vagcom-iga uurida. Mul viskas ka korra silmini tankides ühe anduritest lolliks, peale veakoodi kustutamist toimis jälle ilusti ja toimib siiani.
Temperatuure saab vaadata engine- measurig blocks- group (001 jne.)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Krister.audi
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.10
Asukoht: Otepää
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B7, UrS4

postitati 18.12.10 11:21 Tsiteeri
vag-com 409-1



sai ostetud selline isend välimuselt sinise pistikuga ja hõbedase kaabliga. Peal tekst OBD-II ja üks sinine LED. Kaasas väike valge-sinine CD ei saa kuidagi tööle seda kaablit ette tuleb selline kiri NO RESPONSE FROM CONTROLLER mis võib viga olla ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 18.12.10 13:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Keegi saaks kuidagi ära seletada ,kuidas ma näeks kaabliga kas mul temp. andur korras või ei. Oleks vaja kontrollida kas ajus sama õlitemp. näit mis salongis ja sama ka jahutusvedelikuga. Kas alati on viga termostaadis ,kui salongis jahutusvedeliku kraadi ei näita. Ning kas keegi saaks anda mõne skeemi kuidas seda paagisiseset andurit vahetada ,mis pidavat ära kuluma. Jättis teine täna jälle teele ,kuigi selle kütte tasemepeal pole seda veel juhtunud. Käib asi juba närvidele ,vahetaks teise ära. Kui saaks vaid teada mis selle hind võiks olla ja mis nime all seda otsida.

Autoks a6 c5 a98

Ette tänades Emmure.


Kütusepaagi tasemeandureid on kolm ja kuskilt on meelde jäänud, et vahetatakse kõik korraga ja hind mingi 3K oli äkki. Kõigepealt oleks vaja neid vagcom-iga uurida. Mul viskas ka korra silmini tankides ühe anduritest lolliks, peale veakoodi kustutamist toimis jälle ilusti ja toimib siiani.
Temperatuure saab vaadata engine- measurig blocks- group (001 jne.)



Mul näiteks vag kaabel paagi anduri viga ei näita? Kas võib olla asi milleski muus?


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Browser
huviline



Registreerunud 13.11.10
Kasutaja on eemal


postitati 18.12.10 14:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Krister.audi
sai ostetud selline isend välimuselt sinise pistikuga ja hõbedase kaabliga. Peal tekst OBD-II ja üks sinine LED. Kaasas väike valge-sinine CD ei saa kuidagi tööle seda kaablit ette tuleb selline kiri NO RESPONSE FROM CONTROLLER mis võib viga olla ?
Kas porti panid ikka õige programmis? Vaata device manageri alt kaabli port ning siis määra see programmist. Kui port on suurem kui port4 (näiteks port 12), siis määra port kas 1-ks või muuks vabaks, mis programmis olemas on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Krister.audi
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.10
Asukoht: Otepää
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B7, UrS4

postitati 18.12.10 15:35 Tsiteeri


mis mõttes õiges programmis ? Vaata device manageri kust seda muuta saab


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 18.12.10 16:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Keegi saaks kuidagi ära seletada ,kuidas ma näeks kaabliga kas mul temp. andur korras või ei. Oleks vaja kontrollida kas ajus sama õlitemp. näit mis salongis ja sama ka jahutusvedelikuga. Kas alati on viga termostaadis ,kui salongis jahutusvedeliku kraadi ei näita. Ning kas keegi saaks anda mõne skeemi kuidas seda paagisiseset andurit vahetada ,mis pidavat ära kuluma. Jättis teine täna jälle teele ,kuigi selle kütte tasemepeal pole seda veel juhtunud. Käib asi juba närvidele ,vahetaks teise ära. Kui saaks vaid teada mis selle hind võiks olla ja mis nime all seda otsida.

Autoks a6 c5 a98

Ette tänades Emmure.


Kütusepaagi tasemeandureid on kolm ja kuskilt on meelde jäänud, et vahetatakse kõik korraga ja hind mingi 3K oli äkki. Kõigepealt oleks vaja neid vagcom-iga uurida. Mul viskas ka korra silmini tankides ühe anduritest lolliks, peale veakoodi kustutamist toimis jälle ilusti ja toimib siiani.
Temperatuure saab vaadata engine- measurig blocks- group (001 jne.)



Mul näiteks vag kaabel paagi anduri viga ei näita? Kas võib olla asi milleski muus?


Mis asja alt sa seda üldse vaatasid?


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 18.12.10 17:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Keegi saaks kuidagi ära seletada ,kuidas ma näeks kaabliga kas mul temp. andur korras või ei. Oleks vaja kontrollida kas ajus sama õlitemp. näit mis salongis ja sama ka jahutusvedelikuga. Kas alati on viga termostaadis ,kui salongis jahutusvedeliku kraadi ei näita. Ning kas keegi saaks anda mõne skeemi kuidas seda paagisiseset andurit vahetada ,mis pidavat ära kuluma. Jättis teine täna jälle teele ,kuigi selle kütte tasemepeal pole seda veel juhtunud. Käib asi juba närvidele ,vahetaks teise ära. Kui saaks vaid teada mis selle hind võiks olla ja mis nime all seda otsida.

Autoks a6 c5 a98

Ette tänades Emmure.


Kütusepaagi tasemeandureid on kolm ja kuskilt on meelde jäänud, et vahetatakse kõik korraga ja hind mingi 3K oli äkki. Kõigepealt oleks vaja neid vagcom-iga uurida. Mul viskas ka korra silmini tankides ühe anduritest lolliks, peale veakoodi kustutamist toimis jälle ilusti ja toimib siiani.
Temperatuure saab vaadata engine- measurig blocks- group (001 jne.)



Mul näiteks vag kaabel paagi anduri viga ei näita? Kas võib olla asi milleski muus?


Mis asja alt sa seda üldse vaatasid?




Tavaliselt lasen kõik üle käia tal. Ehk autoscan. Kui sealt leiab siis jätan meelde mis nr -i all viga oli ja otsin eraldi ülesse. Ning proovin selle kustutada.
Või peaksin kuskilt teistmoodi ligi minema?


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 18.12.10 17:51 Tsiteeri


Vaata Instruments alt, kuigi autoscan peaks selle ka läbi võtma. Osad kaablid pooliku tarkvaraga ei lase Instruments teabele ligi ja autoscan võib selle lihtsalt üle lasta. Seepärast vaatagi eraldi seda.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 18.12.10 18:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Vaata Instruments alt, kuigi autoscan peaks selle ka läbi võtma. Osad kaablid pooliku tarkvaraga ei lase Instruments teabele ligi ja autoscan võib selle lihtsalt üle lasta. Seepärast vaatagi eraldi seda.



Suured tänud. Homme tsekin asja üle. Vaatab mis saab.


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ruslanpro
huviline



Registreerunud 11.02.10
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.10 10:59 Tsiteeri


Krister.audi

mis autoga on tegu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 20.12.10 14:48 Tsiteeri


Kas keegi mulle numbreid tahab seletada mis on measurment blocks-ide all.

Vanematel audi 100-c4-jadel ja näiteks minu V8-l on seal pikk julkam neid numbreid mis muutuvad kuid infot nende kohta väga ei leia.

Lisasing ka alla pildi, vastavalt on minul ainult näiteks group 000 info, kui panen 001 siis ütleb, et not available.


http://i13.photobucket.com/albums/a258/gabrielmachado/vagcom_measuring_blocks.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ahartsi
huviline

Avatar


Registreerunud 16.04.10
Asukoht: Harjumaa - Kose vald
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6 1,9tdi(AVF) avant manuaal

postitati 20.12.10 14:53 Tsiteeri


http://www.ross-tech.com/vag-com/m_blocks/http://www.ross-tech.com/vag-com/tour/m-blocks.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 20.12.10 15:01 Tsiteeri


kahjuks see variant ei toimi kui ma selle peal vajutan siis ta ei tee lihtsalt midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 20.12.10 15:37 Tsiteeri


Keegi oskab öelda mis nr -i alt ma trosselklapi saaks üle käia? Kunagi ammu lõi veakoodi aga ei mäleta mis nr -i all oli. Kontrolliks selle ka üle. A6 c5 98a.


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 20.12.10 19:53 Tsiteeri


Mure veel selline ,et äkki keegi teab miks mul need asjad õigel kohal pole? Tundub ,et kõike näidab mul mesure block .i all valesti. Sellepärast ma ei leiagi vist õigeid asju ülesse.

Paneks ka ühe pildi.

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/318/295/0796476431b549.jpg

311- 2 versiooni kasutan muidu.


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 20.12.10 23:53 Tsiteeri


311 oli ühe autoga sama trikk, proovi 409.1 vajadusel USB variant (kui on usb otsaga kontroller)

Enda murega edasi minnes, ehk oskab keegi defineerida.

mootor soojaks sõidetud (linnast-koju ca 30km ring)

Tegemist basic setting alam rühmaga.

1 - 204
2 - 040
3 - 079
4 - 128
5 - 093
6 - 137
7 - 038
8 - 131
9 - 092
10 - 042


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 21.12.10 11:29 Tsiteeri


Siin peab kindlasti ka mingi muu lahendus olema. Ei tahaks esialgu uut programmi peale lasta.


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10  11  ..  85
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 16.4% - SQL: 83.6%]